Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

+22
mnarcisa
amnro
amoni
rucsy
aurishta
Giobsy
MagdaMarin
cristinica_70
SilviaDumitrescu
Aghata
europolis
Aditza
zahariaelouise
Tonsis
Buburuza
diada
aisha
vilcris
ioana soare
Admina
dana_mi16
arime
26 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Vin 29 Mai 2009, 11:22 pm

Azi m-am vazut cu RalucaS si am adus in discutie si acest aspect wink n-ar fi rau daca am incerca sa organizam o intalnire, pt. inceput cu fetele din Bucuresti.
Ce parere aveti fetelor, va surade ideea?!?
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de dana_mi16 Sam 30 Mai 2009, 10:14 am

Buna tuturor,

Arime, mi se pare super ideea, eu spre exemplu as vrea sa vin si sa nevedem mai multe!|

Pupici
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Dum 31 Mai 2009, 7:29 pm

Ar fi frumos, mai ales ca e vara si putem iesi undeva. Sa vedem cand ar fi mai bine si cine se inscrie la reuniunea de 7 luni de Lucru de Mana. Daca nu, ne intalnim la o "claca", sa mai furam meserie una de la alta. Ar fi ceva sa aducem crosetele si andrelele cu noi, la terasa taie croseta broda cos tricot prietenie

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Mar 02 Iun 2009, 4:39 pm

Cred ca am fi atractia zilei Smile

Si mie mi-ar placea, numai sa stabilim ce unde cum si cand.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Vin 12 Iun 2009, 1:37 pm

Chiar n-am stiut unde sa postez, dar se pare ca weekendul viitor este dedicat tricotatului si crosetalului... in public. Uitati informatii aici, pe Burda
Deci ideea mea cu lucrul de mana, in parc, nu e chiar unica, e practicabila in afara. wink Noi romancele suntem mai timide, se pare. lucru

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mar 23 Iun 2009, 1:02 pm

cum ramane, stabilim o zi?

mai sunt fete interesante?
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Mar 23 Iun 2009, 2:22 pm

eu deja am ridicat doua degetele Smile

programul meu e destul de lejer, doar in week-endurile cand suntem plecati nu voi putea.
Adica pe 3-4-5 iulie si 17-18-19 iulie.
Si de pe 1 august avem 2 saptamani libere si suntem din nou plecati.

In rest pot oricand, indiferent ca-i in week-end sau in timpul saptamanii.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Mar 23 Iun 2009, 2:37 pm

Ce zona v-ar conveni, dragelor? Eu una am un program mai ciudat, adica lucrez dupa-amiezele. Dar cred ca ma pot invoi intr-o zi, de dragul socializarii prietenie Sau weekendul asta, daca e ok si cu voi.
Celelalte bucurestence sunt timide, se pare... Sau stau acasa si lucreaza de zor, ca sa ne incante cu minunatii. bucurie Lista e deschisa, haideti la un pahar de vorba!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Mar 23 Iun 2009, 2:42 pm

Orice zona verde - Herastrau, Cismigiu, Parcul Circului wink

Pentru mine nu conteaza asa mult zona. Vreme frumoasa sa avem doar.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de vilcris Mier 24 Iun 2009, 8:22 am

Eu nu sunt acasa weekendul asta Sad . Si cred ca nu voi fi inca vre-o 2-3 de-acum incolo. S-ar putea sa fie o problema mai extinsa ca incep concediile si mai plecam de-acasa. Probabil ca de-aia e asa o lipsa de reactie pe-aici. Dar daca mai continua intalnirile s-ar putea sa ne facem timp sa ajungem toate la ele, chiar daca nu toate odata.
kiss
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Joi 25 Iun 2009, 9:09 am

zmotocel
in alta ordine de idei...
vroiam sa va invit in acest week-end la targul de Sf Petru si Pavel de la muzeul satului.
multi mesteri, multe produse, voie buna si o plimbare prin parc Smile

aisha
Inteleg ca te vedem cu masuta & bijuuri in muzeul satului. O sa te recunoastem dupa modele! Smile

zmotocel
va astept cu drag Smile

mai si explic cate ceva cui vrea ;)

bijouxdemonange
S-ar putea sa trec eu pe-acolo, chiar mi-ar placea sa iti admir biju-urile mai de-aproape!

Admina
Zmotocel, cat e intrarea la targ, pentru publicul larg? Ne putem da o intalnire sau "intalneala", sa ne gasim toate odata. wink

bijouxdemonange
e o idee buna cu "intalneala", asa ne putem cunoaste si noi :p

zmotocel
de obicei se plateste biletul de intrare la muzeu normal, nu un bilet special pt targ. adica 6 lei adulti si 3 lei elevi, studenti, pensionari. dar sincer nu am intrebat pt targul asta in mod special

Ce ziceti, o ok locatia? Daca da, sa stabilim si o ora si gata! Cum zice si Vilcris, din iulie se incep concediile sau fugim de acasa in weekend, macar. Deci sa ne grabim. prietenie

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Joi 25 Iun 2009, 11:03 am

Mie mi-ar placea sa ne vedem la Muzeul Satului la targ. Ar fi frumos sa mergem si sa cascam gura pe la tarabele de la targ, iar apoi, in fuctie de cum permite timpul fiecareia dintre noi, sa mergem la un suc in Herastrau, ori la o terasa de acolo, ori pe iarba langa apa, sa stam la povesti Smile

Pentru mine e ok , doar ora sa o stabilim si sunt acolo. Smile
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de aisha Joi 25 Iun 2009, 3:41 pm

As vrea sa va vad si eu, dar nu promit. Daca n-o fi si n-o fi, poate ne mai vedem in timpul saptamanii, imi e mult mai la indemana, iar parcul Carol pt mine e ideal ca loc de prietenie si de beat
Oricum, vara nu s-a terminat.
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mar 07 Iul 2009, 12:59 pm

Ce s-a intamplat in acea zi, a ajuns careva la Muzeul Satului?

Propun sa ne vedem in cursul acestei saptamani in Herastrau, ce spuneti... incercam o intalnire?! In cazul meu este posibil sa vin cu balaurul mic, asa ca vom sta pe iarba, la o bancuta... o sa-mi iau si croseta wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Mar 07 Iul 2009, 1:26 pm

Vin si eu cu croseta wink si cu andrelele
Dar eu doar maine as mai putea, pt ca joi dimineata sau vineri dimineata, in functie de cum se anunta vremea, plecam pe biciclete la Brasov.
Daca stabiliti pentru maine, atunci contati si pe mine, voi fi acolo hug
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mar 07 Iul 2009, 1:33 pm

ioana soare a scris:Vin si eu cu croseta wink si cu andrelele
Dar eu doar maine as mai putea, pt ca joi dimineata sau vineri dimineata, in functie de cum se anunta vremea, plecam pe biciclete la Brasov.
Daca stabiliti pentru maine, atunci contati si pe mine, voi fi acolo hug

Din partea mea este oK maine, asteptam si parerea fetelor in cursul zilei de azi wink
Stabilim mai tarziu ora!
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada Mar 07 Iul 2009, 1:44 pm

arime a scris:o sa-mi iau si croseta wink

si un tort daca se poate wink foame
ma bag si eu in vorba ... eu oricum nu vin, dar tare mi-ar placea!

pupicei si spor la intalneala! ura

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mar 07 Iul 2009, 2:02 pm

diada legat de tort nu trebuie sa mi se spuna de 2 ori wink
Doar sa fiu sigura pt. ziua de maine si fac un tortulet special pt. aceasta zi love


later edit::

cum intalnirea are loc in cursul saptamanii si lumea mai si lucreaza, o ora potrivita de intalnire ar fi dupa-amiaza (in jurul orelor 18.00-19.00)?!

O lista provizorie cu fetele care s-au inscris deja:

arime

Ioana

An-deea

RalucaS
...


lista ramane deschisa



ps:
cu fetele am vb. pe mess wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Mar 07 Iul 2009, 4:26 pm

Arime tu faci niste tortulete asa de frumoase ca nici n-as indrazni sa-l ating ca sa nu-l stric! flower

Pentru mine e foarte bine in jur de 18-19. La Expoflora?
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mar 07 Iul 2009, 4:58 pm

Ioana, maine trebuie sa indraznesti sa-l papi hug

Ma gandesc sa ne intalnim in "centru", sunt 2 fantani arteziene (exista intrarea de la Arcul de Triumf si intrarea de la TVR... sper sa fi reusit sa ma fac inteleasa)
N-am idee unde este expoflora, vin cu masina si o sa parchez pe partea cu intrarea de la TVR... stiu ca acolo in cursul saptamanii gasesc sigur loc de parcare... oricum, pe seara poate reusim sa facem schimb de nr. de tel. sa putem comunica si in cazul in care nu ai timp sa intri pe forum... Smile

Dupa ce ne intalnim vedem acolo ce facem, unde ne stabilim wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Mar 07 Iul 2009, 8:48 pm

Bine, bine... pai pe mine nu ma luati cu voi? scratch
Mai bine la intrarea dinspre TVR, la statuia lui Charles de Gaulle. Si eu tot din partea aia vin, Ioana si Arime la fel, daca e ne intalnim in centrul parcului cu restul fetelor.
Daca va zic ca azi noapte am visat ca ne-am dus intr-o excursie, vreo 9 de pe forum, pe undeva pe la munte. rade Si chiar ma miram ca ne-am intalnit mai multe decat fetele de pe Culi, cand isi dau ele intalnire... Deci gand la gand, sper sa ne vedem maine, cat mai multe. prietenie

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de ioana soare Mier 08 Iul 2009, 10:07 am

Admina cum asa, tu esti mereu pe lista! hug

Si eu tot la intrarea aia m-am referit cand am zis expoflora, asa stiam eu zona de acolo de cand eram mica.
Dar ce ne facem cu ploaia torentiala care se pare ca vine in fiecare zi candva intre 18 si 20, fara sa anunte dinainte? Ma gandesc mai ales la Raisa, ca asa am inteles, ca Arime vine si cu piticul mic. Ma uit sa vad ce previziuni sunt pentru dupa-amiaza asta.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mier 08 Iul 2009, 10:14 am

Cum fara tine Admina, nici nu concepeam sa nu te revad hug
off, aveam de gand sa fac un mini tortulet, dar cum nu eram sigura de intalnire mi-am propus sa o las pe data viitoare cand o sa stabilim din timp cu surle si trambite wink

Ai dreptate Ioana, daca ploua ce facem, ne vedem ori ba... ploaia torentiala isi face aparitia zilnic in ultima perioada in jurul orei in care am stabilit intalnirea?! zid
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de arime Mier 08 Iul 2009, 1:28 pm


ramane locatia Herastrau - intrarea dinspre TVR, la statuia lui Charles de Gaulle
19.30 este oK???

Astept confirmarea voastra pana in jurul orei 15.00



wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Admina Mier 08 Iul 2009, 2:04 pm

Eu sunt pro! O sa fiu in zona oricum, asa ca o sa fiu acolo.
bucurie Hai, ca va fac galerie...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB