Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

+85
bluegray
Arabela82
StMihaela
nicoleta.a
nalexandra
Rosedust
ancaroman
elena60
mitulina
Irina85
Floren
saharra
dorina1234
margelutamea
cristi970
maravela lucia florina
GinaCornescu
greieras
dragan mirela
B-Zsu Land
Ladia
letho
Ramonica
roxy29
ioana soare
loremunteanu
Cristinick
cristinica_70
Aditza
JoculMargelutelor
Sonia22
seandreea
loriem77
Giorgi
elro
gabi1972
Gabiuta
accesoriihandmade
emilly
nasturelsv2
Bijuterii Ramona
bisisica bijuterii
kartusica
ancaanca
Day Lily
d_oana
cristinica_xri
Amalia T. Design
RedSonnyc
lotica
aalexander
mokatoka
ChrisReeana
cami26
alinachiri
SilviaDumitrescu
MagdaMarin
GIO Studio
xgabitza
jariel
LORIMAR
pau.aleon
Anaderol77
maddy13
Fran78cesca
cillywilly
Day
darkpoke
Andata
ador.mita
smihaelaviorica
DianaDumitrescu
zmotocel
Rica Mateiuc
anca1820
gretty
lenut
andrea.z style
czuky
Dragonfly
maria_covacef
zoze
Admina
JuiCy
betymi72
89 participanți

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Day Joi 01 Aug 2013, 8:35 am

Bine de stiut,Mom Smile
A,si am vazut in pliantul Kaufland ,saptamana asta masina de paste in promotie,parca 59 lei.
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 01 Aug 2013, 12:41 pm

Eu am fost azi la ei la magazinul din Constanta si mi-am luat fimo lichid (preturile sint aceleasi ca pe site). Parca prin alte parti sint mai scumpe tot ce tine de polimer.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4625
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de ancaanca Vin 02 Aug 2013, 11:06 am

Imi iau adaptoare daca as avea extruder....si-mi iau extruder daca as fii hotarata. Bocanci sau extruder....extruder sau bocanci. Nimic nu ma opreste sa le iau pe toate...si totusi zid 

Multumesc de pont hug 
ancaanca
ancaanca
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1111
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

http://zurzuri.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 02 Aug 2013, 11:56 am

Ce bocanci? Unde bocanci? Vreau si io!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4625
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de ancaanca Vin 02 Aug 2013, 6:37 pm

rade Iti trimit PM
ancaanca
ancaanca
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1111
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

http://zurzuri.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de roxy29 Lun 12 Aug 2013, 1:07 pm

vlad_mom a scris:Eu am fost azi la ei la magazinul din Constanta si mi-am luat fimo lichid (preturile sint aceleasi ca pe site). Parca prin alte parti sint mai scumpe tot ce tine de polimer.
si eu iau de la ei de cand au deschis magazinul...am o problema cu coletele, mai mereu asteptam pana ma plictiseam sau sarma era indoita sau nu mai stiu ce lipsea, asa in magazin iei ce vrei si le si vezi. din pacate pentru cei din tara au multe produse doar in magazin si nu pe site, au niste mix-uri de margele de 3-4 mm o frumusete, iar pe site nu apar. din pacate la capitolul placate cu argint stau cam prost au doar sarma, in rest nimic:((. un site bun cu accesorii placate va rog daca stiti, va raman datoare. mai e unul in constanta dar e pe sfarsite si nu mai au mare lucru:(
roxy29
roxy29
helper
helper

Numarul mesajelor : 40
Localizare : constanta
Data de inscriere : 21/01/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 13 Aug 2013, 1:57 am

Da, am observat si eu ca aveau produse care pe site nu apareau (ca-l rasfoisem cap-coada inainte si am fost surprinsa sa gasesc si altele care-mi trebuiau chiar).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4625
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de kartusica Mar 13 Aug 2013, 5:06 pm

Am fost astazi la Hanul Cu Tei si am gasit niste foi de texturare foarte interesante. Sunt de fabricatie franceza, DTM Loisirs Creatifs este producatorul. Sunt foarte multe modele iar printre ele am gasit doua care mi-au placut foarte mult, unul cu flori si altul cu fluturi. Materialul din care sunt facute este foarte flexibil iar modelul pare destul de adanc imprimat, oricum mult mai adanc decat cele de la FIMO.

Aici am gasit catalogul producatorului, la paginile 60-61 sunt toate modelele de foi de texturare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pretul lor este 20 de ron bucata.

Tot de la acelasi producator am mai gasit niste cuttere foarte foarte mici cu modele geometrice, sunt multe cuttere in punguta iar pretul lor este 15,20 ron. Eu le-am luat mai ales pentru cele ovale cu care voi putea taia petale sau frunze.
kartusica
kartusica
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 179
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/09/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 21 Aug 2013, 11:57 pm

Buna seara fete bijuterese!
Vin si eu cu o intrebare (sau mai multe) la voi.
1. exista in Brasov vreun magazin de unde se poate cumpara  fimo si alte accesorii pentru bijuterii?. Daca da va rog frumos imi spuneti si mie adresa sau macar, cam pe unde, sau cum se numeste... Va rooog
Va multumesc!
Editez ca am gasit unul insa din pacate nu are program duminica

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Ramonica Dum 25 Aug 2013, 9:54 pm

Silvia sunt mai multe, dar nu sunt deschise duminica.
Cel mai bine aprovizionat este Galeria Creativ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mai este acesta in centru langa hotel Aro [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tot in centru este Inspir, aici au multe margele dar parca am vazut si fimo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta e la iesirea din oras, aproape de Real [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 26 Aug 2013, 11:37 am

Ramonica multumesc mult de tot.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Ramonica Lun 26 Aug 2013, 11:33 pm

cu placere
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de JoculMargelutelor Vin 20 Sept 2013, 9:56 am

Materiale gasiti si in magazinul de pe breslo RECLAMA
...
Margele din semipretioase, accesorii metalice bronz, cupru, argintii, etc.
Predarea personala gratuita in Bucuresti

Edit Admina: Vei fi exclusa de pe forum, pentru nerespectarea Regulamentului!
JoculMargelutelor
JoculMargelutelor
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/03/2013

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Admina Sam 02 Noi 2013, 11:14 am

Merci Unde gasesc accesorii de biju argintate sau din argint, mai bunute? Caut o terminatie de colier, mai lata, de 1.5-2cm, dar din argint si mi s-au impaienjenit ochii pe net, site-uri romanesti. Ar fi ok si ceva din afara, daca ar ajunge repede, relativ.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de letho Sam 02 Noi 2013, 11:40 am

Admina, arunca o privire aici Nu le stiu exact pe astea dar ce-am luat de acolo a fost ok de fiecare data.
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Admina Sam 02 Noi 2013, 12:28 pm

hug Merci, am ginit cateva interesante. Nu am ajuns la magazinul asta. Cautarea pe site e cam ciudata, daca scriam "terminatii argint" imi dadea 4 produse. Daca scriam argint, imi dadea 191 de pagini si ma apucasem sa le parcurg pe toate...rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de betymi72 Sam 02 Noi 2013, 3:31 pm

mai cauta dar acolo sunt bunute produsele si sunt seriosi...am luat si eu mai demult accesorii si sarma de acolo...
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de kartusica Mier 20 Noi 2013, 8:26 pm

Tocmai am primit pe mail un anunt pt reduceri la FIMO si accesoriile pt FIMO. Este destul de avantajos ... 6 lei pachetelul. Pe mine ma tenteaza si texturile, ar fi cam 15,2 ron setul cu 4 texturi. M-am gandit ca poate va intereseaza si pe voi. Amanunte gasiti aici wink 
kartusica
kartusica
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 179
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/09/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Ladia Joi 19 Dec 2013, 10:00 am

In jur de 6 lei era si la casaretro, nu stiu daca mai au. Si din ce imi amintesc si margelute. E un magazin de hobby-uri, eu luam de la ei intr-o vreme coli cu diverse modele pentru felicitari handmade.
Ptr bijuuri am tot comandat de la simoshop dar acum s-au reprofilat pe swarovsky. Mie mi-au placut foarte mult ptr ca au fost amabili si prompti, iar cand cumparam eu, aveau o tona de margelute. Si margelatu a fost ok, de la ei am luat cred ca o data sau de doua ori. Spor la margelit!
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de B-Zsu Land Joi 16 Ian 2014, 11:20 am

Fetelor, stiti un loc de unde se pot comanda texturi din cauciuc, gen Lisa Pavelka si eventual pulberi pearl-ex aici de la noi? Sau numai de afara?
B-Zsu Land
B-Zsu Land
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 481
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 19/10/2013

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de seandreea Joi 16 Ian 2014, 11:45 am

PearlEx gasesti la Colorit: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Si s-ar putea sa fie si la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , dar trebuie sa te uiti pe catalogul pdf, nu in magazinul online, ca nu au multe. Tot ei au si o groaza de stampile.
Lisa Pavelka parca am vazut pe Breslo.
In rest stampile au majoritatea magazinelor de arta si de silicon si de cauciuc. Trebuie doar sa cauti.

Un mic hint: poti cauta pe google dupa tara (Romania) sau limba si gasesti relativ usor magazine cu produsele pe care le cauti.
seandreea
seandreea
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Bucureşti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de B-Zsu Land Joi 16 Ian 2014, 12:01 pm

Mersi mult Andreea! Am cam cautat dar se pare nu destul...

La creahobbycraft am mai ajuns, dar pagina lor mi se pare un total mess...., insa in catalog am gasit ce cautam.
Urmeaza sa aloc si buget pt toate, ca nu va fi distractie ieftina Smile...
B-Zsu Land
B-Zsu Land
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 481
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 19/10/2013

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de dragan mirela Joi 16 Ian 2014, 12:49 pm

buna ziua ,stie cineva de unde se poate cumpara un ,,aparat,, de facut niste bratari(curcubeu in engleza) din elastice multicolore?multumesc anticipat
dragan mirela
dragan mirela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 272
Varsta : 51
Localizare : craiova
Data de inscriere : 16/11/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de seandreea Joi 16 Ian 2014, 1:02 pm

B-Zsu - asta e cautarea mea: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
(Am pus filtru pe tara, cum ziceam).
Ah, si apropos, am vazut niste stampile dragute aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Si aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sigur mai sunt insa si altele. Cauta magazine de arte online, ca sunt multe: profiart, pictor, mustash, galeria kreativ si sigur mai sunt.


Dragan Mirela - nu am auzit de un asemenea aparat. Poti pune o poza?
seandreea
seandreea
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Bucureşti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de B-Zsu Land Joi 16 Ian 2014, 2:58 pm

Mersi inca o data Andreea, o sa mai studiez. De-asi gasi un loc unde este de toate.... Ei si la un pret bun, ar fi excelent....
B-Zsu Land
B-Zsu Land
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 481
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 19/10/2013

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 7 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB