Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

+11
adelina24
Donescu Monica
firicel
cris69
avr_dana
andreea_2008
ana_bela
deiutza23
juliennej
crixuta
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 18 Oct 2010, 12:03 pm


Capitolele anterioare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Lun 10 Ian 2011, 3:41 pm, editata de 1 ori

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Oct 2010, 12:20 pm

No, capitol nou, inceput nou Smile.
Acum scriu cu Andrei in brate, ca doarme prost de la muci.
Sper sa fie ok Rolling Eyes
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Lun 18 Oct 2010, 12:31 pm

cris,sanatate lui andrei,sa-i treaca repede.

eu m-am trezit de la 4 si mi-am impachetat o cutie mare doar cu sandale si papuci de vara.acu trec la haine. am pus deja 2 in storage,dar mai am...
ce face omul cind nu poate dormi..

sa aveti o saptamina buna!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Oct 2010, 12:37 pm

Wow Julie, ce matinala esti.
Si eu s-ar parea ca dorm mai mult ca tine. Nu poti sa bei niste ceaiuri calmante, poate te linistesti si prinzi mai mult somn, e nasol ca te chinui asa.
Ai vb cu doctorul? Ma gandesc ca ti-ar prinde bine mai multa odihna in perioada asta.
Spor la treaba Smile.
Oare ce face Dana la gradi?
Deiutza cum merge invatatul?
Andreea, tot obosita de la servici?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 18 Oct 2010, 2:31 pm

neata la amiaza.
merge invatatul ca trebuie,n-am ce face,am zis ca fac ce pot eu mai bine si cum pot,dar trag tare,sa stiu ca am facut tot ce depindea de mine,mai departe numai Dumnezeu stie ce va fi,oricum nu pot face eu nimic mai mult decat sa invat si atat.oricum abia astept sa treaca timpul,macar sa ma iau de-o grija sa stiu macar ce si cum,dar pe de alta parte mi-e si frica de cat de repede trece timpul,as vrea sa nu mai vina ex si sa pot invatat cat mai mult,nu stiu nici eu ce si cum,oricum pe ultima supa de m,sunt tare stresata,am mom de optimism si de pesimism,offffffff,sper sa fie bine si sa-l iau,sa mai stau inca 1 an acasa sa invat tot in stres si nesiguranta sau sa ma angajez numai sa aiba cine sa-si bata joc de mine si sa ma umilesc acceptand orice.......nu vreau sa ma gandesc la asta,trebuie sa-l iau ca de nu,nu stiu,cerd ca o sa fiu fffffffffff demoralizata si nu stiu ce voi face shot Sad .
azi e a2-a zi de M,ma simt cam naspa,dar m-am hot sa tin si eu SB,ca pe langa stresul cu invatatul mai am si stresul ca nu-mi place deloc ce elefant sunt si numai asta imi mai lipseste acum,si cum asta chiar depinde de mine,fac tot ce pot sa nu fie un chin,sa fie ceva de la sine,sa ma gandesc ca manacand sanatos ma ajut pe mine si poate si creierul va functiona mai bine si sper sa reusesc.
v-am ametit,nu stiu cat de coerenta am fost,CRIS poopam Andreiutzul sa treaca raceala,Sori e pe drumul cel bun dupa 2 zile cu febra mare,vomitat tot ce manca si mancat cat o vrabiuta,acum e tot mai bine,cand ajung in oras le iau ceva naturist de imunitate ca ma dau cu capul de pereti de mai trec prin faze de-astea.
va poop si sper sa mai apara si alte fete in cap asta cu nr 10,poate e cu noroc pupi .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 18 Oct 2010, 4:07 pm

Salutare la toata lumea
Cris, pup Andreiul sa se faca bine.
Bafta cu afacerea. Eu inca vreau avocatura, dar daca ai vreo idee, spune-o. Poate ca imi place tare si ma bag. As avea si ceva capital. Nu mult, dar ceva, ceva este.
Juli, mai multa odihna, ca sa creasca bb mare si frumos.
Deiutza, trebuie sa te gandesti ca asta iti doresti, ca vei fi cea mai buna si ca totul va fi ok. Sigur, la inceput va fi greu, dar mai tarziu (crede-ma ca nu foarte tarziu) vei culege roadele. Eu sunt sigura ca asta vreau. Am vazut ce bani se invart in meseria asta si cred ca numai unul care nu isi da deloc interesul, nu castiga.
Scuzati ca n-am pus toate virgulele, dar fug la masaj.
Va pup.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 18 Oct 2010, 7:15 pm

buna fetelor,

lipsesc si eu putin si voi va supi toate? kiss sa treaca

eu sunt si mai obosita pt ca lipseste o colega si trebuie sa-i tin locul si eu, mai am de mers si la fac, maine am un test...off....muuulte

fug la inv
kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Oct 2010, 8:28 pm

Multumesc Ana Smile. O sa vedem cum o fi la noapte, ca e greu cu tonele de mucisori, respira greu in somn, se chinuie....cred ca o sa trebuiasca sa il aspir de cateva ori si sa ii pun sterimar si la noapte.
Bafta pt maine Andreea!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 19 Oct 2010, 10:40 am

neata fete.
ANDREEA bafta multa,las ca-i ultimul an si scapi de scoli.stiu ca e greu pupi .
CRIS sper ca ati dormit bine pupi ,stiu cat e de greu,nu mai vreau sa ma gandesc cum ne chinuiam si noi hug .
JULLI vad ca nu s-a mai trezit cu noaptea in cap,ma bucur ca ai putut dormi hug .
ANA fain ca faci masaj,te invidiez.de avocatura toata lumea imi zice ca e greu,ca nu stiu in ce ma bag,ca tre sa dau tone de bani pana sa iasa ceva,ca mai bine fac altceva cu banii,nu am pe nimeni care sa-mi spuna adevarul gol golut ,toti vor sa ma descurajeze.dar eu vreau sa iau ex si mai vedem pe urma.
ieri am mancat prostii,nu stiu ce sa ma mai fac cu poftele si foamea asta,eu si Julii cu foamea,macar ea are motiv ,eu nu am zid .
schimbat ticker,-100 g rade rade .ma mai incurajez si eu ce sa fac.fug la invatat,ca azi imi vin musafiri si nu stiu cat apuc sa invat,poop,paaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 19 Oct 2010, 11:37 am

Neata fetelor Smile
Multumesc Deiutza pupi , noaptea nu a fost chiar asa de grea cum ma asteptam, desi Andrei s-a trezit de cateva ori ca nu respira bine. I-am dat si antitermic ca deja ii crestea temperatura, azi pare sa fie ceva mai bine, nu mai este asa mucios ca ieri.
Nu stiu cat de des sa ii curat nasucul cu batista bebelusului ca el expectoreaza mucii cel mai bine cand stranuta, ii iese bine din nasuc, cu batista bebelusului nu se compara. Da sunt nitel stresata ca stiu ca e foarte important ca mucii sa ii scoti, sa nu apara complicatii.
Sper sa ne facem bine cat mai repede Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 19 Oct 2010, 1:16 pm

salutare.

andrica, spor la lucru..

deiuta,grea treaba asta cu avocataura. si fratello face la cj iar pritena-sa e avocat. el zice ca e greu pt o femeie, dar asa cum zice ana, se invirt bani multi...cu lopata:)daca vrei asta ,bafta multa si o sa reusesti.

cris,sper ca-i mai bine andrei..

eu am dormit de aseara de la 9 pina la 6..am avut un vis ciudat cu un avion care se prabusea si eram aproape de tot de el,pteam sa-l ating9avionul).
o zi buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 19 Oct 2010, 1:22 pm

Ah, Julie, chiar mi-ai amintit, si eu aveam vise ciudate cand eram insarcinata, atunci m-am documentat si am inteles ca e din cauza hormonilor.
Plus ca incepi sa iti faci griji, oare o sa ma descurc, cum o sa fie, etc. Smile
Asa ca nu te stresa hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 19 Oct 2010, 1:41 pm

am citit si eu ,cris de vise. joi spre vineri am visat ca o fetita de la mine din clasa a fost accidentata de o masina. asa tare m-am speriat ca m-am trezit si n-am mai putut adormi. apoi vineri dimineata,am asteptat pina au adus-o parintii la scoala si asa m-am bucurat ca e ok..

mai vroiam sa zic ceva,dar nu-mi aduc aminte...
aaa,cred ca mi se vede burta.. tot vineri, am vorbit cu o mamica si s-a uitat f ciudat la mine si la burta mea.inainte nu aveam nimic acolo,acu am...
bineinteles ca m-am inrosit toata si luni am evitat-o. weekendul asta tre sa anunt la scoala si parintii prin email.


plec sa ma pregatesc si eu de lucru.o zi buna sa aveti! kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 19 Oct 2010, 1:54 pm

Salutare la toata lumea
Juli, de acum o sa inceapa sa se vada burtica din ce in ce mai mult. Sa fii mandra de burtica ta si sa nu o ascunzi. Eu am purtat numai haine mulate (spre disperarea soacra-mi batetoba ).
Cris, sa se faca bine Andrei. Pupici de la noi. Da-i cat mai des cu apa de mare in nasuc si daca stranuta e ok, nu il mai aspira decat ianinte de culcare, ca sa fie curat, curat ca noaptea e mai grea boala. pupi sa se faca bine.
Deiutza, zilele astea o sa se intereseza sotul la cineva de avocat care ia stagiari si o sa-ti spun cam ce scoruri sunt pe aici.
In Timisoara se castiga foarte bine. Mie nu mi-e frica de munca, doar sa fie cineva care sa ma indrume. Bine, poate ca la mine e un avantaj ca am avut litigii si inca mai am o groaza. Daca as fi fost avocat, as fi castigat ceva banuti, asa fac pe d-a ficea ca e vorba de firma noastra.
Andreea, sa ai o zi usoara. hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 19 Oct 2010, 2:06 pm

nici mie nu mi-e frica de munca,sunt mai emotiva de felul meu,dar asta se intampla inainte de un anumit moment,de ex la examene inainte de a se da sub eram lesinata de frica,imi venea sa vomit de emotii,dar apoi ma adunam super bine si faceam fata la emotii.gandeste-te ca atunci cand si-a spart Edy capul eu am stat cu el sa-l coase si l-am tinut de maini sa nu se zbata,la un proces de ex mi-ar fi super frica(la inceput) doar inainte de a intra in sala,apoi mi-as reveni f repede,ma cunosc deja,mai multe ganduri imi fac eu ianinte,dar cand e cazul sunt f stapana pe mine.
si mie mi-e sa gasesc pe cineva care chiar sa ma invete bine de tot,de toate,ca sa iau def-ul fara probleme,dar la noi e mai greu,ca astia care te invata de toate iti cer bani multi si 2 ani nu-ti dau nimic nimic,cei care iti dau si tie procese din care sa iei tu banii iti cer si mai multi bani.
si oricum nu e vb de bani,stiu ca tre sa dau si am si acum acasa si mai face sotul fara probleme indiferent cat va trebui sa dau,totul e sa gasesc pe cineva care sa ma invete de toate,cu restul ma descurc,nu mi-e frica nici de munca(mai ales ca am cu cine lasa copiii) si nici ca nu ma descurc,am incredere in mine ca sunt suficient de descurcareata si am cap sa pricep ce am de facut.
dar sa incepem cu inceputul si anume sa iau mai inatai ex si apoi va innebunesc cu cautarea unui maestru.
rugati-va pt mine sa-l iau,chiar imi doresc enorm asta,nu vreau sa fac altceva in viata,asta a fost si este visul meu.
e tare greu sa invat,in unele zile parca nu-mi intyra nimic in cap,nu dorm destul,sunt tot obosita si parca tot nu-mi ajunge timpul,sper sa fie bine,ca tre sa am media minim 7 si nu e f usor.
oricum sunt optimista,sper sa fie bine,paaaaa.

ANA nu era ziua ta de cantar azi? wink
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 19 Oct 2010, 2:18 pm

Ana, si eu tot haine mulatele pe burtica am purtat, mai mult vechile haine care ma incapeau, ca tare imi placea sa mi se vada burtica, era asa frumoasa Smile.
Daca nu na ingrasam si eu ca o vitzica rade tare bine era, dar burtica era fenomenala Smile Smile Smile.
Deiutza, eu merg pe principiul ca daca iti doresti ceva cu adevarat si muncesti pt asta, trebuie sa iti iasa Smile.
Si ce e super fain e ca stii clar ce vrei, asta e primul si cel mai important punct. Suntem cu tine sa reusesti Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 19 Oct 2010, 2:24 pm

Deiutza, asa te vreau, optimista.
Ai sa vezi ca judecatorul nu e Dumnezeu, e si el tot un om ca si noi.
Asa m-am simtit si eu prima data cand am participat la un proces in calitate de consilier juridic. Dupa aia totul a fost rutina. Cred ca prima oara e cel mai greu, dupa aia, floare la ureche.
Am o prietena in Orastie care-i avocata, da nu stiu daca are dreptul sa ia stagiari. O sa ma uit acum pe tablou.
Cris, nu mai ai mult de dat jos. Eu mai am o groaza, dar e important ca am inceput sa mai simt mai bine in corpul meu. Asa de mult imii doresc sa dau jos kg-le astea ca nu ma tenteaza absolut nimic.

L.E.
Deiutza, nop, inca nu are dreptul sa ia avocati stagiari. Cred ca abia la anul. E avocat definitiv abia din 2005 si trebuie sa aibe dreptul la a pune concluzii la Inalta Curte.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 19 Oct 2010, 2:38 pm

Stiu ca nu mai pare mult, dar mi se pare asa mult, pt urmatoarele 5 kg......v-am zis ca-s mai nerabdatoare ca data trecuta....
Da bine ca ne tinem de asta.
Mie mi se pare ca e tare greu pt femeile care dupa nastere nu mai dau jos kg in surplus, e o povara grea.....sa simti ca ai devenit mama dar nu mai esti femeia dinainte...
Prea multa trancaneala, fug la bebel Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 19 Oct 2010, 2:56 pm

da CRIS si eu azi vb cam mult,dar asa n-am chef de invatat zid zid .
ANA la barou la Deva scria la avizier ca au dr sa ia avocati cei cu vechime de 8 ani si care au venitul madiu pe ultimele 12 luni 3.500 lei.n-am intrebat dc as se cere,stiu ca in l 51/95 se cer doar 6 ani vechime,dar poate fiecare barou are dr sa-si faca reguli proprii,nu stiu.
bravo pt slabit,tu la 1,70 si 68 de kg arati ca mine acum ca am 1,65 si 62 de kg,asa ca ne luptam de pe pozitii de egalitate cu kg astea,doar ca eu nu am ambitia ta,mi-e pofta de orice,dar incerc sa ma gandesc la cum slabiti voi de frumos si incerc sa ma tin dupa voi.planul meu-fara carbs,mai mult nu imi propun acum,macar pana la ziua lui Sori,ca atunci vreau sa fac o varianta a tortului care vrea sa-l faca si Cris,doar ca eu vreau sa-l fac dreptunghiular,cu 2 etaje si cu mousse de visine doar.
ARIME nici macar sa deschida sub nou nu a mai vrut sa intre la noi Sad Sad Sad .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 19 Oct 2010, 3:43 pm

Deiutza, torturile astea cu mousse ies fenomenale, au un gust de mori....
As face si eu dreptunghiular, ca eu mereu tai aiurea blatul si la aspect iese de lesini, cam diform rade
Copilu` meu e obosit ca si-a facut nasol somnul de amiaza, l-am adormit iar dupa ce a papat.
PS: Deiutza, Medeea poate e ocupata cu altceva, la ea la statistici scrie ca pe 23 spet a intrat ultima oara....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 19 Oct 2010, 8:47 pm

mai ce mult ati vorbit:)

voi vorbiti de ingrasat/slabit..eu ce sa mai zic??
cum e andrei,cris?

am iesit afara sa maninc si e asa frumos,cald, bate un vint placut ....asa as dormi intr-un hamac..Smile

o seara buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 19 Oct 2010, 10:00 pm

Julie, Andrei e ceva mai bine. A scazut suvoiul de muci, dar oricum nu a dormit bine bine azi, s-a tot trezit, ca il deranjeaza, nu poate sa respire bine....
Sper sa isi revina treptat, macar nu mai are azi fetzica aia deplorabila de ieri, cu ochisorii umezi bibe
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mier 20 Oct 2010, 12:00 am

bietul andreiut! sa se faca bine. pupi
imediat ii sarbatoriti ziua de nume.Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mier 20 Oct 2010, 12:37 am

Daaaa, pe 30 nov Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 20 Oct 2010, 9:19 am

neata fete,eu am niste ochi,ma oboseste statul asta la calc 12 ore/zi,dar nu mai e mult,de azi in 3 sapt am primul ex,asa ca,nu ma mai plang si trag tare.
ieri am reusit sa mananc doar ce mi-am propus,sper sa o tin tot asa,ca stiu ca dupa 7 zile fara carbi nici nu mai cere org asa tare ca acum.va poop si mai intru azi la voi,paaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB