Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

+13
CCristinaC
pavady
SilviaDumitrescu
mykya
ionela stefan
margelutamea
Day
fizicuta
mikelle
Cristache
aleinad
europolis
firicel
17 participanți

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 18 Dec 2011, 7:19 pm

Day,suuuuuuuuuuuuuper veste!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Dum 18 Dec 2011, 7:31 pm

Sarumana,Firi,dar de cand m-au sunat sunt in mari chinuri Smile habar n-am ce s-ar preta mai bine la formatul emisiunii.Va rog eu mult,dati-mi idei.
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 18 Dec 2011, 8:27 pm

Day,cred ca ar trebui sa faci trimiteri la lucru de mana in general ca o indeletnicire veche si aproape uitata pana in urma cu 2-3 ani cand s-a sters praful de pe lazile cu fire,macrameuri,crosete si andrele.Sa arati ca esti placut surprinsa cand vezi pe forumuri fete si femei tinere care isi ocupa o mare parte din timpul liber facand lucru de mana si ca ar fi bine ca numarul lor sa creasca...bla,bla...oportunitati de sporire a venitului ,delectare,placerea lucrului facut...Crezi ca e o.k? pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de europolis Dum 18 Dec 2011, 8:31 pm

Felicitari Doina, o mare realizare, Bravo pupi ura Flowers
Stiti, eu sunt din oras cu ea wink rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Dum 18 Dec 2011, 8:33 pm

Firi,comoara mica!Sarumana!
Floricico,fac cinste cu o cafea?Inainte sau dupa?
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de firicel Dum 18 Dec 2011, 8:44 pm

europolis a scris:Felicitari Doina, o mare realizare, Bravo pupi ura Flowers
Stiti, eu sunt din oras cu ea wink rade
...si eu sunt conjudeteana cu ele rade rade rade
Doina hug pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Dum 18 Dec 2011, 9:21 pm

Da,da,si eu cu ele! rade
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de aleinad Sam 31 Dec 2011, 2:51 pm

kiss la multi ani !noul an sa va aduca numai bucurii si tot ce va doriti sa se realizeze hug
aleinad
aleinad
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 67
Localizare : ialomita
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de fizicuta Dum 01 Ian 2012, 8:22 pm

hug Flowers multi,multi ani cu sanatate!!!!!!!Sa fim sanatoase si sa avem timp de lucru ! love
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de crina68 Dum 01 Ian 2012, 9:04 pm

La mulți ani !!!Bucurii,sănătate,bani suficienți și proiecte finalizate numeroase!!!!! kiss kiss

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Lun 02 Ian 2012, 10:45 am

La multi ani,ialomitence!Mie tot imi arde de-o ieseala,la o cafea,ceva :)Cine se baga?
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de ismi3ismi Lun 02 Ian 2012, 12:02 pm

day,ai fost la emisiune?cum a fost?arata-ne si noua filmul
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Mar 03 Ian 2012, 4:57 pm

Ismi,nu m-ai vazut????Ai ratat vedeta in actiune??? rade Uite aici,star de Hollywood,ce mai...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
In alta ordine de idei,MAI VREAU !A fost o experienta excelenta,m-am simtit biiiiine kiss
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de ismi3ismi Mar 03 Ian 2012, 6:14 pm

Bravoooooo,day!!!Felicitari!!!Ingenioasa ideea cu sigla facuta din fimo,care ti-a iesit foarte bine!La mai mare,pe acest drum !!!

ps.arati tare bine! love
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Day Mier 04 Ian 2012, 10:04 am

Haha,grasa si frumoasa Smile
ps.Ati bagat de seama ca n-am apucat nici macar sa ma prezant,d-apoi sa mai si zic ceva inteligibil :)Las'ca daca mai face vreunul improdenta sa ma cheme,incep cu ce vreau eu sa spun si apoi cu ce vor ei sa auda Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita - Pagina 10 Empty Re: Carte de oaspeti:forumistele din judetul Ialomita

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB