Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

+11
adelina24
Donescu Monica
firicel
cris69
avr_dana
andreea_2008
ana_bela
deiutza23
juliennej
crixuta
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Vin 03 Dec 2010, 12:40 pm

neata fetelor!!

cris, da-o incolo de soacra.nu gindi asa, vine si pleaca,cu cit vine mai repede, cu atit scapi mai repede..acu tu trebuie sa te bucuri de casa voastra chiar si cu ea acolo.
legat de ce se gateste in ardeal,daaaaaa...de abia astept sa dau iama in mincarea aia.mai ales sarmale ,n-am mincat de ...nici nu mai stiu citi ani...Smile
deci ecografiile ar fi 3 obligatorii in ro...cred ca o sa sun sa mai fac si eu una..

aia de care zicea ana, cumasuratul,mi-a facut-o la 17 saptamini.a masurat craniul,femurul, si toate celelalte..nu mai stiu ce ca eram prea incintata sa o vad pe ea...Smile
eu o simt mai ales seara,desi aseara cam slabut.cred ca era si ea obosita dupa atitea nopti scurte pe care le-am avut...o mai simt cind dorm sau stau asa intr-o parte,nu pe burta, ca pe burta nu mai pot dormi..

se pare ca o sa vina zapada si aici..nu multa ,dar o sa ninga un pic..
legat de mincaruri,mai vreau sa maninc o brina buna de la tarani,nepasteurizata,lapte proaspat,macar sa-l gust..vai mai multe..

o vinere faina sa aveti si weekend bun.dupa weekendul asta, inca unul aici si plec...Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Vin 03 Dec 2010, 2:02 pm

Hello
Julii si mie imi placea tare de tot sa-mi vad puiutul din burtica si asteptam fiecare control cu nerabdare.
Cris, asa-i, soacra nu o sa stea la voi o vesnicie, desi cred ca asa o sa ti se para. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 03 Dec 2010, 3:16 pm

buna fetele hug ,hai ca acum am si eu mai mult timp de vorba ura .
am fost de dim in Deva sa iau certific de autenticitate de la RAR,am facut dosarele cu care sa merg sa platesc taxele la masina,am lasat brief-ul la tradus si luni merg sa platesc toate actele si sper ca pe marti sa finalizam inscrierea.
de mancat am incercat sa nu mai mananc atat de mult,azi am 60,8 kg,sper sa scad sub 60 pana la Craciun ca dupa Craciun mergem de rev la Baia Mare si vreau sa arat bine nor .
le-am cumparat si la pitici cadourile de mos,multe dulciuri si mai putine jucarii,cele mai consistente urmeaza de Craciun.i-am luat si la sot cadou si de mos Nicolae si de Craciun,la mama de mops Nicolae,tre sa-i iau ceva si la tata si sa le mai iau ceva si de Craciun,am timp,sa scapam odata de inscrierea asta.
ma pun la un film dc tot sunt libera,mai vb maine ca nu merg cu sotul,stau sa bucataresc,paaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Vin 03 Dec 2010, 9:30 pm

pe fuga scriu cu A in brate.
Ne mutam de tot maine dimi, mai facem si in seara asta.
Uuffff, ripti de obo
va pup
mai scriu, are sotul modem
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Sam 04 Dec 2010, 9:26 am

Neatza
Criiiisssss, cred ca esti la casuta ta deja. Ce fain!! Sa va bucurati din plin si sa fiti sanatosi.
Sa nu ne uiti cu pozele. Smile

Ah, eu scriu de multe ori cu Iannis in brate. Acu tastez cu o mana ca de cealalta ma musca, de ciuda ca nu ii dau tsiiii.
Nu-i mai dau de fiecare data cand cere (cere din 5 in 5 minute). Uneori ma simt epuizata.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Sam 04 Dec 2010, 11:46 am

hello pe fuga cu carabanitul....
inca mai avem, dar am scapat de astea mari
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Sam 04 Dec 2010, 1:22 pm

neata fetelor!

cris, ce fain! sa fiti bucurosi pt totdeuna in ea, sa o stapiniti sanatosi si sa va bucurati de fiecare moment! sa faci foto!Smile
o sa -i faci camera lui andrei?
ana-ai tai au camera lor sau iannis doarme cu voi in camera?

deiuta, si e o sa fiu in mm de craciun si poate de anul nou.poate ne vedem, mai ales ca tre sa merg si la baia mare.nu stiu insa exact cind si cum.

weekend fain sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 04 Dec 2010, 4:03 pm

JULLI mai tinem legatura,pana una alta iti trimit MP cu adresa mea de vrei sa-mi trimiti felicitare si nr meu de tel,poate dc vei fi in BM ma suni si ne vedem,adica dc vii acolo sigur tre sa ma suni,nu ma pot gandi sa fim in acelasi oras si sa nu ne vedem love hug pupi .
eu am bucatarit de la 12 la15,de dim am fost la antrenament,incep sa ma stresez cu banii,ca deja atat de multi se duc cu masina asta si cu cadouri,maine seara mergem la ziua unor prieteni,isi serbeaza amandoi sotii ziua,alti bani,avem bani nu-i vb,dar cu masina nu cred ca scapam fara vreo2000 de euro pe putin,pe putin 100 de euro cu cadourile,apoi masa de Craciun,apoi drumul la BM si cadouri pt toti de acolo,mai ales pt nepotica de 1 an si 5 luni,ce mai cheltuim pe acolo si din ian-feb tre sa gasesc si avocat,ma omoara cheltuielile astea zid zid zid .
CRIS esti deja la casuta voastra,ce frumooooooos,asteptam poze pupi .
mai vb fetelor,sper sa nu mai fiu asa stresata ca deja ma deprim de numa Sad Sad Sad .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Sam 04 Dec 2010, 4:31 pm

Julie, vrem sa ii facem, da nu acum. Era prea complicat sa ne apucam acum.Trebuiau schimbate toate alea la cadastru, etc. Dar livingul e f mare si merge sa ii separam si lui o camera.
Ce dragut ca va intalniti Smile
Noi inca mai avem treaba, dar ne-am mai blocat pe la una alta.
Probabil dupa ce doarme Andrei, ne mutam acolo sediul, dar mai raman tot felul de pcarii de carat. Am scapat cu bine de cele mari, am stat ca pe ace sa fie baietii bine dar si electrocasnicele/mobila, in timpul transportului. A fost f greu, le-au coborat de la 3 pe scari, in chirie nu aveam lift.
Anyway Smile
suntem rupti de obo, si maine nu voi avea internet, ca de-abia luni face rost sotu de modem.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Sam 04 Dec 2010, 5:26 pm

salutare!

deiuta,merci de adresa.daca merg la bm in perioada anului nou, te sun sigur.eu inca n-am nr de mobil de ro, dar o sa luam unul cind ajungem acolo.
cu banii..si la noi s-au dus o gramadaaaaaa....pe valize, pe cadouri,pe un radio bose ce i-o trebuit omului musai acuma...pe laptopuri,vai nici nu mai stiu pe ce...asta e,o sa-i facem noi iarasi....sanatate sa fie, ca vin apoi si banii...

cris, aveti voi vreme de toate.important e ca v-ati muatat!
noi facem curat si ascultam colinde romanesti.cred ca l-am zapacit pe om,dar nu-i bai:))
si mai vreau a zic ca am descoperit o brinza englezeasca cu ceapa verde in ea si numa de aia maninc de 2 zile:))ii grozavaaaa!

avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Sam 04 Dec 2010, 9:08 pm

Seara buna
Apropo de colinde, trebuie sa-mi caut si eu cd-urile cu colinde. Smile
Cris, o sa va fie tare bine la casuta voastra. O sa mai dureze pana o sa va aranjati toate lucrurile, dar cred ca vor fi cele mai faine sarbatori.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Dum 05 Dec 2010, 9:39 am

neata fetelor!

eu iar nu pot dormi..am adormit pe la 9,30 si de la 12,30 gata cu somnul:((..vreau sa dorm..
bintui pe net si la tv...
duminica faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Dum 05 Dec 2010, 10:24 pm

Hello
Of, Juli, tu ar trebui sa te odihnesti mai mult. Incearca sa bei un ceai de tei, poate te ajuta.
Cris mi-a trimis mesaj pe mobil. Andrei e super fericit ca are mai mult spatiu de joaca si se simti cu totii fericiti in noua casuta.
Momentan nu are modem dar spera ca luni sa se rezolve.
Seara faina la toata lumea.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 06 Dec 2010, 7:13 am

neata fetelor, nu am mai scris pt ca am fost intr-un mini concediu Smile n-am plecat din oras dar nici n=am deschis deloc calculatorul... de azi inapoi la munca Sad

deiutza, andrei LA MULTI ANI!!!
cris ma bucur super mult pt voi ca v-ati mutat Merci felicitari
fetelor a pus alina poze pe fb de la nunta, a fost o frumoasa...pacat ca pe aici n=a mai trecut deloc Sad nici ea nici multe alte fete
ana am vazut si pozele tale, iannis e un scump, imi vine sa-l musc de falcute pupi

andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Lun 06 Dec 2010, 12:38 pm

neata fetelor!!
la multi ani celor cu numele de nicolae!

cris, fain pt andrei si fain si pt voi.cum au fost primele zile in casa noua?

ana,dana,deiuta, andrica hug

inca o saptamina si 2 zile jumate de munca si apoi romania!!!!!!!!!!!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 06 Dec 2010, 8:42 pm

inca putin julie, inca putin Smile)

la multi ani dc aveti nicolae/nicoleta!
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Lun 06 Dec 2010, 9:03 pm

seara buna!

mai ce linsite pe aci..
asa-i inca putin,andrica Smile!

am vazut-o si eu pe alina. f frumoasa a fost.pacat ca nu mai intra fetele pe aci..Sad
inca o ora jumate si plec acasa.e frig aici si pe vineri se anun ta zapada.uraaaaa!Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 06 Dec 2010, 9:14 pm

chiar imi e dor de fete Sad era frumos cand eram toate aici

andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 07 Dec 2010, 12:57 pm

neata fetelor!

mai ce liniste..Sad
cris, pe unde esti?revino ,ca fara tine e pustiu pe aici.

o zi faina sa aveti,desi nu stiu cine mai intra...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 07 Dec 2010, 2:14 pm

buna fetelor
scriu pe fuga, cu A in brate.
de-abia acu an primit modemul.
f fain in casa, dar ne-a mai izbit o pacoste. Pe scurt, teava de apa calda era crapata si s-au facut cateva pete jos pe perete. venit muncitori, nu stiau unde e probl, scos 2 randuri de parchet, unsfert de baie. reparat, acu pun la loc....
sunt fara cuvinte.....acuma imi revin ca suntem pe finish.
Ana, venit mei tai, nu am putut sa il luam aseara ca fiind pe numele firmei, ii trebuie imputernicire la sot sa il ridice. sper sa il rezolve azi, ca nu mai pot de nerabdare.
Ufff, sper sa se termine cu problemele....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 07 Dec 2010, 5:08 pm

Seara buna
Eu am fost in reluare azi. Cred ca ma paste o raceala. Am bagat repede o spirulina si un ceai de musetel. Mai pe la ora 4 m-a luat si cu frig. Am luat si un paracetamol. Sper sa scap. Ma doare capul de mor si mai e si soacra in vizita. zid
Cris, m-am gandit si eu ca nu o sa poata lua pachetul decat cu imputernicire, dar si daca puneam numele lui si adresa de la firma, tot nu ar fi putut sa-l ia, ca nu-i adresa din buletin. Sper ca nu-i prea intortocheata exprimarea mea.
Si mie mi-e dor de fete. hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 07 Dec 2010, 5:31 pm

Ana, sper sa il aduca in seara asta, i-am zis sa isi faca singur imputernicire, sa puna stampila si gata. Ca doar nu-l verifica nimeni....
PS: soacra spala pe jos si eu stau la PC.... rade
Sper sa ii pice naspa rau lol!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 07 Dec 2010, 5:37 pm

Cris, ce tare esti!!!! rade
Asa ar trebui sa fac si eu. king
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 07 Dec 2010, 5:54 pm

ana_bela a scris:Cris, ce tare esti!!!! rade
Asa ar trebui sa fac si eu. king

De-abia astept sa comenteze ceva sa o pic cu ceara rade .
Acuma, una peste alta, a fost totusi de ajutor cat de cat, macar cu prezenta, ca n-aveam chef sa stau singura cu muncitorii in casa.
Pacat ca e stresanta, fumeaza prea mult, si canta peste melodiile pe care i le pun eu lui Andrei, de-mi vine sa o iau de motz shot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 07 Dec 2010, 5:56 pm

Sper ca nu fumeaza in casa......
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB