Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyIeri la 11:02 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

+17
ramomic
diada
zylv
livia1981
andreea_2008
Armeana
deiutza23
dana_mi16
Giobsy
Roxy
avr_dana
ana_bela
crixuta
SilviaDumitrescu
juliennej
alessia
arime
21 participanți

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de diada Lun 11 Ian 2010, 9:02 am

crixuta a scris:.... nu stiu daca stau 2 ani, mi se pare prea mult, da nu vreau sa imi fac planuri inainte....o sa vad.
2 ani e mult, 3 luni e prea putin. Macar 6, tot ar trebui sa fie zic eu.....asa in general...

Cand devii mama, altfel vezi lucrurile, abia astept sa ne spui sentimentul, pentru mine a fost deosebit si iti spune o mama si viitoare mama care nu suporta copii! Asa ziceam si eu ca nu stau 2 ani cu copilul ... tare mult mi se parea... si uite ca timpul a trecut foarte repede si eu tot acasa sunt, mai am putin si fac 2 ani...

Pupici si sarcina usoara in continuare iti doresc! hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 9:22 am

neata fetelor Smile
dana_mi felicitari pt examen si nota mare

dana in poze nu se vede ca ai multe kg in plus, tu stii cel mai bine ce si cum dar macar din afara arati bine ;) si oricum esti frumoasa foc

alessia nu merge rau faza1, am trecut peste zilele in care imi era foame numai ca se pare ca n-am mai slabit deloc zid nu stiu, e posibil sa fie si de la faptul ca am mancat cam sarat in week-end, mai vad eu peste 1zi-2

livia bafta multa la munca

ramo si eu cred ca ar treb sa mergi la medic, parca prea se aduna kg aiurea...

cris ce bine ca ai intrat in sf. in prenatal, odihna placuta

julie felicitari pt sport
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 9:39 am

neata la fete si ma bucur cand am ce citi dim.
azi nu mergem la gradi ca Sori si acum doarme,aseara a adormit tarziu si cred ca iesim doar dupa masa la plimbare,e asa bine sa-mi fac programul cum vreau.
LIVIA chiar,cu cine sta Stefanut cand esti la munca?
RAMO intr-adevar nici eu nu as sta fara sa merg la medic sa vad care e problema,gandeste-te ca acum nu mai e vb de cum arati,ci e vb de sanatatea ta,sa ai aproape 90 de kg la 1,60 m si la 31 de ani nu e bine deloc.eu una nu as putea sta asa,sti ca dc ai avea o problema medicala cu Maruta ai merge imediat la medic,dar cand e vb de noi,mamele,tindem sa nu ne dam atata importanta,dar trebuie,pt ca SUNTEM IMPORTANTE.
CRIS concediu placut si bafta cu umblatura,ia-o usurel si o sa vezi ca le rezolvi pe toate incet incet.
JULLI bravo pt sport,ce sa mai zic,as face si eu da-as prea lenesa si gasesc scuze mereu ca nu am timp si-s obosita.
ANDRICA eu zic sa nu renunti,o sa slabesti,poate reti apa sau esti inainte de M si nu se vede la cantar,sigur peste 2 zile se va vedea dc nu renunti.

eu ieri am mai ciugulit cateva bomb de pom,vreo 5 masline si am mai baut putin vin,per total nu prea am mancat nimic consistent si azi am 57,8 kg.
am vazut aseara la tv ca cu cat mancam mai mult cu atat mai greu se elibereaza hormonul care in creier ne da senzatia de placere si cu timpul va trebui sa mancam tot mai mult ca sa simtim placerea aceea data de mancare si e f greu sa iesim din cercul vicios.eu am vazut clar ca inainte de sarb mancam f putin si ma saturam cu adevarat,chiar ma durea burta dc mancam putin mai mult,era asa faina senzatia sa ma satur atat de repede.ieri cu greu am rezistat sa nu mananc seara tarziu sandwich-uri,ma bucur ca am rezistat,azi voi manca mai mult ca sa nu-mi mai fie foame seara.
azi mai sunt in zona si mai vb,paaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 9:43 am

nu renunt doar ca mi-ar fi placut si mie sa slabesc mai repede wink
oricum toata lumea imi zice ca-s slaba (mai ales cei care nu m0au vazut de ceva vreme) dar mie nu-mi place ca m-am rotunjit pe solduri si abdomen+cativa cm pe fund si vreau sa revin la cum eram in vara
pana la M mai am cam o saptamana dar cred ca mi se trage de la faptul ca am mancat tare dezorganizat in week-end, ma mai cantaresc si maine sa vad ce si cum

macar am reusit o performanta: m-am invatat iar sa mananc mai putin, nu cum mancam de sarbatori Merci
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 9:59 am

si eu m-am implinit am pus si in talie si pe fund,am pus cam 3 cm peste tot,muuuuuult,dar nu ma mai stresez atat de tare,ma bucur ca am coborat sub 58 si dupa ce ajung la cm dinainte de sarb chiar ma linistesc wink .

ANDRICA avem aproape acelasi BMI Shocked Shocked Shocked .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 10:18 am

dap Smile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 10:21 am

dar la cm mai am muuuuuuuuult pana te ajung:am 75 in talie,94 peste fund si 54 peste picior si inainte de sarb am avut 73 in talie,91 peste fund si 51,5 peste picior.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 10:28 am

mmm... nu chiar
la cm am cam
Bust: 86 cm
Talie: 69 cm
Burtica: 81cm
Solduri: 93 cm
Brate: 27 cm
Copase: 54 cm
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 10:36 am

la bust am 95 si la brate 28si la burtica 87.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 10:38 am

eu la bust am asa putin ca-s deficitara la capitolul sani rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 10:40 am

eu acolo stau bine,dar au scazut mult dupa ce nu am mai alaptat,la talie si la burtica am eu probleme,am cu 6 cm mai mult ca tine,in rest e mai ok,dar tot vreau 91 peste fund si 51 la picior.
tu stiu ca ai avut si 88 peste fund,ce cfain cred ca era.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 10:44 am

dap, era fain ;) cel mai putin am avut
Bust(peste sani): 84cm
Bust(sub sani): 75cm
Talie: 63cm
Burtica: 70cm
Fund: 88cm
Coapsa: 49cm

acum vad in ce hal am putut sa ma umflu zid zid zid dar nu-i pb...ma intorc eu la ce-am fost
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Ian 2010, 11:14 am

Buna fetelor
Da Ramo, asa e, nu-mi vine a crede ca luna viitoare il avem pe Andrei in pautc langa noi love ….wow……Acuma cel mic al meu vad ca face giumbuslucuri in burtica, cred ca nu isi da seama cum de sta asa relaxat in burtica, instins in patuc, nu mai e la servici….
Poate te-ar ajuta niste sport, ti-ai mai facut analize-chestii? Tu suspectai parca niste probleme cu tiroida, vezi cum esti cu sanatatea intai, poate tre sa consulti un nutritionist mai bun…..
Julienne, eu cu cel mic vorbesc mereu, il mangai pe burtica, ii zic ca e frumos, destept si sanatos…sper sa ma simta si sa ma asculte, ii zic cat de multi il iubim eu si tati, si sotul il pupa pe burtica, se distreaza cand incaseaza cate un piciorus, ii zice ca il iubeste, daca mai tre sa fac chestii, zi-mi, uite muzica clasica si de bebei tre sa ii pun mai mult sa asculte in perioada asta….
ura
Diada, asa e, posibil sa ma gandesc sa stau si 2 ani, da am zis ca nu imi fac planuri, f important mi se pare sa am timp sa il pot creste cum vreau eu, dar e posibil sa revin mai repede la servici daca voi primi mult mai multi bani decat stand acasa, pt ca noi inca nu avem ap nostru, si mi-as dori sa ii pot oferi si lui bb mai multe…..timpul le va decide pe toate. Oricum, la cat sunt de mamoasa si de posesiva cu familia, ma vad stand mai mult cu bebe, nu as putea sa il las pe cel mic pe maini straine. Oricum, de-abia astept sa fiu mamica…Multumesc pentru incurajari…..
Fetelor, cred ca tre sa ma mobilizez si eu de-acuma sa mai ies din casa, macar la medic sa ajung. Fug! Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 12:56 pm

am pus si eu sa fac varza calita cu kaiser,nu e chiar diet,dar mai bine decat altceva,oricum varza are f putine cal.pana acum am baut doar cafeaua cu lapte si am mancat vreo 5 salatini micuti.abia astept sa fie gata varza.

ANDRICA si eu m-am umflat,nu-mi vine sa cred ca am pus 3 cm la fund si picior,numai asa realizam ce mult conteaza cateva kg.in oglinda sau pe haine ni se pare ca nu e asa mult,dar in cm se vede cat e de fapt.
CRIS ma bucur ca esti mai relaxata,cand vei merge sa programezi cezariana?la mine nu a mai apucat bebe programarea,mi s-a rupt apa cu 2 zile inainte de programarea la ultima consultatie si mi-a facut de urgenta.a venit la 38 de sapt si 2 zile,dar a fost bine,a avut 4 kg oricum.relaxeaza-te cat mai poti,ca dupa va fi mai greu o perioada.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 1:05 pm

Merci dupa cum speram se pare ca greutatea mea era din cauza retinerii de apa deorece si acum o ora si acum am 54kg (fara sa merg la baie, cu micul dejun luat + cafea si apa)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 1:20 pm

super fain,ma bucur pt tine,dar sigur e chiar mai putin de 54,dar schimbi tu maine ticker-ul.
abia astept sa ajung si eu la 54,cred ca deja voi crede ca visez cand voi vedea 54 pe cantar,pt ca voi fi f aproape de targhet.abia astept bounce .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 1:23 pm

nu mai ai nici tu f mult ;) eu abia ast sa aj la 50
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Lun 11 Ian 2010, 1:42 pm

Salutare fetele
Eu am primit de Craciun o bicicleta eliptica. Nu am apucat sa o folosesc prea mult, dar de azi o pun la treaba.
Mai am putin si intru in sesiune si chiar o sa-mi faca bine putina miscare.
Va pupacesc. Ma intind putin ca azi noapte a fost tare agitat piticul si nu prea m-am odihnit.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 1:48 pm

felicitari pt cadoul de craciun, sa-l folosesti cat mai mult
bafta multa in sesiune, eu sapt asta am 2 ex zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Lun 11 Ian 2010, 4:40 pm

Asa aveam si eu anul trecut, cate 2, la 2 zile diferenta. zid
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Ian 2010, 6:07 pm

Ana, felicitari, inseamna ca ti ai dorit mult cadoul asta Smile
Sa-l folosesti cu placere si sa ne intrecem in cat de slabute suntem cat de curand la tine, si un pic mai incolo la mine :P
Deiutza, da, acuma sper sa ma mai relaxez, mi se pare fenomenal sa stai acasa....nush ce sa zic...sigur imi va lipsi munca, da acuma, cu burtica, imi prieste statul, ritmul mai relaxat....
Va poooo, fug ca tre sa ma mai dezmortesc..
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 11 Ian 2010, 8:34 pm

azi am mancat asa
-cafea cu 300 ml lapte(eu pun lapte ,nu ma joc,dar e si sanatos)
-5 salatini
-4 linguri mari de varza cu kaiser
-1 bere
-vreo 20 de salatini
-1/2 bere.nu's ce am cu berea,da merge tare bine dupa sarat wink .

ANA super cadou,sa o folosesti sanatoasa si sa te ajute la slabit.
si bafta la toate la ex,sa le luati cu note mari pupi .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Lun 11 Ian 2010, 9:13 pm

Cris, Deiutza kiss
Azi am facut doar 5 minute, dar vreau ca incet, incet sa o a jung pe Juli, sper. Oricum ea e tare de tot la sport.
Edy a inceput sa mearga la basket, asa ca nu ma las nici eu. Trebuie sa ma apuc de sport serios si cum nu prea pot sa pec de acasa, e foarte bine si pe eliptica.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Ian 2010, 9:25 pm

am venit cu raportul wink
Md: 3felii sunca pui, exquisa light, 1rosie, 1cafea cu lapte
P: 2liguri varza, ½ pulpa miiiica pui, 2felii piept pui
C: salata din 1rosie, 1felie ardei, 2ridichii,4felii castravete,1strop ulei de masline,1felie muschi porc, 1aripioara pui, ½ pulpa miiica pui
G: 1solano, 150g exquisa creamy quark 0.2%, 1ligurita cacao, 5g indulcitor,esenta de vanilie
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Ian 2010, 9:27 pm

Ce fain ca l-ai dat la baschet pe Edy Smile
O sa creasc iinalt si armonios.
O sa am eu grija si de cel mic al meu Smile
Azi mi-am facut revizia la hainute si ma uitam la vestuta aia criminala de la tine Smile
Trebuie sa ii caut o camasa piskera cu patratele Smile tocilar adevarat iese din el, cred ca o sa aiba o mutrita.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB