Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyMier 08 Mai 2024, 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

+17
Anna Succubus
dandana
dana_mi16
chelsea
Giobsy
crixuta
ana_bela
deiutza23
an-deea
ramomic
alessia
livia1981
avr_dana
Roxy
arime
andreea_2008
juliennej
21 participanți

Pagina 4 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Lun 13 Iul 2009, 3:45 pm

Buna fetelor!
In weekend n-am intrat pt ca stiu ca nu e lumea acasa...
Eu sunt tot pe-aici, se pare ca n-o sa mergem niciunde vara asta Sad asa ca o sa fiu mereu prin preajma.
Poate maine sa vedem cum e vremea, il las pe Stefan cu mama si mergem putin la Timis sa facem o baie si cam atat...
In rest stam mult afara cate 5 ore pe zi, mancam mult Smile iar am facut un tortulet zid o sa-l pun la dulciuri. Nu prea se compenseaza nemancatul seara si mersul pe jos cu dulciurile, din pacate...
Alessia asteptam si noi poze cu bebe Eric pupi. Eu inca n-am facut nimic cu ochelarii lui Stefan, peste 3 luni facem eco si inca un test la ochi si apoi vedem de ochelari.
Deiutza pupi ce fac bebeii? Tie bafta la orice dieta vrei sa ti, eu tot imi propun cate ceva si nu duc nimic la bun sfarsit, dar deja v-ati obisnuit rade! Ma duc sa caut poze si de la tine wink
Cris iti doresc sa scapi cat mai curand de greturi, eu nu ma gandeam f mult la ele si nici nu m-au chinuit asa rau. Cu somnul e tare rau Laughing noroc ca n-am mai lucrat, altfel cred ca puneam capul pe masa...Acum am vazut si eu pozele, esti sooper bine, n-am inteles de unde mai vroiai tu sa slabesti wink
Andreea bafta maine la licenta, tinem pumnii si sigur vi cu vesti bune pupi Felicitari pt mentinere.
Arime ce face balaurul dulce? Abia astept sa ne adunam iar toate si sa stam la povesti wink
Roxy voi cum mai sunteti?
Pupici la toata lumea!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Lun 13 Iul 2009, 9:02 pm

buna fetelor
La noi a plouat tare si s-a luat netu cand vroiam sa trimit un mesaj. Abia azi dupa amiaza si-a revenit. DECI :

Alessia FELICITARI pt nepotel. SA fie sanatos si sa creasca mareeee si cuminte! Si insanatosire grabnica surorii tale bucurie bucurie bucurie
Chiar vroiam sa intreb la ce doc a fost..dar mi-ai luat-o inainte. DA Olaru e o doc buna , si bine ca pana la urma a fost oki. Eu din fericire am nascut in IAsi, si am fost tare multumita de doctori si de toata lumea wink
Noi anul asta sarim peste concediu Sad Sad cum eu is in somaj...+ ca mai tragem pt casa, si la apartament vrem sa punem centrala termica.....+ multe care necesita bani. DAr la anu nici nu se pune prob de concediu. O sa fie si DAvid mai mare...sau poate facem o escapada la iarna la munte ...cine stie

ANDRICA ..muuulta bafta pe maine la licenta. SA-i dai gata si sa ne aduci vesti bune pupi

Deiutza bine ai revenit printre noi. Ti-a priit statul la tara, nu ? click IAr ai revenit cu planuri croseta Poate ma tragi dupa tine...ca dupa ce am scazut surprinzator mi-e sa nu se puna la loc....evident ca mi-a venit/trecut ciclonul si ma lupt cu poftele nebune...care la mine se manifesta imediat dupa ciclon......si aseara am facut clatite cu cioco si frisca...si am cam papat si in wk. DAr de maine gata ,,,,pun frana Sper sa si pot Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 4246 Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 4246

Livia un nou plan la bataie?? acu ca a venit Deiuzta ...poate ne luam dupa ea croseta
Merg sa vad pozicile lui Cris....care oricum e o slabanoaga. E ff bine ca incerci sa ai o alimentatie echilibrata in timpul sarcinii ...si ai sa vezi ca n-o sa te ingrasi mult...totul depinde de tine. Oricum stii cum se slabeste in caz de ceva :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 13 Iul 2009, 9:56 pm

buna seara fetelor, am venit si eu cu raportul de seara:

08:30 – 40g crackersi int, 50g cremvusti pui, 1cafea cu lapte
12:00 – 1budinca
13:30 – 1ice coffe
15:30 – 125g iaurt cu fructe
20:30 – 2oua, 1carnat, 1felie paine secara
TOTAL: 588 grame, 1090.5 calorii, 48.5 proteine, 53.5 lipide, 98.6 carbohidrati, 5.2 fibre

maine la 8 dim intru in licenta, sunt prima zid notele o sa le aflam abia seara si dup-aia cred ca iesim direct in oras asa ca nu stiu daca apuc sa va anunt ce-am facut. dc nu poate reusesc sa intru zilele astea macar 5min pe mess sa va zic ca si-a luat si iubi concediu deci nu prea o sa stau pe acasa wink
va multumesc ca va ganditi la mine pupi hug kiss kiss hug pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Mar 14 Iul 2009, 2:07 am

andree-bafta multa miine!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 14 Iul 2009, 9:20 am

ANDRICA sigur ai scapat deja la ora asta,asteptam vesti,care oricum vor fi bune,neaparat sa intri pe mess,ca eu sunt de dim on line.
LIVIA,DANA eu sper sa mearga si la mine si la voi varianta asta mai soft de "dieta" pt ca sunt satula de diete,vreau sa slabesc si sa ma mentin o data pt totdeauna.vara asta asta e planul,la toamna iarna vad dc sunt in stare de ceva mai strict,deocamdata sa nu ma ingras,sa raman sub 60,asta ar fi planul.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Mar 14 Iul 2009, 11:01 pm

Salutare fetele!
Merci de urari. Adevarul e ca am emotii, desi am mai trecut prin asta inca o data.
Andreea, am tinut pumnii. Sunt sigura ca ai luat 10.
Am fugit la nani.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Mar 14 Iul 2009, 11:27 pm

Salut fetelor!

ANDREEA,ce-ai facut ex. de azi? Te felicit de pe acum,pt ca sunt sigura ca totul a fost ok.

ANA_BELA,mai e asa putin si-l vezi si tu pe bebe. kiss

DEEA,sper sa -ti iasa asa cum vrei tu cu noua dieta.Eu nu-s in stare sa tin nimic momentan.Probabil de la toamna.

DANA,imi pare rau ca nu mai mergeti in concediu nicaieri.O sa va luati voi revansa la anul sau la iarna,la munte.

LIVIA,ai fost azi la plaja?(ca asa ziceai ieri).

ARIME,voi mergeti undeva in vacanta?

Bebe ERIC e de astazi acasa si si-a vazut camera,pe care au decorat-o in alb si portocaliu.Inca nu am poze,am vbit cu sora mea si era super obosita cu nu a dormit de 2 zile si nu i-am mai zis nik de poze. S-a mutat si mama acolo si sper sa-i fie mai usor.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Mier 15 Iul 2009, 9:43 am

Neata fetelor
Mai asteptam inca vesti pe aici.
Halinutza, ma bucur ca bebe Eric a ajuns acasa. Da, cu oboseala asta cica e nebunie mare, toate mamele ma sfatuiesc acuma cand ma plang ca sunt somnoroasa si obosita, sa pun mana si sa dorm ca cica va fi jale cand voi veni cu bebe acasa....
Ana Bela, iti doresc o nastere cat mai usoara, de-abia astept sa ne povestesti....
Handrica cu siguranta ca a luat 10.....
Va poop pe toate si mai astept vesti de la voi....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Mier 15 Iul 2009, 11:53 am

Buna fetelor!
Am venit sa va salut pana nu vine maimutica urlatoare acasa(l-am trimis la plimbare cu tati Smile )
Andreea cum a fost, sunt sigura ca vi cu vesti bune wink
Deiutza sigur ar da rezultate "dieta" ta si la mine, doar ca trebuie respectata, in schimb pe mine seara ma apuca poftele alea mai ciudate se tare greu e sa le rezist Neutral
Eu am incercat sa pap dimi si la pranz ce avem (ce gatesc pt toata lumea)iar seara sa renunt la cina, eventual imi iau un fruct, cateodata imi iasa, altadata pap praji seara zid
Dana din pacate n-am nici un plan si tare cred ca ma apropii iar/din nou cu pasi repezi de 70 Sad nici nu ma mai cantaresc...
Alessia n-am fost niciunde, cand ne-am facut si noi planuri, am vb cu cineva care sta chiar in localitatea Sag unde vroiam noi sa mergem si zicea ca Timisul e foarte umflat si negru, au fost inundatii in alte parti, am renuntat. Acum cine stie cand voi mai avea ocazia...
Cris profita din plin si dormi cat poti, au dreptate celelalte mamici. E frumos cu bebe, dar si greu daca n-ai ajutor. Cum stai cu greturile au mai trecut?
Ana sa ne ti la curent, pupici!
Juli ce mai faci, ti-ai luat alta masinuta? Banuiesc ca si tu esti in vacanta si profiti din plin...
Pupici la toata lumea! Poate revin mai tarziu...
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Mier 15 Iul 2009, 7:19 pm

Salutare !

Dupa 2 zile libere in care am mancat ca un purcelush,incerc sa mananc putin mai decent.incerc sa dau diseara raportul.In 2 zile(luni si marti) am mancat singura 2 cutii de inghetata(Praline n' cream).O singura cutie are 1500 cal,asa ca imaginati-va... Nici nu vreau sa vad ce zice cantarul,mai ales ca in aprox 2 zile tre sa-mi vina si ciclonul.

CRIS,si sora mea era tot timpul somnoroasa cat a fost insarcinata si adormea instantaneu de cate ori se aseza putin pe pat.

LIVIA,daca iesi pe afara cate 4-5 ore,tot simti ca ai un fel de vacanta.Gandeste-te ca in sezonul rece nu poti sta ata pe afara si stai mai mult in casa.

ANDREEA,de ce ne tii in suspans? pupi

JULIENNE,ce mai faci? Te-ai hotarat ce masina iti iei?

AN-DEEA,tu ce mai faci? Nu ne-ai mai povestit de mult timp ce mai faci(sau n-am vazut eu).

DEEA,daca momentan iti stabilizezi greutatea la 59-60 kg,o sa-ti vina mai usor sa slabesti mai incolo si cu siguranta n-o sa mai pui repede inapoi.

DANA,ce mai zice cantarul tau? Te mentii de cand ai mai slabit sau continui sa scazi/

Va pup pe toate si revin diseara la raport.

Ps:Daca ANDRICA nu e,nu mai da nimeni raportul:(
Oare ce mai fac RAMO si ROXY?
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Mier 15 Iul 2009, 8:33 pm

SAlutare fetelor

Alessia ..tu trebuie sa te mentii asa cum esti - ca arati impecabil- numai sa nu mai papi ca un "purcelush " :P
Eu am trecut peste ciclon am balotat 3 zile cat am putut dar de ieri/azi cat de cat is la normal. De dim m-am cantarit cu mari emotii sa vad daca nu cumva am stricat rez...dar spre fericirea mea nu am pus nik...chiar din potriva s-au mai dus 300 gr wink wink
Asteptam poze cu Eric si camera lui.
Apropo de asta , am luat varul pt camera lui DAvid - de la casa- un galben copt/ golden Abia astept sa vad cum e pe pereti. Pt dormi nostru am luat o culoare neutra SAhara se cheama- e un bej ceva genu . Pt celalat dormi am luat un moviu deschis, pt holuri am luat tot ceva crem/bej , iar in living urmeaza sa iau verdeeee. Mi-a intrat in cap verdele si nu ma las pana nu-l vad pe perete Smile

Andricaaaa de ce ne lasi sa asteptam ?????????????????? lol! lol!

Livia ...cu greu ma abtin si eu seara ...si asa as da iama in mancare...vai vai.....tare greu e sa fii grasa. Poate din toamna o sa ne fie mai usor. Eu sper macar sa nu mai urc la cantar.

Cris pune mana si fa nani cat poti tu de muuult, leneveste , fa orice. CAnd o sa vina bebe o sa aibe nevoie de toata atentia si energia ta. CAnd urmatoarea vizita la echo? CUm mai e cu jobul tau?

Eu in wk si sambta si dum am nunti........o sa fiu un zombi affraid affraid cea de sambata la Suceava....
Am fost si am cautat azi o gramada o rochie care sa-mi vina mai bine....dar cum sa pui o rochie pe o vaca...ca tot vaca e . TAAAreee greu a fost sa caut una cat de cat sa nu ma faca patrata........am niste solduri enorme Sad Sad Sad
O sa va pun poze probabil luni ...sa vedeti ce am gasit .si spre surprinderea mea sotului nu-i place deloc rochia Sad Smile
MAine ma si vopsesc, abia astept- castaniu violin dama

In rest mai nimic. O seara faina
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Joi 16 Iul 2009, 1:04 am

ziua buna fetelor

inca nu-s in vacanta,dar de abia astept saptamina viitoare!numai una,da-i buna si aia decit deloc.

masina-raman la toyota yaris..e buna,mica asa cum imi place mie.

dieta=mincat de toate cu o oarecare masura,sport nu prea mult ca lucrez pina la 5 si vin rupta.

livia-ti-am vazut torturile,yam,yam,yam:)
alina-felicitari ca esti matusica.nu mergeti acasa?
eu miine as pleca,de as avea vreo luna ,doua vacanta...
am facut si sport-o ora de alergat,vreo 200 de abdomene+ex pt brate.
si ca sa mai am un soc" placut",mi-am verificat creditul la banca,checking ,saving si credit cardul ,online si vad ca cineva ,o companie mp-great fun-a facut un charge de 130$ cu cardul meu,online.habar n-am ce e,cine e..eu nu am folosit credit cardul pt asa ceva.am completat un formular online si daca pina miine nu ma suna,ii sun eu si le zic ca imi iau banii de la ei..mie nu mi s-a mai intimplat asa ceva pina acuma...si e suparator sa stii ca te trezesti cu "achizitii"de care n-ai nevoie...
mda..cam atita..va pup si va doresc un inceput de weekend bun..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Joi 16 Iul 2009, 11:31 am

Buna fetelor!
In primul rand Juli birthday
La multi ani, cu multa multa sanatate, fericire, intelegere si armonie in familie pupi
La tine parca toate neplacerile s-au adunat de-odata, iti doresc sa rezolvi cu cardul si cu masinuta.
Dana felicitari pt slabit, chiar de e putin , putin cu putin se aduna wink Si stai linistita ca nu esti deloc o "vaca", esti o mamica normala, asteptam pozici de la nunti cu tortul Smile si cu rochita. Distractie placuta!
Roxy din cate tin eu minte ieri ai avut si tu examenul de titularizare, cum a fost? Cum mai e tatal tau? Tudor? Sper ca sunteti bine cu totii pupi
Ramo distractie placuta la mare! Sa vi bronzalita, relaxata, odinita si cu multe pozici wink
Andreea sa inteleg ca ai trecut cu bine si acum 3 zile si 3 nopti sarbatoresti? pupi
Deiutza ati plecat iar? pupi
Vad ca nu prea se inghesuie lumea aici, acum caldura e de vina...pupici la toate fetele!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Joi 16 Iul 2009, 1:10 pm

livia-multumesc mult!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Joi 16 Iul 2009, 1:56 pm

Ziua buna fetelor!

Juli o sa-ti urez si aici...
La multi ani si tot bine din lume tie, dar si celor apropiati!!!

beat dama birthday Flowers


Andreea astept sa apari sa ne dai vestea cea mare in ce priveste rezultatul la licenta kiss
Deiutza este tare frumos ca va petreceti vara la tara wink
Alessia avem in plan sa mergem 1 satamana la munte, mai exact la Covasna, n-am fost niciodata in acea zona Smile Pe 2 sau 3 august plecam...
Dana felicitari pt. slabit si sa o tii tot asa! In ce priveste dieta mea... este inexistenta si nici nu stiu cum o scot la cap zid Distractie placuta in week-end, o sa tot dansezi si daca doar ciugulesti din meniurile de la nunti o sa fie ok wink
livia mi-au placut tortuletele tale, n-am reusit sa las acolo un comment, mereu sunt pe fuga Flowers


O zi frumoasa tuturor
kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Joi 16 Iul 2009, 3:06 pm

Juli birthday birthday birthday cake cake ura ura ura ura ura
daca nu ai inteles...e ..LA MULTI ANI !! ;)
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Joi 16 Iul 2009, 7:31 pm

Salut tuturor!

JULIENNE,un sincer ''LA MULTI ANI!'' iti urez si eu si sa ai parte de noroc si de ce e mai bun in viata! birthday birthday birthday cake cake cake cake cake cake cake cake .

ARIME,mi se pare fffff frumos sa mergi vara la munte.E mai racoros acolo si e putin mai liniste decat la mare.

ROXY si ANDRICA -va asteptam cu vesti de la examene.

Nici la mine nu e prea grozav cu dieta,seara o dau mereu in bara.

Intr-o alta ordine de idei,inca n-am facut rost de poze cu bebe ERIC;mamica lui e epuizata si doarme putin si mai are si operatia ,care o chinuie.Banuiesc ca prima luna e cea mai grea ,mai ales cand esti la primul bb,pt ca nu stii mai nimic si te si sperii de cat de mic e.

Cam atat,ma pregatesc sa plec la servici.

Pupici tuturor,o seara frumoasa!!!!!!!!
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Joi 16 Iul 2009, 10:18 pm

Buna seara fetele!
Julli, LA MULTI ANi cu sanatate si fericire!!!
Roxi si Andreea, asteptam vesti.
Eu maine merg la doctor. Sunt foarte curioasa ce o sa spuna. Am o burta asa de maaaaareeeee!!!!!!!!!! Abia o mai car.
Am reusit sa fac azi si niste poze. O sa le descarc maine, ca azi sunt epuizata, de la caldura asta.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Vin 17 Iul 2009, 2:32 am

va multumesc din suflet de urarari,fetelor!

in seara asta am mincat de toate..nici n-are rost sa ma pun sa calculez...
de miine sint in vacanta,o saptamina..
o zi faina tuturor si multumiri.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Vin 17 Iul 2009, 3:28 pm

saluare
Ana asteptam pozici ;)
Juli vacanta frumoasa . Unde mergeti?.....sau poate ai spus so nu am azut eo croseta .....oricum sa va distrati !!

Arime inca un pic si vine vacanta si la tine. Noi am fost in Covasna si a fost ff frumos De fapt Harghita+ Covasna +Mures. Am vizitat lacul Sf ANA, Sovata...Praid ...munte..etc frumos .......eheeee...anu asta sarim din schema noi

Andrica ai fugit in vacanta si ai uitat de noi?????? Sad
Roxy t ce ai facut la titularizare???

Sa aveti o zi faina fetelor kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Vin 17 Iul 2009, 7:04 pm

HELOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! Is anybody there????????????

Vad ca toata lumea e plecata de acasa.Doar a inceput weekendul.

In sfarsit am primit poze cu bebe ERIC si incerc sa le atasez acum.

S-aveti un weekend superb,dar nu uitati sa mai treceti si pe aici!!!!!!!!!!!

Pupici! prietenie .
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Vin 17 Iul 2009, 11:01 pm

hello
am intrat repede repede, l-am vazut pe ERIC...o dulceata de bebe...tare frumusel pupi pupi pupi E chiar frumos si curat .....nu are cojite/bubite ....adorabil ingeras.
Sa ne mai pui poze Alessia

wk placut tuturor si ne auzim luni sau marti ;) dupa nunti :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Sam 18 Iul 2009, 11:46 am

Si eu putin pe fuga, va doresc un weekend superb pupi
Alessia sa-ti traisca nepolelul, e un dulce, o sa rupa multe inimi wink
Dana distractie placuta la nunti, asteptam poze wink
Pup toate fetele!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Sam 18 Iul 2009, 3:45 pm

Buna fetelor
Handrica, f misto pozele, e sa-ti traiasca nepotzelul Smile
Fetelor, noi ne ducem la o petrecere rustica acusica in afara Iasului, aer liber, probabil gratar, da doamne sa fie si tort sau inghetata......am senzatia ca de cand am ramas insarcinata am innebunit nitzel,,,,,in fine, recuperam noi, om vedea.....
Am fost sa imi fac azi analizele, 524 RON zid zid zid zid zid
Va pooop, mai vb maine hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Sam 18 Iul 2009, 7:28 pm

Cris distractie placuta si tie wink
Cu analizele, cam astea sunt preturile peste tot, dar las ca dupa ce o ti pe Crixuta in brate uiti de toate wink

Eu ma petrec prin bucatarie...si cum nu era destul de cald, am aprins si cuptorul sa fac ceva bun, un iepuroi Smile E la dulciuri.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB