Lucru de mână
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyIeri la 2:37 pm Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyIeri la 12:36 pm Scris de vlad_mom

» Paturi crosetate 2
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 25 Feb 2021, 5:10 pm Scris de LRodica

» programe broderie
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMar 23 Feb 2021, 10:34 am Scris de mali_

» Rochii, fuste crosetate -14
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyLun 22 Feb 2021, 3:05 pm Scris de gretty

» Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyLun 22 Feb 2021, 2:02 pm Scris de vlad_mom

» Hainute crosetate, pentru copii(11)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyDum 21 Feb 2021, 11:21 am Scris de gretty

» Fotografia, intre hobby si arta
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyDum 21 Feb 2021, 7:54 am Scris de piciul

» povestiri pentru copii
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptySam 20 Feb 2021, 8:13 am Scris de Dorulet

» Fesuri,căciuli,pălării,băşti croşetate - 17
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyLun 15 Feb 2021, 7:14 pm Scris de gretty

» Masinile de cusut si surfilat, industriale - 1
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMier 03 Feb 2021, 12:48 am Scris de adii

» Jucarii crosetate
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyLun 01 Feb 2021, 8:22 am Scris de vlad_mom

» Pirogravura
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 28 Ian 2021, 11:25 am Scris de mlizeta

» In fire sa ne laudam ! (9)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 28 Ian 2021, 6:22 am Scris de LRodica

» Dieta sau un regim de viata sanatos!
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyLun 25 Ian 2021, 7:25 pm Scris de Michelle88

» Ajutor!...Invatam sa tricotam impreuna -6
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMar 12 Ian 2021, 10:42 am Scris de LRodica

» Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMar 12 Ian 2021, 10:34 am Scris de LRodica

» Fimo-Ce putem face cu fimo (2)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyVin 18 Dec 2020, 7:53 am Scris de piciul

» Ornamente de Craciun - 6
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMar 15 Dec 2020, 7:48 pm Scris de vlad_mom

» Despre masinile de tricotat
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMar 01 Dec 2020, 11:40 pm Scris de Sanda P

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de diada Mar 11 Iun 2019, 8:50 am

Bun si mersul pe jos, dar nu suficient. Ieri abia am reusit sa fac 8000 de pasi. Cand am masina fac in jur de 3000. Dar am reusit sa ies cu bicicleta. Acolo nu ma cronometrez. Este pur si simplu placere!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7144
Varsta : 41
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Gabica Mier 12 Iun 2019, 12:48 pm

Azi merg la dans.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2172
Varsta : 52
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de diada Joi 13 Iun 2019, 9:58 am

Bravo!!! Ma bucur cand danseaza lumea! Greu ma misc pe ritm pentru ca am fost crescuta intr-un anumit fel, serios....

Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de diada Mier 11 Noi 2020, 9:18 am

Buna dimineata! Ce sport mai practicati? Reusesc sa ies in fiecare seara cu bicicleta, cca 6-7km. Ma bucura asta, cateodata nu-mi vine sa ma intorc din parc Smile) Ies seara, la 19.00, lume putina, imi place maxim.

Gabica? mai dansezi?

Administrator
Administrator

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de piciul Joi 12 Noi 2020, 7:07 am

Bravo, Diada!
Eu nu stiu sa merg pe bicicleta; in schimb merg si imi programez macar la doua zile un traseu nou de 6000...10000 pasi. Aerul e rece acum. Dar senzatia ta "cateodata nu-mi vine sa ma intorc din parc" o am si eu!
Habar nu am daca salile mai functioneaza...o perioada au fost inchise.
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4708
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabica Mier 18 Noi 2020, 10:49 am

Mai dansez singură prin casă. Din păcate sala e închisă...
Păcat că nu sunt mai mulţi "nebuni" ca mine.
Aş pune muzică într-o parcare (nu foarte tare să nu deranjăm prea rău), şi aş invita lumea la sincron. Orice dans. Chiar şi sârbă sau horă, nu trebuie să ne ţinem de mâini, le ridicăm deasupra capului, sau le proptim în şold.
La distanţa regulamentară, să dăm din mâini şi picioare.
Am readuce speranţa şi zâmbetul în suflet.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2172
Varsta : 52
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB