Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

+73
Maci
bijouxdemonange
adadebu
lorellay
cristinica_70
madelainemarie
Day Lily
taokama
bellajane_10
godeta
kristadesign
bibi2085
mssdelilah
Marry
came_lia
bijutierul30
Bijutierul
Lucia Ro
Made by Ank
magdaR
gabi34_cat
blue_blue
Chyby
costi_iacob
Amalia T. Design
roxanabacila
iuliana72
Ela
Nicoleta Irimescu
ladybug
JENI
subryna
dianabutnaru
Kristina
maddy13
Aditza
diana-s
alys77
SilviaDumitrescu
Arabela Stefania
MoniKozi
magdariana
darkpoke
ramona_m
ramon_na_m
dandana
viviana06
amnro
crinishor
firimitura
milena
dienutzababy
gabriela.maria
Teodor Coca
bulinuta
flavia ana pop
Becky
marami
dmk
mangokiwi
doni
ADArt
Lucia.BlueFlower
zmotocel
letho
zaharel
Admina
ioana soare
bonzo
betymi72
marabr
isa1980ro
MihaelaT
77 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de bellajane_10 Dum 19 Sept 2010, 6:47 pm

am gasit niste magazine pe Etsy si toate pozele sunt identice numai imaginea medalionului este diferita, asa ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau asa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si se mai gasesc multe...vreau sa fac si eu medalioane dar nu vreau sa "prapadesc" imaginile dinainte ci doar sa facaceste poze "virtuale" si cand imi comanda cineva un medalion atunci sa.l fac, mai bn zis vreau sa fac doar ce se cumpara ca sa nu raman cu ele...........deci stie cineva ce program folosesc fetele astea??? ajutor
bellajane_10
bellajane_10
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : BUCUREST
Data de inscriere : 15/08/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Amalia T. Design Dum 19 Sept 2010, 10:06 pm

Bellajane, celmai probabil fetele folosesc Photoshop.
Eu l-am invatat in 2 luni, nu e asa de simplu, dar merita. Poti sa faci orice, absolut orice.
Amalia T. Design
Amalia T. Design
helper
helper

Numarul mesajelor : 80
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 10/03/2010

https://www.facebook.com/amaliatiradesign

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de bellajane_10 Dum 19 Sept 2010, 10:50 pm

doar ca nu pot sa.l descarc de pe net gratis :D
bellajane_10
bellajane_10
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : BUCUREST
Data de inscriere : 15/08/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Amalia T. Design Lun 20 Sept 2010, 9:27 am

bellajane_10 a scris:doar ca nu pot sa.l descarc de pe net gratis :D

Ti-l dau eu. Da-mi un PM cu mailul tau.
Amalia T. Design
Amalia T. Design
helper
helper

Numarul mesajelor : 80
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 10/03/2010

https://www.facebook.com/amaliatiradesign

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de adadebu Lun 20 Sept 2010, 12:00 pm

Fetelor, am fost la Doraly sambata si am gasit de toate, mai putin sarma. In Pav. P6 exista un stand cu tot felul de accesorii si pietre, dar mai pietre se mai gasesc si prin alte standuri , la preturi f.f. mici. De ex. pe un sir de aventurin de 90 cm am dat 2,5 lei. O baza de inel este 50 bani, etc. Sarma vor primi dupa 1 noiembrie. Va recomand sa dati o fuga, dar sa ne spuneti apoi ce impresie aveti
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de bellajane_10 Lun 20 Sept 2010, 12:07 pm

adadebu poti sa-mi spui te rog, cum ajung acolo,daca exista ceva mijloace de transpot in comun ca sa ajungi la Doraly... bicicleta
bellajane_10
bellajane_10
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : BUCUREST
Data de inscriere : 15/08/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de adadebu Lun 20 Sept 2010, 12:18 pm

bellajane_10 a scris:adadebu poti sa-mi spui te rog, cum ajung acolo,daca exista ceva mijloace de transpot in comun ca sa ajungi la Doraly... bicicleta

Eu ajung cu masina personala, pe centura spre Afumati (drumul vechi catre mare). Altfel exista maxi taxi care ajung pana la Obor, inspre Voluntari - Afumati
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de bellajane_10 Joi 23 Sept 2010, 6:21 pm

Amalia T. Design a scris:
bellajane_10 a scris:doar ca nu pot sa.l descarc de pe net gratis :D

Ti-l dau eu. Da-mi un PM cu mailul tau.

Amalia ti-am dat PM...
bellajane_10
bellajane_10
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : BUCUREST
Data de inscriere : 15/08/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de viviana06 Mier 29 Sept 2010, 3:10 pm

as vrea daca stie cineve un magazin on line convenabil in afara tarii.
viviana06
viviana06
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : tg-jiu
Data de inscriere : 11/05/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Mier 29 Sept 2010, 9:10 pm

viviana06 a scris:as vrea daca stie cineve un magazin on line convenabil in afara tarii.
Am cumparat deja de aici si am fost foarte multumita (am plasat comanda vineri si marti aveam in posta pliculetul)
SI urmeaza sa comand si aici ca au transportul gratuit.
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de viviana06 Joi 30 Sept 2010, 8:40 am

parca sunt cam scumpe
viviana06
viviana06
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : tg-jiu
Data de inscriere : 11/05/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Joi 30 Sept 2010, 10:07 am

viviana06 a scris:parca sunt cam scumpe

Păi depinde şi ce anume cauţi. Dar îţi atrag atenţia că şi calitatea e alta... Eu la un moment dat mi-am făcut o listă cu ce aş cumpăra şi am comparat preţul per total al comenzii, în România şi la ei, pentru aceleaşi produse. Iar diferenţa nu a fost semnificativă (am inclus şi transport, şi faptul că aveam de unde să aleg). Spre exemplu, pe un site romanesc am gasit la TOHO CUBES doar negru. Pe când la ei, am avut o paletă de culori de unde să aleg. Oricum, pentru comparaţie am folosit preţul aceluiaş negru, ca să nu uităm să comparăm mere cu mere totuşi (aşa cum bine observa cineva aici pe site). Că în momentul în care compari mere cu pere... dă cu virgulă... Smile

Spor la cumpărături şi la muncă!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de viviana06 Joi 30 Sept 2010, 1:19 pm

multumesc mult....chiar ai dreptate pana la urma nu doar pretul face diferenta , ci si calitatea ; ori la noi cea din urma cam lasa de dorit
viviana06
viviana06
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : tg-jiu
Data de inscriere : 11/05/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Vin 01 Oct 2010, 8:49 am

viviana06 a scris:multumesc mult....chiar ai dreptate pana la urma nu doar pretul face diferenta , ci si calitatea ; ori la noi cea din urma cam lasa de dorit

Din pacate asa este. SI nu doar la calitatea marfurilor, cat mai ales la cea a serviciilor. Sad
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Maci Vin 01 Oct 2010, 1:16 pm

In Spania ati comandat? Cum sunt preturile? Am o sora in Spania si daca se merita, o pun pe ea sa comande...
Maci
Maci
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 331
Varsta : 51
Localizare : Sebes- Alba
Data de inscriere : 23/01/2010

http://maci.webgarden.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Kristina Vin 01 Oct 2010, 3:38 pm

Maci a scris:In Spania ati comandat? Cum sunt preturile? Am o sora in Spania si daca se merita, o pun pe ea sa comande...

Maci eu cumpar de aici si nu am motive de nemultumiri!aruca si tu un ochi si compara preturile!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de viviana06 Vin 01 Oct 2010, 7:44 pm

interesant...darpreturile nu sunt chiar mici Kristina
viviana06
viviana06
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : tg-jiu
Data de inscriere : 11/05/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de darkpoke Mar 05 Oct 2010, 12:21 pm

am descoperit un site..pt aprovizionare..si am zis sa il impartasesc cu voi
mi se pare ca au lucruri interesante si cred k voi comanda curand ceva
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de betymi72 Mar 05 Oct 2010, 2:41 pm

il stim draga mea...cred ca e postat si pe prima pagina alaturi de altele...oricum multumim!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de magdaR Dum 10 Oct 2010, 10:41 pm

Eu am o nedumerire: sarma argintata de la Simo e mai scumpa decat la Izvorul de Perle, de pe Breslo? Am facut o comparatie ...si mie asa mi-a iesit. Daca a comandat cineva la Izvorul de Perle, va rog....luminati-ma si pe mine. Sunt corecte preturile afisate?
magdaR
magdaR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 47
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 28/06/2010

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Made by Ank Lun 11 Oct 2010, 9:09 am

Da, sunt corecte. Am vazut si eu, am si comandat de la izvorul de perle. E mai rapida decat Simoshop Smile. Si sarma mai buna
Made by Ank
Made by Ank
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 42
Localizare : Targu Mures
Data de inscriere : 30/03/2010

http://ankbijuterii.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de magdaR Mar 12 Oct 2010, 7:29 pm

Multumesc mult Puhnante! kiss Abia astept sa-mi vina si mie comanda.
magdaR
magdaR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 47
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 28/06/2010

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 12 Oct 2010, 7:36 pm

Eu vreau sa va spun ca cei ee la simoshop incep sa ma dezamageasca f. tare. La comanda pe care am primit-o acum, produsele au fost de f proasta calitate.... agatatorile pt. pandantive diderite de pozele de pe site, ata creata neagra, este de fapt ata , daca se poate numi asa, este fffff lipicioasa, imi este sila sa pun mana pe ea, nu o pot folosi in nici un fel...ce sa mai, produse de proasta calitate.
Inca mai caut un site unde sa gasesc 'de toate' adica si fimo si margele, accesorii , la un loc.
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de firimitura Mar 12 Oct 2010, 8:29 pm

Lucia , sunt convinsa ca daca ii anunti de nemultumirea ta vor face in asa fel incat sa iti trimita un produs de o mai buna calitate, astfel incat sa fii pe deplin multumita. eu am primit mereu de la ei marfa buna, si se vorbeste f frumos cu ei ori de cate ori e nevoie. kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 12 Oct 2010, 8:40 pm

Firimitura, asa am facut, de doua ori chiar. Si acum la fel, si nu m-au bagat in seama....Am incercat sa le gasesc scuze, dar, am vazut ca nu mai are rost...
Ideea e ca, atitudinea lor ma enerveaza mai mult decat produsele in sine Smile
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB