Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

+16
miki72
Giobsy
kisslandia
mady85
avr_dana
Roxy
livia1981
ramomic
alessia
juliennej
deiutza23
ana_bela
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
arime
20 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Sam 27 Feb 2010, 2:44 pm

Multumesc Dana Smile.
Am mai pus 3 poze.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ramomic Sam 27 Feb 2010, 3:53 pm

CRIS vreau sa-l tin pe Andreiutz in brate love love love . Poza cu tati e preferata mea Smile .
Pupici 1000 si ma bucur ca lucrurile sunt mai ok acum hug .
DEIUTZA si eu zic ca eliptica e mai ok ... cu alergatul nu m-am inteles deloc bine never Rolling Eyes .
Si eu vreau sa supun la vot ceva lol! : daneza sau disociata?
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 27 Feb 2010, 6:52 pm

categoric disociata 1/1/1 sau 3/3/3 ca macar poti manca oricat si nu faci foamea si nu cedezi repede.la daneza e oputina mancare si impusa,e cam naspa.eu votez DISOCIATA hug .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Sam 27 Feb 2010, 10:17 pm

ziua buna

cris-ce frumusel e andrei asa cum doarme.pare tare calm pupi
sa ne pui poze si cu tine,proaspata mamico!Smile

ramo,disociata ,votez si eu.de ce nu optezi pt dieta aia de 90 de zile,o zi proteine,una amidon,una carbo si una fructe?

seara faina tutror!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Dum 28 Feb 2010, 9:01 am

CRIS acum ne dezvalui misterul kg puse in sarcina si cu cate ai ramas acum?pleeeeeeeeeeeeease,sti ca suntem curioase Embarassed Laughing Flowers .
neata si duminica frumoasa flower .
eu am facut ieri racituri asa ca azi iar destrabalare peace .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 28 Feb 2010, 11:21 am

deiutza23 a scris:CRIS acum ne dezvalui misterul kg puse in sarcina si cu cate ai ramas acum?pleeeeeeeeeeeeease,sti ca suntem curioase Embarassed Laughing Flowers .
neata si duminica frumoasa flower .
eu am facut ieri racituri asa ca azi iar destrabalare peace .

Deiutza, am atatea pe cap, si am trecut prin asemenea dureri, incat numa la asta nu mi-a stat capul, e ultima mea grija in acest moment.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de avr_dana Dum 28 Feb 2010, 4:23 pm

Ramo eu tot pt disociata sunt.
Iti dau o idee.........e ceea ce vreau sa tin eu. E vb de disociatul animale de vegetale. 3 zile animale si 3 zile vegetale.
E o dieta super si niste rezultate super.
DAr nicidecum nu amesteci nimic. Daca vrei mai multe detalii intra pe siteul Irinei Reisler si ai acolo ce vrei. Eu am ramas socata de rezultatele pe care le-au avut fetele pe acolo. Sunt reguli, meniuri etc.
DE ex ieri am papat muschi porc, pastrama, branzica vaci, br sarata, pui la cuptor si iaurt. Preferatele mele. Azi am gresit cu un pic mamaliga....dar in principiu vreau sa disociez animalele de vegetale. Dieta asta seama si cu ciclarea carbohidratilor, adica zile cu multe grasimi si carbo deloc si zile cu grasimi deloc si carbo ( sanatosi) din plin. si eu am auzit ca da rezultate excelente!!

Ce zici ?????

Deiutza eu de cand visez la o eliptica...eheeeee...deci clar sunt pt eliptica ...una faina, cu brate , mare :D

Cris Andrei e tare scump, l-am vazut si eu love love
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 28 Feb 2010, 7:26 pm

Merci fetelor Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de miki72 Dum 28 Feb 2010, 7:54 pm

CRIS,tare scump si cumintel Andrei love Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii pupi
tu cum te simti dupa cezariana,te mai doare? sper ca esti bine pupi
RAMO si eu tot pt disociata as opta wink
DEIUTZA,eu eliptica am si mi se pare ok dar ce sa ma fac daca nu mi-au vandut-o si cu chef de sport wink acum oricum e pe post de cuier cel putin pana prin august
va pup pe toate prietenie
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 28 Feb 2010, 8:26 pm

miki72 a scris:CRIS,tare scump si cumintel Andrei love Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii pupi
tu cum te simti dupa cezariana,te mai doare? sper ca esti bine pupi
RAMO si eu tot pt disociata as opta wink
DEIUTZA,eu eliptica am si mi se pare ok dar ce sa ma fac daca nu mi-au vandut-o si cu chef de sport wink acum oricum e pe post de cuier cel putin pana prin august
va pup pe toate prietenie

pupi Merci Miki
Sunt bine pt ca am mult sprijin de la sot si mama iar cel mic e fenomenal. Greutatea vine de la taietura si de la furia laptelui cu care m-am confruntat.
Insa toate mamicile sunt diferite, asa ca sa fii curajoasa pt ca toate ne-am comportat si reactionat diferit.
Pt potentiale probleme recomand o pompa buna de lapte luata si la maternitate, pt desfundarea canalelor...da multe multe mamici nu se confrunta cu asta. Eu zic din punctul meu de vedere.
Fug kiss
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ramomic Lun 01 Mar 2010, 2:20 am

Buna fetele dragi kiss .
Dupa votare DISOCIATA a iesit pe locul I wink .
DANA mersi pt.idee ... as vrea sa incep si eu de maine, dar inca nu stiu daca cu animale sau vegetale. Am observat ca fetele care au tinut regimul asta au slabit min.1kg/saptamana wink .
CRIS pup Andreiutul cuminte love .
MIKI cand trebuie sa nasti?
pupi prietenie
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Lun 01 Mar 2010, 3:39 am

seara buna!

ramo-spor cu disociata.
am gasit un link,pe facebook, ce te poarta ,street view ,prin diferite orase din tara.am facut un tur al clujului.doamne ce schimnabat e...si ce dor imi poate fi si ce frumos e orasul ala si cum nu stiam sa apreciez cind eram acolo.Sad( ramo,invat-o pe maruta sa se bucure si sa apreiceze ce are!!!

cris-cum sint ai tai?mama ta,sotul?cred ca sint f fericiti cu andrei.tu cum te simti fizic si asa,psihic?esti happy?ce intrebare stupida,normal ca esti happy...:)cum e sa fii noua mamica?

alina-am facut sosul ala cu smintina si horseradish.ffffffffffffffff gusots.multumiri de idee.
va pup pe toate si o sapatmina faina.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 01 Mar 2010, 9:00 am

neata fetelor

cris am vazut pozele, ai un ingeras de copil si-l cheama ca pe iubi meu kiss
ramo intre daneza si disociata clar si eu votez tot pe dis. de ce nu incerci dieta rina90? am vazut multe fete care au slabit bine cu ea
nici nu mai stiu ce vriuam sa zic...mi-a fost dor de voi toate. multumesc muuult pt urari pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Lun 01 Mar 2010, 9:15 am

Neata la toata lumea
LA MULTI ANI DE 1 MARTIE!!! Sa fiti iubite si fericite! love love
Ramo, si eu votez pentru disociata, daaaaar maaaaareeeee grija sa nu pui la loc dupa ce treci pe altfel de alimentatie, ca doar nu o sa papi toata viata asa. Pupici si succes. Poate ma apuc si eu de SB2 ca altceva nu merge deocamdata.
Andreea, pupi
Juli, ai rezolvat cu masina?
Va pup pe toate si va doresc o saptamana minunata
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 01 Mar 2010, 10:22 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de miki72 Lun 01 Mar 2010, 11:04 am

LA MULTI ANI DE 1 MARTIE !SA AVETI O PRIMAVARA FRUMOASA SI SA FITI IUBITE pupi
RAMO,DPN:29.06.2010,dar tinand cont ca o sa nasc prin cezariana o sa fie mai devreme wink
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Lun 01 Mar 2010, 11:56 am

La multi ani fetelor, o primavara fericita kiss
Multumim pentru urari, eu psihic sunt bine in principiu, m-am mai descurajat cand am trecut prin momentele cele mai grele, si nu neaparat de greu ci din cauza ca nu gasesti usor solutia ca nu ai mai trecut prin asta. La spital am fost foarte bine, acasa cand au inceput problemele cu alaptatul, plus descarcarile hormonale, i-am mai dat pe bocit, alea alea.
Dar sotul meu e mereu langa mine, si cu floricica cea mica, nu prea ai cum sa nu iti revii.
Te mai enervezi ca te misti ca o baba cu operatia aia, as vrea sa fiu in verva, sa pot sari imediat langa cel mic, da, na,,,,asta se rezolva in urmatoarele zile.
Oricum, se intampla atat de multe lucrururi noi in decurs de 3-4 zile, ca nu ai timp sa constientizezi, de la stadiul de burtica lenesa treci la cel de mamica responsabila, la proaspat pacient operat Smile, etc.
Dar e foarte frumos, iar cel mic te face sa uiti de toate love
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de avr_dana Lun 01 Mar 2010, 12:06 pm


Fetelor
[b]O primavara frumoasa Multa multa caldura , optimism , incredere , sanatate si numai bucurii [/b].

Flowers Flowers Flowers Flowers
flower flower flower[size=18]
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Lun 01 Mar 2010, 1:18 pm

ziua buna si un martie insorit sa aveti!

andrica, cum ai petrecut de ziua ta?
ana-n-am rezolvat inca nimic cu masina.ieri am fost la reprezentanta honda de la 1 -5...ori o schimb ori o repar.nu stiu..
cris- frumos ca te ajuta sotul si asa cum e,greu usor,tre sa fie frumos.

o zi buna sa aveti.aici ningee!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Lun 01 Mar 2010, 7:26 pm

Seara buna
Se pare ca toata lumea petrece. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ramomic Mar 02 Mar 2010, 12:33 am

Buna seara fetele dragi pupi hug kiss .
O primavara frumoasa va doresc tuturor love .
Eu am inceput de dimineata cu vegetale si am terminat cu animale rade rade rade . A fost ziua finutzei si nu prea am avut ce vegetale sa mananc pe acolo wink ... eventual mere si muraturi, dar la cate bunatati erau in zona pofta . Oricum nu am mancat nimic interzis la SB, Montignac de ex, deci nu a fost zi pierduta Merci . Incep de maine disociatul 3+3 fetele bine ... mereu de maine ups .
JULLIE si mie imi place Clujul wink ... treci pe aici la vara? hug
MIKI racusor faci deci wink .
Va pup pe toate pupi prietenie .

PS: Apropo de mentinutul dupa dieta, acum seara ii spun mamei ce dieta vreau sa tin si ea imi spune ca promotoarea acestei diete nu e deloc slaba Shocked . DANA tu ce sti despre asta?
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 02 Mar 2010, 9:45 am

ramo uite aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
autoarele de la rina par ok
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 02 Mar 2010, 9:45 am

neata gagici,eu sunt tot ocupata ca merg la tara sa-l ajut pe sot,azi sunt acasa ca sunt ai mei plecati si nu are cine sta cu copiii,dar tre sa fac mancare si una alta prin casa,stiti voi wink .
CRIS ai incercat sa-ti pui burtiera?unele fete o suporta,pe altele le strange si le doare operatia,eu am fost norocoasa ca am purtat din spital si nu am avut dureri,imi tinea f bine operatia si nu mai simteam ca-mi "cade" burta,intelegi tu ce zic.eu am avut una de nu se lega prin nimic,era intr-una si se tragea pe cap,pe mine m-a ajutat,poti incerca,dar eventual sa nu-ti iei prea stramta.tu sti cel mai bine,eu nu vreau sa dau sfaturi aiurea,spun doar ca pe mine m-a ajutat hug .cu bocetele e ceva normal,nici la al 2-lea copil nu scapi de bocete,e ceva normal si nu cred sa fie mamica sa nu fi trecut prin asta.
RAMO important e sa mananci sanatos,nu conteaza 100% sa fie o anumita dieta,asa ca bafta si poate ma molipsiti si pe mine.la zilele de vegetale sa scri meniul ca nu prea am idee ce se poate manca sa nu mori de foame.
merg sa ma apuc de mancare,ca la 11:30 plecam dupa Sori la gradi,asa repede trece timpul asta Smile .paaaaaaaaaaaaa.

PS:ANDRICA,cred ca RAMO se referea la IRINA REISLER.


Ultima editare efectuata de catre deiutza23 in Mar 02 Mar 2010, 9:46 am, editata de 1 ori
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 02 Mar 2010, 9:45 am

neata deiutza kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 02 Mar 2010, 10:35 am

Neata fetelor
Deiutza, burtiera o port din prima zi, asa te pune de la maternitate, la noi aici sunt reguli clare cum procedeaza ei acolo, si stiam exact la ce sa ma astept cand m-am dus sa nasc, o aveam in bagaj. De ex nu iti primesc pampersii daca sunt desfacuti sau daca nu sunt pachete mici.
Ma deranjeaza intr-adevar, ca la extremitati e stresanta, da as simti ca ma imprastii fara, asta e clar Smile. Momentan o port tot timpul.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB