Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

+77
dienutzababy
flori balteanu
marya222006
laurin
denis21
LORIMAR
culea mirela
symos
Cristache
gabriela1554
Muravka
myky7robc
mimiady63
valentinadof
ivanoiuadela9
mari01
claudiana
feliciagl
Dodo-pui
anamaria79"
gretty
emmancita
AMEE
Pui_dEuropolis
mihastef
MARCELA70
georgeta.prnic
kmn
crina68
MihaelaT
Lucia.BlueFlower
ikuta
CCristinaC
annamarya
dorinamisov
pufoi
MagdaMarin
tomari
tinap
Angelica18
kitty_1973
dorina64
virginia
stoy
aisha
lucky
firicel
AlinaJ.Bijoux
gabyd
smihaelaviorica
SilviaDumitrescu
veronica.l
mariana chirila
marinelabur
Marry
arielas
zahariaelouise
ardeleanca_ro
Iulia40
danniela
tinassyliliana
corina corina
Giobsy
ioana soare
Uca
danabekk
ancush
violeta25
sqf
Nicoleta Irimescu
danae
Anita_Cristal
Admina
mnarcisa
Medi
geany
europolis
81 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de dorinamisov Joi 12 Apr 2012, 10:50 pm

Felicitari,Silvia !Frumos ! Ai dreptate - iarna car si vara sanie - kiss
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 76
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de annamarya Joi 12 Apr 2012, 11:08 pm

Silvia felicitari si din partea mea! E foarte frumos modelul! Sa-l porti cu placere!
annamarya
annamarya
helper
helper

Numarul mesajelor : 85
Varsta : 35
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 05/02/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 12 Apr 2012, 11:22 pm

Slvia, e foarte frumos costumul! Felicitari!
Alina se refera la faptul ca, dupa unele opinii, costumele de baie crosetate, din bumbac, nu pot fi bagate la apa pentru ca se ingreuneaza si se lasa, parca. Acu', intra si tu in cada si vezi ce si cum. Oricum, si daca il porti doar sa te fâțâi cu el, tot merita, ca e superb. pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de firicel Joi 12 Apr 2012, 11:31 pm

Hai mai Silvia,fara desiraturi?asta e un semn deja wink Glumesc,e foarte fumos si sunt convinsa ca iti vine bine!Sa-l porti sanatoasa!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de danniela Joi 12 Apr 2012, 11:49 pm

Firi a desirat ca era decoltat, auzi la ea!!!!
Ce sa zic... e superb si daca nu ai timp de plaja, te rog eu sa ti-l pui la o sedinta, asa sigur o sa ai timp si de plaja dupa!!!
Magda ti-a urat the best, asa ca... sa o auda D-zeu! scratch scratch despre turc....sau jacuzzi.... scratch scratch
Ma duc sa ma culc!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Admina Vin 13 Apr 2012, 1:10 am

Silvia, poti sa intri dar nu mai iesi din apa... rade
Sa-l porti iubita mult, e foarte frumos. Nu prea am vazut costume intregi, crosetate si ti-a iesit foarte bine.

p.s. soacra de mine mai vede un inconvenient: daca nu poti intra in apa, stai doar pe plaja si daca stai la soare te prajesti. daca te prajesti iesi cu patratele si model, X si O pentru tantari, seara. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de ikuta Vin 13 Apr 2012, 8:44 am

Silvioaro, ma enerveaza costumul tau de baie!Ma enerveaza ca nu este al meu! rade Imi place, cum a iesit la final, si daca apuci sa-l porti in Turcia, sigur se va implini ce ti-a dorit Magda.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 9:50 am

Fetelor kiss si va multumesc mult de tot pentru aprecieri.
CCristina as face proba cu cada dar nu am cada wink rade Si oricum valuri marii nu le pot face in cada. rade Ai vazut cand vine valul...uneori si chilotii cu elastec bun tind sa se lase prada valului, ca sa nu mai zic de sutien daca nu e dala intarit si bine strans wink rade
Admina lasa draga ca nu fac plaja la soare wink , fac la umbra ca o lady ce sunt wink rade stau sub umbrela, iar de bronzat ma duc la nudisti inganfat
Ikuta si daca nu apuc sa-l port in Turcia... pe batatura si tot am sa-l port rade (macar cu pantaloni scurti peste )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Vin 13 Apr 2012, 9:58 am

Silvia, am admirat costumul pe Face'. Acum ca-l vad in mai multe poze si de aproape, imi place si mai mult! love
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 10:00 am

Multumesc Lucia!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 13 Apr 2012, 11:36 am

Vai, doamna, ce costum frumos ai crosetat! Esti tare talentoasă. Sa-l porti cu placere si sa ne arati si pozele cand stai la soare.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 13 Apr 2012, 12:00 pm

Bravooooooooooo bucurie
Ma bucur Silvia ca ti-ai lucrat costumul de baie bine a iesit foarte bine. Astept sa il vad direct la purtator Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 351247
Pot sa te intreb si eu .....am vazut ca sta putin incretit pe margini, .....i-ai pus cumva ata elasteca? Te intreb, pentru ca ma bate gandul sa incerc sa pun si eu la costumele pt doamne dar nu stiu cum se vor aseza.

Spunea cineva ca nu vei putea intra si in apa , ci doar sa faci plaja . Sa stiti ca eu am fost la mare acum 2 ani cu un astfel de costum si a fost ok. Singurul lucru de care as putea sa ma leg ( daca vreau sa fiu carcotasa ) ar fi faptul ca se usuca putin mai greu decat lycra.
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 12:09 pm

Multumesc Mihaela! Cu siguranta o sa va arat poze wink
Multumesc smihaelaviorica! Da pe margine am pus ata elasteca si sa stii ca se aseaza fooarte bine pe corp. wink Tine bine pe langa picior dar si la spate unde chilotul nu e prins de nimic. Dupa ce am terminat, am mers 2 randuri cu picioruse dalea de nu dai peste croseata fir, iar elastecul l-am luat ca si cum ar fi facut parte din randul anterior. Sper ca intelegi ce vreau sa zic wink . La final am tras de capete elastecului cat am crezut eu de cuviinta ca e necesar, am innodat si am ascuns capetele.
In privinta intratului in apa.... si asa eu nu o sa am timp prea mult de balaceala, de innotat nu stiu... asa ca daca o sa ma bag "la apa" rade o sa fie doar asa de fandoseala sau asa ca sa incerc costumul rade
kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de crina68 Vin 13 Apr 2012, 12:32 pm

Silvioară, m-ai ucis!!!!Acum am studiat obectu!!!!!
Ce ai reușit este absolut speachless(cum zice americanu*) ura

Impecabil!Atât spun!Ba aș mai zice că jonglezi cu tipurile de model...așa !!

PS
Și fără schemă????? Ești tare,madam!!!!
Vreme frumoasă la turcaleți!!! pupi
PS2
Ia mai fă unul,poate-l măriți pe acolo,cine știe....că să știi,furori vei face!!!!
Io-s Cănuță om sucit,că doar mă știi, și nu-mi place orice...dar aici m-ai sinucis rade pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 12:39 pm

He he he rade clienti sa am eu ca il dau jos de pe mineeee 1,2 si il vand wink rade
Ma bucur am reusit sa a impresionez ( ce modesta suunt )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de crina68 Vin 13 Apr 2012, 12:42 pm

Ai reușit, iar,să mă faci să râd!!!Și mă doare un spateeee.....
Auzi,să-l dea jos de pe ea rade ,te și vedeam în nudu gol! rade șii luând marafeții de la turcaleți rade
Te pupă,
Crina pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 13 Apr 2012, 12:53 pm

si va mai arat si eu unul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si mai am vreo 3 dar nu am pozele descarcate.
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de ancush Vin 13 Apr 2012, 12:57 pm

silvioara am ramas fara cuvinte cand ti-am vazut costumul, de fapt l-am vazut pe Fb prima data si-apoi am venit sa te caut aici ca acolo nu esti pe lista mea Embarassed dar iti trimit cerere Embarassed
smihaela tare frumos costumul, imi place combinatia de culori
musai sa incerc si eu unul.....candva
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 13 Apr 2012, 1:01 pm

Ancush te astept si pe tine cu creatia love ...uite ca Silvia s-a tinut de cuvant kiss
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 1:15 pm

Ancush pupi
SMihaela foarte frumos si al tau. Imi place mult culoarea dar si cum se aseaza cupele wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 13 Apr 2012, 1:21 pm

Multumesc Silvia , ...e lucrat pentru o doamna de 42 de ani care are un corp trasnet frumos va spun sincer. acestea au fost culorile pe care le-a cerut . Si i-am mai facut unul in dungi cu gri , roz si alb foarte fain si ala. Vin pe ea ca turnate si se vede ca are un corp lucrat ....pe mine sincer nu imi sta la fel si o invidiez rau .
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de annamarya Vin 13 Apr 2012, 7:50 pm

smihaelaviorica e foarte frumos costumul tau, ca si celelalte de pana acum de altfel. Spor la mai multe! Si pe mine ma bate gandul sa-mi fac un costum crosetat dar model intreg nu doua piese. Am vazut ca ati postat diagrame cu modele foarte interesante. Multumim frumos!
annamarya
annamarya
helper
helper

Numarul mesajelor : 85
Varsta : 35
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 05/02/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de kmn Vin 13 Apr 2012, 9:08 pm

silvia...ce sotum tare ti-ai tras.....bravos....
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de georgeta.prnic Vin 20 Apr 2012, 12:00 am

Silvia,am vazut costumul si am mai vizionat si alte pagini.Nu am intrat pe aici niciodata....si imi pare rau Sad Au spus si fetele,dar repet si eu;sa crosetezi costumul(model complicat)fara schema,sa nu gresesti decat odata,este formidabil!Este foarte reusit ! pupi Da ,vreau sa vad si eu poza de la mare...sper ca nu ultima ca acum!

Mihaela,esti 'mamica' costumelor de baie!Foarte reusite,modele diverse,culori frumoase,executie ca la carte!Te admir si te pupi
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de MARCELA70 Mar 01 Mai 2012, 3:43 pm

indraznesc sa postez si eu doua costume de baie facute pt fiica mea ... sunt probate la apa in bazin, nu la mare si nu a avut probleme
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

MARCELA70
MARCELA70
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 54
Localizare : ALBA
Data de inscriere : 31/01/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 5 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB