Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

+36
piciul
danniela
Michelle88
Greteledelweiss
onuca28
flori de camp
ancabanu
victoriacus
mnarcisa
rosita
canadianca50
Adela Ispas
lorexa1987
Clio_Ela
danae
lushca
mada93
angells
mickyta
leonutza69
clodi
andreeaX
aisha
ioana soare
Usagy
geany
Elena_Ralu
Camy
duchess
Eliana
tomari
Admina
ramomic
emilia
Tonsis
arime
40 participanți

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de diada Mar 11 Iun 2019, 8:50 am

Bun si mersul pe jos, dar nu suficient. Ieri abia am reusit sa fac 8000 de pasi. Cand am masina fac in jur de 3000. Dar am reusit sa ies cu bicicleta. Acolo nu ma cronometrez. Este pur si simplu placere!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Gabica Mier 12 Iun 2019, 12:48 pm

Azi merg la dans.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de diada Joi 13 Iun 2019, 9:58 am

Bravo!!! Ma bucur cand danseaza lumea! Greu ma misc pe ritm pentru ca am fost crescuta intr-un anumit fel, serios....

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de diada Mier 11 Noi 2020, 9:18 am

Buna dimineata! Ce sport mai practicati? Reusesc sa ies in fiecare seara cu bicicleta, cca 6-7km. Ma bucura asta, cateodata nu-mi vine sa ma intorc din parc Smile) Ies seara, la 19.00, lume putina, imi place maxim.

Gabica? mai dansezi?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de piciul Joi 12 Noi 2020, 7:07 am

Bravo, Diada!
Eu nu stiu sa merg pe bicicleta; in schimb merg si imi programez macar la doua zile un traseu nou de 6000...10000 pasi. Aerul e rece acum. Dar senzatia ta "cateodata nu-mi vine sa ma intorc din parc" o am si eu!
Habar nu am daca salile mai functioneaza...o perioada au fost inchise.
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Gabica Mier 18 Noi 2020, 10:49 am

Mai dansez singură prin casă. Din păcate sala e închisă...
Păcat că nu sunt mai mulţi "nebuni" ca mine.
Aş pune muzică într-o parcare (nu foarte tare să nu deranjăm prea rău), şi aş invita lumea la sincron. Orice dans. Chiar şi sârbă sau horă, nu trebuie să ne ţinem de mâini, le ridicăm deasupra capului, sau le proptim în şold.
La distanţa regulamentară, să dăm din mâini şi picioare.
Am readuce speranţa şi zâmbetul în suflet.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Gabica Mar 14 Feb 2023, 3:05 pm

Am recitit acest post... poate pentru că de o săptămână am reînceput să am grijă de mine.
Adică un fel de regim alimentar care spune 50% proteină, 50% legume.
La capitolul nu sunt: făina, orezul, dulciurile, fasolea, grisul....
de 3 ori pe săptămână exerciţii pe ZOOM.
Deşi s-au deschis sălile îmi este greu să merg.
Sala în care făceam aikido este departe de casă, la fel şi sala de dans. Este o adevărată aventură să găseşti un loc de parcare: Autobuzele nu mai circulă după ora 21, cu taxi mă seacă la buzunar.
Aşa că practic în dormitor în faţa ecranului. NU este ca în sală dar e mai bine decât deloc.

Mai este pe aici cineva preocupat de sănătate?
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 7 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB