Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

+17
Anna Succubus
dandana
dana_mi16
chelsea
Giobsy
crixuta
ana_bela
deiutza23
an-deea
ramomic
alessia
livia1981
avr_dana
Roxy
arime
andreea_2008
juliennej
21 participanți

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Vin 03 Iul 2009, 5:33 am

seara buna

pe azi am mincat cam 1000 de calorii,doar.am facut doar o ora de elpitica si am umblat prin mall vreo ora.dupa gym am mincat 2 cremvrusti,5 alune de padure si vreo 10 migdale.
am gasit o inghetata pe bat,skinny cow cu doar 100 de calorii.e super buna!!

cit am fost la gym am vazut larry king live,pe CNN ,transmisiune directa de la NEVERLAND cu fratele lui Michael Jackson,Jermaine.au aratat si ulimul video in care repta pt concertul ce urma si era ,arata perfect normal...nu stiu,asta m-a facut asa trista,ca aproape am plins la gym si nici macar nu eram fan michael jackson.e trist sa mori tinar si intr-un mod stupid...imaginile de la neverland au fost uimitoare..da,cam asta cu michael jackson.

ramo,ma bucur ca ai aparut pe aici.vacanta placuta.
weekend placut tuturor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 03 Iul 2009, 9:36 am

neata fetelor wink

ramo ma bucur tare mult ca ai mai trecut pe aici si ca esti bine wink nu-i pb dc nu intrii din lipsa de timp dar ne era sa nu se fi intamplat ceva
julie cum adica doar "doar o ora de elpitica si am umblat prin mall vreo ora"? ca mie mi se pare destul de mult
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Vin 03 Iul 2009, 10:07 am

'neata tuturor!
juli la un moment dat ai intrebat cine este "lili", ei bine este ana hug De ce ti-ai sters albumul de pe grup?! Sad

ramo ma bucur ca ai aparut si sper sa reusim sa ne vedem pe 20 iulie... din partea mea sper sa fie oK, An-deea chiar spunea ca abia asteapta sa vii la Bucuresti si sper sa fie si ea prezenta, ramane sa vedem ce spune si Andreea...?!

Sa aveti o zi superba kiss


Ultima editare efectuata de catre arime in Vin 03 Iul 2009, 10:27 am, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 03 Iul 2009, 10:23 am

fetelor va dati seama ca dc o sa pot vin cu cea mai mare placere ;) numai ca nu pot promite nimic de acum ca nici macar nu stiu dc o sa fiu sau nu in Bucuresti atunci....mai vb si vedem ;)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Vin 03 Iul 2009, 10:28 am

andreea_2008 a scris:fetelor va dati seama ca dc o sa pot vin cu cea mai mare placere ;) numai ca nu pot promite nimic de acum ca nici macar nu stiu dc o sa fiu sau nu in Bucuresti atunci....mai vb si vedem ;)


vedem atunci ce o sa fie wink si oricum tre' sa vb. cu ramo sa dea mai multe detalii Smile
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 03 Iul 2009, 10:39 am

dap pupi
ramo felicitari pt plimbarica ;) misto ca mergeti la all inclusive, noi n-avem nici o masa inclusa dar nu-i pb, n-am atatea bunatati la dispozitie si poate nu ma intorc cu fff multe kg in plus rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Roxy Vin 03 Iul 2009, 1:45 pm

Fetelor, eu sunt Sad Sad Sad Sad Sad Din pacate tata se simte foarte rau si are sanse foarte slabe Sad Sad Sad
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Vin 03 Iul 2009, 2:14 pm

roxy-da doamne sa fie bine pt el si pt voi.ai incredere in cel de sus. hug

neata

andreea-am zis doar o ora de eliptica pt ca de obicei fac si alte exercitii pe linga...

arime-o sa pun alte poze..

ce bine-i sa fii in weekend wink
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 03 Iul 2009, 2:36 pm

roxy imi pare fffff rau pt vestea asta pupi hug Nici nu stiu ce sa zic....ai incredere in Cel de Sus...
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Vin 03 Iul 2009, 3:13 pm

buna

Roxy sa aveti putere sa treceti cu bine prin asta...Speranta sa fie ultima.......... hug

RAmo m-am bucurat cand am vazut mesajul tau...l-am citit incantata ca ai mai trecut pe aici. Distractie placuta in Bulgaria si sa nu papi mult foame foame .....Eu sunt de groaza cand vine vb de mese incluse mai ales daca au bufet suedez.....imi umplu farfuria cu varf Embarassed croseta croseta Tu sa nu faci ca mine, Pup Maruta pupi

Juli cam cat e o masina acolo? O iei noua sau second?

Alina ati mai fost la ocean? TAre frumos tre sa fie. Sa mai pui poze noi wink
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Vin 03 Iul 2009, 3:38 pm

Buna fetelor!
Eu sunt prinsa in gemuri, asa ca o perioada o sa trec mai rar, dar macar asa odata pe zi sau la doua zile tot vin sa vad ce faceti. Mi-am pus in cap sa-i fac lui Stefan cat mai multe feluri de gem, ii place f mult iaurtul cu fructe si eu tot evit sa-i dau din comert, asa ca iaurt fac eu acasa si pun o lingurita de gem facut de mine si gata iaurtul cu fructe...
Roxy imi pare tare rau, trebuie sa fiti tari si sa aveti incredere in Dumnezeu, El le stie pe toate! Multa sanatate!
Ramo ma bucur ca ai trecut pe la noi, sa aveti un concediu cat mai placut si asteptam poze. Noi am fost la operatie in Gine1, chiar in maternitate, apoi am stat cateva zile la centrul de prematuri.
Juli, Alessia si eu m-as apuca de disociata, defapt am mai inceput-o de vreo 2 ori Embarassed si am terminat-o pana la sfarsitul zilei zid Vreau si eu ceva, dar parca nici nu-mi vine sa mai tin nimic Neutral
Pup toate fetele!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Vin 03 Iul 2009, 9:16 pm

ziua buna fetelor

dana-la cele la care m-am uitat,toyota yaris,noua e 14.000$si folosita de 2 ani-9,000$.honda fit-noua e 16-17 mii $,folosita de 2ani-13 mii$.

pina acuma am 700 calorii si o plimbare de jumate sau 45 de minute.
unde sinteti fetelor?

livia-daca te hotarasti la dieta de 90 de zile,anunta-ma,ca poate ma incumet si eu cu tine. Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Roxy Sam 04 Iul 2009, 3:06 am

Fetelor, multumesc pentre toate gandurile voastre kiss Totul e incert, complicat, dureros....Ma dispera sistemul medical romanesc...dar cred c anu mai e envoie sa spun asta////

Ramo, desi mi-e capul plin de tot felul de ganduri, am zambit si m-am bucurat sa vad ca ai aparut. Voiam sa iti trimit un mail s avad ce e cu tine, dar nicicum nu am reusit. Va doresc sa aveti un concediu frumos si sper si eu sa reusim s ane intlanim....

JUlienne, mare pacta de maisnuta ta. Imi pare rau
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Sam 04 Iul 2009, 5:06 am

roxy pupi hug putere multa si ai grija si de tine!


pe azi cam 1000 de calorii+inca 300 din 30 gr seminte .
sport-35 minute alergat,40 min elpitica si 150 abdomene.

arime-am citit reteta ta de tort si poate ma incumet sa o fac.am,insa ,o intrebare,nu se pune praf de copt?multumiri Merci
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Sam 04 Iul 2009, 11:06 pm

Seara buna fetelor!

roxy imi pare tare rau, sa fiti uniti si Dumnezeu sa va dea putere hug Sanatate multa tatalui tau!
ramo cand ai timp si esti online sa dai un "buzz" pe mess, poate ne nimerim wink
juli este tare aiurea ca nu reusesti sa-ti recapeti masina...
Legat de blat, asa este, fara praf de copt, creste foarte bine, este un blat deosebit. Multa bafta si sa-mi spui cum a iesit wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Dum 05 Iul 2009, 6:22 am

seara buna

merci arime.o sa fac ,poate tortul,marti.facem 2 ani de cind sintem impreuna cu hombre.. love

azi am mincat cam aiurea,dar totusi ok avind in vedere ca afost 4 iulie.am pus poze ,am fost la plaja,apa ffffffffffffffff rece ,dar f fain si relaxant.focurile de ariticii au fost in boston,a fost neil daimond cu "sweet carloine"...f misto,f faine si focurile.

asadar,pe azi am mincat asa-dimineata-omleta cu presciuto si urda
prinz-calamari fried si vreo citeva felii de vinete prajite
vreo 5 lingurite de inghetata
cina-fish and cips-peste prajit si vreo citeva bucati de cartofi prjajiti...cu astia am cam dat-o in bara..
pe la 10-vreo 5 alune si aproape am dat foc la casa cu niste prosciuto la cuptor de care am uitat.noroc ca n-u venit pompierii...

planuim sa mergem peste 2 sapt din nou la plaja si sa raminem acolo tot weekendul.de abia astept....Smile
weekend fain tutror hug
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Dum 05 Iul 2009, 6:12 pm

Salut!

Am trecut sa va salut.Ieri am fost la plaja si a fost super.Am facut 2-3 poze,dar cu telefonul,pt ca am uitat sa iau camera.Mai avem poze,dar pe camera unei prietene,care a promis ca o sa ni lea dea cand le descarca.Revin mai pe sera sa pun pozele pe care le am acum de pe telefon.

ROXI,ii doresc multa sanatate tatalui tau si tie iti doresc sa fii puternica,sa treci peste toate greutatile.

JULIENNE,m-am uitat la poze,sunt frumoase si te-as fi invidiat daca nu mergeam si eu azi la plaja.

Azi cred ca mergem din nou la plaja ,dar stam mai putin decat ieri.

pupici tuturor ,pe diseara!
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Dum 05 Iul 2009, 11:29 pm

hello fetelor wink
pt week-end-ul asta nu dau raportul ca am fost la nunta rade a fost superb, chiar ma bucur ff mult pt miri ca le-a iesit totul atat de bine. zilele astea o sa va pun si poze (intai trebuie sa fac rost de ele Smile )
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ramomic Lun 06 Iul 2009, 12:09 am

Buna seara fetelor kiss .
ROXA hug multa sanatate tatalui tau, sa ii dea Dumnezeu putere sa treaca peste asta si voua la fel. Stiu cum stau lucrurile cu sistemul medical de la noi ... din pacate am avut de-a face de curand cu medicii si indiferenta lor zid. In nici un caz nu trebuie sa va lasati prada disperarii si sa va pierdeti speranta, pt.ca intotdeauna sunt sanse. Multa sanatate inca o data hug.

ARIME am spus in cealalalt mesaj ca nu pot deschide messul zid; inca nu il reinstalez ca nu am chef de trimis invitatii tuturor din agenda ametit . Imi trebuie timp sa-l bibilesc putin wink ... sti tu cum stau la capitolul calculator Flowers .

Merg sa vad pozele si mai vorbim saptamana asta. Acum nu ma simt foarte bine Neutral ma doare rau spatele de cateva zile Rolling Eyes; sper sa ma lase pana mergem in vacanta. In plus, am fost azi la strand la Targu-Mures si sunt si obosita cascat.

Va pup pe toate pupi prietenie .

PS:JULIENNE iti spun in avans La multi ani fericiti alaturi de "hombre" pupi.
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 06 Iul 2009, 12:18 am

pupi ramo
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Lun 06 Iul 2009, 3:14 am

seara buna fetelor


andrica--tu oricum n-ai nevoie de raport..
ramo-santate si multam de urari.
alina si la tine e apa asa rece?aici asa rece era ca ma paraiza de cite ori intram,totusi erau oameni ce faceau baie.

pe azi am cam 1200 calorii dupa 50 minute elpitica si cam o jumate de ora de exericitii pt:abdomen,brate si picioare.

o saptamina buna tuturor pupi
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Lun 06 Iul 2009, 7:03 am

Buna seara hug !

Azi am fost din nou la plaja si desi am stat mult mai putin decat ieri(ca sa nu-l mai lasam asa mult pe Vanny singurel in casa) a fost foarte frumos.Am facut rost de pozele de ieri de la plaja si v-am pus si voua 6 poze,sa-mi admirati colacelul neted si lucios de pe burta Smile .

Julienne -azi a fost mai rece decat ieri,dar a fost ok de intrat in apa.Azi insa am schimbat plaja,am fost undeva mai aproape,la Long Beach(ieri am fost la Fire Island).

Va urez si eu o saptamana frumoasa si usoara celor care lucreaza si ne reauzim maine.Eu mai am doar 2 zile de concediu,pe care o sa le petrec pe afara cu Vanny,facand curatenie si odihnindu-na cat mai mult.

Pupici tuturor pupi
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de an-deea Lun 06 Iul 2009, 9:36 am

buna, fetelor!!!! nu am mai intrat de mult, dar sa stiti ca macar din punct de vedere al dietei chiar am fost cuminte si se vede Smile
Roxy, imi pare extrem de rau pentru tatal tau, sa dea Dumnezeu sa se rezolve hug
Ramo, ma bucur tare mult ca vii in Bucuresti, chiar vorbeam cu Arime de mai multe ori ca ar fi dragut sa ajungi in Bucuresti si sa ne vedem Smile
Alinutza, esti o frumoasa si arati tare bine!!! cea mai sexy mi se pare poza cu sotul, tu intinsa pe o parte wink
Julienne, foarte frumoase si pozele tale Smile
Am si eu pofta maaaare de mers la mare din nou dar nu stiu cand mai ajung.
Livia, si eu ma gandeam sa imi fac niste gemuri din caise, piersici, prune, etc cu fructoza dar e lenea cam mare Smile
va pup!
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 06 Iul 2009, 10:27 am

neata fetelor wink
alinuta am vazut pozele si arati fffff bine si sexy
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Lun 06 Iul 2009, 2:54 pm

Buna fetelor!
Si eu va doresc la toate o saptamana cat mai frumoasa si usoara! pupi
Juli, Alessia imi pare rau ca va dezamagesc , dar acum nu ma simt in stare sa tin nici o dieta. Incerc sa pap mai putin cantitativ si nu mai pap seara deloc. Sunt dezamagita si eu de mine, ca trece vara...dar asta e daca n-am fost in stare pana acum... zid
Alessia esti tare frumosa si slabuta, eu nu vad nici un colacel pe niciunde, dpmdv esti foarte bine asa. Se vede aici care sunt fete constiincioase, nu ca mine tot zic da de facut... Sad
Ramo multa santate si daca nu mai intri concediu placut!
Juli La multi ani si din partea mea, sa fiti sanatosi si fericiti! Foarte frumose pozele wink imi place cea cu umbrele pe nisip.
Andreea asteptam pozicile ;) tu esti slabuta si frumoasa, nici nu-ti mai trebe raport.
An-deea tot monti ti? eu cu gemurile am gasit o varianta mai convenabila mie, le fac la cuptor, nu trebuie sa stau langa cratita cateva ore, ma duc din cand in cand si amestec, nu se prinde deloc, nu se afuma, in schimb face multa caldura...
Roxy sa ne ti la curent, sper ca sunteti bine cu totii, suntem langa tine pupi
Deiutza cred ca n-a mai trecut pe acasa! Cand vi te asteptam sa ne povesteti cum e la tara hug
Va pup pe toate!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB