Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyAstazi la 8:46 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

+17
ramomic
diada
zylv
livia1981
andreea_2008
Armeana
deiutza23
dana_mi16
Giobsy
Roxy
avr_dana
ana_bela
crixuta
SilviaDumitrescu
juliennej
alessia
arime
21 participanți

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 07 Dec 2009, 10:41 pm

nu chiar totul dar asta as vrea rade

somn usor pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Lun 07 Dec 2009, 10:48 pm

Am plecat si eu la nani. Pupici.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 07 Dec 2009, 10:51 pm

somn usor si tie wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Lun 07 Dec 2009, 11:25 pm

seara buna

la multi ani lui eddy si sanatate lui david.
e din ce in ce mai liniste pe aci...
Sad
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ramomic Mar 08 Dec 2009, 1:11 am

Buna seara fetele dragi kiss .
Ma bucur ca sunteti toate ok hug pupi.
ANA, La multi ani fericiti pt.Edy sa creasca mare si sanatosbirthday birthday birthday cake cake cake
DANA, sanatate multa lui David ... e tare trist cand sunt bolnaviori astia mici Sad .
CRIS felicitari pt.Andreiutz love.
ARIME ti-am vazut absolut toate tortuletele si sunt superbe love . Ce face balaurul mic? Gandul la "conversatia" cu ea ma face mereu sa zambesc hug pupi.
ANDRICA frumoasa si slabutza ca de obicei wink .
ALINUTZA pupici 1000 pupi si sa porti sanatoasa toate lucrusoarele cumpararte pupi .
JULIENNE, parca ziceai ca vi acasa acum de Craciun? Sau nu mai stiu eu bine? lol!
DEIUTZA cum mai stai cu kg-ele? Oricum greutatea de la ticker e mai mult decat ok ... felicitari Flowers . Sper ca ti-ai rezolvat toate problemele dama .
ROXA ai trecut prin Cluj cumva? Pupici lui Tudor si tie. Poate ne intalnim intr-o seara la o vorba ca pe vremuri wink .
LIVIA vad ca esti tare harnicutza hug . Saptamana asta ma apuc si eu de sortat lucruri prin casa ... de asta mi-e groaza de fiecare data cand fac curatenie generala. Le tot mut dintr-o parte in alta, dar tot nu ma indur sa arunc nimic Merci . Mai nou avem beci si mai trimit di ele acolo wink
DANA_MI cum merge cu contabilitatile? Si mie imi place tare mult felul asta de munca Smile ... nu degeaba fac asa ceva inca din timpul liceului wink. In perioada asta, dupa aproape 3 ani lipsa de la munci ma cam simt "scoasa de pe piata" rade.

Vad ca nu prea mai vorbiti de diete lol! . Eu am ajuns la 85.5 kg urate rau nor ... sunt mult mai grasa decat anul trecut si am aproape 10 kg in plus fata de cat aveam in primavara acestui an Sad .
Am avut alte probleme anul asta decat silueta si abia acum imi dau seama ce inseamna stres pt.kg in plus si stres pe alte planuri Sad .
Va mai povestesc eu despre mine wink ... acum nu am chef sa-mi stric buna dispozitie Smile. Conditia ar fi sa reusesc sa ma pun la calc.si sa nu ma apuc de cautat fel de fel ura .

Va pup fetelor si ma bucur inca o data ca sunteti bine pupi hug prietenie .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Mar 08 Dec 2009, 1:22 am

hehehe..ramo traieste hug
ce mai face mara mica?mai pune poze cu ea...Smile
trebuia sa vin acasa de craciun,dar se schimba multe pe parcurs...si iaca,nu mai vin.vin la vara,o luna,100%sigur! kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mar 08 Dec 2009, 8:13 am

Neatza dragele mele
Ah, Dana, ce face piticul? Sper ca e bine acum.
Ramooooooooo!!!!!!!!!! hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mar 08 Dec 2009, 8:56 am

Neata fetelor Smile
Wow Ramo, Julienne, ai facut aseara incantatii? kiss
Sa mai treci Ramo pe la noi, si noi avem problemi cu caru` :D, da` si bucurii...intreaba Andrei de Mara, ce sa fac, deja m-am apucat de petit Merci
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 08 Dec 2009, 10:15 am

neataaaa wink
wow, ramo...chiar eram ingrijorata pupi pupi pupi ce mai face mara, dar tu? totul e ok? hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 08 Dec 2009, 10:19 am

Neatza fetele!!!!

Ramo ce bine ca mai intri si pe aci, cu conta imi mere doar binisor, am avut parte si de dezamagire deja, dar vreau sa merg mai departe, ce face Mara?
Lasa kg ca o sa fie bine si la dai tu jos!!!!!!!

Va pup
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Mar 08 Dec 2009, 2:14 pm

buna fetelor

Ramo..ma bucur ca ai mai trecut pe la noi. Te mai asteptam evident sa ne mai pov ce ai facut ;) hug
Ana , La muulti ani pt Edy. Sa creasca maree si sanatos pupi ura

DAvid e bine, mai devreme am ajuns in casa...si suntem cam obositi.
Juli, Cris, Andrica, DAna si restul..va kiss pe toate ....
poate reusesc sa ma odihnesc si mai vb hug
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mar 08 Dec 2009, 5:29 pm

Multumim pentru urari love kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de alessia Mar 08 Dec 2009, 7:18 pm

Buna fetelor,ce mai faceti? Cum e cu treaba pt sarbatori? Eu parca am o gramada de facut,anul trecut pe vremea asta nu eram asa aglomerata ,din cate tin eu minte.

RAMO,ma bucur ca avem vesti de la tine.Ce face Mara? Ce faceti de sarbatori?

ANA_BELA, LA MULTI ANI! pt EDY si multa sanatate.

DANA,imi pare rau sa aud ca DAVID a ajuns in perfuzie...Important e ca e bine acum.

Pup toate fetitele si mai vbim.Paaa! prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Mar 08 Dec 2009, 8:25 pm

hug Alessia

cu treaba sau nu...trec sarbatorile...si trebuie sa le simtim din plin.
Eu cand am ajuns acasa, socrela a spalat perdele , geamuri... carpete ..etc...si parca nu aveam chef de nimik. Stateam si ma gandeam ca Sarbatorile nu inseamna numai curatenie, pregatiri , mancare etc...Acu dupa cate am vazut prin spital imp e sanatatea , fericirea , bucurie, colinde alaturi de cei dragi....
.....ca deh curatenie facem tot timpu. Ori ca sunt mai obosita ori ma cam enerveaza faza asta cu ...-curatenie frate- shot Nush de ce obiceiul asta la noi cu rasturnatul casei cu susu in jos inainte de sarbatori. Prin alte tari/ America e la fel ???
Eu tot timpul am iubit Craciunul fff mult, imi da o stare de melancolie , de fiori , mai ales cand ninge si ascult colinde, iar bradul e impodobit...imi vine sa plang.

VA pup si ne auzim Smile
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mar 08 Dec 2009, 10:01 pm

Alessia hug Multumim!!!
Dana, nici eu nu fac nush ce curatenie de Sarbatori. Mai bine petrec cu familia timpul liber. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mar 08 Dec 2009, 10:01 pm

Smile Dana, ce melancolica esti!!!
Sanatate lui David hug
Asa e, conteaza foarte mult atmosfera, nu nebunia asta cu curatenia.....adica n-am nimic impotriva, dar am urat intotdeauna cand o vedeam pe mama rupta de oboseala, o dureau si toata oasele de la atata treaba, cand venea ziua de Craciun, nu mai avea chef de nimic...
Plus ca ea avea tot timpul treaba, numai eu cu tata eram responsabili cu bradul de Craciun, apoi numai eu Sad.
E fain ca anumite lucruri sa se faca cu toti membrii familiei. Eu sper sa reusesc sa instaurez la noi niste reguli cu mai putina transpiratie (ca doar curatenia asta se poate face si in alta luna, nu numa in decembrie) si sa ne concentram pe a ne distra impreuna ca familie mai mult kiss .
Cred ca voi reusi, ca nu-s asa diseparata sa primesc laude pt mileuri apretate. Desi ma dispera mizeria de mor, si ma dau de ceasu mortii sa am curatenie in casa.
Mda.....contradictie ce sunt zid wink
Gata, fug sa stau si cu una bucata sotz..
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Mier 09 Dec 2009, 12:17 am

seara buna!

dana hug si eu simt cam asa de craciun.o vreme pe la inceput,cind eram aici,nici nu am asculata colinde..pt ca ma puneau intr-o stare de toata mizeria...apoi tin minte ca de un pasti,primul petrecut aici,cind nu stiam nici unde e biserica romaneasca ,nici macar o alta biserica ortodoxa,am ascultat slujba de inviere prin telefon,de la frate-meu care era in washington...
colinde doar in ultimii 2-3 ani ce am ascultat...este un colind al lui tudor gheorghe"colindul celui fara de tara"sau cam asa ...si asa imi da o stare,ca ma regasesc toata in el...
e tare greu sa fii departe si ma gindesc ca am avut mult curaj sa iau totul de la 0 intr-o tara in care nu stiam pe nimeni,eram doar eu...pt o vreme mi-am anihilat orice sentimente,doar ca sa pot reusi aici...

la noi acasa,in mm,toti faceam pomul pina si bunica trebuia sa vina acolo,chiar daca nu facea nimic.era tare fain...asta e,nu o sa mai fie niciodata la fel...era asa fain,colinzi,miroasea a sarmale si cozonac in toata casa..domane ce vremuri!pacat ca nu am stiut sa apreciez ce am mai mult...

aici nu rastoarna nimeni casa cu fundul in sus de craciun sau pasti.oricum totul e mai comercial,totul e legat de cite cadouri ai sub brad...nici eu nu fac curatenie din aia ca acasa,in primul rind pt ca n-am vreme si apoi ca nu vreau ca timpul pe care-l am liber sa ma omor cu asta...

cam asta e..doamne ce marturiri!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 09 Dec 2009, 9:23 am

neata fetelor wink
dana ma bucur ca david e mai bine
eu anul asta chiar n-am chef sa intorc casa cu fundul in sus tinand cont ca restul lumilor doar spun ca ar fi cazul dar nu ajuta cu nimic rade rade rade si bradul tot singura il fac dar asta e, le place cand aj acasa si gasesc totul impodobit dar nici o sansa sa ma ajute la impodobit/despodobit rade rade rade sunt in greva, fac doar cat am eu chef wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mier 09 Dec 2009, 11:34 am

Salutare dragele mele
Nici eu nu intorc casa cu fundu-n sus, ca nu am chef. Mai bine ma joc cu piticii si stau cu voi la povesti. wink

Bradul il impodobim impreuna, toti trei si de la anu vom fi 4. love
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 09 Dec 2009, 12:01 pm

ana_bela a scris:
Bradul il impodobim impreuna, toti trei si de la anu vom fi 4. love
ce frumooooos love love love
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mier 09 Dec 2009, 12:56 pm

Abia astept. Sambata tinem petrecerea de ziua lui Edy si saptamana viitoare cred ca vom impodobi bradul. love
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 09 Dec 2009, 1:02 pm

deci urmeaza o perioada f frumoasa wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mier 09 Dec 2009, 8:01 pm

Hello fetelor
N-am apucat azi sa stau prea mult la povesti, dar am venit la raportul de seara Smile
Julienne, te cred ca ti-e dor....exact asa m-as simti si eu daca as fi departe, adica ma duc acasa si stiu ca o sa fie miros de mancare, aceleasi chestii obisnuite de Craciun, aceleasi glume de familie, aceleasi feluri de mancare chiar, dar daca aceste lucruri nu ar exista ar fi super naspa.....uffff...important e ca le avem in suflet stai linistita acolo ca ti-e bine, aici in tara n-ai ce gasi, decat daca vii sa ti deschizi gradi si ma angajezi si pe mine pe post de ceva si cu mega salariu :P
Ma bucur ca in rest toate fetele sunt lipsite de kef de facut cine stie ce treburi, eu chiar nu pot, dar targetul meu oricum este acela de a decongestiona casa de prostii si de a mobiliza tatic sa se apuce de varuieli si de aranjamente Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Joi 10 Dec 2009, 4:41 am

salutare

avem poze de la ramo,cu mara:)!multumim!

cris-acasa inca nu ma intorc desi in fiecare an ma paleste asa,in preajma sarbatorilor ,dorul de casa si copliarie.:(dar sa nu mai revenim la asta...

azi am avut o situatie f neplacuta care m-a intors pe dos toata ziua...am un copil in clasa jumate hispaninc,jumate negru.mama fetei i-a zis colegei mele,negresa,ca nu ma place pt ca sint alba!toata ziua am fost pe dos din cauza asta...eu nu am nici o treaba cu nici o rasa...dar ma rog,se mai intimpla si din astea.
mda..cam asta e...o zi faina kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 10 Dec 2009, 9:02 am

neata fetelor pupi
ramo multumim pt poze wink cu tine nu ne pui?
julie imi pare rau pt sit prin care treci, nu pune la inima pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB