Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

+13
CCristinaC
pavady
SilviaDumitrescu
mykya
ionela stefan
margelutamea
Day
fizicuta
mikelle
Cristache
aleinad
europolis
firicel
17 participanți

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Mar 28 Dec 2010, 10:44 pm

Sunt bune ca le-am vazut eu si are si Mihaela t si sunt bune pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Joi 30 Dec 2010, 11:13 pm

Hai continuati-va "lalaiala visatoare" de peste,mamaligi,mujdei,vin si tuica ,aici pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 30 Dec 2010, 11:22 pm

Eu nu visez nimic...Vicentiu doar ce a venit din delta cu pestele proaspat...il curata pentru maine...si facem meniul...vorbind deocamdata...de fapt doar pestele mai este de preparat ca restul e gata deja...asa ca va las pe voi sa visati...
A...Euro iti dau vre-o doi pesti...daca vrei...gatiti sau ne...ca sa moara de ciuda si 'pohte' fetele astea...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Joi 30 Dec 2010, 11:23 pm

Aici nu mai zic decat ca ma duc la culchirik ca maine ....inchidere de luna, an si ce-o mai fi zid
Asa ca....noapte buna Ialomita oriunde te-ai afla kiss
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Joi 30 Dec 2010, 11:24 pm

Noapte buna si tie Euro,in patul care te-oi baga wink pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Joi 30 Dec 2010, 11:26 pm

Momentan in ala patrimonial rade va anunt cand imi schimb orientarea rade


Ultima editare efectuata de catre europolis in Joi 30 Dec 2010, 11:27 pm, editata de 1 ori (Motiv : etete)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Joi 30 Dec 2010, 11:39 pm

Noapte buna si aici pentru conjudetenele mele de ori unde s-ar afla kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Vin 31 Dec 2010, 8:25 am

hug buna dimineata ,dragele mele conjudetene.............am ajuns si la ziua de "bilant"a anului,va doresc sa dea cu plus,iar anul ce va sa vina sa va aduca sanatate,liniste,echilibru si.........cat mai mult imp liber ptr a produce multe minunatii bucurie La multi ani!
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Dum 02 Ian 2011, 4:50 pm

La multi ani si de la mine!Urare pe care de obicei o insotesc de sanatate,dar acum simt nevoia sa spun si de inspiratie,si de liniste,si de altruism!La multi ani!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 02 Ian 2011, 6:11 pm

La multi ani fete din Ialomita,nascute,casatorite sau oricum vreti voi daca va simtiti cumva ialomitence kiss Va doresc si eu un An Nou plin cu sanatate,bucurii si inspiratie!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de pavady Dum 02 Ian 2011, 8:02 pm

Iata vin si ma alatur si eu acestui grup. si incerc sa adau o poza, sper sa ma descur. daca nu cer ajutor. ok?[img][/img]

e clar. nu ma descurc.
firicel cum postez o fotografie in interiorul mesajului?
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 02 Ian 2011, 8:05 pm

Adriana,vezi ca poza nu apare.Unde le ai in imageshake sau photobuchet?Si vezi ca la "Tehnic..."se explica bine cum se ataseaza pozele pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de pavady Dum 02 Ian 2011, 8:12 pm

ok. ma duc sa citesc si apoi incerc sa rezolv si incurcatura aceasta. poate ne intalnim totusi la o cafea. ce zici?
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 02 Ian 2011, 8:17 pm

Vezi la Tehnic la "Atasarea pozlor pas cu pas..."
Cafea,zici?unde ?Vezi ca ai p.m
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de pavady Dum 02 Ian 2011, 9:25 pm

am intrat si pe imageshack, am ales pozelesi apoi ce fac? cum le salvez?
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Dum 02 Ian 2011, 9:29 pm

Cum unde Firi? Merem la ea undeva in banat wink
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de pavady Dum 02 Ian 2011, 9:34 pm

europolis sa nu crezi ca nu stiu unde este situat judetul nostru din punct de vedere geografic, i-am explicat lui firicel cum a stat treaba cu "banat"-ul, am sa incerc sa modific. ok?

sper ca acum toata lumea sa fie multumita.

eu nu prea sunt. tot n-am reusit sa postez fotografiile.

ma duc sa mai citesc inca o data.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

L.E.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

imi cer scuze ca am edit mesaj dupa mesaj. stiu ca nu e voie.

pur si simplu s-a intamplat tot incercand sa atasez foto grafii cu mine.

cred ca am reusit.

sa vedem ce spun colegele de sueta.


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Lun 03 Ian 2011, 7:41 am, editata de 1 ori (Motiv : Unit mesaje)
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Dum 02 Ian 2011, 9:54 pm

Hey Pavady, am glumit wink I-ai spus doar lui Firi cum sta treaba cu banatul sau pe forum si n-am vazut eu?
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de pavady Dum 02 Ian 2011, 9:56 pm

nu-i nici o problema, stai linistita. nu ma supar doar din atat.
dar ma bucur ca incep sa-mi fac prieteni.
cine stie poate ne intalnim in Slobozia?!
am specificat ca i-am spus lui firicel. nu, nu am spus pe forum cum sta treaba cu banatul.
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 02 Ian 2011, 9:58 pm

pavady am inteles ca esti noua pe forum dar te rog sa respectam totusi niste reguli. Daca doresti sa ne arati poze o poti face [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (da clik pe cuvantul aici), daca vrei sa exersezi cum se pun pozele pe forum o poti face [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Nu vreau sa supar pe nimeni dar cred ca asa e corect.
Multumesc de intelegere.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Dum 02 Ian 2011, 10:30 pm

Pavady, mi-a placut aia cu :"dar ma bucur ca incep sa-mi fac prieteni." wink bine
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 02 Ian 2011, 10:33 pm

Moaaaaaaaama,ce-ati mai palavragit cat am fost plecata!Euro,ai chef de lalaiala?
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de pavady Mar 04 Ian 2011, 7:16 pm

euro cum e vremea pe la voi? e ceata?
sper sa fie vremea cat de cat bunicica, adica fara polei si viscol, pentru ca peste doua saptamani trebuie sa ajung la Slobozia, aproape in fiecare zi, si imi este atat de urat de drum, mai ales ca eu plec direct de la servici.
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Mar 04 Ian 2011, 7:20 pm

Pai acum e ceata, maine, mai vedem. Te anunt cum e vremea in continuare wink
Cu ce trebi pe la Slobcity? Daca nu e de spus pe aici e ok hug
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de aleinad Mar 04 Ian 2011, 8:15 pm

la multi ani si sanatate ca-i mai buna decat toate.noul an sa va aduca cat mai multe bucurii si idei noi tricot
aleinad
aleinad
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 67
Localizare : ialomita
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB