Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

+22
mnarcisa
amnro
amoni
rucsy
aurishta
Giobsy
MagdaMarin
cristinica_70
SilviaDumitrescu
Aghata
europolis
Aditza
zahariaelouise
Tonsis
Buburuza
diada
aisha
vilcris
ioana soare
Admina
dana_mi16
arime
26 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Lun 30 Mai 2011, 11:31 am

Admina a scris:Diada, cand o sa reusesti sa plasezi copii la bunici, rude, gradinite, sa ma cauti. Te scot un weekend undeva, la un spa poate, all inclusive, vorba Silviei. Dar parol, ca nu te las sa vorbesti de copii, toata perioada... rade

Spun doar atat: fata chiar s-a tinut de cuvand, doar ca am fost si cu copii din dotare. A fost un weekend minunat, multumesc Admina, si ne-am intalnit si cu Uca, frumoasa fata. Deocamdata atat, am ramas in urma cu multe, sper sa recuperez.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 30 Mai 2011, 11:36 am

Bauiam eu ca sunteti plecate la intalneala zilele trecute rade
Bravo.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de firicel Lun 30 Mai 2011, 3:51 pm

Ce ma bucur pentru voi!Felicitari de intalneala!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB