Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

+17
Anna Succubus
dandana
dana_mi16
chelsea
Giobsy
crixuta
ana_bela
deiutza23
an-deea
ramomic
alessia
livia1981
avr_dana
Roxy
arime
andreea_2008
juliennej
21 participanți

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Sam 18 Iul 2009, 7:38 pm

Salutare fetele!!!
Se vede ca e vacanta. Toata lumea e plecata.
Am reusit sa pun si poze.
kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Sam 18 Iul 2009, 10:20 pm

ziua buna

livia-f frumos tortul si cred ca si f bun.
ana-faine pozele si ca baiat mare ai!

aici caldura maaaaaaaaare.stiu ca si acasa-i cald ,dar si aci..n-am facut nimic azi..i-am adus pe copiii prietenilor mei la mine si ne-am uitat la desene,lor le-am dat pop corn si inghetata..sint tare simpatici.o sa pun poze cu ei,odata...Smile

o duminica faina tuturor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Dum 19 Iul 2009, 12:49 pm

Ziua buna fetele!

Alessia ti-am vazut frumusetea de nepotel love Sa va traiasca si sa va bucure mult!
Ana esti o graviduta tare frumoasa, abia astept poze cu micutul din burtica. O nastere usoara. O sa ai doi baieti, foarte frumos! love
Cris o sarcina usoara si sa te odihnesti mult! In perioada asta de 40 de saptamani o sa te pregatesti sa devii mamica, asa ca nu este nicio graba, doar sa te bucuri de fiecare zi, sa faci multe poze... vor ramane o amintire placuta! wink
Dana sunt convinsa ca ai o rochita frumoasa... probabil acum te pregatesti sa mergi la nunta... Asa ca distractie placuta wink Si asteptam poze Smile
Livia superb iepurasul pupi
De cateva zile ma tin tare si nu mai vreau sa fac pt. noi niciun tort, desi ma mananca tare mult... zilnic vreau si ma razgandesc! Nu stiu cat mai rezist zid
Andreea te asteptam cu vestile, nu ne mai tine pe jar kiss
Juli distractie placuta cu micutii wink Voi pe cand un bebe?
O zi frumoasa tuturor! kiss sunny
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Dum 19 Iul 2009, 8:08 pm

Multumesc, fetelor, pentru comentarii. Eu ma simt asa de maaaaareeeeee!!!!!
E liniste multa pe aici.
Unde ati fugit toate?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Dum 19 Iul 2009, 9:31 pm

Buna fetelor
Am ajuns si noi in seara asta dupa un weekend frumos si obositor in aer liber.
Ana, arati superb, iar burtica e foarte draguta Smile. Merg misto bluzitzele de genul asta la sarcina, am si eu cateva, ma vor ajuta in perioada cand incepe sa mai creasca burtica..
Va poop, ma duc la un dus, suntem obo, o saptamana noua si frumoasa!!!! Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Lun 20 Iul 2009, 8:19 am

Buna dimineata!

Cris, odihneste-te!!!!!

Am trecut sa va salut si sa va urez o saptamana minunata.
kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 20 Iul 2009, 8:47 am

buna dim fetelor si o sapt superba.
noi intr-adevar am fost si la tara si la strand 3 zile,azi mergem in ceva vizite si iar la tara si de maine iar la strand.
am avut parte si de ciclon,a trecut,acum sunt inca umflata mai ales ca n-am fost mai deloc nici la baie,mai nou ma balonez de la fructe si la tara pap multe,sper sa ma mai dezumflu.
ALESSIA frumos bebe Eric,sa va traiasca si sa va bucurati de el. love
ANA tare frumoasa burtica si mamaica,radiezi,esti tare frumoasa si nu te-ai ingrasat mai deloc,nu ai picioarele umflate,esti superba ,ce mai pupi .
ARIME eu zic sa nu te mai abti si sa faci toetulele cat de multe ca prea esti talentata,e pacat sa nu faci ceea ce-ti face placere Smile .
JULLI cu intarziere birthday birthday birthday birthday birthday si concediu frumos.
ANDRICA Vd ca nu mai apare,sigur a luat 10 si sarbatoreste.
merg sa va pun si poze si mai stau putin in zona.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 20 Iul 2009, 9:20 am

neata fetelor,
am aparut si eu...imi cer scuze ca v-am facut sa asteptati dar n-am fost deloc pe acasa. am intrat doar marti dupa ce am aflat nota vreo 5min si i-am lasat mesaj lui arime pe mess ca doar ea era online dar se pare ca nu l-a primit.
am luat 9.20, sunt cam dezamagita, ma asteptam la mai mult mai ales pt ca s-a vazut ca au fost incantati de lucrarea mea in timp ce la cei 2care au luat note mai mari mai aveau putin si adormeau....dar ce sa-i faci, eu n-am avut ca prof coord pe seful de comisie....oricum am fost 26 de persoane si n-au dat nici macar un 10, am fost doar trei persoane care am avut peste 9
sapt asta am mancat de toate la orice ora dar n-am mancat f mult cantitativ asa ca nu cred ca am pus mai mult de vreo 500g, oricum mi-am facut toate poftele dar m-am si plimbat mult, am fost la strand etc wink
va pup si inca o data imi pare rau ca v-am lasat sa asteptati atat pupi

l.e.: v-am vazut si eu pozele, ff frumoase toate kiss
julie LA MULTI ANI!!!! birthday birthday birthday birthday birthday
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 20 Iul 2009, 9:29 am

felicitari andrica!!!!!!!!!!!!!!!!
eu am luat 8 la licenta,pt ca nu am dat suficienti bani la proful cu lucrarea de licenta,ce sa-i faci,asta e in Romania.

am uitat sa va spun ca in 15 a nascut verisoara de la Baia M are o fetita de 3,200 kg,frumoasa si sanatoasa love .

eu am innebunit in ultima vreme,mi-am cumparat in ultima luna 4 rochite pe care le si port des,n-am purtat in 31 de ani atatea cate am purtat intr-o luna.incep sa ma simt tot mai bine in pielea mea,ma simt naspa doar cand sunt balonata si mi se umfla burta.

am pus si poze.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 20 Iul 2009, 9:34 am

nasol deiutza....adevarul e ca eu n-am dat absolut nimic dar n-am vrut pt ca eu chiar am muncit la lucrarea mea si 1/2 din ea erau numai chestii facute de mine pe cand cei doi care au luat note mai mari au avut strict teorie dar asta e, ei au carat sacosile cu sticle de bautura si alte chestii. Nu ma mai oftic ca n-are rost dar m-am enervat si pt ca la grupa cealalta, care a avut cu o zi inainte, s-au dat niste note exagerat de mari pe niste lucrari dintre care unele nici n-ar fi trebuit sa intre in licenta ca nu indeplineau nici macar numarul minim de pagini etc....

poze n-am vazut decat cu o rochita dar iti sta fff bine in ea wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Lun 20 Iul 2009, 3:32 pm

Buna fetelor
Voiam sa intreb mamicile ceva, evident ca acuma am intrat intr-o perioada noua cu 1000 de intrebari in minte si fara experienta Smile
Chiar este adevarat in toate cazurile ca daca ai multe greturi si rau la sarcina va iesi fetita si daca sarcina e super usoara iese baiat?
Is curioasa ca avem aici si mame de fetitze dar si de baietzei kiss
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 20 Iul 2009, 3:56 pm

cris tu cauti acum semne? wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Lun 20 Iul 2009, 4:06 pm

ziua buna fetelor

andrica-bravo pt nota !pina la urma nu conteaza prea mult nota aia!bine ca ai scapat si de acu te poti bucura de vacanta.a..vazut si pozele tale,esti slabuta,slabuta si arati super.

deea-vazut si eu pozele,f frumoase si tu arati f bine.

arime-la mine nu stiu pe cind copii.pina la 35 ,sper.mai am de terminat scoli pe acilea si apoi ,dupa ce ma mai linistesc si eu...

livia-eu am inceput(sa vedem si cit ma tine)dieta de 90 de zile...azi e a treia zi de carbo.. Smile

eu sint in vacanta o sapatmina,dar si cu ciclu de azi.am vrut sa mergem la apa vreo 2 zile,dar nu cred ca are rost daca nu ma pot balaci si eu Sad ..
ieri am jucat badminton vreo ora,am fost la alergat vreo 45 de minute afara ,si dimineata am mers pe jos,vreo 3 mile,la magazin...
la cintar cam 58,59 depinde ce maaninc.

o zi buna si o saptamina la fel.

de roxy stie cineva ,ceva...?cum o fi fost la examen..?
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Lun 20 Iul 2009, 4:27 pm

Da Andrica, incerc sa-mi dau seama, ma mai ingrijorez pentru anumite lucruri, uffff
Cred ca am uitat sa te felicit pentru nota. Bine ai venit in randul celor care se dau cu capshorul de peretzi hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 20 Iul 2009, 4:33 pm

multumesc wink pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Lun 20 Iul 2009, 7:42 pm

Buna fetelor
Profit ca sunt singura in casa, baietii mei sunt pe afara, si am intrat repede pe net

Andrica , felicitari...ai luat o nota maree peste 9 .....inca o data felicitari...si nu cred ca are rost sa vb despre ce si cum se intampla pe la noi prin scoli/ ex ca putem vb la nesfarsit .........

Cris ...ce sa-ti zic . LA mine personal sarcina a descurs super super usor . Nu tu greturi, ameteli, nimik...doar ca imi crestea burta la un mom dat ...pe asta cunosteam ca is gravida....si = baiat...Acu asta nu e o regula wink

Intru acu sa vad si pozicile si revin :D

AM revenit . VAzut si pozici
Deiutza se vede ca baietii tai s-au distrat pe cinste la tara. Iar de tine nu mai are rost sa vb . Arati tare bine si ma bucur ca ai inceput sa constientizezi si tu asta pupi
Super mailul ala . O poveste emotionanta.

Ana ai o burtica "maxima " wink Si , cel putin din poze, pare ca nu te-ai ingrasat tare mult. Sigur iti revii la forma de dinainte rapid wink

Eu is cam zombi, dupa 2 nunti. Abia astept sa ma pun in pat. Poze o sa pun cand o sa primesc, ca am facut pe multe camere si le astept si eu :D


Ultima editare efectuata de catre avr_dana in Lun 20 Iul 2009, 8:03 pm, editata de 2 ori
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 20 Iul 2009, 7:52 pm

hello wink
am revenit cu raportul

09:00 – 40g crakersi int, rulada din piept de pui, 1cafea cu lapte
12:00 – porumb fiert
14:00 – 2rosii, 1castravete, 1felie feta, 1cana nesquik
19:00 – legume cu pui la cuptor, salata verde, 1inghetata
TOTAL: 981 grame, 1078.1 calorii, 74.1 proteine, 40.3 lipide, 106.3 carbohidrati, 14.5 fibre
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Mar 21 Iul 2009, 12:25 am

Seara buna fetelor!
Aseara am tras o sperietura cu Raisa, am facut noapte alba. A stat pe fotoliu intinsa si a facut o intindere la gat! Nu s-a mai putut ridica si nici nu era de acord s-o ridici sau s-o misti Sad Am reusit sa vb. cu pediatra si mi-a dat instructiuni de repunere pe picioare a balaurului... asa ca tarziu in noapte dus cu masaj pe locul cu pricina, nurofen gel, nurofen sirop si asa balaurul azi in jurul orei 13.00 era pe picioare, desi pana la ora aia a stat nemiscata in pat de durere, de frica...
Andreea nu am primit mesajul tau pe mess, nu stiu de ce... normal primesc si "off-urile" oricum, FELICITARI SINCERE SI MULTA BAFTA DE ACUM INCOLO! Flowers
Deiutza bun venit acasa, frumoase pozele, tu arati bine, trebuie doar sa ai grija de acum incolo, sa ai grija, ca odata ce scapi in nepermise numai un pas mai este pana a reveni la greutatea de inainte... spun asta din experienta, n-am stiut sa am grija de efortul depus... si trebuie sa o iau de la capat, de slabit e cum mai este, dar cu mentinerea e tare greu!
Dana asa sunt si eu dupa o noapte pierduta, super zombi si imi trebuie mai mult de cateva zile sa-mi revin lol! Ma bucur ca te-ai simtit bine in week-end la nunti si abia astept pozele! Cool
Juli o saptamana de concediu relaxanta si sa vina bebele cand va doriti, dar nici sa lasi prea mult timpul sa treaca hug
Roxy sper ca esti bine, ca tatal tau e mai bine... poate reusesti sa ne dai un semn de viata zilele astea! hug
Ramo nu a dat niciun semn de viata azi, speram sa ne vedem... Sad

Buna noapte tuturor!
kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Mar 21 Iul 2009, 8:25 am

Salut dragutelor! E trecut de ora 1 noaptea,dar am trecut sa va citesc si sa ma uit la poze.

Mai intai: ANA-BELA,esti o graviduta superba si chiar ai in privire o stralucire aparte.Pupici si o nastere usoara,pt ca stiu ca se apropie.

CRIS,eu cred ca-s doar vorbe goale ce ai zis tu cu privire la sarcina.Sora mea a avut in burtica un bb baietel si in primele 3 luni s-a alimentat ff prost,pt ca vomita din orice,chiar si cand vedea apa(desi ii era sete).Lui vara-mea ii spuneau toti ca are burta mare si ascutita si de obicei cand ai baiat e asa(ea nu a vrut sa stie dinainte ce e bb) si contrar tuturor parerilor -a fost fetita.Fiecare sarcina e diferita si nu ar trebui sa te concentrezi prea mult pe chestia asta.Sora mea si-a dorit cu disperare fetita,insa acum isi iubeste baietelul mai mult decat ar putea descrie in cuvinte.Oricum,cred ca o sa ai fetita,pt ca-ti doresti prea mult hug.

DEEA-f frumoase pozele de la tara si de la strand;se vede ca baietii au o vacanta pe cinste.Iar tu arati asa de bine si slaba si bronzul te face asa dulce..

ANDRICA,felicitari pt nota,e bine si asa,chiar daca tu meritai mai mult;noi stim cat de mult ai invatat si stim care e faza cu notele,pt ca mereu se intampla asa.

DANUTZA,de-abia astept sa vad poze de la nunti.Cum te-ai distrat? L-ati luat si pe DAVID cu voi la nunti?

LIVIA -tu ce mai faci,te-ai hotarat daca-i tii companie lui JULIENNE la disociata de 90 de zile?

AN-DEEA n-a mai intrat de ceva timp...

ARIME,ma duc acum sa -ti mai admir tortuletele albino . Imi pare tare rau de RAISA ,dar e bine ca ati scos-o la capat pana la urma.

Noi azi am fost toti 3 la pescuit pe raul Hudson si a fost tare frumos;am luat manacare chinezeasca si am mancat-o acolo in aer liber,iar VANNY alerga dupa porumbei si apoi se speria de ai.

V-am pupat pe toate,sper sa pot intra si maine. prietenie


Ultima editare efectuata de catre alessia in Mar 21 Iul 2009, 8:33 am, editata de 1 ori
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Mar 21 Iul 2009, 8:31 am

Buna dimineata fetele!!!
Deiutza, am vazut pozele. Suuuupeeeerrrr!!!! Ce m-as duce si eu undeva, oriunde, dar... bb din burtica nu prea are chef de plimbari. La noi e doar un strand si ala e jegos, asa ca nu risc.
Cris, cu Edy nu mi-a fost foarte rau, da cu bb (inca nu ne-am hotarat pentru nume rade ) destul de rau, seara. Nu am vomitat, dar am avut o stare de rau permanenta pana in trimestrul al doilea. Ah, si am si acum gust rau in gura si ma spal pe dinti cam... de 5 ori pe zi.
O prietena de a mea are 3 fetite si a zis ca nu i-a fost rau deloc.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Mar 21 Iul 2009, 8:33 am

alessia a scris:

Mai intai: ANA-BELA,esti o graviduta superba si chiar ai in privire o stralucire aparte.Pupici si o nastere usoara,pt ca stiu ca se apropie.

kiss
Am vazut si eu pozele cu bb Eric. Pup nasucul mic si dulce.
Asteptam mai multe poze.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Iul 2009, 9:14 am

neata fetelor pupi
arime pupici multi balaurului kiss
cu roxy sper ca e totul bine...si cu tatal ei si cu examenul....
ramo, an-deea ce mai faceti?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Mar 21 Iul 2009, 9:17 am

Smile Smile Smile
Eram sigura ca asa o sa se intample, sunt multe cazuri care difera...ce-o fi o fi, da macar stiu ca nu e regula sa fie baietel daca nu ti-e foarte rau.
Ma dispera ca toata lumea stie cat de mult imi doresc fetita si tot se trezeste cat un inteligent sa-mi zica, ei, cred ca o sa ai baietel daca nu prea ti-e rau, de parca ar castiga o suma de bani aruncand vorbe de-aiurea.
Halinutza, asa am zis si eu, ca trebuie sa fie fetita pt ca prea mult ne-am dorit asta amandoi. Stiu sigur ca daca o fi baietel, oricum o sa fiu innebunita dupa bb le meu, dar pana ii voi afla sexul, mai am timp sa sper, nu? :D
Ana, oricum, desi citisem inainte, acum m-am convins ca fiecare sarcina este unica in felul ei, si nu poate fi o reteta universala pt toate mamicile.
Va poop Smile
Le astept si pe celelalte fete sa vedem cum le-a fost pe sarcina tricot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Iul 2009, 9:35 am

kiss cris
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Mar 21 Iul 2009, 9:38 am

Handrica hug
De ce nu mai vin fetele astea sa super trancaneasca pe aici?
Mai tii minte cand se scriau cate 20 de pagini pe zi de te lua groaza seara? :D
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB