Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

+54
tinap
SilviaDumitrescu
pufoi
AlinaJ.Bijoux
stoy
mariaz_09
Marry
danniela
elenaxx
geo
Lucia.BlueFlower
Nicoleta Irimescu
andegelia
clodi
denis21
Ramonica
violetas
ancamm
julix_2007
georgeta.prnic
bela gio
Dodo-pui
anc@
diana-s
betymi72
teisoara
iuliana72
diada
mihaelavama
annamaria26985
ismi3ismi
Chirrox13
cld
Admina
rucsy
Serban Valentina
despina13cucli
kitty_1973
mnarcisa
adelina24
Gianina4ever
emma90
letho
Karina33
Uca
firicel
Andata
danabarbu2007
milena
ikuta
ileana cosanzeana
carmenco
ivanoiuadela9
mykya
58 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de mykya Mier 09 Noi 2011, 1:37 pm

Vin sarbatorile! Vine Mosul! Anul trecut s-a lansat topicul Vrei sa fiu Craciunita ta? si a avut mare succes. Asa ca va propun sa repetam aceasta experienta placuta si in acest an. De preferinta, darurile vor consta in lucrusoare create de noi, din activitati handmade. Bineinteles ca trebuie sa existe si un regulament:

Perioada inscrierii: 09 noiembrie - 30 noiembrie orele 24,00.
Extragerea va avea loc in data de 01 decembrie iar pana pe 03 fiecare va primi adresa sau adresele celei sau celor carora trebuie sa trimita cadourile. Fiecare se poate inscrie cu un numar de 1 sau 2 daruri. Cate trimite atatea va primi. Daca e cineva care doreste sa faca mai multe surprize, e liber sa o faca dar in afara extragerii.
Coletele vor fi expediate incepand cu 14 decembrie astfel incat fiecare sa se poata bucura in ajun de Craciun de un frumos dar.
Pot participa membrii cu minim 75 de mesaje postate inainte de inscriere pe aceasta lista, si inscrisi pe forum inainte de 08 noiembrie orele 24, deci inscrierea pe forum, special pentru aceasta participare este exclusa!
Cum se face inscrierea: trebuie sa postati in acest topic dorinta voastra de a participa si numarul de cadouri pe care vreti sa il trimiteti/primiti - maxim 2.
ATENTIE: nu postati adresa public pe forum!!!
Dupa ce primiti adresele la care trebuie sa trimiteti va rugam nu postati sub nici o forma numele intreg sau adresa celui caruia trimiteti. Aceste date sunt confidentiale si nu trebuie facute publice tuturor utilizatorilor!
Fiecare va stii cui trimite dar nu va stii de la cine primeste! Ramane surpriza pana la primirea coletului.

Pot participa doar utilizatori cu adresa de corespondenta din Romania.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mier 09 Noi 2011, 2:44 pm

Super. Chiar vroiam sa va intreb daca vom mai face ceva de genul si anul acesta . Eu sunt prima pe lista si ma inscriu cu 2 cadouri .... restul in particular doar ca o sa mi trbuiasca adresa persoanei respective dar asta o rezolvam la momentul respectiv . va pup si spor la treaba doamnelor
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de carmenco Mier 09 Noi 2011, 3:56 pm

Asteptam!!!!!!
Iti multumesc mykya pentru initiativa!
Ma inscriu cu doua cadouri si urez de pe-acum spor la lucru toturor craciunitelor!
kiss
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mier 09 Noi 2011, 4:38 pm

mykyta,ma inscriu si eu!!!!!!cu 2 cadouri!!!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de ikuta Mier 09 Noi 2011, 6:38 pm

Mykya, si eu ma inscriu cu 2 cadouri.Dar am o obiectie.De Pasti s-au inscris persoane care apoi nici nu au mai dat pe aici desi au intrat pe la alte topicuri.Toata lumea cred ca face aceste cadouri din suflet si ar dori ca cele care le primesc sa le multumeasca si sa le arate celorlalte.De fapt, este o treaba de bun simt, sa multumesti pentru un cadou.Cred ca ar trebui sa facem cumva ca asa ceva sa nu se mai intample
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de mykya Mier 09 Noi 2011, 6:57 pm

Deci deschidem lista:

ivanoiuadela9 - 2
carmenco -2
ileana cosanzeana -2
ikuta -2
mykya -2

Ikuta din pacate astfel de lucruri nu pot fi preintampinate. Este vorba de bunul simt al fiecaruia, chestie de educatie. De aceea am solicitat un numar minim de mesaje cu speranta ca va decurge totul bine daca ne cunoastem cat de cat. Hai sa ne gandim ca totul va decurge bine. Oricum daca voi aveti ceva idei ca sa imbunatatim acest ”joc” sunt binevenite! bine
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de milena Mier 09 Noi 2011, 7:01 pm

si eu ma inscriu cu 2 bounce
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 09 Noi 2011, 7:03 pm

Ma inscriu si eu cu 2 cadouri si e bine ca ne hotaram de pe acum ca sa avem timp de lucru!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de carmenco Mier 09 Noi 2011, 7:44 pm

Spui tu, dana, dar tot in ultima clipa le vom face Smile
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Andata Mier 09 Noi 2011, 8:40 pm

Yupiiiiiiiiiiiii
Abia asteptam sa fiu si eu craciunita. Anul trecut am ratat, am fost doar iepuras si martisor...
Si eu tot cu 2 particip

Mykya, multam fain pentru initiativa
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de firicel Mier 09 Noi 2011, 9:17 pm

Sunt foarte incantata de ideea Mykyei dar cu o obiectie:ar fi bine ca cele care se inscriu in astfel de curse,sa se gandeasca bine daca sunt in stare sa duca lucrul la bun sfarsit!E frumos nu numai sa trimiti si sa primesti cadouri dar si sa fi atent sa multumesti,sa arati ca te-a bucurat cadoul primit,sa anunti ca ai primit cadoul ca expeditorul chiar e nerabdator si a pus suflet in executarea obectelor Smile Eu chiar daca am trimis ceva simbolic,am analizat problema ca sa stiu ca destinatarul nu stie sa innoade sfoara si ca poate ii va face placere cadoul trimis de mine dar s-a dovedit ca ba nu avut timp sa posteze pozele cu cadoul ba nu a avut timp sa multumeasca de primire wink ceea ce mi se pare imposibil scratch
Deci, in ceea ce ma priveste,prefer sa fac ceva cadouri, daca am timp pentru cateva prietene dragi de pe forum care stiu ca apreciaza orice obiect venit din partea mea si acre mai stiu ca si vor multumi pentru micutul obiect primit!Poate am fost cam acida dar asta e realitatea!Eu cand am primit ceva din partea unei persoane importante de pe forum,eram asa de incantata incat nu mai conteneam in multumiri pana cand persoana expeditoare mi-a trimis p.m si mi-a zis ca se simte in al 9-lea cer cand citeste cele postate de mine.Dar asta era realitatea si asta simteam Smile Pe mine ma bucura orice primesc si credeam ca asa este pentru oricine dar s-a dovedit contrariul!Imi cer scuze pentru reactia mea,dar asta am simtit!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de mykya Mier 09 Noi 2011, 10:59 pm


ivanoiuadela9 - 2
carmenco -2
ileana cosanzeana -2
ikuta -2
mykya -2
milena -2
danabarbu2007 -2
Andata -2

mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Uca Mier 09 Noi 2011, 11:03 pm

Şi eu , şi eu! bounce bounce bounce bounce bounce

Cu două cadouri!!!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Karina33 Mier 09 Noi 2011, 11:18 pm

Intru si eu cu doua cadouri. Inca nu stiu sigur ce voi oferi, astept sa vad cui voi fi craciunita ca sa 'asortez' cadoul.

Si nu va suparati pe mine ca nu-s prea comunicativa pe-aici pe la sectiunea de divertisment si relaxare! Abia apuc sa citesc cate ceva pe forum inaintea sarbatorilor. De bucurat ma bucur mai mult sa ofer decat sa primesc, asa-s eu defecta si-i exasperez si pe cei din jur cand e vorba de primitul cadourilor.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de letho Joi 10 Noi 2011, 12:03 am

Firicel, ai dreptate! A spune multumesc tine in primul rand de bun-simt, de cei 7 ani de acasa Sad
Sa vedeti diferenta dintre educatia noastra si a altora: acum vreo 7-8 ani m-am imprietenit virtual cu o doamna din America. Nu ne-am vazut niciodata dar intotdeauna ne-am trimis vederi, scrisori, mici atentii de sarbatori. In primul an, dupa ce i-am trimis un pachetel cu ceva simbolic, la o scurta perioada am primit un plic in care imi scria cateva cuvinte de multumire pentru pachet: era scris cu creionul chiar, probabil asta a avut la indemana. Nu-mi venea sa cred! Mi-a spus mai tarziu ca ei asa sunt educati, daca celalalt a facut un efort sa-ti daruiasca ceva, e obligatoriu sa-i scrii cateva cuvinte de multumire, adica scrii, pui in plic si te duci la posta! Iar noi sa nu fim in stare sa scriem doua cuvinte din tastatura!
Eu am fost norocoasa, m-am bucurat ca un copil de tot ce-am primit, port si acum o esarfa superba, altele le tin amintire, am si o floricica care creste frumoasa la socri Smile si mai sunt norocoasa ca mi s-a spus multumesc chiar daca poate ce-am trimis a fost neinsemnat ca valoare.
Am si un gust amar, de aceea ii dau dreptate lui Firicel, dar a trecut, in final bucuria de a aduce cuiva un zambet pe buze, e mai puternica decat nevoia de a ti se spune multumesc... cel putin eu asa ma incapatanez sa cred.
Va pup si va doresc cadouri frumoase pupi
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de emma90 Joi 10 Noi 2011, 12:31 am

stiu ca nu prea am fost activa, nu am comunicat prea mult cu voi, dar v-am urmarit mereu cu mare placere si am postat si eu acolo unde am crezut ca mi-e locul...doar ca nu sunt eu "bagareata" de fel atunci cand sunt noua intr-un mediu, intr-o comunitate...dar am citit si de Craciunul trecut si de Martisor si de Paste cu mare drag aceste topicuri si mi-a placut foarte mult ideea aceasta, dar si postarile celor care primeau cadourile, parca traiai bucuria lor atunci cand postau fotografia cu cadourile si multumirile...datile trecute n-am indraznit sa ma alatur voua, dar de data asta am s-o fac :-s sper sa ma primiti si pe mine si sa fie totul bine hug
si cum vad ca pana acum ati mers pe ideea de 2cadouri asa am sa aleg si eu wink
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Gianina4ever Joi 10 Noi 2011, 12:50 am

Pe mine ma primiti?Tot cu doua...
Eu stiu ca am multumit din toata inima,am postat si cadourile...daca am suparat pe cineva,iertare n-a fost cu vointa...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de adelina24 Joi 10 Noi 2011, 8:48 am

Vin si eu tot cu doua . Nu continutul cadoului este important ci faptul ca cineva iti daruieste ceva , dezinteresat . Ca o persoana pe care o cunosti doar virtual face un efort sa iti daruiasca ceva . Ca retraim momente din copilarie cand trimiteam scrisori bunicilor sau daruiam cate un nimic colegelor de scoala . ca ne bucuram ca niste copii cand primim acasa avizul postal .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de mnarcisa Joi 10 Noi 2011, 9:12 am

Ma inscriu si eu tot cu doua. Voi fi plecata doua sapatamani, dar cu siguranta voi reusit sa fac ceva frumos ptr fete.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de kitty_1973 Joi 10 Noi 2011, 9:19 am

Buna! Super ideea... ma inscriu si eu cu doua cadouri.
hug
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de despina13cucli Joi 10 Noi 2011, 9:27 am

în speranta ca voi totaliza cele 75 mesaje mă înscriu si eu cu două
vreau să fiu şi eu craciuniţă!
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 10 Noi 2011, 10:26 am

Mykya Felicitari pentru initiativa'.
Este muult mai devreme organizat ,,jocul,, de-a Craciunita si este f f bine.
Anul trecut a fost timpul mai scurt dar cu atit mai mult ar fi trebuit gestul apreciat.
Subscriu la cele spuse de Ikuta,letho,Firicel.
Cred ca nu-ti ia mult timp din viata ...citeva minute...sa scrii un mesaj pe Forum,un pm...un mail...gasesti o modalitate sa multumesti cuiva si mai ales fetelor participante la acest minunat joc.
Cum spuneati si voi ,,bunul simt,, educatia ...pina la urma cei sapte ani de acasa, eeeei sunt din ce in ce mai greu de gasit..
Apoi m-am gindit citind cele ce s-au scris despre cele intimplate cu ocazia acestui joc ...ce si-or fi spus unele ca daca nu primesc cadoul la care probabil au visat , nu trebuie sa mai si multumesca ...sa spuna ca a primit sau nu coletul etc .

Cred ca nu s-au gindit o clipa ca ideea acestui joc ,,este de a darui si apoi de a primi ,sa intri in spiritul Sarbatorilor...sa devii generos ... mai bun cu semenii.
Firicel imi pare rau ca ti s-a intimplat asemenea lucruri ,ramii desigur cu un gust amar dupa o asemenea intimplare.
In ce ma priveste sunt norocoasa am avut parte de Craciunite deosebite .....am simtit ca au daruit cu sufletul si nu contenesc ori de cite ori gasesc un prilej sa le multumesc pentru bucuria facuta.M-am bucurat ca un copil ....desi sunt femeie in toata firea.
La rindul meu am daruit cu sufletul si la fel sunt fericita ca fetele carora le-am fost Craciunita s-au bucurat de ,,modestele mele cadouase,, si mi-au multumit.
Dar sa speram ...ca cele rele sa se spele ...cele bune sa se adune ....mai cu seama in aceasta comunitate a lucrului de mina a ,,frumosului,, .
In fond daca ne plac ,,lucrurile frumoase,, cred ca suntem si la suflet frumoase.
Ma inscriu si eu cu 2 cadouase.


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Joi 10 Noi 2011, 11:06 am, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de rucsy Joi 10 Noi 2011, 10:28 am

Multumim, Mykya pentru bucuria pe care ne-o faci de a oferi si primi cadouri.
Ma inscriu si eu cu 2.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Uca Joi 10 Noi 2011, 11:51 am

letho a scris:... port si acum o esarfa superba

Îţi dai seama că eu mă bucur şi mai mult decât un copil! bounce

Aveţi dreptate, cuvintele de mulţumire sunt foarte importante.
Pentru cei care oferă cu drag şi pun pasiune în ceea ce fac cred că nu există mulţumire mai mare decât să afle că le sunt apreciate gesturile.
Cum spuneai şi tu Letho, contează foarte mult cei şapte ani de acasa!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Admina Joi 10 Noi 2011, 12:01 pm

Ma inscriu si eu tot cu doua cadouase. E mult mai bine ca ati organizat (Mykya multumim Flowers ) mai devreme, ca sigur nu ajung de Paste, la cat de tarziu le puneam eu. lol!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta? editia 2011

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB