Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

+13
CCristinaC
pavady
SilviaDumitrescu
mykya
ionela stefan
margelutamea
Day
fizicuta
mikelle
Cristache
aleinad
europolis
firicel
17 participanți

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Cristache Mier 18 Mai 2011, 9:16 am

eu am chef sa fac multe, dar pentru sufletul meu, nu pentru servici. Smile m-as duce acasa si as croseta.....
Day Day.... imi plac asa mult bijuurile tale!!!!!
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Mier 18 Mai 2011, 9:22 am

prietenie cand ne vedem la o cafea? : flower kiss
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Cristache Mier 18 Mai 2011, 10:52 am

eu as vrea. acum e cald si s-au deschis terasele. La "pietricele" imi voi petrece timpul, o las pe Alexa mea la locul de joaca si eu intru la terasa sa beau suc - cateodata.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Mier 18 Mai 2011, 11:22 am

Cand?Ca acum,fix in momentul asta as pleca de acasa!
Cristache,mercic,draga mia!
PS.Sa nu care cumva sa puneti de intalneala duminica asta,ca nu sunt in zona!Nici sambata asta...........
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Cristache Mier 18 Mai 2011, 12:55 pm

nici eu nu sunt we asta. pai sa ne gandim pentru we urmator. vorbim si cu Euro... mi-e dor de ea. nu ne mai nimerim in acelasi timp pe forum... ea intra dupa servici si eu in timpul serviciului - nu am internet acasa pt ca mi l-au taiat raii astia - cica nu l-am platit!
Transmiteti-i voi ca mi-e dor de ea, poate intra in seara asta.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Mar 24 Mai 2011, 4:25 pm

Hei,ialomitence,sunteti prin zona?Dau o cafea la pietricele!Merge duminica asta?
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Mar 24 Mai 2011, 4:31 pm

Heeei,Day!Aci sunt dar pt.duminica zic pas!Am activitati prilejuite de 1Iunie si nu pot!Si dupa,nu stiu ce va mai fi dar tare as vrea sa ne intalnim si sa ne cunoastem! prietenie kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Mar 24 Mai 2011, 5:41 pm

rade Bravo la noi!Cand de una,cand de alta! rade Mai bine hai sa zicem fiecare cand NU putem,si sa stabilim o zi in care sa putem toate!
Eu nu pot pe 11-12 iunie.
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Mar 24 Mai 2011, 5:54 pm

Salut, m-am simtit strigata rade eu ma gandeam la intalnire in Bucuresti, da aici la pietricele...oricand dupa munca wink
Poi Doina, de ce nu bagi ca ai pleca de acasa, hai miscati-va fundurile Cristache si Doina si hai la pietricele.


Ultima editare efectuata de catre europolis in Mar 24 Mai 2011, 5:57 pm, editata de 1 ori (Motiv : am citit din 2 in 2)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 24 Mai 2011, 6:02 pm

europolis a scris:Ultima editare efectuata de catre europolis in Mar 24 Mai 2011, 17:57, editata de 1 ori (Motiv : am citit din 2 in 2).

mai bine zi ca te-ai uitat doar la poze rade rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Mar 24 Mai 2011, 6:04 pm

Ce te bagi Ploiasco? rade nu mai spune si tu la toata lumea rade
Hai fetele ca dau o bere, in caz ca ne pupam va anunt ca am mancat cu ceapa rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 24 Mai 2011, 6:08 pm

ooofff si eu care aveam de gand sa vin sa ma pup cu tine.. acu daca ai mancat ceapa... nu mai vin wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Joi 02 Iun 2011, 4:20 pm

Euro,tu ce-ai fata de esti acasa la ora asta?Ori esti in C.O?
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Joi 02 Iun 2011, 4:22 pm

Nu fata, am avut "zi scurta" rade
Cine iese la un suc?
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Joi 02 Iun 2011, 4:35 pm

Duceti-va voi ca mie imi vine Mihai acasa si sunt cu oala de ciorba pe foc si felul doi in ceaun! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Joi 02 Iun 2011, 4:52 pm

Da-mi si mie din cheful tau ca eu stau la calculator cu o cafea in fata de cand am venit de la servici. N-am chef de nimic zid
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Joi 02 Iun 2011, 5:11 pm

Ti-l trimit pe Mihai hamesit de foame si sa vezi ce-ti vine cheful! rade Crezi ca eu aveam inainte sa ma sune? rade Stiam ca vine maine si stateam nepasatoare! rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de mykya Joi 02 Iun 2011, 5:56 pm

baloane de sapun Si eu pe-aici ca si altii umbla prin vecini... bere
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Joi 02 Iun 2011, 5:58 pm

beat sa traiesti bere te adoptam prietenie
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Tache Marilena Joi 02 Iun 2011, 6:24 pm

Pai ce nu vin si eu? Numai voi sa treceti granita? Silvia si Mykya nu sunteti singure!!!!! Hai sa le bem berea ca tot e sarbatoare azi si nu putem indruga nimic!
rade
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de mykya Joi 02 Iun 2011, 7:37 pm

Pai daca tot am plecat in excursie in Ialomita hai sa mancam ceva pe fuga si apoi sa ne intoarcem fuguta acasa ca s-a facut seara.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Joi 02 Iun 2011, 7:48 pm

Gata fetelor,incantate de musafiri!Am si mancare proaspata,tocmai ce-am oprit focul!Cu desertul mai prost dar vad ca are Mykya la cosulet! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Joi 02 Iun 2011, 7:57 pm

Ia uite ce inghesuiala aici, veniti fetelor pe rand ca nu am loc pentru toate odata rade
Mykya imi cer scuze si aici ca n-am vazut postarea ta si-ti multumesc mult pentru vorbele frumoase pupi
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Cristache Vin 03 Iun 2011, 9:26 am

hai fetele, cand ne vedem?
acum sunt si astia cu tarabele de mici si colaci secuiesti la zilele urbelor.... sunt pe strada mea de la servici. m-as duce sa-mi iau un mic si-o bere sa mananc si sa ma-mbat in pauza de masa.... poate scriu betii prin avize ... rade
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Dum 18 Dec 2011, 7:11 pm

Si-a trecut vara....si toamna........si a venit iarna......si tot nu ne-am intalnit!Mai,mai mai,nu suntem bune la organizare........
Ete,si acum sa ma dau mare:joi 22 dec,sa va uitati la Neata cu Razvan si Dani,pe Antena 1,sunt invitata sa sustin un mic workshop fimo,si sa sustin fenomenul handmade.Aveti sugestii despre ce ar trebui sa vorbesc?
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 9 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB