Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyAstazi la 7:42 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

+16
SilviaDumitrescu
an-deea
teisoara
alessia
Giobsy
ana_bela
deiutza23
juliennej
ramomic
Roxy
avr_dana
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
livia1981
arime
20 participanți

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Sept 2009, 4:03 pm

deiutza sa mai mananci si altceva pe langa compotul ala azi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 23 Sept 2009, 4:13 pm

Gata fetele, am terminat, livia au iesit super, cred ca dupa ce se racesc chiar tin cativa sa ii papam pe diseara, ma gandeam maine sa fac o portie de compot de ceva, nu stiu ce, ca nu am nici un compot, in casa, ultimul il pap acum.
E de piersici facut de bunica mea, ca are piersic in curte.
Andrica ai avut drepate sa mananc, am inceput sa mananc si ziceai ca nu am mancat de o saptamana, dar m-am oprit la un gogosar si vreo 100 g urda
Deiutza- rochita este frumoasa, mie imi place, insa nu te avantajaza in totalitate, ma refer la partea de sus, unde mai scoate cate ceva, are cumva si o esarfa sau ceva pe care sa o ti pe umeri?
Jachetica imi place foarte mult si la fel si maieutzul.Sper sa nu te superi pe mine ca ti-am spus direct, dar banuiesc ca vrei sa ti se spuna un sfat bun, eu una asa consider.
La incaltari si eu as merge pe ceva alb cu plic argintiu, parca.
Arime pupi
Alessia- mersi mult am sa schimb poza rade
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Sept 2009, 4:16 pm

oricum ai mancat f putin wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 23 Sept 2009, 4:19 pm

E adevarat dar acum am papat 800 g compt de piesici si sunt plina, deci nu stiu cate calorii are, insa nu mai pot pupi
Dana- mersi de aprecieri, ii spuneam si Alessiei ca am sa schimb poza, dar nu stiu cu ce. pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Sept 2009, 4:22 pm

Piersici (compot) - 800 grame, 640 calorii, 4 proteine, 0 lipide, 169.6 carbohidrati, 10.4 fibre

chiar...imi e pofta si mie de un compot. cred ca-mi cumpar maine
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Mier 23 Sept 2009, 4:35 pm

Nu Deiutza, nu am botezat-o noi, stateam ca si acum f prost cu banii, ca asa am anulat si plecarea in Franta, plus bebe, si avea pe cineva care voia sa ii boteze, asa ca i-am lasat.

Si eu imi doresc pt bb alti nasi decat cei de cununie, ca sa avem mai multe pers arpopiate, iar pt bb vreau nasi aproape, nu departe, cei de cununie sunt super, insa la MIercurea Ciuc...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 23 Sept 2009, 5:11 pm

Da e yammmy si acum ca mi-ai spus cate calorii are imi dau seama ca este foarte bun, mai ales ca nici nu mai imi trebuie sa pap altceva, asa ca Andreea maine cu compot wink
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Sept 2009, 5:16 pm

da' sper ca mai mananci totusi ceva azi ca nici la 800cal nu aj cu ce ai pana acum
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 23 Sept 2009, 5:22 pm

nu pot sa iti spun sigur, dar vine radu de la serviciu, asa ca asteapta si iti spun dupa ca sigur iar ma indop ca aseara!!!! Sad Sad
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Sept 2009, 5:25 pm

la ce ora vine? dc aj tarziu mai bine mananca tu inainte ca sa nu fi tentata sa mananci mult cu el
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 23 Sept 2009, 7:56 pm

A venit la 7 fara, acuma papam, el ciorbitza de fasole cu ciolan si eu urda cu un kapia si aprox 30g salam. pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 23 Sept 2009, 8:21 pm

ms de aprecieri si sfaturi fetele kiss kiss kiss .
23 sep 2009
-cafea cu lapte
-compot de mere
-gratar de porc cu rosii
-1 strudel cu mar
-compot de mere.
TOTAL=1430 cal.

maine nu mai merg sa lucrez,s-a amanat pe poimaine.
am mai gasit acasa niste sandale de care am si uitat,tot negre dar parca vin mai bine,va pun maine poze ca acum nu am chef.
pe umeri o sa caut sa-mi iau o esarfa,am gasit cu 40 de lei,mi se pare prea mult,caut sa iau imprumut dc gasesc.
va poop si vb maine,paaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Sept 2009, 8:50 pm

rap pe ziua de azi...jalnic rade rade rade
09:00 – 2buc praji cu mere, 1cafea cu lapte
12:30 – 180g piept pui, 50g legume
14:00 – 1felie sunca pui, 1triunghi fitness, 20g seminte
19:00 – carne de vita
Dulciuri: 1lingurita cacao, 2lingurite indulcitor, 1patratel de ciocolata, ½ castron budinca
dpdv caloric ies undeva pana in 1400 deci e bine numai ca eu nu tin hipocaloric ci SB si at nu mai e deloc bine ca-s cam multe abateri rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de juliennej Joi 24 Sept 2009, 1:13 am

salutare

eu va astept pe cit mai multe aici.de bilet ,luati voi..eu va gazduiesc.

dana-stii cum zic astia aici,ca tv si calulatorul tin loc de baby sitter la copii,insa nu intr-un mod bun pt copil.
lasa-l si la calc,o ora ,doua,in weekend.la tv..la fel,sau seara cite o jumate de ora.
sint si parinti care nu-si lasa copiii deloc la tv.nici asa nu-i bine,dar nici sa stea tot timpul cu nasul in monitor sau tv...

deea-vazut foto.faina rochia si maieul.imi place cum iti stau..si tu arati bine,asa cu forme...si sexy..Smile
pe cel mai mare il mai poti lasa sa taie cu foarfeca..si asta le place la nebunie.invata-l sa taie dupa liniile trasate de tine.cere f multa concentrare pt ei.incepe cu linii scurte si des,la 3-4 cm.


nu stiu ce mai vroiam sa zic...

raport-md -o banana
prinz-o conserva de tuna in apa cu mincare de fasole verde.
gustare (care nu trebuia)-vreo 3 pumni de alune,nuci,migdale,seminte si fructe uscate:(
cina-cod si mincare de fasole verde.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de alessia Joi 24 Sept 2009, 8:20 am

Seara buna fetelor!

DEEA,imi cer scuze,mintea mea e inca in vacanta;am impresia ca inca e vara si ca de la toamna ma tin de dieta.In concluzie:a sosit de ceva timp toamna,iar eu nici gand de dieta...Apropo de poze,le-ai luat asa repede,ca n-am apucat sa vad nik Rolling Eyes .

CRIS,ai dreptate cu bebele.Ai impresia ca niciodata nu e timpul potrivit si ca tre sa mai faci cate ceva inainte sa -l concepi.Doar daca as fi pusa in fata faptului implinit,de a fi insarcinata,probabil as accepta si situatia materiala si faptul ca-s departe de casa.

DANA,ce mai face DAVID? A mers azi la gradi? Dar tu? Mai tragi matza aia de coada? Flowers

LIVIA,cum merge cu disociata? Te tii de ea de data asta?

DANA_ME,esti frumoasa si in poza de la avatar,doar ca in pozele celelalte am observat ca arati si mai bine.Nu trebuie numaidecat s-o schimbi;era mai mult un fel de compliment dama

JULIENNE,grabeste-te si fa bebelul acum ,sa-l iei cu tine la gradinita,ca acasa daca mergi, cine stie care va fi situatia.Din cate inteleg,tu vrei sa ramai aici,nu?
Ar fi misto sa-ti deschizi in tara o gradinita particulara si sa faci ce-ti place.

RAMO,imi pare rau de faza cu "Prima casa". La noi e tare greu pt tineret .Nu suntem sustinuti in nici un fel.Iar atunci cand cica vin cu programe de genul:"prima casa" sa sustina tineretul,pana la urma sunt aprobati daor cativa,iar in final se dovedeste ca programul e nereusit...

ANA,ce mai face IANNIS? Cate kg are acum? Cum se intelege cu fratiorul lui?

ROXY,mai intri pe aici,ne mai citesti? Te asteptam cu drag si sper ca sunteti bine toti. pupi

De AN-DEEA,ce mai stiti? Pe unde a DISPARUT?

ANDRICA,ti-ai revenit considerabil dupa vacanta,felicitari!

ARIME,CE MAI ZICI,CE MAI FACI,CE MAI GATESTI? foame Ai aflat rezultatul la restanta aia? Sper sa vii cu vesti bune.

Eu deja vreau vacanta,desi tre sa mai astept inca un an de zile...In rest,VANNY este bine,jucaus,papa tot si ma inveseleste f mult,mai ales cand sunt trista.

Referitor la muraturi si zacusca,nu mi-e pofta,pt ca mereu cumpar gogonele murate si castraveti murati de la firme europene.Si zacusca am gasit si mi-am prins pofta mai demult,insa acum nu mi-e pofta.E drept ca zacusca de magazin nu e ca cea de casa,dar na,merge cand ti-e pofta.

Fetelor,ma duc la culcare,pe maine! prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 24 Sept 2009, 8:26 am

neata fete kiss kiss kiss .
ALINA n-am scos pozele sunt tot acolo,dar e un album separat,am 2 albume si cred ca nu ai vazut.
oricum pt slabitele ca tine nu e mare lucru de vazut,decat grasimea care tie iti lipseste cu desavarsire si la mine este din abundenta SadSad.
m-am trezit pesimista,sper sa-mi revin.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de alessia Joi 24 Sept 2009, 8:31 am

DEIUTZA- pupi - fruntea sus! Incepe ziua cu o tura de bicicleta,poate iti stimuleaza serotonina! Esti tanara ,slaba si frumoasa si ai toate motivele sa te simti bine in pielea ta .Ma duc sa-ti vad iar pozele(sper sa le si gasesc Laughing ) si apoi ma duc la culcare.Cand ma trezesc ,sper sa gasesc mesaje mai optimiste de la tine.PUPICI si o zi usoara,fara nervi si stres!!!!!!!!!!
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de teisoara Joi 24 Sept 2009, 8:35 am

Fetelor,nu stiu daca am ales bine locul unde sa postez acest su biect,dar vrea sa aflu parerile voastre.Iata despre ce e vorba:
-credeti ca se poate trai decent din lucrul de mana oridecare ar fi el ?
De unde ideea asta?
Din simpla nevoie de a fi mereu f.aproape de copii,de a nu depinde de un sef si un program,de a face numai ce-mi place f.mult...
Pe de lata parte exista nevoia de bani care sa rezolve toate problemele si nevoile de zi cu zi...
Ce credeti voi despre asta?
Astept parerile voastre!
Oare sunt o visatoare?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 24 Sept 2009, 8:45 am

buna TEISOARA.
eu cred ca e f bine sa visam,asta nu e un defect,mai ales ca tu vad ca si vrei sa faci ceva sa-ti indeplinesti visul.eu zic sa incerci,nu ai ce sa pierzi,macar sti ca ai facut tot ce se poate si,cine stie,poate o sa si reusesti,asta depinde f mult de ceea ce vrei sa lucrezi acasa si dc ai destule cunostinte care sa cumpere ceea ce vrei tu sa oferi.si sa faci ceva care sa-ti placa,asta cred ca este visul fiecaruia.
de ex din facut prajituri si torturi se traieste bine din cate vad eu,sunt femei la noi in oras care au atatea comenzi de trebuie sa mai si refuze dc nu sunt cliente fidele.acum depinde de ce vrei tu.
oricum eu iti urez multa bafta si sa dea Dumnezeu sa ti se implineasca visul.
copilasii de la avatar sunt ai tai?dc da,sa-ti traiasca si sa-ti lumineze zilele cu zambetele lor,ai pt ce sa visezi love .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 24 Sept 2009, 9:05 am

Neatza fetele,

Alessia -am inteles ideea ta Merci si te pup si somnic usor iti doresc
Deiutza - fruntea sus, ca nu ai de ce sa fi pesimista, areti foarte bine, mai ales ca esti mamica a doi copilasi frumosi, pentru ei trebuie sa fi sanatoasa si cu fruntea sus, iar faza cu grasimea nu tine la tine, pentru ca areti bine!!!!!! hug
TEISOARA- urmeaza visul si mai ales daca iti doresti sa faci ceva cu adevarat ai sa vezi ca ai sa reusesti, din cate imi dau seama te si pricepi in domeniu asa ca de ce nu?
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 24 Sept 2009, 9:13 am

neata fetelor wink
deiutza lasa pesimismul deoparte ca nu-i bun pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de teisoara Joi 24 Sept 2009, 9:15 am

Deiutza copilasii de la avatar sunt ai mei si sunt speciali pt.ca m-am chinuit 14 ani sa ii am iar cel mic a fost un prematur cu sanse de viata 0
Va multumesc pt. gandurile voastre,cred ca imi lipseste curajul...
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 24 Sept 2009, 9:18 am

sa-ti traisca ingerasii si sa-i tina Dumnezeu sanatosi,am si eu 2 flacai si stiu ce inseamna sa iubesti mai presus de tine si cred ca dupa atatea eforturi cu atat mai mult ii multumesti lui Dumnezeu pt ceea ce ai si ii apreciezi mai mult.
iti doresc sa ai curajul sa incerci,eu zic ca nu ai nimic de pierdut.bafta multa si pupici hug .

DANA nu sunt mai slaba ca tine,asa ca dc pe tine te vezi grasa asa sunt si eu.
azi imi vad fundul cat casa,soldurile imense,nu-mi place decat talia si asta pt ca ma strange corsetul,ca de nu......

de 2 zile vad tot 63,5 la cantar,asta ma deprima si mai tare SadSad.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 24 Sept 2009, 9:25 am

teisoara ai niste copilasi fff frumosi, sa-ti traiasca pupi
deiutza NU esti grasa deloc. da, nu esti cat de slaba ai vrea tu dar grasa chiar nu te poti numi. nu te mai uita azi in oglinda dc te vezi asa pt ca nu te vezi cum esti in realitate. te inteleg ca am si eu zile cand ma vad maaaare (si spun asta cu toata sinceritatea) da-s constienta ca n-am cum sa fiu chiar asa cum ma vad eu in ziua aia asa ca....astept a2-a zi wink pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 24 Sept 2009, 9:28 am

eu ma vad grasa in fiecare zi,dar am unele zile in care imi spun ca la 31 de ani si cu 2 copiii,nu stau chiar asa rau,mai ales dc ma compar cu fete mai tinere si care nu au copii.
dar dc ma compar cu fete care sunt cu cativa ani mai in varsta si au si copii si arata de 19.........no comment.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 12 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB