Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

+85
bluegray
Arabela82
StMihaela
nicoleta.a
nalexandra
Rosedust
ancaroman
elena60
mitulina
Irina85
Floren
saharra
dorina1234
margelutamea
cristi970
maravela lucia florina
GinaCornescu
greieras
dragan mirela
B-Zsu Land
Ladia
letho
Ramonica
roxy29
ioana soare
loremunteanu
Cristinick
cristinica_70
Aditza
JoculMargelutelor
Sonia22
seandreea
loriem77
Giorgi
elro
gabi1972
Gabiuta
accesoriihandmade
emilly
nasturelsv2
Bijuterii Ramona
bisisica bijuterii
kartusica
ancaanca
Day Lily
d_oana
cristinica_xri
Amalia T. Design
RedSonnyc
lotica
aalexander
mokatoka
ChrisReeana
cami26
alinachiri
SilviaDumitrescu
MagdaMarin
GIO Studio
xgabitza
jariel
LORIMAR
pau.aleon
Anaderol77
maddy13
Fran78cesca
cillywilly
Day
darkpoke
Andata
ador.mita
smihaelaviorica
DianaDumitrescu
zmotocel
Rica Mateiuc
anca1820
gretty
lenut
andrea.z style
czuky
Dragonfly
maria_covacef
zoze
Admina
JuiCy
betymi72
89 participanți

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Giorgi Vin 15 Mar 2013, 9:02 am

Bisisica ,vad ca ai avut numai neplaceri cu sarma asta luata la recomandarea mea .Imi pare chiar rau pentru ca ti-am zis ce si de unde iau eu .M-am gandit ca fac un bine ,data viitoare o sa ma gandesc de foarte multe ori pentru ca nici prin cap nu mi-a trecut ca daca sarma mea a fost buna ,a ta ar putea fi altfel.
Si eu lucrez cu sarma argintata si mai rar de argint dar inca nu am facut din argint chestii asa de complicate ca sa o patesc si eu.Eu am folosit sarma mai groasa care chiar a fost buna.
Sper ca nu te-am suparat asa de tare! pupi

"Unul dintre testele care poate fi facut foarte usor acasa este cel al proprietatilor magnetice. Argintul, aurul si platina nu sunt atrase de magneti, spre deosebire de nichel. Nici cuprul nu este atras de magnet, insa culoarea acestuia poate fi recunoscuta foarte usor".
Alta rezolvare ar fi solutia speciala pe care o gasesti cautand pe google ,vezi bine ,nu mai recomand saituri Smile
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Vin 15 Mar 2013, 2:15 pm

Giorgi pupi stai linistittaaaaaa nu m-am suparat! Deloc.
Prefer sa i-au de acolo de unde au mai luat si altii, ca inseamna ca nu sunt tepari.
Sincer am preferat pe acestia de acum pentru ca aveau si inchuietori. Ceilaltalt nu avea. Asta a fost criteriul.
Data viitoare, incerc si de acolo wink Am vorbit la telefon cu tipul, pare serios si interesat de afacerea sa.

Am incercat si cu otetul: nu s-a inngerit, dar si-a schimbat putin, pe anumite zone, aspectul. E inca la testari (post comanda, dar asta e!)

La faza cu magnetul...merge si nu prea. Pentru ca in anumite situatii chiar si obiectele de argint/aur contin metal. In inchietorile de tip cheita/lonbets se gaseste un arc- care este metalic. Deci vor atrage magnetul.
Si pot fi bagate si alte metale neferoase (care nu vor fi atrase de magnet) in aliajele cu metalele pretioase. Deci testul cu magnetul nu e elocvent Sad
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Dragonfly Dum 24 Mar 2013, 8:46 am

Daca sunteti in cautarea unui extruder de la Makin's , cineva il vinde cu 100 lei click aici

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Blog Accesorii & Machiaj  : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de kartusica Lun 25 Mar 2013, 2:14 pm

Baza colier cauciucata pentru colierele circulare tip "zambet" rade

De aici am luat eu, dar nu am gasit decat pe negru. Inchderea este magnetica. Mie mi-au placut. Mai au un model putin mai subtire si unul circular din piele impletita.
Au fost foarte amabili. Pentru Bucuresti accepta livrare personala.
kartusica
kartusica
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 179
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/09/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de ancaanca Lun 25 Mar 2013, 3:54 pm

Multumesc, Kartusica! hug

Snur cauciucat alb am vazut ca au [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ancaanca
ancaanca
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1111
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

http://zurzuri.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de maddy13 Lun 25 Mar 2013, 4:24 pm

Ma intereseaza si pe mine astfel de tuburi doar ca eu vreau de cele gaurite in mijloc pe care sa introduc sarma siliconata sau sarma de memorie. Vroiam pentru bratari de barbati.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de ancaanca Lun 25 Mar 2013, 5:47 pm

Maddy, cele gaurite la mijloc se gasesc la magazinele de elecrtonice sau electrice, doar ca sunt pline de fire. Daca nu ma insel, se numeste cablu litat sau mai este unul, se numeste conector, care are un singur fir pe care nu ti-l recomand (este aproape imposibil sa scoti firul). Sunt cu invelis (cauciucul) siliconate sau din plastic. Singura problema la ele este ca trebuie sa te chinui sa scoti firele din el si se pot rupe (cum am patit eu). Firul pe care il aveam este mai vechi. Al meu sot m-a bodoganit ca-i stric firul lui bun (nu a facut nimic cu el de ceva ani) wink
ancaanca
ancaanca
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1111
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

http://zurzuri.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de cristinica_70 Mar 26 Mar 2013, 8:23 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

asta este gaurit in mijloc.Daca se considera reclama rog sa-l stergeti.
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de darkpoke Mier 03 Apr 2013, 9:39 am

de unde am cumparat furniturile pt bratara
momentan nu mai au pe stoc Sad
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Bijuterii Ramona Mier 03 Apr 2013, 10:57 am

Multumesc mult, Ramona pentru raspuns! Eu am cumparat o singura data de pe aici.
Bijuterii Ramona
Bijuterii Ramona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 235
Varsta : 53
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 15/11/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Cristinick Lun 08 Iul 2013, 2:06 pm

Am comandat si eu ceva de pe margelutze.ro si sunt nerabdatoare sa primesc pachetul.
Stie cineva in cat timp ajunge prin posta?
Cristinick
Cristinick
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 37
Localizare : acasa
Data de inscriere : 03/11/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de darkpoke Lun 08 Iul 2013, 4:34 pm

am descoperit recent un site din china
pandahall
nu stiu cate stiti de el...dar au o gramada de produse..furnituri, margele..si la preturi muuuult mai ok decat comandam noi de la noi
doar ca nu sunt la bucata..si se vand depinde de produs, la mai multe bucati
e cineva interesat/a sa facem o comanda mare..comuna..si impartim si taxele de transport? daca da..astept mesaj pe privat
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de loremunteanu Lun 08 Iul 2013, 6:14 pm

Darkpoke, eu il stiu de vreun an si ceva, aproape doi... dar m-am impiedicat de taxele de transport... Aveau si varianta site-ului pt UK, doar ca preturile erau mai mari...
Eu am ramas cu gandul la multe mixuri de-acolo...
Ma intereseaza si pe mine o comanda, dar nu chiar acum.... Daca ma hotarasc, te caut... poate mai e valabila oferta...
Sa aveti spor la margelit! Eu va urmaresc zilnic, doar ca nu am postat pe-aici... Multe din voi ma stiti de prin alte locuri.
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Sam 13 Iul 2013, 10:08 am

darkpoke a scris:am descoperit recent un site din china

e cineva interesat/a sa facem o comanda mare..comuna..si impartim si taxele de transport? daca da..astept mesaj pe privat

@darpoke...dar fiind din china nu apare problema cu vama si cu o valoare mai mare de... nu mai stiu ... 15 $ ?
si eu imi mai iau din china diverse, dar ma tin sub 10 $.zid 
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de vlad_mom Sam 13 Iul 2013, 11:16 am

Ramo, de la pandahall am luat eu si nu-l recomand, sincer...am avut niste discutii cu ei in urma primirii pachetului... Turcuazul natural era de fapt sfarimatura cu liant, margele acrilice care imi lasau vopseaua pe maini, margele de sticla cu multe defecte, pinurile cu bucla(juma de kg) le-am aruncat ca sarea emailul de pe ele cind le indoiam, tortitele de cercei daca voiai sa le mai stringi un pic crapa emailul...iar la seturile de mixuri nu-ti poti alege culorile si te trezesti ca iti vin o gramada cu care chiar n-ai ce face (siraguri multe transparente, semipretioase de proasta calitate). Plus chestia cu vama ca nu-ti pot trece sub valoare foarte mult, sub 100$ nu. Singurele chestii ok au fost sireturile de piele si textile.
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4702
Varsta : 46
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de darkpoke Lun 15 Iul 2013, 1:53 pm

ms mult vlad_mom..chiar nu aveam vreo informatie despre ei
deci pica de pe lista
bine de stiut
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Andata Lun 15 Iul 2013, 6:27 pm

Eu mi-am mai luat diverse chestii de pe ebay, in general cu free P&P si pe licitatii, nu pe "buy now". Poti ajunge la preturi mult mai ok decat daca le-ai lua de la noi, am luat de exemplu 30 m de snur de piele la 2 mm cu 3.60 lire (eu intru pe ebay.co.uk), deci cam 60 de bani/m in conditiile in care la noi e aprox. 2 lei metrul.
Iti trebuie doar un cont de paypal. Nu mi s-a intamplat inca sa dau o comanda si sa nu vina
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de maddy13 Lun 29 Iul 2013, 1:36 pm

Fetelor, a cumparat cineva margele Toho de la tensha de pe Breslo? M-ar interesa daca sunt de calitate, pentru ca unele sunt destul de scumpe si mi se par si putine la gramaj de 5 grame. Nu stiu sa estimez cat de multe sunt la astfel de gramaj. Ajutati-ma, va rog!
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de ioana soare Lun 29 Iul 2013, 2:06 pm

pe robins-beads.co.uk iti scrie cate margele toho intra la un anumit gramaj. este in functie de marimea lor. este precizat pentru fiecare marime.
margelele toho sunt margele toho, nu sunt mai calitative sau mai putin calitative. doar daca vinde margele obisnuite ca fiind toho, dar asta nu prea se poate pt ca toho au finisaje deosebite, specifice lor, iar la cele comune, transparente sau asemenea, se observa diferenta de uniformitate cu ochiul liber.

ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de maddy13 Lun 29 Iul 2013, 2:34 pm

Ioana, multumesc pentru raspuns. Asta as vrea sa cred si eu, ca sunt chiar margele Toho, pentru ca stiu ce inseamna. Macar sa stiu ca merita sa comand, de asta am intrebat daca a cumparat cineva de acolo.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de xgabitza Lun 29 Iul 2013, 2:49 pm

Tensha e ok, am luat eu de la ei. Preturile difera de la vanzator la vanzator, dar destul de putin.
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Giorgi Lun 29 Iul 2013, 3:27 pm

Si eu am luat de la ei.Multumita !Astea sunt preturile la margelele bune.Ies si bijuteriile mai scumpe dar se vede clar diferenta ,mai ales cand le muncesti din greu.Si eu mi-am pus problema cum ar fi sa iau din afara....Le-am gasit pe cele de la Gutterman prin magazine ,in afara .Tot scumpe dar tot frumoaaase.
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de maddy13 Lun 29 Iul 2013, 3:38 pm

Asta am vrut sa aud, daca cineva e multumit de calitate pentru ca tepe poti lua oricand. Multumesc, Giorgi! Am sa comand luna asta de acolo.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Giorgi Lun 29 Iul 2013, 4:11 pm

Cu placere Maddy!
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 01 Aug 2013, 8:10 am

Cautind fimo lichid AICI am dat peste discuri si adaptor pentru extruder la reducere, daca intereseaza pe cineva.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4702
Varsta : 46
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB