Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

+22
mnarcisa
amnro
amoni
rucsy
aurishta
Giobsy
MagdaMarin
cristinica_70
SilviaDumitrescu
Aghata
europolis
Aditza
zahariaelouise
Tonsis
Buburuza
diada
aisha
vilcris
ioana soare
Admina
dana_mi16
arime
26 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mier 08 Iul 2009, 2:20 pm

abia astept Admina ura

19.30 batut in cuie, cine mai doreste lista o las deschisa...

Ioana si An-deea au confirmat wink

Fetele din Bucuresti, curaj dama
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty 50%

Mesaj Scris de Buburuza Mier 08 Iul 2009, 2:35 pm

50% sanse sa apar si eu pin zona... oricum vroiam sa-l scot pe fecioru' cu trotineta in parc.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de aisha Joi 09 Iul 2009, 9:50 am

Cum a fost la intalnire? N-am putut sa spun prezent, ca e soacra-mea in vizita, suntem numai noi doua wink si nu puteam sa o las ...solo, acasa.
Poate data viitoare...
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Joi 09 Iul 2009, 11:48 am

Aisha imi pare rau ca n-ai reusit sa ajungi, poate data viitoare! wink

La intalnire au reusit sa ajunga: Admina, Ioana, buburuza (cu Dinu) si bineinteles eu cu familia (copil, sot) Smile

"copiii" s-au distrat in parc, noi am pus tara la cale, discutand cand despre torturi, cand despre crosetat, masini de cusut etc bee
A fost super faina intalnirea si sper sa o repetam in curand. Fetele sunt la superlativ. kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Tonsis Joi 09 Iul 2009, 1:46 pm

v-ati intalnit?
ieri?
zid
avatar
Tonsis
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 52
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://www.damacom.ro

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Ei, da!

Mesaj Scris de Buburuza Joi 09 Iul 2009, 2:35 pm

Nu numai ca ne-am intalnit dar am mancat si Diplomat bun de la arime. Sac! Si-am descoperit un loc mai retras in Herastrau, unde sunt masute si bancute si se poate sta boiereste la palavre. Data viitoare imi iau si termosul cu cafea.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Joi 09 Iul 2009, 11:28 pm

Da, da, bun tort. Arime ne-a rasfatat cu bunatati si atmosfera a fost boema, datorita locatiei si discutiilor noastre. Ce sa mai lungim vorba, trebuie repetata experienta. taie

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Vin 10 Iul 2009, 9:24 am

Va multumesc frumos si ma bucur ca v-a placut surpriza mea dulce Merci Merci Locul din herastrau este mai mult decat ok, abia astept sa ne revedem wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Dum 12 Iul 2009, 10:41 pm

Da, da, delicioasa surpriza facuta de Arime! foame

M-am simtit excelent si mi-ar placea si mie sa repetam "intalneala"! Si sa ne adunam cat mai multe!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Lun 09 Mai 2011, 7:56 pm

Ca tot am vorbit de o noapte alba, a forumistelor din Bucuresti, aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] propun sa vorbim serios si sa ne intalnim.
Chiar ar fi frumos sa ne vedem pe 14, la Noaptea Muzeelor. Daca mai sunt doritoare, hai cu mic, cu mare. hug
Daca nu atunci, veniti cu propuneri: cand, unde, in ce fel.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de zahariaelouise Lun 09 Mai 2011, 8:07 pm

si sotul meu face parte dintr-un club(cu masinile)si se intalnesc saptamanal
mi-ar face mare placere sa va cunosc personal!eu vin!
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Mar 10 Mai 2011, 5:05 pm

Vai... dar nu va inghesuiti asa.... stati la rand, va rog... rade
Daca ma ofer ca fac cinste (cu un rand), veniti? Macar cu propuneri, daca la muzee nu vreti...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Aditza Mar 10 Mai 2011, 7:04 pm

Probabil nu au vazut mesajul scratch
Eu nu pot sa promit nimic pana nu vad exact ziua si ora. Pe 14 daca nu reusesc sa fac schimb ies la 24 de la munca. Daca reusesc o rocada ies undeva pe la 20 cel mai devreme zid
Aditza
Aditza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 485
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/07/2009

http://povesticuzorzoane.blogspot.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de europolis Mar 10 Mai 2011, 9:06 pm

Prezent Merci adica eu vin si la muzee si sa ne intalnim hug
E o problema ca nu-s din Bucuresti?


Ultima editare efectuata de catre europolis in Mar 10 Mai 2011, 9:20 pm, editata de 1 ori
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Aghata Mar 10 Mai 2011, 9:20 pm

mmmm tentant rau...nu stiu ce sa zic acu...eu sunt la gradina cu artisti de la 9 la 22.........trebuie sa ma gandesc bine...cred ca o sa fiu praf.......
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de europolis Mar 10 Mai 2011, 9:21 pm

Pai venim dupa tine Agatha Smile si te ajungem repede din urma rade
Scuze de greseala Aghata zid pe mine m-a ajuns urma rade


Ultima editare efectuata de catre europolis in Mar 10 Mai 2011, 9:23 pm, editata de 1 ori (Motiv : ehh)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 10 Mai 2011, 10:27 pm

admina vin si eu numai daca e ALL inclusive rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de cristinica_70 Mar 10 Mai 2011, 10:28 pm

Aghata a scris:mmmm tentant rau...nu stiu ce sa zic acu...eu sunt la gradina cu artisti de la 9 la 22.........trebuie sa ma gandesc bine...cred ca o sa fiu praf.......

Ce nu stii?De la gradina cu artisti plecam direct la muzeu wink De la muzeu la after hours (sper ca am scris corect) si de acolo la gradina cu artisti....
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Mier 11 Mai 2011, 1:17 am

Admina, vrei sa trimit un mesaj la utilizatori? sa vezi atunci ce o sa fie pe acest topic! hug

Va admir si va urmaresc, sper sa va intalniti cat mai multe! Tare mi-ar placea si mie dar sunt cu mainile legate, poate peste ani, daca mai suntem pe Pamant (apopo de semnatura Adminei, poate ne indeplinim misiunea).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 11 Mai 2011, 6:22 am

SilviaDumitrescu a scris:admina vin si eu numai daca e ALL inclusive rade

Ai prins gustul deja rade

Lasa Diada ca trec pe la tine si te iau cand ma duc eu.
Ajungi mai repede cu mine,luam gradinita cu noi(cei 4 copii) si le dam intalnire fetelor in parcul Herastrau la intrarea din Piata presei libere (acolo e parcare gratis),mergem cu cei mici in parcul din apropiere ,il stiu ca am fost cu Marius acolo cand avea Vio treaba in Bucuresti in 2009.
Si nu avem nevoie de soti. wink
Pana la 4 cand vin ei de la servici venim si noi acasa. rade rade

Si sti, ca ce zic, aia fac,mai devreme sau mai tarziu wink




Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mier 11 Mai 2011, 6:37 am, editata de 1 ori (Motiv : Adaugat plan plimbare)

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Aghata Mier 11 Mai 2011, 6:33 am

bine cris, rade ca de fiecare data... wink
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Mier 11 Mai 2011, 7:50 am

Multumesc Magda, ma bazez pe tine! lol!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Mier 11 Mai 2011, 9:56 am

Eu zic asa, nu sunteti pasari de noapte.... Atunci luam prounerea Magdei: parcul Herastrau, si lucram de acolo, ceva. Intr-un weekend, ca sa lucram cat mai putine. Cine e pentru, cine e impotriva, ceva abtineri?
Diada, pai uite, misiunea mea, de acum, e sa scot X fete la un suc. Ti se pare indeplinita? rade
Silvia, ne dam intalnire pe Litoral Tango sau la baile Felix? Eu sunt prima, iau primul tren si vin! Las casa, masa, familie, servici, ca sa ma vad cu voi. Asta e dedicatie, nu doar asa... aaaa, pai la ora aia imi plimb pisica, pensez cactusul, fac o ciorba de rabdari prajite...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Giobsy Mier 11 Mai 2011, 10:05 am

Of, ce mi-ar prii Noaptea muzeelor! Dar cine stie? Poate traind si nemurind voi spune si eu prezent la o intalnire de zi. Nu ca nu mi-ar placea o intalnire de noapte, dar ar insemna sa schimb mersul trenurilor.
Sunt cu geana pe voi!

N-oi fi eu din Bucuresti, dar comparativ cu...Australia sunt relativ aproape (24 ore mers cu trenul, un fleac!)


Ultima editare efectuata de catre Giobsy in Mier 11 Mai 2011, 10:07 am, editata de 1 ori (Motiv : Ooops!)

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Aditza Mier 11 Mai 2011, 10:13 am

Admina a scris:Eu zic asa, nu sunteti pasari de noapte.... Atunci luam prounerea Magdei: parcul Herastrau, si lucram de acolo, ceva. Intr-un weekend, ca sa lucram cat mai putine. Cine e pentru, cine e impotriva, ceva abtineri?
Eu zic prezent. Dupa acest week-end, urmatoarele doua sunt libera ura
Aditza
Aditza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 485
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/07/2009

http://povesticuzorzoane.blogspot.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB