Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyIeri la 7:38 pm Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyIeri la 7:30 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

+17
Anna Succubus
dandana
dana_mi16
chelsea
Giobsy
crixuta
ana_bela
deiutza23
an-deea
ramomic
alessia
livia1981
avr_dana
Roxy
arime
andreea_2008
juliennej
21 participanți

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Lun 06 Iul 2009, 4:01 pm

buna fetelor

Juli is destul de scumpisoare si acolo masinile.Oricum nivelul de trai e altul- evident.
Noi ne dorim nespus o masina ...dar de unde la salariile noastre??? una cat de cat e 6000-8000 euro si asta second.

Superbe pozele fetelor....imi plac mult alea in care se vede oceanul care patrunde adanc pe plaja..e fain pt o plimbare cu picioarele prin valuri ( de la juli)...iar la Alessia ..No Comment.Arati demential, picioare de nota 10 fara pic de celulita, esti tare slabuta si arati ffff bine. Scuze...dar mai multi colacei are prietena ta croseta Si oricum cad stai in sezut la oricine se increteste burta wink

An-deea bv ca te tii de dieta si ca se vede.asta e cel mai imp. Tot la vacante visezi? peace
Andrica tu esti cumincica de fel O nunta nu e mare abatere ;)

Deiutza cred ca mai are de stat la tara..zice ca pana la mijlocul lui iulie.
Livia e bine macar ca ai redus portiile si papatul seara . E si asta ceva- si eu facut la fel

Eu azi m-am cantarit si spre surprinderea mea in cateva zile am slabit 1 kil bee bee Am 72,5 Sper o coborare rapida pana la 70

Sa aveti un inceput de sapt oki si ne reauzim :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 06 Iul 2009, 7:38 pm

felicitari pt slabit dana wink
livia pupi
eu maine sper sa reusesc sa predau licenta la secretariat si dup-aia trebuie sa ma apuc sa-mi fac prezentarea...

10:00 – 10g wasa int, 2cremvusti pui, 20g cascaval, 1rosie mica, 1cafea cu lapte
13:30 – tocanita, 1lingura mamaliga, 1castravete murat
15:00 – 125g iaurt cu visine
18:30 – 2ardei umpluti, 100g inghetata
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Lun 06 Iul 2009, 11:09 pm

Salutare!

Multumesc tuturor pt complimente,sunteti asa de dragute.Colacelul de salvare e acolo,il vad si il simt,dar nu sunt in stare sa fac mare lucru. Zilele astea de cand cu plaja am mancat tare aiurea,am mancat pizza,cheese cake,croissant fierbinte umplut cu ham &cheese si multe alte minuni(inghetata snickers si vin rosu).Acum astept sa-mi vina cheful de dieta Sad.

DANA,felicitari ca ai slabit pana la urma 2,5 kg.E destul de mult si sunt sigura ca simti pe haine.

LIVIA,dupa cum am zis mai sus nu pot tine deloc dieta nici eu in perioada asta.Am observat ca toate slabim mult mai frumos in perioada toamna-iarna(inainte de Craciun).Vara sunt prea multe fructe,inghetate si terasele astea care ne omoara....

AN-DEEA,unde planuiesti sa mergi pe litoral? Te-ai hotarat cand?

ANDRICA,esti pe ultima suta de metri ,iar apoi pleci in vacanta. De-abia astept sa vad poze cu tine in costum de baie ... cyclops .
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 06 Iul 2009, 11:41 pm

alessia serios dc eu iti vad colacelul de salvare....arati excelent wink

eu ies ca maine am mult de umblat. va pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Mar 07 Iul 2009, 1:00 am

Noapte buna ,ANDREEA! Spor la treaba maine ;sper sa ai timp si sa intri sa vbesti cu noi pupi .
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Mar 07 Iul 2009, 1:21 am

Seara buna fetele hug

Trimit mesajul si merg la bucatarie, am de pus borsul la foc, de ornat tortuletul si dupa sa crosetez putin, tot incerc sa invat un model pt. a-mi face o geanta crosetata wink
V-am vazut pozele de la Ocean Alessia, Juli... super frumos, sunteti niste norocoase! love Daca ne ajuta Dumnezeu, speram sa reusim sa vedem Oceanul in viata asta mai ales ca vara-mea locuieste in Florida si invitatia este deja facuta, doar noi sa ne urcam in avion wink
ramo ce probleme ai mai exact cu mess-ul? Nu mai stii parola sau ce?!
dana felicitari ca ai slabit si sa o tii tot asa wink

Andreea sa ai spor maine si multa bafta cu lucrarea de licenta hug

Buna noapte tuturor! kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ramomic Mar 07 Iul 2009, 2:18 am

Buna fetelor pupi hug .
Am vazut acum pozele wink ... ALINUTZA esti o sexoasa dama , JULIENNE de "hombre" nu am avut parte lol! ; in plus sunteti niste slabute si sincer, sincer, sa fiu in locul vostru nu mi-as face multe griji cu slabitul coarda .
ARIME, messul meu nu se deschide pur si simplu zid . Dau dublu clic pe iconita, dau clic + entrer si degeaba rade . Acum ceva vreme mai reuseam sa intru o data la 2-3 zile, dar mai nou nu reusesc deloc Rolling Eyes .
AND-EEA prietenie si mie mi-ar place tare mult sa ne intalnim pupi ... deja mi-am avertizat sotul ca cel putin o jumatate de ora trebuie sa zabovim prin Bucuresti la intoarcere (asta in ideea ca ma intalnesc cu voi hug ), dar mai vorbim pana atunci Smile .
DANA felicitari pt.slabit flower pupi ... spune-mi si mie secretul wink .
LIVIA nu esti singura care nu tine dieta Smile ...ups. M-am vazut in niste poze de la strand de ieri si m-am ingrozit affraid , dar tot nu fac nimic. Am incercat cu pastile, fara pastile, dar ma trezesc mancand si cu rost si fara rost (in principal fructe, dar pt.mine sunt foarte ingrasacioase din pacate Sad ). Pup Stefanul mic pupi .
ANDRICA pupi ... ti-ai sters albumul de la grup? Shocked Iti doresc multa bafta cu lucrarea si eu zic sa nu te stresezi wink ; mie mi s-a parut licenta + sustinerea lucrarii cel mai simplu lucru din toti cei 5 ani de faculta. Cu siguranta imi vei da dreptate dupa wink .
Vad ca ROXA nu a trecut pe aici ... sper sa fie totul bine cu ea Rolling Eyes .

Ma pun la somn ca e trecut de 2 peace .
Va pup fetele pupi prietenie .

PS: mi-e dor de DEIUTZA love
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Mar 07 Iul 2009, 10:55 am

va salutt doar...si am plecat
Sa aveti o zi faina kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Mar 07 Iul 2009, 11:24 am

Ziua buna fetele,
dana hug si o zi frumoasa sa ai! wink

nimeni in zona?
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 07 Iul 2009, 2:10 pm

buna fetelor wink
nu mai pot de oboseala...am plecat la 8 de-acasa si pana acum am umblat intr-una iar la 4 plec iar. pana dupa licenta sunt suuuper ocupata Sad
ramo am sters albumul pt ca desi eu aveam setat sa nu-mi vada nimeni profilul de yahoo si modificarile, am aflat ca la unele persoane la mess le aparea ca am facut modificari in profil si vedeau toate pozele...asa ca am preferat sa le sterg pana ma lamuresc ce si cum

l.e.: eu plec, va doresc o zi frumoasa pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de an-deea Mar 07 Iul 2009, 7:28 pm

Buna, dragutelor!!! eu din pacate sunt tot la serviciu Sad, abia astept sa intre lumea in concediu sa ma mai lase in pace Smile
Livia, tot Monti tin, singura abatere sunt dulciurile diet care nu sunt chiar 100% conforme dar cel putin nu au zahar. eu inca nu m-am apucat de gemuri :D
in vacanta planuiesc sa plec in sudul Italiei, mai exact Napoli, Ischia si Capri, in august. Daca nu intervine ceva neprevazut, desigur Smile
Arime, superbe ultimele tortulete, mai ales diplomatul arata bestial.
Andrica, bafta multa la licenta!!!!!
mie iarasi nu-mi mai merge messul la serviciu Sad
va pup
Ramo, sper sa ne intalnim Smile
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Mier 08 Iul 2009, 2:07 am

Buna seara fetelor!

S-a dus si ultima zi de concediu...imi pare rau,as mai sta o luna acasa,dar nu am de ales wink .

Azi am facut curatenie si apoi m-am uitat la ceremonia lui Michael Jackson.M-a impresionat tare mult fetitza lui,cand a izbucnit in plans ,spunand cat de mult il iubeste...Dupa parerea mea l-a depasit cu mult pe Elivis;a fost un inovator atat in muzica cat si in coregrafie.Si felul in care se imbraca a scos multe trenduri(pantaloni negri cu sosete albe,blugi cu palarie,manusa aia purtata doar pe o mana).Imi pare tare rau ca a murit si chiar am lacrimat la ceremonie.

Fetelor,de maine,o sa incep sa dau din nou raportul,pt ca sunt mai disciplinata cand dau raportul aici. Mi-am facut de cap destul,dar vacanta s-a terminat si vreau numaidecat sa-mi revin,ca indata vine Craciunul si eu tot grasa sunt pig santa .

Va pup pe toate si astept sa ne adunam mai multe.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Mier 08 Iul 2009, 4:26 am

seara buna


alina si eu m-am uitat la MJ si nu doar ca am lacrimat,eu am plins in toata regula...nu stiu,viata asta nu-i dreapta cu cei buni...
am o stare tare proasta data de ..nici nu stiu ce...
o zi buna
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Iul 2009, 9:58 am

neata fetelor pupi

07:00 – 2felii rulada din piept de pui, 20g cascaval, 1rosie mica, crakersi int, 1cafea cu lapte
14:00 – 2cremvusti pui, salata de vinete, crakersi int, 1cafea cu lapte
15:30 – 125g danone frutmania
18:30 – 5crispy strips, 4paie cartofi prajiti, 500ml prigat
19:30 – 50g placinta cu visine
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Mier 08 Iul 2009, 10:32 am

Neata fetele,
Neata Andrico.
CE faci ? Prezenta de dim ca de obicei. Gata prezentarea? Inca un pic si vine vacanta si pt tine, nu?

Alessia gata concediul? N-o sa mai treci asa des pe aici?

VA salut pe toate si sa aveti o zi frumoasa. Fug si eu la treburi kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Mier 08 Iul 2009, 10:35 am

'neata fetelor! hug
Trista povestea lui M.J., neplacut trecutul, copilaria netraita la timpul ei... Asta este viata, te fericeste pe o parte, nu se poate total! Sad
Andreea constiincioasa cu raportul zilnic pupi
Alessia sper prima zi dupa vacanta sa fie usoara la job si iti doresc un inceput de dieta cu bateriile incarcate. hug
juli sper ca esti mai bine, cu o stare de spirit pozitiva! hug
danapupi sa ai spor la treburi, asta intentionez si eu, sa gatesc etc...

o zi buna tuturor... kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Iul 2009, 10:38 am

am pus poze de la nunta din week-end

de prezentare acum ma apuc, trebuie sa-i arat diseara profului zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Mier 08 Iul 2009, 11:04 am

Am reusit sa vad pozele Andreea, esti o frumoasa... sa va iubiti mult, sa va respectati, sa fiti sanatosi ca asta este cel mai important pupi
Frumoasa si locatia, unde a avut loc nunta, la ce restaurant?
Multa bafta cu prezentarea si sa iasa cum ti-ai propus... fug la bucatarie hug
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Iul 2009, 11:06 am

multumesc mult arime pupi hug
nunta a fost la restaurant vulturul, in militari
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 08 Iul 2009, 11:43 am

buna ziua fetelor hug hug hug .
a, venit acasa la ora 9 ca a trebuit sa merg sa pun viza pe carnetul de somaj,am venit singura si plec inapoi la 16 cand vine sotul.pe sambata seara revenim acasa si stam cel putin 1 sapt,vom mai merge doar dupa masa cum mergeam inainte si venim seara acasa si apoi din 20 are sotul concediu si 1 sapt vom merge zilnic la un strand din apropiere si in a 2-a sapt am vrea sa ajungem la felix,sa vedem ce si cum.
fetele cu pozele sunteti tare slabute si frumoase(ALESSIA,JULLI,ANDRICA) si RAMO tu categoric nu arati de 80 de kg,sincer iti spun,dc mai slabesti in toamna iarna cateva kg o sa fi f bine pupi .
ROXA imi pare rau de tatal tau,nici nu vreau sa ma gandesc cum te simti,stiu ca fiecare ne vom desparti de parinti la un mom dat,dar imi e prea greu sa ma gandesc la asa ceva Sad Sad Sad .iti doresc sa fie totul bine pana la urma si sa-l mai ai langa tine cat mai mult hug .

cu dieta pot sa spun doar ca n-am tinut nici o dieta,au fost zile in care am mancat fructe dim si seara si la pranz mancare gatita fara paine,dar si zile in care am mancat singura cate o cioco,cate 2 covrigi mari,praji cu visine,etc.diferenta intre 58 si 60,2 cat am avut azi dim e doar o burta mare si umflata,care iasa peste haine,in rest la picioare si brate si fund sunt la fel.am mers si rau la baie,nu am mai baut nici ceai ca si dc il faceam statea si 2 zile pana imi aminteam sa-l beau,pot sa va spun ca ma misc intr-una,in afara de duminica,dar si atunci nu stau cum as sta la bloc,copiii tot asa fac nazbatii si am fost si la bazin si am innotat,doar ca in timpul sapt asa de multe fac de nu-mi ajunge timpul,tot in jur de 23 si dupa reusim sa ne culcam,atatea tot am de facut.o sa va pun si poze,acum am uitat cam foto la tara,sam seara o aduc si pe luni va pun si poze.

LIVIA si eu o sa fac anul asta dulceturi,am facut deja de zmeura si visine,de capsuni imi da mama,voi face de caise si piersici,poate de mure,sigur de prune ,castraveti imi pune deocamdata mama ca se fac mai pe rand,cam 1 borcan de 3 l la 1 sapt si pt atata imi pune ea ca are mai mult timp.
ANA nastere usoara si sa fiti amandoi sanatosi,verisoara mea din Baia Mare tre sa nasca in 10 incolo,abia astept love .
ARIME bafta sa iei toate celellateex si sa fie bine.ultimul tort e demential love love love .
AN-DEEA ce fain ca poti tine dieta,ai zis ca se si vede,asta inseamna ca ai acum cate kg?
DANA_MI te asteptam cand mai ai timp.
DANA super ca slabesti cand nu te astepti,bafta sa scazi cat mai mult si fara sa te chinui.
ANDRICA bafta la invatat si sa fie totul bine.
JULLI imi pare rau de masina,macar iei ceva bani de pe asigurare?
ROXA LA MULTI ANI sotului tau si multe bucurii alaturi de el si de micut.

luna asta pe 23 e si ziua mea,o sa fac un diplomat cu biscuiti in loc de blat,cu crema diplomat fara fructe si deasupra felii mari de piersici love .abia astept wink .
nu mai stiu ce voiam sa zic,cum imi amintesc mai completez.
azi mai sunt o vreme in zona,mai vb.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Iul 2009, 11:47 am

pupi deiutza
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Mier 08 Iul 2009, 11:48 am

am vazut si eu pozele Andrica....ce mai ...cred ca a fost o super nunta. Intr-adevar localul f special, arhitectura ,florile ...frumos.
De tine ce sa mai ....zic esti o zambareata slabanoaga :P. Arati tare bine...si eleganta in negru. Totusi eu as fi preferat sa te vad in ceva colorat avand in vedere ca esti slabuta si nu ai ce sa acoperi wink

MA intorc la treaba :D

le: Deiutza pupi pupi cred ca a fost super la tara , la aer cu copii, Te asteptam inapoi sa mai animezi forumu :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 08 Iul 2009, 11:51 am

multumesc dana wink intr-adevar nunta a fost superba, totul le-a iesit bine si le-au venit si oamenii (in aceeasi zi au mai avut niste cunoscuti nunta si le-au lipsit vreo 30-40 de persoane din cele care confirmasera ca vin Sad )
rochia n-am luat-o neagra ca sa acopar ceva dar mi-a placut modelul si nu se vedea la fel de bine pe alte culori wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 08 Iul 2009, 1:16 pm

am profitat ca sunt fara copii si am mancat toate prostiile pe care nu le-as fi mancat de fata cu ei,cred ca am deja 2000 de cal beat .am facut si o baie luuuuunga,ca la tara am facut doar dus ca nu am avut timp sa ma intind prea mult,timpul nu ma lasa.
acum ma pun putin in pat,nu mi-e somn dar sunt molesita,mai lenevesc si eu rock .
ne mai "auzim" luni dim,pana atunci va poop pe toate,paaaaaa kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Mier 08 Iul 2009, 7:15 pm

Buna fetelor!

DEIUTZA ,ma bucur sa aud ca esti bine si va reincarcati bateriile la tara.De-abia astept sa vina sambata si sa astai mai mult pe aici.Te asteptam si cu poze pupi .

ANDRICA,f frumoase pozele ,iar tu esti slabutza si dulce-dulce.

RAMO,asa e ,esti o norocoasa,pt ca nu arati deloc de kg pe care le ai. MARUTZA e delicioasa incaltata cu pantofi cu toc si cu rujul in mana.Ii mai trebuia o oglinda ca sa nimereasca cu ruj pe buze si nu pe barbitza rade .In poza cu pampers imi vine sa-i pap piciorushele alea moi si pufoase.

ANDREEA,ce frumos ca ai de 2 ori concediu vara asta,te invidiez!!!!!!!!!Pana una -alta ,eu ma multumesc ca inca e vara si ca am 2 zile libere pe saptamana,chiar daca sunt luni si marti.O sa mai mergem la plaja sau la gratar si o sa-l luam si pe VANNY.

ARIME,nu mai stiu pe unde sa ma uit la torturile tale si sincer,mai bine nu le vad ,pt ca sigur cad in pacat si caut ceva asemanator prin magazine foame .Pup balaurul mic si poate ne mai pui poze noi cu ea (si cu tine bineinteles)
.
LIVIA,ce mai faci? Ce face STEFAN? I-ati luat deja ochelarii? Ati mai iesit pe undeva? Parca ziceai ca mergeti si voi la plaja undeva,ca nu-mi mai aduc bine aminte.

DANA_ME,ce mai faci?

JULIENNE,ti-ai luat alta masina sau mai astepti putin sa vezi daca se rezolva cu cealalta? E trist cu MJ ,dar macar bine ca nu l-a omorat nimeni ,ci doar a fost o intamplare nefericita.

Azi e prima zi de serviciu de dupa vacanta si ,curios,ma simt destul de optimista si vesela Laughing .Ieri dimineata am fost cam trista la gandul ca de azi merg la servici,insa azi m-am trezit cu 20 min mai devreme(e putin 20 min ,stiu,dar e mai mult decat nimic),am facut putin sport si apoi am iesit la plimbare cu VAnny. Ma simt bine si sper sa fie ok si la servici.

V-am pupat fetelor,o seara buna tuturor si dupa cum am promis ,revin diseara cu raportul,sa n-o mai las pe ANDRICA sa dea singurica raportul. prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 2 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB