Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

+73
Maci
bijouxdemonange
adadebu
lorellay
cristinica_70
madelainemarie
Day Lily
taokama
bellajane_10
godeta
kristadesign
bibi2085
mssdelilah
Marry
came_lia
bijutierul30
Bijutierul
Lucia Ro
Made by Ank
magdaR
gabi34_cat
blue_blue
Chyby
costi_iacob
Amalia T. Design
roxanabacila
iuliana72
Ela
Nicoleta Irimescu
ladybug
JENI
subryna
dianabutnaru
Kristina
maddy13
Aditza
diana-s
alys77
SilviaDumitrescu
Arabela Stefania
MoniKozi
magdariana
darkpoke
ramona_m
ramon_na_m
dandana
viviana06
amnro
crinishor
firimitura
milena
dienutzababy
gabriela.maria
Teodor Coca
bulinuta
flavia ana pop
Becky
marami
dmk
mangokiwi
doni
ADArt
Lucia.BlueFlower
zmotocel
letho
zaharel
Admina
ioana soare
bonzo
betymi72
marabr
isa1980ro
MihaelaT
77 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de zmotocel Mar 29 Iun 2010, 5:05 pm

o completare...
la paypal exista varianta ca schimbul valutar sa fie facut de banca (e o casuta pe care o bifezi in cont) la care ai contul.... ca sa nu mai existe emotii despre care e rata de schimb la paypal
zmotocel
zmotocel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2008

http://margelutze-azzurro.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 12 Iul 2010, 8:27 am

Aveti cumva o resursa online serioasa pentru accesorii (tortite, inghizatori etc) din argint?

Multumesc frumos!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 12 Iul 2010, 10:57 am

Akinom, citeste posturile din urma si alege site-ul care te avantajeaza cel mai mult.
Eu comand de la simoshop.
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 12 Iul 2010, 11:34 am

Lucia.BlueFlower a scris:Akinom, citeste posturile din urma si alege site-ul care te avantajeaza cel mai mult.
Eu comand de la simoshop.

Multumesc Lucia!

Am inceput sa citesc posturile, dar sunt ataaat de muuuulte.... affraid SI pe langa ele am mai cautat si pe net, dar am impresia ca la fiecare cautare sunt tot mai multe. si ma ia cu ameteala Sleep
Si ma gandeam ca poate imi recomanda cineva care foloseste asa ceva. Smile)

Am vazut si simoshop printre ele Smile)

Bye
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de ADArt Lun 12 Iul 2010, 3:21 pm

eu comand de la accesoriiargint.ro . Mi se par cel mai ok la pret si sunt foarte seriosi.
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 12 Iul 2010, 5:30 pm

ADArt a scris:eu comand de la accesoriiargint.ro . Mi se par cel mai ok la pret si sunt foarte seriosi.

multumesc pentru recomandare. am dat si eu peste ei in cautarile mele, dar mai vroiam o confirmare. multumesc!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Arabela Stefania Mar 13 Iul 2010, 2:27 pm

Eu de simishop si accesorii argint pot sa spun ca sunt multumita. In rest eu zic sa te inarmezi cu rabdare caci multi furnizori de materiale stau prost la capitolul comunicare.

Am facut cu ceva timpo in urma o lista a furnizorilor pe blogul meu, cu descrieri personalizate. Poate iti e de ajutor uite aici
Arabela Stefania
Arabela Stefania
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 41
Localizare : Arad
Data de inscriere : 31/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Mar 13 Iul 2010, 9:17 pm

Multumesc Arabela Stefania! O sa 'rasfoiesc' si o sa ma hotarasc. Va multumesc pentru opinii tuturor!

AM citit putin, inclusiv comentarii. Si acolo se vede de ce am pus intrebarea asta aici. De gasit pe net, se gasesc sumedenie de resurse. Insa nu toate sunt la fel de serioase, iar experienta unora ne poate scuti pe altii de neplaceri, sau ne poate ajuta sa lucram cu cei seriosi.
Multumiri inca odata!


Ultima editare efectuata de catre Akinom in Mar 13 Iul 2010, 9:20 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaos)
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 13 Iul 2010, 9:21 pm

Arabela Stefania te rog sa nu mai faci trimiteri catre blogul tau fara sa ai posta pe blog banner-ul forumului cu trimitere catre forum. Dupa ce postezi banner-ul iti poti pune blogul la semnatura.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Arabela Stefania Mar 13 Iul 2010, 9:37 pm

Si de unde iau banner-ul ?
Arabela Stefania
Arabela Stefania
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 41
Localizare : Arad
Data de inscriere : 31/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Mar 13 Iul 2010, 10:10 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
uite ce am gasit .
din pacate eu nu inca nu am invatat sa cumpar din afara dar pun pt cele care stiu
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
penultimul cred ca l-am mai intalnit in cautarile mele dar nu prea i-am dat atentie e cu mergele de f buna calitate dar nu stiu sa spun daca preturile sunt tocmai convenabile mie mi se par cam scumpe dar zic ca merita
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asta este cel mai frumos,vb din punctul meu de vedere si parca preturi mai asezate
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mier 14 Iul 2010, 7:55 am

Arabela, te ajut eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Fetelor, am si eu o intrebare. O sa am drum prin Bucuresti si as vrea sa ajung si pe la 'Hanul cu Tei', sa arunc o privire. Imi spuneti si mie, va rog, pe unde este si cam cat e pretul la fimo?
kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Arabela Stefania Mier 14 Iul 2010, 9:52 am

Merci mult Smile
Arabela Stefania
Arabela Stefania
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 41
Localizare : Arad
Data de inscriere : 31/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Mier 14 Iul 2010, 10:21 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asta e simpatic
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aici semipretioase la greu


Ultima editare efectuata de catre doni in Mier 14 Iul 2010, 10:54 am, editata de 4 ori
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de ioana soare Mier 14 Iul 2010, 10:24 am

Pentru Hanul cu Tei trebuie sa ajungi pe strada Lipscani. Cum urci pe strada Lipscani (dinspre Bd. I.C. Bratianu), treci de magazinul Dika(care este pe un colt pe partea dreapta) , si primul gang pe partea dreapta este Hanul cu Tei. Vii cu masina sau vii cu trenul? Ca sa stiu cum te directionez spre strada Lipscani:)
Preturi nu stiu din pacate.

edit: uite aici harta Bucurestiului. Mareste un pic harta si identifica P-ta Universitatii si P-ta Unirii ( e mai vizibila ca are si zona verde). In zona , intre P-ta Universitatii si P-ta Unirii, gasesti si strada Lipscani si Hanul cu Tei.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de alys77 Mier 14 Iul 2010, 10:53 am

Buna ziua,
Doresc si eu sa ma aprovizionez, sunt incepatoare, si am tot "colindat" magazinele online, si nu gasesc clesti, doar pe mariashop, am vazut ca mai au ,dar comanda dureaza peste 15 zile lucratoare, deci multtttt.Aveti ideea unde mai pot gasii clesti?

Prin magazinele de bricolaj gen Dedeman, Practiker, etc se gasesc?
Margelutzele, le pot lua din diverse locuri....ma documentez inca d eunde (cel mai rapid de livrat, pret bun dar si gama variata).
Multumesc anticipat.
alys77
alys77
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : constanta
Data de inscriere : 09/07/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de diana-s Mier 14 Iul 2010, 12:10 pm

alys, vad ca esti din constanta

eu mi-am luat set de clesti de la dedeman cu 30 lei setul

stiam de set la 16 lei, dar nu am mai gasit asa, al meu are manere galbene, cel la 16 lei e un pic mai mic si are manere rosii
am inteles ca au si la brick sau bricostore setul respectiv

sunt 5 la set, micute dsi foarte practice
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de crinishor Mier 14 Iul 2010, 12:14 pm

Ati comandat de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] accesorii argintate si ce parere aveti?
crinishor
crinishor
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de alys77 Mier 14 Iul 2010, 12:18 pm

diana-s, multumesc mult, o sa imi fac drum pe la magazine, cred ca Brick sau bricostore,e mai apropoape.Margele si restul accesoriilor m-am hotarat sa le comand de la simoshop.
alys77
alys77
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : constanta
Data de inscriere : 09/07/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de letho Mier 14 Iul 2010, 12:40 pm

diana-s, cum sunt clestii de la dedeman? pe cei de la bricostore i-am luat si eu (mici, cu manere subtiri, rosii); sunt ok... dar nu foarte rezistenti, la mine ala rotund deja imi joaca din incheietura. Alys77, in afara de cleste pentru bucle, eu mi-am luat clestisori de toate marimile de prin pietele cu tarabe. In Constanta am gasit clesti buni, mici si rezistenti acolo in Inel II in piata unde stau rusii.. sau ce-or fi dar asa ne-am obisnuit sa le spunem Smile
Cu margelele am avut o surpriza placuta cu cei de la margele.net. Stiam ca au preturi bune la margele de nisip dar nu comandasem. Am facut comanda saptamana trecuta, luni seara pe la 8-9. Marti dimineata mi-au pus coletul si joi la amiaza deja il aveam.
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de alys77 Mier 14 Iul 2010, 1:17 pm

letho,multam de raspuns, ma gandisem sa ma duc la " gorbaciovi"/"rusi" -asa ii ziceau pe vremuri la targul respectiv, si inca lumea stie tot asa.
Azi u ajung, dar maine sigur.
Deci zici ca si la margele .net sunt ok preturile la margele...sa studiez oferta, imi facusem o listuta la simoshop.
alys77
alys77
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : constanta
Data de inscriere : 09/07/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de diana-s Mier 14 Iul 2010, 3:03 pm

letho a scris:diana-s, cum sunt clestii de la dedeman? pe cei de la bricostore i-am luat si eu (mici, cu manere subtiri, rosii); sunt ok... dar nu foarte rezistenti, la mine ala rotund deja imi joaca din incheietura. Alys77, in afara de cleste pentru bucle, eu mi-am luat clestisori de toate marimile de prin pietele cu tarabe. In Constanta am gasit clesti buni, mici si rezistenti acolo in Inel II in piata unde stau rusii.. sau ce-or fi dar asa ne-am obisnuit sa le spunem Smile
Cu margelele am avut o surpriza placuta cu cei de la margele.net. Stiam ca au preturi bune la margele de nisip dar nu comandasem. Am facut comanda saptamana trecuta, luni seara pe la 8-9. Marti dimineata mi-au pus coletul si joi la amiaza deja il aveam.
deocamdata ii am de putin timp, dar sunt multumita de ei, i-am avut cu mine la un targ si erau si alte fete cu clestiroii cu manere rosii, ai mei sunt un pic mai mari ca ai lor

oricum, din 5 clesti folosesc doar 2 Smile)

la rusi stiam si eu ca as gasi, mai vazusem si prin piata grivitei la magazinele alea cu "totul la 4 lei" dar nu mi-au placut, unii deja aveau rugina

margele.net sunt ok, margelatu.ro iarasi au unele chestii bune si sunt seriosi
la margelutze.ro stiu ca au fost fete dezamagite de livrare, eu am comandat doar o data si mi le-a livrat personal, fiind din C-ta,acum am facut iar o comanda, sa vedem cum se descurca

simohop si allex deja sunt stiuti pt proptitudine

si pe breslo am gasit cateva fete serioare - margica fermecata si adalee
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de letho Mier 14 Iul 2010, 7:55 pm

diana-s a scris:(...)dar nu mi-au placut, unii deja aveau rugina(...)
Smile chestia cu rugina nu m-a afectat, nefiind din inox e normal sa rugineasca; cel mai bun cleste pe care-l am e luat de acolo - e mic, comod, foarte solid, strange super bine si-l folosesc zilnic si nu da nici un semn c-ar obosi; l-am luat asa cum spui: plin de rugina dar dupa o noapte de stat in cola a iesit ca nou.. ah, la un pret de 5 ron bucata. Asa este, cei de la margelatu sunt super ok si rapizi, au si promotii periodice foarte avantajoase, Adalee de pe breslo mi-a placut si mie; de pe breslo mai comand cateodata de la goodchoice si izvorul de perle, sunt persoane serioase; acum astept un colet de la bijuteriamea, mi-au livrat repede (a doua zi) - daca produsele sunt ok, va spun si voua.
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Aditza Joi 15 Iul 2010, 12:06 am

Lucia.BlueFlower a scris: Imi spuneti si mie, va rog, pe unde este si cam cat e pretul la fimo?
Ai aflat deja unde e asa ca te ajut cu pretul. 6.9 lei - asta era pretul inainte de majorarea tva. Dupa, nu stiu... Este mai rentabil on-line, dar eu cand am drum pe acolo nu ma pot abtine si iau. Ufffff...
Aditza
Aditza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 485
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/07/2009

http://povesticuzorzoane.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 15 Iul 2010, 9:31 pm

Aditza, merci pt informatii. Da, este mult mai convenabil on-line. Vroiam sa stiu daca se merita, macar daca era 6.5 lei, dar asa mi se pare cam mult....
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 4 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB