Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

+11
adelina24
Donescu Monica
firicel
cris69
avr_dana
andreea_2008
ana_bela
deiutza23
juliennej
crixuta
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 07 Dec 2010, 9:26 pm

hello fetele Smile
cris cum e sa ne scrii din casuta ta? pupi imi pare rau ca a mai aparut o problemutza, bine ca se rezolva
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 07 Dec 2010, 11:31 pm

ana_bela a scris:Sper ca nu fumeaza in casa......

Ei doamne fereste, nu, dardaie pe balcon rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 07 Dec 2010, 11:34 pm

Andrico, e fain, incepem sa ne obisnuim.
Cu toate problemele astea nu prea am apucat sa ne bucuram in liniste, dar e fain, clar....
Putina melancolie pt ap vechi pt ca acolo am avut burtica si acolo l-am adus pe Andrei cocutz, insa....e fain tare.
De-abia astept sa terminam cu agitatia, curatenia, si sa plece soacra rade
Ana, mei taiul il ia maine sotul, ca azi i au facut tambalau astia ca n-a facut ieri o chestie (ca la nebunia cu teava sparta, a umblat si el pe la ap) si astazi a fost full de munca. Ce ma enerveaza, sunt asa nerabdatoare sa il probez!!!1
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 07 Dec 2010, 11:42 pm

seara buna fetelor
cris,nu mai conteaza problemele...ce conteaza e ca sinteti la casa voastra.cum ii place lui andrei?
soacra ce zice?Smile

ana, sper ca te simti mai bine si ca nu da raceala peste tine.

andrica,cum mai e la lucru?

aici e frig, frig, frig.n-am iesit cu copiii afara de 2 zile si parca au innebunit.miine iesim si de is - 30 F.
poze n-am facut ca nu am gasit un brad mic pt anul asta...dar nu-i nimic ,o sa fac cind sint in ro si o sa vi le pun.mi se vede burta tot mai tare..mama unui copil din clasa, e insarcinata si ea si mi-a zis ca a auzit niste rumori cum ca sint si eu..i-am zis ca da, ca e fetita.m-a intrebat cind e the due date si i-am zis...si ea f surprinsa, ca atunci e si ziua ei..Smile
bebelina se misca mai mult seara sau in masina,in drum spre casa, cind ii vorbesc...:)peste zi nici nu prea am vreme sa bag de seama ce si cum face...

fetelor...mai am o saptamina si plec...nu mai am rabdare.weekendul asta facem bagajele,mai cumparam ce avem de cumparat si apoi inca citeva zile si gataaaaaaaa....Smile

noapte buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mier 08 Dec 2010, 12:39 pm

Julie, ce fain, mai ai o saptamana, esti ca si plecata deja Smile. Si eu l-am plimbat pe Andrei in burtica cu avionul, o sa fie fain sa le povestim asta cand vor creste Smile.
Andrei e super incantat de spatiu, ii place plimbat de manutze peste tot in casa, se bucura foarte tare Smile.
Soacra....deja ma enerveaza prezenta ei, sper sa scap cat mai curand de ea. Ma enerveaza ca nu pot sa discut, fac nimic cu Alex sau Andrei, ca imediat sa baga ea sa afle despre ce e vorba si sa isi dea cu parerea. Imi vine sa o bat rade .
De-abia astept sa scapam si sa fim singuri sa ne bucuram cum trebuie de spatiu, fara sa vad numa` soacre in jur...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mier 08 Dec 2010, 1:06 pm

neata!

cris, bravo pt cintar.imediat ajungi la 55.Smile
bravoooo!
soacra,las ca pleaca....
o sa ii faceti brad lui andrei?

de azi intr-o saptamina, am decolat...Smile

zi faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mier 08 Dec 2010, 3:15 pm

Hello
Azi is pe fuga ca-i ziua piticotului cel mare. Doamne, cum mai trece vremea!!!! O sa pun poze maine, de oi avea vreme. Smile
Cris, da-mi adresa de mail ca sa iti trimit si instructiunile la mei-tai. Sper sa il primesti azi. Sunt sigura ca o sa iti pplaca mult. Daca ai intrebari nu ezita sa le pui. E important sa il pui corect ca sa va simtiti bine amadoi cu el.
Va pupacesc pe toate. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mier 08 Dec 2010, 3:56 pm

Julie, nu cred ca facem, mergem la ai mei, ca n-avem bani rade .
Ana, chiar voiam sa te rog, ca e posibil sa ma uit la mei tai ca matza la calendar Smile
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mier 08 Dec 2010, 4:15 pm

Am trimis mailul.
Abia astept sa-mi spui ce parere ai. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de avr_dana Mier 08 Dec 2010, 7:44 pm

seara bune fetele

..uff ce de agitatie in perioada asta.
EU am scapat de control, a fost bine, acu mai urmeaza serbarea si apoi vacanta pana pe 5 ian. Abia astept sa ma relaxez un pic.

Juli si eu il simteam pe dav mai mult seara, pe parcursul zilei mai deloc, dar seara era pus pe joaca rau Smile

ANA LA MULTI ANI !!!! pt Edi. Sa creasca mare si sanatos si sa va bucurat i de el. Wau 6 ani.....ce frumos. :LA anu la scoala? Flowers bucurie bucurie

Cris superrrr ca v-ati mutat la casuta voastra. Imi inchipui ce bucurie aveti in suflet. Nu uita de poze.

Si eu am vazut pozele Alinei pe fb ..super
Andrica...cum am zis ..petrecareata. E bine ca ai cum si cu cine si inca nu ai copii.

Va poop si ne mai auzim wink
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Dec 2010, 8:06 pm

vroiam sa va zic ceva si am uitat ce rade

ana la multi ani pt edi! Sa creasca mare si sanatos si sa va aduca numai bucurii kiss
julie la mine la munca e...asa si asa. ieri de ex a fost suuuper aglomerat si obositor, azi a fost mai bine.
cris cand pleaca soacra? Smile)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mier 08 Dec 2010, 8:27 pm

salutare fetelor!

ana-la multi la piticotul mare. sa fie santos, sa aiba succes si reusite in tot ce isi doreste. birthday

dana, bine ca ai scapat de insepctii...de acu vacantaaaa!Smile
cum mai e la scoala?cum is copiii?ce faci cu ei de craciun>

cris, ii bine si la ai tai..aveti vreme la anul de pom...Smile

andrica, asta e cu lucru...unele zile mai bune,unele nu prea.poate gasesti altceva de lucru.

eu la lucru inca 2 ore si plec acasa..trebuie sa -mi iau ceva de petrecrea de craciun ce o are omul vinerea asta la lucru...nu stiu ce ca in toate arat ca un butoias:))!

noapte buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Dec 2010, 8:33 pm

julie o rochita draguta Smile mai tii minte ce bine ii statea lui cris insarcinata si cu rochita? Smile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mier 08 Dec 2010, 8:58 pm

da,la asta ma gindeam si eu..numa ca e un frig aici..oi vedea..vineir sper sa pot pleca mai repde si sa gasesc ceva de imbracat...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Dec 2010, 9:01 pm

mmm...la cat de frig e nu ma gandisem Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 09 Dec 2010, 1:59 pm

Hello
Multumim de urari. hug
acum pun si poze pe facebook. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Joi 09 Dec 2010, 2:48 pm

neata!

ana,vazut pozele. sa creasca sanatos, frumos si bucuros:)! la multi ani ,inca o data pt el.

mi-e somn ,vreau sa dorm.azi e cea mai rece zi din saptamina, -10 c si bate un vint de parca n-ai nimic pe tine..
zi faina sa aveti.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 09 Dec 2010, 3:30 pm

buna feteleeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
in sfarsit am terminat su masina,am inscris-o,gata,ne-am scapat,ce ma bucur Merci .
mai merg si cu sotul la munca,dar deja tre sa-mi programez macar 2 zile de curatenie si 2 de facut mancarea pt Craciun,apoi din 22 pana prin 10 ian nu mai merge nici sotul la munca,ne relaxam ura .
LA MULTI ANI EDY,SA CRESTI MARE,SANATOS SI CUMINTE!!!!!!!!!!!!!!! birthday birthday birthday birthday birthday birthday .
JULLI mai putin si vii acasa,sper sa putem sa ne intalnim,depinde dc vi tu in BM ca eu voi fi sigur acolo de prin 28 cred pana prin 3.
am vazut si pozele,sunt frumoase toate.
mi-e dor si mie de fete,mi-ar place sa mai intre macar lunar sa ne mai spuna ce-au mai facut bucurie ,dar vad ca lor nu le e dor de noi Sad Sad Sad .......RAMO,ALINA,LIVIA,ARIME........DE CE NU MAI VB CU NOI,CHIAR NE E DOR DE VOI Sad Sad .
CRIS bine ca s-a rezolvat si cu teava,asteptam poze cu ap,sa va folositi de el sanatosi si sa aduceti in el inca un bebe mic sa nu fie Andrei singur prietenie .
mai vb sambata,maine am treaba cu sotul.
va poop si mai vb,paaaaaaaaa.

PS:dieta e jale,am la vreo 62 de kg si nu ma pot opri din mancat,sper dupa sarb sa pot face ceva si mai ales dupa ce incep munca si n-oi mai fi tot acasa sa mananc atat.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 09 Dec 2010, 4:12 pm

Multumim inca odata de urari. hug
Am fugit la dus. Plecam la Timisoara la concertul de Craciun al Filarmonicii.
Sper ca o sa fie pe masura emotiilor mele.
Pupici.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de avr_dana Joi 09 Dec 2010, 5:28 pm

buna tuturor

Ana vizionare placuta la concert. Cred ca e f emotionant un concert de colinde

Cris ce face soacra?
A mea e la tara cateva zile si suntem singurei :D

Juli pe 22 luam vacanta pana le 5 ian
Acu de Craciun evident invatam colinde, cantecele de iarna, ascultam colinde, pregatim serbarea..etc. Am facut ciorapelul la mos Nicolae..
Tre sa-i invat niste miscari pt dansul fulgilor de nea la serbare.
Pt maine tre sa facem scrisoarea pt Mos Craciun.
Eu le duc fel de fel de desene decupate mici ( masinute, trenulete, papusi jucarii etc)...Ei isi aleg ceva din toate desenele le coloreaza si spoi le lipim pe scrisoare :D

Tre sa ai o imaginatie bogata ...ca e la alegerea noastra ce vrem sa facem cu copiii. Avem doar o tematica mare generala pe care tre s-o respecti , in rest totul tine de noi- educatoarele ce vrem sa facem la clasa.

Inca un pic si vacanta, relax

Deiuta ce faci cu copiii cand mergi la lucru? Cel mare e la gradi pana la amiaza nu? PArintii tai sunt ambii pensionati?


avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 09 Dec 2010, 5:57 pm

pt Cris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
DANA mandoi copiii sunt la gradi de la 9 la 12 si da,ambii parinti sunt la pensie anticipata si stau la 3 min de gradi,copiii sunt obisnuiti cu ei asa ca e bine Smile .
maine merg sa vb cu prietena mea de avocat,sper sa fie de bine,nu a vrut sa-mi spuna nimic la tel despre ce a vb cu el.
ANA sa ai o seara frumoasa si linistita pupi .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 09 Dec 2010, 7:56 pm

seara buna fetelor Smile
maine e viineeeeriiiii Merci
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Joi 09 Dec 2010, 8:13 pm

seara buna!

ana, auditie faina.si eu sper sa mai prind ceva concerte prin cj...as vrea tudor gheorghe si hrusca...

dana-spor la lucru cu copiii..imediat vine vacanta.
deiuta, de sint in bm cind esti si tu, te sun si ne vedem...Smile
andrica,bine zici, miine e vineriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Smile

seara buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 09 Dec 2010, 8:20 pm

astept seara de vineri inca de....duminica seara rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Joi 09 Dec 2010, 8:27 pm

si eu andrica.nu esti singura Smile vreau sa plec acasaaa.mi-e somn si -s obosita.cica miine posibil sa ninga si aici...toti copiii sint raciti.sper sa nu ma prinda si pe mine.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB