Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

+13
CCristinaC
pavady
SilviaDumitrescu
mykya
ionela stefan
margelutamea
Day
fizicuta
mikelle
Cristache
aleinad
europolis
firicel
17 participanți

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Dum 06 Mar 2011, 8:54 pm

hug kiss a venit primavara,cel putin calendaristic si cred ca ar trebui sa facem prezenta ptr intalnire wink
Astept propuneri !
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 06 Mar 2011, 9:09 pm

Stai nitelus sa vina si fizic nu doar calendaristic! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Dum 06 Mar 2011, 9:30 pm

Trebuie sa vina................m-am saturat de iarna!!!! zid
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 06 Mar 2011, 9:41 pm

Si eeeeeeeeeeeeeeeeeu,vreau caldurica afara nu frigul asta nesuferit!M-am saturat de caciula de pe cap si de par lins sub caciula rade vreau sa-mi fluture vantul prin plete si sa-mi simt spondiloza prezenta rade Vreau sa merg in pantofi nu in ghete groase,butucanoase si antiderapante!M-am saturat de geaca groasa care ma enerveaza ca nu se inchide fermoarul cum trebuie rade Vreau primavara afara ca in suflet este mereu wink kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 06 Mar 2011, 10:41 pm

Duamnelor, scuzati ca ma bag si eu in seama dar, au zis astea la tv ca dupa 10 martie vine si primavara!!! Inca ne pandeste de dupa colt, iar pe 10 tusti pe noi!!! rade Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 06 Mar 2011, 10:51 pm

Bine-ar fi mai Alina sa ffie asa ca m-am saturat! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 10:32 am

Buna dimineata si aici pentru fetele dragi din Ialomita si nu numai........
Va doresc o zi buna,calda,fumoasa,relaxanta si cu bucurii! prietenie
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Dum 20 Mar 2011, 11:47 am

hug kiss asemenea si tie,draga Firi!
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Dum 20 Mar 2011, 11:47 am

Hai sa traiti kiss
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de ismi3ismi Dum 20 Mar 2011, 12:48 pm

Fetelor,daca eu sunt nascuta in Urziceni,parintii mei locuiesc in Urziceni,dar,dupa liceu am plecat la facultate si apoi am ramas in Bucuresti,se pune sa ma inscriu aici,la Ialomita? Smile
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 12:55 pm

Ismi3ismi,daca te deconspiri cine esti din Urziceni,te primim sa te inscri wink pupi
Ce ma bucur ca mai sunt fete din Ialomita si chiar din Urziceni! bucurie bucurie bucurie
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Dum 20 Mar 2011, 1:05 pm

wink dar unde te simti acasa? pupi
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de ismi3ismi Dum 20 Mar 2011, 1:22 pm

Istrate Mihaela .Te poti muta de cate ori vrei ,oriunde,insa,intotdeauna,locul unde te-ai nascut si ai copilarit,va fi ACASA.
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 1:33 pm

Cunosc familii cu acest nume dar cu fete mai mici ca varsta! scratch
Ce ma bucur Mihaela ca suntem mai multe din Urziceni(desi eu sunt nascuta,crescuta la Armasesti )dar de la 15 ani am venit in Urziceni odata cu liceul!Si m-a adoptat orasul iar eu il consider "Acasa"mai mult decat locul natal!Acasa la tara am amintirile fumoase din copilarie,iar aici sunt toate trairile mele de adolescenta si toate etapele transformarii mele wink
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de ismi3ismi Dum 20 Mar 2011, 1:47 pm

Eu am 43 de ani,am facut liceul la Matematica-Fizica(acum nu stiu cum se mai numeste...cel de langa Cofetaria Dalia...daca mai exista...
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 1:51 pm

Si cand am terminat eu in 1979,tot Mate-Fizica se numea si a continuat cu denumirea pana cand s-a transformat in Liceu teortic.Acum ,acolo,este scoala gen. nr 1 iar liceul teoretic este de anul trecut ColegiuL National "Grigore Moisil" si este la liziera,locatia wink (de la primarie spre liziera unde este si viitorul spital municipal) pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de crina68 Dum 20 Mar 2011, 2:13 pm

Pai bine d-naaaaaaaaaaaaaaaaa firicel( tic capatat de la elevii mei), se poate?
Adicatelea s-a facut gashca de Ialomita si eu nu stiu? Mai ales ca vad ca mai am colege din domeniu(fizicutza).
Permiteti sa raportez: Comanici Crina(Codruta e fii-mea), actualmente profa de fizica la cea mai buna scoala generala din Urziceni( sac!!!!) si indragostita iremediabil de frumos, atat lucru de mana dar si caracterele deosebite de pe acest forum....va pup
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 2:28 pm

Si dac vrei sa sti,punem la cale si o intalnire la Slobozia(sa fie la juma' distanta de Fetesti si Urziceni)in primavara asta sa putem sta si noi "ca fetele" la o sueta,sa schimbam impresii,scheme de lucru wink si alte chestii .....
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Dum 20 Mar 2011, 2:35 pm

coffee abia astept sa ne gasim si life,nu doar pe forum prietenie doar vremea sa se incalzeasca,dor de duca am deja ura
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Dum 20 Mar 2011, 3:10 pm

Va astept la jumatatea drumului Fetesti-Urziceni hug
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 3:13 pm

Adica pe la Ciochina rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de crina68 Dum 20 Mar 2011, 3:14 pm

de acord... pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Dum 20 Mar 2011, 3:15 pm

pupi sunt sigura de asta,dar ma gandeam ca un covor rosu si o fanfara nu ar strica rade rade doar ne intalnim " intaia oara pentru prima data" Flowers
sau era"intaia data pentru prima oara"? dama


Ultima editare efectuata de catre fizicuta in Dum 20 Mar 2011, 3:17 pm, editata de 1 ori
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Dum 20 Mar 2011, 3:16 pm

Pai Firi, tu spusesei Slobozia rade acu ma deplasez si la Ciochina rade
Si tinem trandafiri rosii in mana pentru recunoastere rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 3:18 pm

Pai n-ai zis tu de jumatatea drumului dintre Fetesti si Urziceni!De la Fetesti la Slobozia sunt 30 si ceva de km iar de la Urziceni la Slobozia sunt 50 si ceva .......asa ca la Ciochina fetelor,ne asteapta Euro! rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 7 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB