Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyIeri la 11:02 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

+17
ramomic
diada
zylv
livia1981
andreea_2008
Armeana
deiutza23
dana_mi16
Giobsy
Roxy
avr_dana
ana_bela
crixuta
SilviaDumitrescu
juliennej
alessia
arime
21 participanți

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Mier 16 Dec 2009, 6:28 am

seara buna!
ma bucur ca gasesc asa mult scris!
roxy-felicitari pt avansarea sotului!
fetelor si eu ma bucur ca v-am gasit si ca desi nu ne stim face to face ,ne stim bucuriile si necazurile.e mare lucru si asta.eu nu mai am prieteni acasa iar aici,doar amici...si e bine ca dupa o zi in care poate nu am cu cine vb deloc lb mea,vin aici si va citesc sau scriu.

in seara asta am fost la un concert de sarabotri-boston pops,"holidays2009"!a fos tare fain,dar tot imi veneau in minte concertele noastre romanesti ,ale lui hrusca sau ducu bertzi sau madrigaglul..sau tudor gheorghe..nu stiu,asa am citeodata sentimentul ca atirn intre 2 lumi...nu a m si inca nu intleleg unele din traditiile lor ,iar ale mele desi le pastrez,parca sint palite de viata de aici..nu stiu,dar e tare ciudat sentimentul asta...
revenind la concert ,a fost super....o combinatie de lumini,colinzi,fotografie,citire ..a fost super.sint o traditie aici,concertele de la boston pops [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asta e partea de sfirsit in care ublicul se alatura orchestrei si corului pe a colinda..
aasta e ce am gasit pe youtube,de anul trecut.cam asa a fost si aseara..a fost super...Smile
ce faceti de craciun fetelor?
va pup kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mier 16 Dec 2009, 9:50 am

Salutare fete dragi
Ati intrat in febra Sarbatorilor. Uite, va pun un link cu corul in care cantam eu si sotul. Din pacate anul asta stam pe tusa. Nu puteam cu Iannis de gat. wink
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

L.E. Noi nu eram acolo, ca era Edy bolnavior. Imi pare rau ca nu am si alte imagini. Sper sa cante anul asta si sa filmez.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mier 16 Dec 2009, 11:09 am

Buna fetelor
V-am citit, dar o sa reusesc de-abia pe seara sa va mai scriu ca am cam multicel de treaba Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 16 Dec 2009, 11:35 am

neata fetelor Smile
ana f frumos canta corul, inseamna ca si voi 2 aveti niste voci superbe...
julie mi-au placut imaginile de la concert

si eu ma bucur ca am dat de voi si ca de atata timp vorbim despre tot ce ne apasa. imi sunteti f dragi pupi pupi pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de livia1981 Mier 16 Dec 2009, 2:56 pm

Hello fetelor!
Si aici se simte deja admosfera sarbatorilor! pupi
Roxy felicitari pt avansare! Asteptam poze si cu Tudor wink
Juli foarte frumos!
Ana pupi
Arime vroiam sa te felicit pt campanie, frumos din partea ta si din partea initiatoarei! Dumnezeu sigur va va rasplati efortul!
Va pup pe toate!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mier 16 Dec 2009, 5:46 pm

Salutare dragele mele
Liviaaaaaaaa!!!!!! Am terminat tortul. Buuuunnnnnn!!!!!!!!
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 17 Dec 2009, 9:27 am

Neatza fetele, vreau sa va salut si apoi fug la treaba, va pup
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Joi 17 Dec 2009, 1:37 pm

Buna fetelor
Mie aseara nu mi a mers netul, si eram si singurica acasa, oaf Sad
Macar aveam ocupatie....M-am culcat mult mai devreme dar tot obosita ma simt....
Astept prenatalul ca pe nu stiu ce..... tricot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Joi 17 Dec 2009, 9:27 pm

Salutare dragelor
Nu mai trece nimeni pe aici? Sunteti toate ocupate? Ati impodobit bradutul?
Haideti, mai fetelor, la troace! kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de livia1981 Joi 17 Dec 2009, 10:30 pm

Vin eu la vorbitor, numai ca voi vorbi singura Smile
Azi am terminat cu umblatura si analizele, am facut si EKG si glicemia, macar asa voi sta linistita de sarbatori, am scapat de-o grija. Acum pe 5 ianuarie trebuie sa ma prezint la servici, chiar de ziua lui Stefan Sad
Ana ma bucur mult ca v-a placut tortul pupi ce face Iannis?

Fetelor trebuie sa ma laud ca l-am smotocit putin pe Iannis, o dulceata de copil Smile era tot un zambet, l-as fi smotocit eu mai mult, ca avem ce Embarassed
Noi am imbodobit bradul duminica, m-a ajutat si Stefan bineinteles si mi-a stricat o instalatie. Nu-i nimic mai sunt la magazin si asa era veche, de anul trecut Laughing . Imi place mai mult acum ca are cine ma ajuta, in alti ani ma bucuram sigura de brad, sotul nu e pasionat de traditiile astea.
De sarbatori vom sta acasa, le petrecem in familie. Voi ce planuri aveti?
Clar sunt nevorbita sau am dat in limbarnita beat
Noapte buna tuturor!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de claudde Joi 17 Dec 2009, 11:13 pm

Buna, fetelor!

Ma bucur sa va regasesc pe toate.
Sper ca sunteti bine sanatoase.
N-am prea reusit sa scriu.... mi-e cam greu cu forumul.

Va doresc o noapte linistita!
avatar
claudde
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Dec 2009, 9:34 am

Neatza fetelor,

Eu sunt foarte neserioasa, nu am apucat sa va citesc, desi am promis ca asa am sa fac, asa ca va pup pe toate si am sa va povestesc cate ceva din zilele ce au trecut.
Ma refer in primul rand la job si anume aia de conta au fost neseriosi, mi-ati spus toate sa am grija insa eu speram ca se concretizeaza ceva, insa nimic, vroiau sa fac munca de voluntariat, asa ca am renuntat si acum mai caut, dar poate Mosu' se indura si imi face un cadou frumos.
Azi stau acasa ca la noi ne izoleaza blocul de la primarie si trebuie sa vina sa ne inchida balconul cu termopan, ma bucur ca noi avem termopan la geamuri si balconul era deschis asa o sa mai am un spatiu bun la de toate, insa si ieri am stat dupa ei si nimic, imi e teama sa nu stau si azi degeaba.
Legat de bradutul de craciun nu l-am facut, pentru ca astept pe aia cu balconul, nu stiu cand o sa il facem.
De sarbatori vom fi in Fagaras de Craciun si de revelion ne-a invitat o prietena la Bran, insa nu stiu ce vom face, ca eu sunt tare melancolica si fara chef de viata de cand s-a intamplat cu bunicu, sper sa imi revin pana atunci si sa iau o decizie inteleapta.
Am in schimb o problema cu kg, am ajuns la 67, nu mai stiu ce sa fac sa dau jos, l-am rugat pe sot sa ma ajute, ieri a avut grija sa nu pap mult, de dimineatza aveam 66, dar nu stiu cat de real este.
Sper sa nu mai mananc mult si sa beau multe lichide, ca eu beau putina apa sau putine lichide.
Va pup si sunt prin preajma!!!!
kiss
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 18 Dec 2009, 9:57 am

neata fetelor
eu bradutul inca nu l-am facut, vroiam sa-l cumpar azi dar la ce viscol e afara...brr
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Dec 2009, 10:00 am

Da Andreea, e o ninsoare urata cu fulgi mici, e asa urat Sad
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 18 Dec 2009, 10:02 am

si bate asa tare vantul...
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de zylv Vin 18 Dec 2009, 10:02 am

'neata fete!am tras chiu lul de aici,caci treburile casnice ma cam tin eparte de pc.in putinul timp intru la sectiunea croitorie,si apoi fuguta la treaba.dar am terminat cu curatenia.acum sunt mai libera.
in ceea ce privestedieta pe care o tin eu m-a ajutat sa slabesc de pe 1 dec.4 kg.este mai mult decat am visat eu,si sper sa mai dau pana la sarbatori macar 1 kg.,si sa reusec sa ma mentin .o sa fie greu cuatatia cozonaci,sarmale,si alte bunatati kiss
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Dec 2009, 1:52 pm

Buna fetelor Smile
Sorry de absenete, lipsa internetului acasa si agitatia de la servici sunt de vina tricot
Azi is putin agitata ca ma inteapa cel mic in coasta de mor, nu altceva......
Dana_mi, sfatul meu e sa pui mana sa te rasfeti pana in ianuarie, si atunci sa te apuci serios de dieta. Acum e clar ca nu mai ai cum cu Craciunul si toate.
Daca tii o dieta 2-3 luni la inceputul anului, ai sa fii suuuuper.
Bafta!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Dec 2009, 1:55 pm

Cris mersi de sfa, eu deja pap de toate dar nu mai pap mult cum am facut pana acum, sper sa ma tina, dar sa stii ca din ianuarie ma tin de treaba zdravan.
Va pup pe amandoiu si pe tine si pe bb pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Dec 2009, 4:02 pm

BB azi numai pupi nu merita, ca m-a chinuit rau de tot Smile
De-abia astept sa stau mai mult pe acasa....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Dec 2009, 4:10 pm

Hai ma, merita si inca multi, iar cand vei sta acasa iti vei dori sa meri la scarbici, asa ca mine!!!!
Asa ca va pup iar muuuuult pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Dec 2009, 4:38 pm

dana_mi16 a scris:Hai ma, merita si inca multi, iar cand vei sta acasa iti vei dori sa meri la scarbici, asa ca mine!!!!
Asa ca va pup iar muuuuult pupi

Smile Multumim pupi
Ma mai iau eu de el, ca sa nu iasa un alintat, da si cand o sa ii pupacesc piciorusele alea care mi-au impins coastele....uffff love rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Dec 2009, 4:40 pm

Alintat nu o sa iasa, ca are mami grija!!!!!!!
Sa il pupacesti si din partea mea! hug pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Vin 18 Dec 2009, 7:56 pm

buna fetelor

Roxy felicitari pt avansarea sotului . Cred ca se vede si la buzunar, nu ? hug
Claudde bine ai mai dat pe la noi. tu ce mai faci?
Zylv felicitari pt kg piredute, is ff bune ...dar vin sarbatorile si tentatia e mare....... wink

.....va pup pe toate ca tre sa fug

...nici noi nu am luat inca bradu...acu chiar fug ca trage david de mineeeeee
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Sam 19 Dec 2009, 11:08 am

Neata fetelor, weekend fain Smile
In sfarsit weekend :P

LE: Medeea, tort cu gravidutze :P
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Sam 19 Dec 2009, 3:16 pm

salutare!

cam liniste pe aci.
roxy-felictari pt avansarea sotului.
cris-ce face bebele?

eu amfacut un pomulet ,asa mai mic,dar fain de tot.aseara am fost la xmas oarty la hombre.e un firg nebun si in seara asta vine si furtuna de zapada..
si iaca asa v-am dat toate vestile:)!
va pup si weekend fain.mai haideti si pe aici..

arime are bebe?sau e doar tortul pt vreo garviduta>
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB