Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

+11
adelina24
Donescu Monica
firicel
cris69
avr_dana
andreea_2008
ana_bela
deiutza23
juliennej
crixuta
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 09 Dec 2010, 8:30 pm

si aici au zis ca maine se raceste tare si e posibil sa ninga
ai grija de tine, sa nu racesti pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 09 Dec 2010, 10:58 pm

Seara buna
Tocmai ne-am intors. Concertul a fost minunat. Ma si asteptam sa fie asa. Imi era dor sa ascult muzica de calitate si sa nu ma intrerupa piticii croseta

Dap, maine-i vineri. Edy ramane acasa ca tante e la un schimb de experienta, asa ca o sa se joace cu Iannis si eu o sa mai pot face cate ceva prin casa.

Azi ma laudam ca e cald. Iaca a venit si la noi ninsoarea. Cand am mers la Timisoara ne-a nins cu fulgi maaaaariiiiii. Acum s-a oprit. Nu-i foarte frig (2 grade) si sper sa putem iesi maine la plimbare, macar o jumatate de ora, ca de nu mi se vor urca piticii in cap.

Cris, primit mei-tai?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Joi 09 Dec 2010, 11:44 pm

seara buna!

andrica, noapte buna.Smile si inca o zi si weeeekend!Smile

ana, ce fain ca ninge si la tine...si aici cica o sa ninga miine seara...de abia astept sa fiu si eu acasaaaaaaaa...in fiecare zi le zic la colege:sapt asta ,pe vremea asta sint in ro,fac asta...fac asa...Smile

ana, edy e la gradi germana?
doamne, am luat-o razna!Smile

tre sa-mi iau ceva pt party-ul ala si nu am chef sa ies din casa.e un frig de-ti intra in oase..
ascult conlizi si l-am trimis pe om sa ia oua sa fac clatite..:)piticoata se misca de zor ascultind si ea colinzi:))!

cris,pe unde esti?

noapte buna!mai am un weekend si 3 zile la scoala...Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 09 Dec 2010, 11:53 pm

juliennej a scris:seara buna!

andrica, noapte buna.Smile si inca o zi si weeeekend!Smile

ana, ce fain ca ninge si la tine...si aici cica o sa ninga miine seara...de abia astept sa fiu si eu acasaaaaaaaa...in fiecare zi le zic la colege:sapt asta ,pe vremea asta sint in ro,fac asta...fac asa...Smile

ana, edy e la gradi germana?
doamne, am luat-o razna!Smile

tre sa-mi iau ceva pt party-ul ala si nu am chef sa ies din casa.e un frig de-ti intra in oase..
ascult conlizi si l-am trimis pe om sa ia oua sa fac clatite..:)piticoata se misca de zor ascultind si ea colinzi:))!

cris,pe unde esti?

noapte buna!mai am un weekend si 3 zile la scoala...Smile
Juli, ce-mi place cum numeri zilele! Smile
Dap,, Edy e la gradi germana. Deocamdata doar invata poezii in germana. La capitolul conversatie sta mai rau, dar mergem mai departe si la scoala tot in germana.

Am plecat la nani.
Noapte buna kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Dec 2010, 12:16 am

noapte buna ,ana! pupi
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Vin 10 Dec 2010, 8:05 am

Neata
Vai, ce scurta a fost noaptea.
Cine vrea o cafea? Eu am ochii lipiti.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Dec 2010, 9:54 am

neata si de la mine.

eu iar sint in picioare de la 2. ma doare in git si am nasul infundat..bun inceput de zi!Smile

sa aveti o zi faina si e weeeeeeeekend!Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Vin 10 Dec 2010, 9:58 am

Juli, incearca pentru dureri de gat miere cu lamaie. Storci o lamaie si pui miere in zeama ei pana e ok la gust. Sau, daca ai de unde, miere cu propolis. Remediile astea fac minuni. Pupici sa treaca durerea. hug

Eu ascult colinde de pe cd-ul nostru. Daca vreti va tirmit si voua. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Dec 2010, 10:17 am

ana,merci.o sa iau lamii azi.propolis, nu cred ca gasesc pe aici...defapt nici nu cred ca stiu ce e propolisul asta desi am auzit de f multe ori.da' mergem si cautam acusi..Smile
daca stii cum poti trimite colinde, trimite-mi si mie.daca prin email, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Vin 10 Dec 2010, 7:40 pm

Buna fetelor, sorry ca n-am mai dat pe aici, dar am fost cu treburi plus ca modemu` meu merge ca c.......u, ca sta 1000 de ani pana sa se incarce. Sper sa avem si noi netu normal saptamana viitoare.
Julie, ai grija de tine Smile.
Ana, mei taiul a ajuns, l-am plimbat pe Andrei cate putin ca sa se obisnuiasca si mi se pare ca ii place. Ce mi se pare super mega fantastic e ca nu ma rup umerii de la el. Maine ii facem proba de rezistenta ca iesim mai mult cu Andrei si sa vedem cum ii va placea sa stea mai mult in el Smile.
Instructiunile au fost super, intrebarea mea este: tu de la ce varsta l-ai pus pe Iannis in spate? Eu l-as pune de pe acuma, am incercat odata sa il pun si nu parea f incantat, asa ca l-am lasat. Maine repet experienta, macar sa il duc in spate cat sunt cu sotul, ar fi fain sa umblam peste tot fara sa mai fie fleortzait el.
Vin maine cu vesti Smile.
Acuma fug, ca tre sa ajungem la ziua unei prietene, yupiiiii, in sfarsit iesire!!!!!!!
Ce fain ca ai fost la concert Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Vin 10 Dec 2010, 7:49 pm

Juli, propolisul e produs tot de albine. Sigur o sa gasesti in tara.
Cris, pe Iannis l-am pus pe la 8 luni, dar nu prea i-a placut. Acum se distreaza de minune in spate. Diana nu recomanda purtatul in spate decat dupa ce pruncul implineste 1 an, cand e mai mare si poti comunica cu el.
Revin ca Iannis vrea tsiiii. Smile


L.E. (adica dimineata Smile)

Fetele, incerc sa transform fisierele din audio in mp3-uri si va trimit pe mail cd-ul nostru de colinde. Azi se ocupa sotul si sper ca pana deseara sa reusim. Pupici si o zi faina.
Juli, e weeeeeeeekeeeennnnnndddddd!!!! kiss
Cris, cauta pe youtube pozitionarea in spate. Poate te ajuta si ii place lui Andrei.
Daca il pui in fata, leaga banda un pic mai sus de talie si nu o sa te doara spatele. Eu l-am purtat asa toata iarna trecuta. Acum nu mai are rabdare sa stea asa. Normal, doar merge singurel.
Si am mai gasit si pozitionarea pe sold, dar mie nu mi-a iesit. Poate iti iasa tie. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Sam 11 Dec 2010, 12:35 pm

neata fetelor!

ana, asa e,e weeeeeeeeeeeeeekend.ultimul aici! oleeee:))!!!!

azi incepem sa ne facem bagaje,mai am de mers la cumparaturi si tre sa merg si cu masina ca am facut pana...dar nu-i nimic, e weekend si ma pregatesc e plecareee!!!

zi faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 11 Dec 2010, 2:02 pm

buna fetele.
noi de dim am fost la antrenament,acum fac 2 feluri de mancare,la 16 vine mos Craciun la fotbalisti rade si mergem iar la sala si pe seara fac si desert ca acum nu am cumparat tot ce-mi trebuie.
JULLI sanatate multa,ai grija de voi kiss .cat stati in Ro?si la noi a nins ieri cu fulgi maaaaari,dar dupa 3 ore s-a topit Rolling Eyes .
ANA ma bucur ca a fost frumos concertul.la cati km de Tim sunteti de mergeti atat de des?
we frumos va doresc.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Dum 12 Dec 2010, 3:11 am

salutare ,fetelor
ce liniste pe aici, valeu...
eu toata ziua am fost dupa cumparaturi...mai am si miine o tura si gataaaa.inca n-am impachetat nimic, dar miine sigur se va intimpla..
deiuta, in ro sintem de pe 16 dec pina pe 5 ianuarie..
va pup si o duminica faina.mai am 3 zile jumate si gataaaaaaaaaa!

le : neata fetelor!
eu iar sint trezita de la 12,30...si bintui....sper sa mai adorm.e doar 1,40:(( si somn deloc..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Dum 12 Dec 2010, 1:54 pm

Buna fetelor Smile
Noi aseara am avut musafiri, ne-au venit prietenii sa ne vada casa, alaltaieri am fost la ziua ueni prietene, am fost mai relaxata in ultima vreme.
Am lasat-o pe soacra sa-l adoarma pe Andrei sambata si ne-a chemat ca nu s-a descurcat. Maine pleaca.
Revin cu barfe si detalii, acuma fug sa ii fac mancarea lui Andrei.
Ana, am batut ieri tot carfourul in mei tai cu Andrei si a stat f bine Smile, ca o maimutzica atarnata de mine, ne-am distrat impreuna, am tzupait....cred ca se simte bine lipot de mine Smile.Nu ma dor umerii insa coloana tot ma solicita nitel. Poate ar trebui sa il prind mai strans...
Tie iti venea usor cu mei taiul peste haina de iarna?

Am revenit mai tarziu Smile
Iar m-am umflat ca am mancat porcarii 2 zile, azi aveam 58.
Sper sa-mi mai revin pana maine, sa fi fost doar o gonflare temporara rade
Mai sunt 2 sapatamni pana la Craciun, cand deh, iar mancam prostioare, si sper in ianuarie sa finalizez. Desi ma indoiesc ca o sa ajung acolo unde vreau eu....M-am plicti de gatit mancaruri dietetice.... Apropo de asta, sa mai bag o supa de linte azi-maine.
Noi am fost asa obositit dupa 2 zile de stat pana tarziu ca am tot dormitat azi.
Astept sa se trezeasca Andrei si sa mergem sa il aerisim pe undeva.
Ce fain ar fi daca am avea bani acuma, as merge la shopping cu el in mei tai. Dar ar fi mai nasol cu probatul lol!
Pe mine au cam inceput sa ma reincapa hainele de dinainte de sarcina, insa imi stau naspa....
Unde esti picioarili meli subtireli Smile
Apropo de nedieta mea de 2 zile, acu dupa amiaza visam ca mananc prajituri si pannetone rade ...ce face zaharul din om zid
Am o stare tare ciudata, cred ca de la oboseala.
A venit omu` de la magazin acu cu tiramisu, sa nu-i dai in cap??!!
Cica nu e bun zid
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Dum 12 Dec 2010, 8:50 pm

Salutare la toata lumea. Smile
Cris, imi venea ok mei-taiul peste haine. Eu nu ma imbracam foarte gros ca imi era cald. Iarna luam un pulover de lana si puneam meiul peste. Nu-mi era frig deloc si puteam si sa ma misc. Nu simteam disconfort la coloana. Poate nu il legi destul de sus. Daca ai vreme pune o poza si iti pot spune.
Pupici la toata lumea.

L.E. Cris, si Juli, v-am trimis prin transfer colindele. Cine mai vrea sa-mi trimita mailul.

Deiutza, Timisoara e la 60 km de noi. Facem cam 40 de minute.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Dum 12 Dec 2010, 11:00 pm

Fac pozica si pun maine sper.
Rupta de somn.
Ne chinuim sa adormim copilul de o ora....
Oaf!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Dum 12 Dec 2010, 11:43 pm

salutare


fetelor,mai am 2 zile jumate!!! ura!!!!!!!!
sint racita cobza, dar n-am luat nimic deocamdata..

o saptamina buna si ......tananam...o sa fiu si eu in ro sapt viitoare!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 13 Dec 2010, 8:10 am

Juli, acu poti lua ceva si de raceala ca ai peste 20 de saptamani. Ii face mai rau bebelinei starea ta decat medicamentele. Mergi la dr. sau suna si intreaba.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Lun 13 Dec 2010, 9:51 am

neata buna! eu iar super extra matinala,dar acu nu pot dormi ca ma doare capul si nu pot respira..
o sa o sun azi sa vad ce zice sa iau...
am primit colindele ana,multumesc. inca nu am ascultat pt ca aseara am impachetat..dar sigur o sa le ascult.multumesc.

cris,las ca slabesti din nou..oricum esti slaba deja.Smile

o zi faina sa aveti si un inceput bun de saptaina.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 13 Dec 2010, 2:13 pm

Oh, Juli, e groaznica durerea de cap.
Colindele nu am reusit sa le fac mp3-uri, dar cred ca se pot asculta cu winamp sau BS player. Cel putin asa zice omu meu. Smile
Cris, cand ne pui poze? croseta
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 13 Dec 2010, 3:25 pm

Avem net in sf...nelimitat Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de avr_dana Lun 13 Dec 2010, 5:21 pm

buna

Cris ai pus poze?
Juli , multa sanatate. Cum spunea si Ana sunt si medicamente care se pot lua in sarcina fara probleme

Pupici la toata lumea.
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 13 Dec 2010, 7:16 pm

Aoleu, hai ca fac poze, problema e sa vad unde am pus calblul de descarcare.....
Va tin la curent cand le pun.
Eu am dormit cu Andrei, de asta nu am fost prezenta Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 13 Dec 2010, 8:26 pm

buna fetelor Smile

ana ti-am trimis si eu mailul pe pm Smile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 23 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB