Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

+77
dienutzababy
flori balteanu
marya222006
laurin
denis21
LORIMAR
culea mirela
symos
Cristache
gabriela1554
Muravka
myky7robc
mimiady63
valentinadof
ivanoiuadela9
mari01
claudiana
feliciagl
Dodo-pui
anamaria79"
gretty
emmancita
AMEE
Pui_dEuropolis
mihastef
MARCELA70
georgeta.prnic
kmn
crina68
MihaelaT
Lucia.BlueFlower
ikuta
CCristinaC
annamarya
dorinamisov
pufoi
MagdaMarin
tomari
tinap
Angelica18
kitty_1973
dorina64
virginia
stoy
aisha
lucky
firicel
AlinaJ.Bijoux
gabyd
smihaelaviorica
SilviaDumitrescu
veronica.l
mariana chirila
marinelabur
Marry
arielas
zahariaelouise
ardeleanca_ro
Iulia40
danniela
tinassyliliana
corina corina
Giobsy
ioana soare
Uca
danabekk
ancush
violeta25
sqf
Nicoleta Irimescu
danae
Anita_Cristal
Admina
mnarcisa
Medi
geany
europolis
81 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de georgeta.prnic Sam 26 Mai 2012, 12:41 am

Foarte frumoase Mihaela! Preferatul meu este al doilea, cum ai combinat culorile,mi-a placut mult!Spor la vanzare!Si la croset
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Sam 26 Mai 2012, 10:50 am

Sarutmana fetelor kiss sa stiti ca am avut intradevar spor ca le-am lucrat mai mult pe fuga in tren si trageam sa lucrez ca sa nu ma plictisesc . Naveta ma omoara . O parte sunt pe comanda altele le-am facut sa le am ca modele .
Georgeta cel de-al doilea e lucrat dupa cum mi-a cerut o pustoaica de 14 ani . Dupa ce am lucrat pt ea cu o cupa muuuuuuult mai mica dar in acelasi stil , am mai avut cereri de inca 2 identice doar cupele putin mai mari . Toate in realitate arata mult mai bine si mai colorate . wink Nu vreau sa fiu lipsita de modestie dar eu sunt incantata de toate .
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Marry Dum 27 Mai 2012, 5:09 pm

Mihaela foarte frumoase toate costumele aplauze aplauze aplauze
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de dorinamisov Dum 27 Mai 2012, 6:36 pm

Vio,felicitari!ce mai,ești experta ! cred ca le lucrezi cu ochii inchiși Smile Bafta la vanzare! kiss
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Dodo-pui Dum 27 Mai 2012, 6:47 pm

Mihaela ...frumoase sunt si costumele lucrate de tine...spor la lucru si bani Smile
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de danniela Dum 27 Mai 2012, 7:32 pm

Mihaela schimba aparatul, se cunoaste ca nu sunt pozele clare!!! Si te cred ca sunt culorile si costumele mai frumoase decat in poze!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Lun 28 Mai 2012, 11:36 am

Multumesc frumos pentru vorbele voastre frumoase fetelor . Vedeti ca mi se urca la cap beat
Daniela as vrea eu un aparat mai bun dar nu imi permit si pana una alta ma multumesc si cu asta . Sad Recunosc ca nu ies pozele prea clare , nici la nu stiu eu ce programe nu ma pricep sa umblu ca sa dau claritate si luminozitate dar , incet incet poate voi invata si eu .
Important pana la urma este ca mai sunt oameni care vad dincolo de poze si atunci cand au in mana produsul respectiv , sunt incantate si multumite si asta ma bucura . Apropo de o alta discutie referitoare la faptul ca oamenii sunt tentati sa puna mana pe atricole , vreau sa va spun ca an ultimele saptamani am avut ocazia sa lucrez intr-un birou cu avocati - juristi , si azi am si 2 comenzi . Asta pt ca au vazut fizic costumele si nu numai pozele de pe blog sau f- a-c-e-b-o-k.
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Dodo-pui Dum 03 Iun 2012, 8:03 am

am mai terminat un costum....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de symos Dum 03 Iun 2012, 8:28 am

grety,dodo,mihaela,silvia .......foarte foarte costumele voastre.....mi-as face si eu ...............din ce fie le lucrati? pupi
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Dodo-pui Dum 03 Iun 2012, 8:32 am

...eu din Flavia
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Lun 04 Iun 2012, 10:41 am

si eu tot cu Flavia lucrez. Te asteptam si pe tine cu modele frumoase.Smile

Dodo , imi place tare mult costumul , imi place modelul cu solzisori.


Ultima editare efectuata de catre smihaelaviorica in Lun 04 Iun 2012, 10:44 am, editata de 1 ori
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de gretty Lun 04 Iun 2012, 10:43 am

Eu fac costumele de baie din firul acela ieftin pe care il cunoasteti toate.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de smihaelaviorica Lun 04 Iun 2012, 10:45 am

Care fir Grety ? Vreau sa stiu si eu daca e un fir mai ieftin, daca se poate hug
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de gretty Lun 04 Iun 2012, 10:46 am

ai pm
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de culea mirela Lun 04 Iun 2012, 11:07 am

Dodo daca ajung la Navodari si ajung sigur, te reperez dupa costum pe plaja wink felicitari... sa-l porti sanatoasa.
Grety,care fir ieftin??? boo
culea mirela
culea mirela
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 327
Varsta : 48
Localizare : constanta
Data de inscriere : 15/03/2012

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de gretty Lun 04 Iun 2012, 11:10 am

mirela ai pm
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de pufoi Lun 04 Iun 2012, 11:39 am

Dodo frumos de tot! wink
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Dodo-pui Lun 04 Iun 2012, 11:40 am

Grety vreau si eu PM- Embarassed

Multumesc pentru aprecieri Flowers
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de LORIMAR Lun 04 Iun 2012, 12:11 pm

Ce costume de baie frumoase ati lucrat,superbe si deosebite Flowers ;
mi-as face si eu unul dar nu sunt hotarata de modelul sutienului pt ca imi trebuie masura 0 neavand ce sa ascund in el Embarassed dar asta e...cred ca ceva cu solzisori ar masca lipsa...volumului... wink Despre ce fir ..mai ieftin e vb,e secret? kiss
LORIMAR
LORIMAR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 45
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 07/10/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de denis21 Lun 04 Iun 2012, 6:04 pm

Grety,Mihaela,Dodo sunt super costumele de baie. love
Grety vreau si eu pm cu acel fir ieftin,parca tare mi-as face si eu si fiica-mii costume de baie. kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de symos Lun 04 Iun 2012, 7:42 pm

m ultumesc tuturor ca mi-ati raspuns pupi
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de gretty Mar 05 Iun 2012, 3:00 pm

smihaeleviorica ai pm
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de feliciagl Mar 05 Iun 2012, 3:27 pm

Grety, vreau si eu sa stiu! Dar de ce trebuie sa fim asa secretoase?
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de laurin Mar 05 Iun 2012, 3:40 pm

mai fetelor, dar ce se intampla cu costumul de baie crosetat la apa? Daca intri in apa cu el, intra si el la apa sau se labarteaza pe tine si pana te usuci il aduni de peste tot? Smile Mai, ma tot bate gandul sa fac si eu macar unul dar cu care sa pot face si baie.
laurin
laurin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 49
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/10/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de gretty Mar 05 Iun 2012, 3:48 pm

felicia, nu e vorba de secret, dau pm celor care vor sa stie de unde sa ia bumbac f ieftin. Problema e ca nu am voie sa fac reclama de aceea am cerut sa trimiteti pm la mine sa va spun. Cand anunt eu pm la cineva, chiar am o problema strict personala nelegata direct de forum. Iti trimit si tie pm.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 10 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB