Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

+22
mnarcisa
amnro
amoni
rucsy
aurishta
Giobsy
MagdaMarin
cristinica_70
SilviaDumitrescu
Aghata
europolis
Aditza
zahariaelouise
Tonsis
Buburuza
diada
aisha
vilcris
ioana soare
Admina
dana_mi16
arime
26 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de aurishta Mier 11 Mai 2011, 10:24 am

Tare mi-ar place sa vin si eu! Dar astept sa vad cum asezati voi cartile, poate reusesc sa fac o escapada!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Aghata Mier 11 Mai 2011, 10:25 am

un Herastrau si ce-o mai iesi in weekend este ok
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de rucsy Mier 11 Mai 2011, 12:36 pm

Eu sunt pentru Herastrau, intr-un weekend.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de amoni Mier 11 Mai 2011, 12:46 pm

Vin si eu in herastrau dar nu weekendu asta ca ma duc la nunta.

Silvi te-ai invatat la all inclusiv..?
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de amnro Mier 11 Mai 2011, 3:50 pm

in herastrau vin si eu dar cu copiii la pachet daca e ok.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 11 Mai 2011, 4:43 pm

europolis a scris:Prezent Merci adica eu vin si la muzee si sa ne intalnim hug
E o problema ca nu-s din Bucuresti?

Te cazez la mine si poti zice ca esti de pe langa wink
Vin si eu in Herasrau cu plozii dupa mine, vreau si la muzeu, aici fara plozi.
Sa vedem ce se hotaraste.


Ultima editare efectuata de catre mnarcisa in Mier 11 Mai 2011, 4:49 pm, editata de 1 ori (Motiv : plusat)
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Mier 11 Mai 2011, 5:27 pm

Pai ori o facem lata, ori mergem cu copii... rade Si ma gandesc, daca aveti copii care pot fi lasati fara probleme, la leagane si supravegheati de la distanta, e perfect asa. Vin si eu cu pitica mea.
Dar daca trebuie sa stati cu ochii pe ei, non-stop, mai bine facem intalneala numai noi, fetele. La un suc, la o maslina, la un pahar de vorba. Mai ales ca unele dintre noi nu au copii sau nu au copii mici. peace
Narcisa, ramane stabilit! Sambata seara, zic. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Mier 11 Mai 2011, 6:01 pm

Admina a scris:
Diada, pai uite, misiunea mea, de acum, e sa scot X fete la un suc. Ti se pare indeplinita? rade

Inca nu e indeplinita! sa vad finalul! Bravo fetelor, eu ies din cursa asta cu copii mei cu tot lol!
ai vazut Magda ce ne-a dat Admina cu flit? noi cucopii nostri de supravegheat... sa-mi fie rusine! dar daca asta e misiunea mea... cu suc imi convenea si mie lol!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Mier 11 Mai 2011, 6:13 pm

Diada, cand o sa reusesti sa plasezi copii la bunici, rude, gradinite, sa ma cauti. Te scot un weekend undeva, la un spa poate, all inclusive, vorba Silviei. Dar parol, ca nu te las sa vorbesti de copii, toata perioada... rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 11 Mai 2011, 8:04 pm

Lasa Diada ca noi astea care avem minim 2 copii si nu avem cu cine-i lasa cand e vorba de distractie si care si la distractie tot cu copii mergem facem o sezatoare in parc in Buzau.Mai e si Danae care are 2 si s-o mai gasi.
Si luam sucul la pachet si ligheanele cu apa sa zicem ca am fost la SPA. rade rade rade
Si asa al meu sot ma tot bate la cap sa mai plecam mai departe de casa doar sa se plimbe si el cu masina. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de amnro Mier 11 Mai 2011, 8:42 pm

se pare ca si eu tot la buzau o sa vin....... rade

la suc, maslina sau altceva ma bag pana in ora 17.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de nicoleta_mc Mier 11 Mai 2011, 10:19 pm

Fetele mai noi sunt si ele primite la intalnire? Nu de alta, dar eu ma pot prezenta si la intalnirea din Bucuresti si la cea din Buzau (tot sunt in drum spre Braila, as putea face o escala in Buzau wink). Sau si mai bine...ma ofer sa stau cu copilasii. Va asigur ca or sa fie pe maini bune..Imi plac copii,experienta am acumulat cu cei patru frati si nspe nepotei....plata in rate...mai o fustita,mai o bluzita sau ce mai lucrati voi pe aici (Eu oricum nu cred sa ajung sa fac d'astea nici in o mie de ani zid sa ca..) rade Hai care va bagati...eu incep inscrierile... rade
nicoleta_mc
nicoleta_mc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 12 Mai 2011, 6:33 am

S-a facut Amnro bine.Vezi Diada,incet incet se ingroasa randurile la Buzau rade ,si apoi schimbam si titlul topicului in "Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Buzau " rade rade
Oricum lista ramane deschisa.
Ma uit pe orasul Buzau cartografiat si gasesc eu un parc frumos.Diada stie mai bine ca e de-a locului.
Poate vara asta o facem. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Lucia Ro Joi 12 Mai 2011, 8:16 am

De-abia acum vad si eu propunerea... era buna ideea Diadei cu mesajul catre toti membrii... Pana la urma ati stabilit ceva pe week-endul asta in Bucuresti? Ca n-am vazut data si ora ferme... vreau si eu sa va cunosc si personal.. chiar mi-ar face placere!! hug
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Joi 12 Mai 2011, 11:04 am

Cateva persoane au zis ca nu pot weekendul acesta: servici, evenimente. Plus ca eu si Narcisa ne pregatim intens, pentru o noapte alba, la muzeu. boo
Deci de weekendul viitor, intr-o zi cu soare, sambata sau duminica. Voi hotarati cum vreti, cu sau fara jumatati si copii. Stiti parerea mea; meritam cateva ore, intre fete, fara catel si fara purcel. Doar asa, un suc si o vorba. Dar daca nu va simtiti in largul vostru, fara copii, luati si sotii. Ii lasati pe ei cu plozii, la leagane. bucurie

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Joi 12 Mai 2011, 1:50 pm

Admina a scris:Diada, cand o sa reusesti sa plasezi copii la bunici, rude, gradinite, sa ma cauti. Te scot un weekend undeva, la un spa poate, all inclusive, vorba Silviei. Dar parol, ca nu te las sa vorbesti de copii, toata perioada... rade

Ca sa am dovada, am dat un print screen ca sa nu te razgandesti intre timp lol!

Magda, chiar am parcul aci, langa mine, pentru cine nu stie, se poate vedea online AICI

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 12 Mai 2011, 2:17 pm

Ce mistooooo !E live!
Sa-mi faci cu mana cand scoti copii la plimbare rade rade
Si ce frumos !Gata acolo ne intalmin,candva.
Ala da parc de 10 hectare affraid acolo ai unde te desfasura si e si in marginea orasului ,nu ca la Ploiesti in margine nu gasesti decat parcuri minuscule langa sosea.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Vin 13 Mai 2011, 9:13 pm

Schimbare de plan! M-a certat prietena mea ca de ce nu vin si eu si SURPRIZA, sotul a fost de acord! Asa ca as incerca si eu sa fiu prezenta daca prietena mea, Admina, se ingrijeste sa ma preia de la gara si sa ma aduca inapoi scratch

si ar mai fi planul 2: am vorbit si cu Camy, ar veni si ea, dar trebuie sa stim clar unde ne intalnim si la ce ora. Asa ca am fi si noi pe lista.
Admina incepe lista aia!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de mykya Vin 13 Mai 2011, 11:40 pm

Deci pana la urma topicul meu cu Noaptea muzeelor a fost si el bun de ceva...a dat startul la intalneala. Sa va distrati fetelor!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Vin 13 Mai 2011, 11:48 pm

Mykya, eu merg la Cotroceni, moarta-coapta. Si ce, singura nu ma pot invita si scoate la muzeu? Smile
Diada, o sa facem lista, pandim weekendul viitor, sa vedem o vreme prielnica. Dar nu vi cu copii? Shocked

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de mykya Vin 13 Mai 2011, 11:55 pm

Admina la Cotroceni au o expozitie frumoasa Univers cromatic Iosif Iser. Sa-i acorzi putin mai multa atentie si sa-mi spui daca ti-a placut. wink
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Sam 14 Mai 2011, 10:15 am

Admina a scris:
Diada, o sa facem lista, pandim weekendul viitor, sa vedem o vreme prielnica. Dar nu vi cu copii? Shocked

de ce? nu vrei sa mai dai Spa- ul ala? rade sau vrei sa-mi vezi copii? lol! i-=mi cum vrei sa viu si viu rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Sam 14 Mai 2011, 10:35 am

Parcul Circului nu va place? E mare si frumos si ingrijit, avem rate, gaste,broaste testoase, broaste de toate felurile, pesti:))) Avem si terasa la circ si avem si leagane multe si frumoase pentru cine vine cu copiii si jumatatea si o lasa sa aiba grija de ei. Avem si plimbari cu trasurica si poneiul si trambuline, tot ca sa tina copiii si consortul ocupati:))) Avem voie sa stam si pe iarba, facem picnic:))) Si taraba cu sucuri naturale din fructe stoarse la fata locului, pentru cine e mai naturist:))
Aici as veni si eu, ca inca nu am curajul sa ma aventurez prea departe, avand biberoanele la purtator.Smile)
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Sam 14 Mai 2011, 11:21 am

Da, lasam consortul din dotare... la trambuline. rade
Ioana, daca nu vine Mahomed la munte... eu vreau si la Circ, sunt pentru.
Diada, hotaraste-te draga... Ori vi la intalneala, ori "te fac" un weekend la munte. Ori amandoua... Dar nu la spa, ca e criza... e all inclusive, plimbare, mancare si aer curat. Cazarea e la bloc, dupa buget. Laughing

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Aditza Vin 20 Mai 2011, 6:55 am

Ramane valabil pentru week-end(nu stiu cum s-a anuntat vremea)? Ce ziceti? Suna tentant Parcul Circului pupi
Aditza
Aditza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 485
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/07/2009

http://povesticuzorzoane.blogspot.com/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 3 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB