Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

+53
Dodo-pui
georgeta.prnic
tiana
Ramonica
milena
rucsy
anc@
Chirrox13
Karina33
ismi3ismi
SilviaDumitrescu
teisoara
mnarcisa
Serban Valentina
kitty_1973
mariaz_09
Marry
Andata
Admina
iuliana72
emma90
CCristinaC
ancamm
firicel
Uca
mykya
mihaelavama
elenaxx
adelina24
ileana cosanzeana
Lucia.BlueFlower
violetas
despina13cucli
annamaria26985
ivanoiuadela9
carmenco
andegelia
clodi
diana-s
bela gio
geo
ikuta
diada
amoni
Nicoleta Irimescu
fizicuta
cld
zahariaelouise
Gianina4ever
betymi72
denis21
letho
julix_2007
57 participanți

Pagina 6 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Vin 23 Dec 2011, 2:17 pm

Smile Am primit si de la a doua craciunita iuliana72 !!! hug kiss pupi
Multumiri si din partea celei ce le va purta!!Ai facut-o tare fericita!! Merci love

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

tocmai vroiam se postez si a intrat Carmenco Smile Ma bucur mult ca am reusit sa te bucur!! hug pupi

Craciun fericit tuturor forumistelor!!

Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Karina33 Vin 23 Dec 2011, 2:34 pm

Pana revine Carmen cu poze am luat eu pauza de-o cafea si indreptat oase.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anc@ iti multumesc pentru cicolata speciala, ingerasul delicat si colindele ce le voi asculta dupa ce termin si curatenia.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

M-ai emotionat Clodi cu ce-ai scris in felicitare! Sa-ti aduca Craciunul numai bucurii! Dupa cum vezi m-am si motzat cu margelutele si cerceii! Sunt SUPER! De mult iti admir bijuteriile pe picasa, acum am si eu ceva lucrat de tine! Si-mi place colierul ca-i lung, nu ma strange de gat!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Teisoara pupi M-a amuzat mosul cu luminita, o sa-l vad diseara cum face! Pup-o pe Thea pentru turta dulce trimisa! E super-dulce, frumos ornata si frageda (o sa salvez retata ta pentru alt Craciun)! Fularelul crosetat (cum oti avea rabdare sa crosetati de-astea?) o sa-l plasez unei nepoate, eu nu prea port nimic la gat, iar sa stea degeaba e pacat de el ca-i tare frumos!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Marry extra-craciunita mersi mult, imi place tare coronita sfestnic! Aseara cand am gasit avizul ma uitam la adresa si ma gandeam de ce mi se pare cunoscuta, apoi mi-am amintit ca doar o scrisesem si eu mai demult!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima extra-craciunita, Uca, mi-a trimis si mie sa ma oftice un clopotel-globulet! Tare frumos ti-a iesit! Si bineinteles ca-i bibilit si curat lucrat!
M-a bufnit rasul cand am desfacut hartia si-am vazut cutiuta de la bec, mi-am amintit ca eu ti-am trimis colet in cutiuta de medicamente si abia mi-a primit-o la coletarie.

Pentru ca s-ar fi pierdut printre alte globuri in brad am lipit clopotelul si ingerasul in hol pe pantofar. Acolo o sa le vada lumea mai bine!

Si-am uitat sa pozez si sa-i multumesc si Diadei pentru o punga de lana pupi si Adminei pentru reducerea oferita la comanda pupi

Multumesc mult fetelor! E mare lucru ca ne facem bucurii asa la distanta, fara pretentii, din ce stim si putem fiecare sa lucram!

SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI! kiss

Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de firicel Vin 23 Dec 2011, 4:08 pm

Elenaxx,ma bucur mult ca ai primit cadooul de la mine si-ti si place! pupi
Am mai primit azi un coletel dragalas cu un set supeb de bijuterii din sarma si perlute,de al Amoni:colier,bratara si cercei.Amoni,imi place foarte tare setul!felicitari pentru noile realizari! pupi
Am mai primit trei avize:de la Elenaxx,de la Denis21 si de la ...cred ca Marry.
Voi avea multa nerabdare pana ce le voi vedea in manutele mele pe cele trei.Va multumesdc din suflet pentru ca mi-ati fcut ziua frumoasa.Voi posta in curand! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Vin 23 Dec 2011, 4:30 pm

Karina,eu spun ca nu s-a terminat luna cadourilor... Smile
Am luat si eu ,in sfarsit,coletul de la a doua Craciunita care este...Ionela...draga mea m-ai dat gata cu ingerasul ,deci asta e pe primul loc in ordinea preferintelor...haideti sa vedeti frumusetilee...si am cercelusi cu om de zapadaaaa...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc! kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de amoni Vin 23 Dec 2011, 4:42 pm

Sa le porti sanatoasa firi pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de emma90 Vin 23 Dec 2011, 4:52 pm

in sfarsit am pus si eu mana pe coletule love Karina si Uca, sunt absolut superbe toate kiss cred ca nici nu mai trebuia sa va scrieti si nick-ul de pe forum pt ca fiecare mi-ati trimis cate ceva care va poarta amprenta si le-as fi recunoscut oricum pupi va multumesc din suflet, sunt superbe toate hug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
primul este de la Uca...clopotelul este minunat, parintii mei i-au dat tarcoale, chinuindu-se sa inteleaga cum l-ai facut, le-am explicat cam cat si cum am inteles eu si am primit instructiuni clare ca pana la Craciunul urmator sa invat sa-i fac Smile si saraca mami i-am dat de lucru acum, trebuie sa invete sa-mi mai faca asemenea gulerase - fular...este superb si pufos, iar culoarea este foarte frumoasa...brosa o s-o folosesc si simpla la hainuta, d'abia n-o sa mai para asa sobra...iar colile se vor transforma in alte globulete in curand :D
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina, ador pernita, se potriveste perfect cu camera si lenjeriile mele de pat pt ca sunt pe nuante de portocaliu-piersicuta...si in plus ador pernutele, daca as putea mi-as pune o gramada pe pat, la fel ca turcii aia :D vaza este superba, ador florile, deci va fi permanent umpluta cu ceva hug cele doua bucatele de organza (cred :-S) le voi folosi ca esarfe, am chiar o rochita de culoarea celei mai deschise pt revelion, deci se va potrivi perfect pupi ciocolatele deja le-am impartit cu mama Smile) mami o ia pe cea cu alune, eu pe cea cu portocale si scortisoare, este preferata mea love (vor prinde bine in ziua Craciunului, dupa atata post) si iti multumesc si pt materialele care mai erau prin colet, voi face alte si alte brose din ele love
multumesc Craciunitelor, ati fost tare darnice love
Sarbatori fericite si voua si un an nou, mai bun!! kiss
astept vesti de la cealalta craciunita care trebuia sa primeasca un pachetel de la mine...a fost pus de saptamana trecuta si ar fi trebuit sa ajunga deja, mai ales ca este asa aproape, sper ca nu s-a ratacit pe drum pachetul Sad
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 23 Dec 2011, 4:54 pm

A ajuns abia acum avizul de la a 2a mea Craciunita...sper sa pot sa il iau azi de la posta sau maine la prima ora....Am emotii...ma simt fericita ca cineva s-a gandit la mine, nu continutul e important pentru mine..Te pupi Craciunita mea draga
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de rucsy Vin 23 Dec 2011, 5:10 pm

Am primit si eu ambele cadouri. Pun pozici mai tarziu, acum sunt la servici.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 23 Dec 2011, 6:02 pm

E musai sa ma laud iar, dar din pacate doar cu vorbe wink
Mos Craciun Ikuta mi-a trimis printre fire si papiote de ata de matase si o stical imbracata cum face ea, dar.... si plina cu palinca. Si nu pot sa nu va povestesc reactii. Vin de la posta cu coletul direct in sala unde imi tinuse locul fimiu cel mic. Zic in pachetul asta parca colcaie ceva wink ( pe drum parca auzisem ceva ) Desfac pachetul si binenteles ca se adevereste banuiala mea. Fimiu zice citez " cat de betiv trebuie sa fii ca sa primesti palinca de la Mos Craciun ? Si tu vrei ca din asa familie eu sa ies inginer?"
Printre hohote de ras iti multumesc Ikuta!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de milena Vin 23 Dec 2011, 6:05 pm

Si eu am primit cadourile, nu stiu cine este a doua craciunita MARILENA , dar fularul primit de la tine Mari draga l-am si pus la gat si am fost cu el la servici, se potriveste de minune cu caciula pe care o am si ma face mai frumoasa. Multumesc din suflet Anca, pentru coronita wink
Elouise ingerasul primit de la tine face minuni in casa mea, am si eu problemele mele, dar de cant am primit ingerasul s-au schimbat multe.
Voi atasa poze cu darurile primite.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Ramonica Vin 23 Dec 2011, 6:05 pm

Fetelor am primit si eu cadourile, va multumec din suflet, m-ati inveselit.
De la Craciunita Chirrox13 am primit un fular pufos, ornamente de brad si o felicitare muzicala

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De la Craciunita Emma 90 am primit bijuterii, niste ornamente superbe, o masca de fata si o felicitare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Imi cer scuze fetelor care vor primi de la mine ca am intarziat dar am avut motive intemeiate, un deces in familie. Am fost plecata din oras, abia aseara m-am intors si azi am trimis cadourile, sper sa va placa, totul e facut de manutele mele cu drag. Doamna de la posta mi-a zis ca marti o sa ajunga. Sarbatori fericite si linistite tuturor!
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de cld Vin 23 Dec 2011, 6:37 pm

si eu am primit al doilea cadou.
ikuta te pup si iti multumesc! craciun fericit!!
pun poze mai tarziu sau maine cum prind telefonul lui fimiu, acum este la colindat!!!!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 49
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de geo Vin 23 Dec 2011, 7:12 pm

Imi pare rau, Craciunitelor, ca v-am tinut in suspans pana acum Smile. Abia astazi am ajuns la posta. Pe drum spre casa am incercat sa vad macar putin din ce am primit, dar cadoul de la Elenaxx, care era mai sus in plasuta, era asa de bine impachetat, incat nu am reusit sa vad mai nimic pana acasa. Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Toate cutiutele, plicurile si felicitarea din poza sunt facute manual. Elena, cadourile de la tine sunt lucrate frumos si cu multa atentie. Iti multumesc pentru seminte, chiar voiam sa-mi cresc busuioc si rozmarin. Poate vreau si flori de piatra, dar inca nu stiu ce sunt Laughing
Sotul mi-a furat repede manusa si sortul lol! (de fapt i le-am pus eu in brate, ca el gateste mai des)
Iti multumesc si pentru colinde si Cartea Junglei (tu probabil te-ai gandit la Sebi, dar si noi ne-am bucurat de film). kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bela gio, in aprilie ma voi intoarce la servici si voi avea cea mai faina agenda din birou. Ba nu, din cladire. Poate chiar din oras Smile
Iti multumesc din suflet pentru toate lucrurile frumoase ce mi le-ai trimis, imi plac foarte mult trandafirii. bucurie
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de bela gio Vin 23 Dec 2011, 8:12 pm

Ma bucur ca-ti place cadoul.
Am avut emotii ca nu va ajunge inainte de Craciun.
Oricum a mers in ritmul Postei romane: incet, incetisor si pi loc.

Iti doresc Craciun fericit si un an nou cu bucurie si iubire.

Simona
P.S. Ai vazut felicitarea?
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de emma90 Vin 23 Dec 2011, 8:57 pm

Ramonica, ma bucur ca ai primit cadoul, incepusem sa intru in panica daca nu ajungea ;)) sper ca ti-a placut pupi
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Ramonica Vin 23 Dec 2011, 8:59 pm

Mi-a placut foarte mult, multumesc pupi
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de diada Vin 23 Dec 2011, 9:14 pm

Am primit si eu cadoul de la craciunita denis21

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

un fular, sfesnic (minunat), saculet cu miros de lavanda (chiar imi place mirosul de lavanda) o ciocolata, o s-o desfacem dupa Craciun si vorbe frumoase! Iti multumesc din suflet! hug pupi sper ca n-a scapat ceva din poza.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Vin 23 Dec 2011, 9:46 pm

teisoara si gianyforever,ma bucur ca v-au placut!!!!
mitenele au fost primele tricotate de mine,ingerasii i-am facut cu drag sa va fie ingersi pazitori,iar restul sunt cumparate spre a completa cat mai reusit cadoul!!!!va poopp si sper sa va fie de folos si sa va amintiti de mine!!!craciun fericit!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 23 Dec 2011, 9:49 pm

ivanoiuadela9 a scris: Am primit şi eu cel de al doilea colet mi l a adus personal Moş Crăciun soţul doamnei Crăciunite kiss căreia îi mulţumesc din suflet pentru minunăţiile trimise chiar mi au dau lacrimile când am văzut asemenea frumuseţi factute de însuşi Crăciunita . Îi trimit pozele mai târziu Silviei să ţi le arate şi mi pare rău că nu am ştiut că o să mi ajungă personal că îi trimiteam şi eu ceva mai mult Crăciuniveg mele bela gio pupi nu am cuvinte să le mulţumesc Crăciunitelor mele pentru bucuria pe care mi au adus o kiss mulţumesc din
iata poza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si mai spune
ivanoiuadela9 a scris:Iar aici sunt alte minunăţii pictate de crăciunita mea dragă. O tăvita superbă ,o agenda , o felicitare deosebită şi un port fard plin cu bomboane (am uitat să le scot la vedere ) pe care o să l folosesc cu plăcere că îmi doream tare mult unul şi o mulţime de şerveţele de sărbătoare cu care se juca ştefan în momentul când făceam pozele . Mulţumesc încă o dată crăciunitei mele şi îmi pare rău că nu m a anunţat mai din timp că vine soţul la mine în oraş că puteam să i dăruiesc ceva mai mult decât ce i am trimis. Vă pup pe toate , chiar mi aţi adus multă bucurie . kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Vin 23 Dec 2011, 10:03 pm

Ce de daruri minunate!
Ileana Cosanzeana ,ma scuzi ca am scris numele tau nu mi-am dat seama cine este,nici nu m-am gandit prea mult ca am avut o zi plina rade dar tare frumoase sunt...imi doream un inger...pana ajung sa cos eu unul,mitenele in seara asta le-am probat,sunt super...nu pun poza ca va speriati de manichiura mea nefacuta...iar cerceii chiar sunt haiosi,si candela imi place si am mai primit un felinar acum am doua ..de iluminat...iar crema miroase a ...iti vine sa mananci cirese rade kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Marry Vin 23 Dec 2011, 11:15 pm

Karina,Carmen si Firicel ma bucur mult ca au ajuns coletele si ca am oferit si eu daruri prietenelor dragi din marea familie Forum. prietenie
Va doresc tuturor" Sarbatori fericite!" santa
pupi
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 24 Dec 2011, 12:44 am

ivanoiuadela9 a scris: Abia acum vă trimit şi eu prin intermediul Silviei cadoul de la bela gio . Aici e un mileut sau nu ştiu cum să i spun pictat impecabil şi un toc de ochelari la fel pictat cu 2 trandafiri superbi. Mulţumesc deja aveam o măsuţă pt el. pupi
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de clodi Sam 24 Dec 2011, 1:10 am

Valentina S, am ridicat coletul de la posta si sunt super tare entuziasmata:) Imi plac mult de tot podoabele crosestate (cata rabdare ai sa crosetezi? ) Iti multumesc pentru andrele- sunt primele mele andrele si o sa ma mobilizez sa le folosesc cu firul de la tine (culoarea este superba)
Lumanarea si-a luat locul langa decoratiunile de Craciun si bomboanele pofta le-am pus in afara spectrului vizual Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uca, mi-au mers la inima vorbele tale frumoase de multumire. Ma bucur ca iti plac! E super faina poza Smile

Karina, ma bucur din suflet ca iti place setul! Te pup! pupi

Silvia, am ras cu lacrimi si eu si sotul Smile))
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de geo Sam 24 Dec 2011, 8:59 am

bela gio a scris:Ma bucur ca-ti place cadoul.
Am avut emotii ca nu va ajunge inainte de Craciun.
Oricum a mers in ritmul Postei romane: incet, incetisor si pi loc.

Iti doresc Craciun fericit si un an nou cu bucurie si iubire.

Simona
P.S. Ai vazut felicitarea?
Simona, am vazut si felicitarea, dar ordonata cum sunt, si grabita sa vad ce am mai primit si sa fac poze, am citit-o si am pus-o repede la loc Smile. Ce ai scris tu acolo este un adevar absolut, iar cine stie aceste lucruri este cu siguranta fericit.

Sarbatori fericite tuturor! kiss

edit: Intre timp am citit si despre florile de piatra, si este foarte posibil ca voi avea unde sa le seman. Abia astept Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Serban Valentina Sam 24 Dec 2011, 12:11 pm

Claudia , ma bucur mult ca in sfirsit Mos Craciun ( a se citi Posta Romana)
ti-a adus coletul de la mine si sunt fericita ca ti-a placut continutul lui.
Am fost ingrijorata ca Mosul a ratacit cam mult pe strazi(il scuz a fost ocupat zilele acestea )dar bine ca a ajuns totusi in Ajun de Craciun..... rade rade
Da , crosetatul este unul din ,,hobyurile,, mele reluat dupa f f muulti ani,
iar atunci cind crosetez decoratiuni de Craciun si le daruiesc ,crosetez cu muuulta pasiune si emotie.
Anul asta am fost fericita ca mi-am procurat si firele speciale de decoratiuni, mi le doream de multa vreme, asa incit luminarea si decoratiunile de Craciun sa aduca muulta lumina,bucurie si fericire in casa ta.
Andrelele, sa stii tricoteaza singure .... rade rade iar firul este adecvat lor... nu este punctul meu forte .... tricotatul ... desi imi place sa ,,cochetez ,, cu el cu o conditie ... sa-mi placa firele dar si andrelele.
Si pe mine m-a cucerit culoarea firelor si ma bucur ca iti place si tie, sper sa mai aiba magazinul Firedetricotat.ro din aceasta culoare si dupa Sarbatori sa-mi procur si eu citeva sculuri.
Cum suntem in Ajun de Craciun ,iti urez tie si familiei tale Craciun Fericit!
hug

Craciun Fericit si Craciunitei sefe ,felicitari MyKya pentru organizarea acestui
minunat joc . hug Flowers
Craciun Fericit tuturor Craciunitelor ! si Extra Craciunitellor .. kiss
Si la Anul vom veni....vorba colindei:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 6 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB