Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

+53
Dodo-pui
georgeta.prnic
tiana
Ramonica
milena
rucsy
anc@
Chirrox13
Karina33
ismi3ismi
SilviaDumitrescu
teisoara
mnarcisa
Serban Valentina
kitty_1973
mariaz_09
Marry
Andata
Admina
iuliana72
emma90
CCristinaC
ancamm
firicel
Uca
mykya
mihaelavama
elenaxx
adelina24
ileana cosanzeana
Lucia.BlueFlower
violetas
despina13cucli
annamaria26985
ivanoiuadela9
carmenco
andegelia
clodi
diana-s
bela gio
geo
ikuta
diada
amoni
Nicoleta Irimescu
fizicuta
cld
zahariaelouise
Gianina4ever
betymi72
denis21
letho
julix_2007
57 participanți

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Uca Joi 22 Dec 2011, 9:24 pm

Trebuie să îmi stăpânesc emoţiile!
Sunt atât de fericită!
Julix, Clodi, m-aţi făcut să mă simt specială în seara aceasta!
Sunt impresionată de talentul şi măestria de care daţi dovadă!

Julix, ai scris atât de frumos... îţi mulţumesc din tot sufletul pentru vorbele frumoase!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pot spune că ceea ce mi-ai trimis mă impulsionează să încep ceea ce mi-am propus de mai bine de un an:
1. Tehnica şerveţelului, am câteva cutii din lemn cumpărate care aşteaptă să fie decorate.
2. Puzzle-ul, a picat la fix! Mai avem unul primit tot de 1000 de piese de care vroiam să ne apucăm ( eu cu soţul) în vacanţa de iarna. Cel de la tine îmi place mult mai mult, e mai dificil de realizat, aşa că începem cu cel de la tine!

Bomboanele sunt super!!!
Chiar săptămâna asta mi-am mai cumpărat ceva asemănător dar făcute în Rep. Moldova. Cele de la tine sunt mult, mult mai bune, mai ales cele cu jeleu de fructe!

Clopoţeii sunt demenţiali, ai avut o idee genială! Bine că mi-ai scris cum să îi folosesc că nu mă prindeam.
Să nu mai spun de semnul de carte sau de felicitare! Îmi plac mult de tot!
Mi-au adus aminte cu drag de momentele în care mă învăţa bunica să lucrez punct în cruce.
Îţi mulţumesc din tot sufletul meu pentru acest minunat cadou! kiss

Clodi, când am primit plicul eram aşa în dubii, nu ştiam de unde ştiu numele, apoi mi-a picat fisa! Doar am fost Crăciuniţa ta anul trecut!
Rama e superbă, deja e la loc de cinste! De când tot aşteaptă poza aceasta ramă...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

E o poză făcută în Zănoaga, la coborâre de la Curmătura.
Noi aveam rucsacii grei de abia îi mai duceam dar ne ardea de pupat! rade

Cuvintele din felicitare parcă au fost scrise de un spiriduş de-al Moşului, atât de frumos... magic chiar!
Cerceii sunt foarte frumoşi! pupi
Îţi mulţumesc mult de tot! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Vă urez un Craciun cu adevărat magic! Merci


Silvia, mă bucur nespus că am reuşit să te surprind într-un mod plăcut! pupi

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de julix_2007 Joi 22 Dec 2011, 9:32 pm

Uca, in cutia cu bomboane era si un magnet pentru frigider. Sper ca nu l-ai mancat. foame

Inseamna ca am avut dreptate sa iau bomboane de la ucraineni si nu de la basarabeni. Am fost la Iasi si acolo am gasit un magazin care are produse din Republica Moldova. Stiam gustul, stiam ce gasesc si am oscilat intre a a cumpara de la basarabeni sau de la ucraineni. Am ales sa iau de la cei din urma ca sunt mult mai gustoase si mai aromate.

Imi pare rau ca servetele de buna calitate nu am avut decat cu tematica pascala si pentru Craciun.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Uca Joi 22 Dec 2011, 9:34 pm

Auăleu, am uitat de magnet! E deja pe uşa frigiderului! Iniţial am crezut că e turtă dulce adevărată!
Te rog să mă scuzi că am uitat să îl pozez! Fac poză mâine! Merci
Da, mult mai bune astea de la ucrainieni!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de julix_2007 Joi 22 Dec 2011, 9:45 pm

Uca a scris:Auăleu, am uitat de magnet! E deja pe uşa frigiderului! Iniţial am crezut că e turtă dulce adevărată!
Te rog să mă scuzi că am uitat să îl pozez! Fac poză mâine! Merci
Da, mult mai bune astea de la ucrainieni!

Imagineaza-ti ca asa am crezut si eu si am sunat-o pe sora mea sa o intreb daca vrea sa cumpar un kil de turta dulce sub forma de omuleti de zapada si sa impartim. Baska vroiam sa trimit si la cumnata si nepot. Cand incolo erau magneti de frigider. Noroc ca a intrebat cineva inaintea mea cat costa magnetii. Eu: Care sunt magnetii? Astia, adica .... turta mea dulce. Cum sora mea are frigiderul in camara nu e cazul sa-l impodobeasca cu magneti, asa ca am luat doar 4: unul mie, unul cumnatei si cate unul doamnelor de le-am picat drept Craciunita.

Daca ai observat are si un snurulet de pus in brad.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de ismi3ismi Joi 22 Dec 2011, 9:53 pm

iata si cadourile primite ,de la craciunitele mele: violeta s si diada.

de la violetas,careia ii multumesc mult ca s-a gandit si la mine si la fetita mea,ea fiind cea care a si desfacut pachetele,in cautare de "ce mi-a adus mosu".i-am promis ca ii voi citi cartea ,in fiecare seara cate putin Smile multumim mult,mult amandoua,ne-am bucurat de fiecare lucru in parte.iti dorim sa ai un an nou mai bun,cu multa sanatate si multe bucurii,alaturi de cei dragi. kiss [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

iar acum voi pune poze cu ceea ce mi-a daruit diada:opt piese(bluzite si pantaloni) lucrate de ea,daruite pt fetita mea(vreau sa va spun ca lucreaza impecabil,imbinarile cusaturilor sunt perfecte,cusaturile frumoase,rascroieli faca cusur,imi place mult,mult executia lor,felicitari!!!),o iconita cu Maica Domnului,tipare scoase din burda+revista copiata,cizmultita de Mos Craciun,esarfa lucrata de ea,o punga mare cu fire groase,asa cum imi trebuie mie.
Multumim mult,mult,Diada si eu si Cristina,stiu ca nu ai mult timp la dispozitie,si,tocmai de aceea,apreciez ,cu atat mai mult,cadoul pe care ni l-ai facut.
Sanatate multa iti doresc tie si celor dragi tie,sa ai un an nou mai bun,cu multe impliniri si bucurii.
Odata cu aceste cadouri,am simtit bucuria de a darui, din partea craciunitelor mele.Va pup si ma bucur mult ca va cunosc. kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre ismi3ismi in Joi 22 Dec 2011, 10:18 pm, editata de 2 ori
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 22 Dec 2011, 10:13 pm

Eu sunt ingrijorata. Am vazut ca s-a primit un cadou, dar celalalt se pare ca nu a ajuns la destinatie. Oare s-a ratacit pe drum? Rolling Eyes
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de diada Joi 22 Dec 2011, 10:34 pm

Sa le poarte cu placere, acum ca le-ai primit o sa le pun si eu in sectiuni pupi

Si surpriza din partea Ucai, care m-a surprins in mod foarte placut, ca s-a gandit la noi! Multumim Uca si Adi hug pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de firicel Joi 22 Dec 2011, 11:26 pm

Ce de bucurie pe acest topic!Ma bucur pentru voi dar si alturi de voi:am pimit si eu azi doua pachete de la doua prietene dragi:Uca si Mariaz_09.
Uca mi-a trimis un superb clopotel decorat de ea si o felicitare pictata manual.Sunt superbe!mie imi place orice este facut de mana ca stiu cata munca si pricepere si talent implica!Multumesc frumos Uca si Adi! kiss
Si fiindca am pile la posta romana,am mai primit un colet desi era cald,abia intrase si urma sa vina avizul maine si probabil,marti,miercuri trebuia sa merg sa-l iau.Este de la draga de Mariaz_09 care mi-a trimis o superba esarfa crosetata in punct secret (ceea ce mie nu mi-a iesit nici de grijanie),doua bobine de fir degrade verde de la Red Heart(superbe),bomboane buuuuune,buuuune si o felicitare deosebita.Multumesc mult Maria,si ma bucur ca-mi esti alaturi!Ma bucur ca si tie ti-au placut cadouasele de la mine!Maine voi face poze ca acum nu prea am loc de altii la calculator! Smile
Tot ce am timis a ajuns cu exceptia unuia singur.Am dat p.m destinatarei,poate nu s-a uitat azi la cutia postala.
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de elenaxx Vin 23 Dec 2011, 2:40 am

Firicel, a ajuns azi, dar pana la ora asta am fost la Stefanesti, sa-mi aranjez si eu casa de Craciun Smile .Sunt suuuuuperbe, imi doream de mult o chestie din aceea de agatat pe perete, care spre rusinea mea, nu stiu cum se cheama. Am vrut sa le las la casa, dar le-am luat cu mine, atat de dragi imi sunt, si sa ma laud cu ele, si sa le fac poze, bineinteles.

kitty, multumesc frumos, cerceii si bratara sunt superbi, si felicitarea si tot. Mai ales ca imi plac bijuteriile de mor. Deja ii sclipeau ochii fetei de la med, dar i-am zis sa-si ia gandul de la ele, ca sunt ale mele. kiss

Pup si revin maine, azi, cu poze.
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Vin 23 Dec 2011, 7:08 am

Am primit şi eu cel de al doilea colet mi l a adus personal Moş Crăciun soţul doamnei Crăciunite kiss căreia îi mulţumesc din suflet pentru minunăţiile trimise chiar mi au dau lacrimile când am văzut asemenea frumuseţi factute de însuşi Crăciunita . Îi trimit pozele mai târziu Silviei să ţi le arate şi mi pare rău că nu am ştiut că o să mi ajungă personal că îi trimiteam şi eu ceva mai mult Crăciuniveg mele bela gio pupi nu am cuvinte să le mulţumesc Crăciunitelor mele pentru bucuria pe care mi au adus o kiss mulţumesc din
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de bela gio Vin 23 Dec 2011, 7:55 am

Multumesc pentru vorbele frumoase.
Am avut emotii pentru ca Mos Craciunul personal are probleme cu orientarea in teren necunoscut.
Dar totul e bine cand se termina cu bine.
Acum am emotii pentru cel de-al doilea cadou care desi a fost pus luni la posta nu da semne ca ar fi ajuns.
Vom mai vedea ce se intampla azi.
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de geo Vin 23 Dec 2011, 9:27 am

Am primit si eu un aviz. Abia astept sa ajung la posta Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de andegelia Vin 23 Dec 2011, 9:49 am

Eu chiar o sa ma duc azi la posta sa intreb de cel de-al doilea cadou pentru o doamna din bucuresti, am pus coletul vineri.
Sad Nu inteleg de ce nu a ajuns inca.
andegelia
andegelia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 147
Varsta : 45
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/02/2010

http://andegelia.blogspot.com

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de carmenco Vin 23 Dec 2011, 9:57 am

Eu le-am pus pe amandoua odata si a ajuns doar cel cu destinatarul mai indepartat. Poate asa functioneaza posta romana Smile
Mai am de primit un cadou si nu a venit nicun aviz. Daca nu uit, cand plec de la serviciu ma opresc la posta.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de andegelia Vin 23 Dec 2011, 10:04 am

Carmenco, asa as fi gandit si eu daca destinatiiile erau diferite. In cazul meu amandoua sunt din bucuresti.
Asa cum a ajuns primul marti sau miercuri, ar fi trebuit sa ajunga si celalalt cadou, nu?
Prima mea craciunita (cld)a fost foarte rapida.
Pentru a doua mai astept..bounce
andegelia
andegelia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 147
Varsta : 45
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/02/2010

http://andegelia.blogspot.com

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de diana-s Vin 23 Dec 2011, 10:20 am

si eu astept nerabdatoare postarita pt al doilea aviz, plus ca mai am o prietena care mi-a pus colet de luni, asa ca azi chiar o sa ma opresc pe la posta sa si intreb

si azi astept confirmare si de la doua destinatara wink
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Karina33 Vin 23 Dec 2011, 10:53 am

Fetelor mergeti la posta si intrebati de colete ca umbla mai greu postaritele cu avizele.
Eu luni am ridicat un colet de la Diada si avizul a venit miercuri. Iar aseara am gasit 5 avize in cutia postala de radea omu' ca trimite camion dupa mine la posta. Si la posta mi-a spus doamna ca erau din trei zile diferite intrate.

Asaaaaaaa, cum ieri am muncit ca descreierata pana la 23.45 ca sa termin tot ce inseamna croitoreala, am vazut tarziu avizele (la 21 cand am plimbat cutza) si m-am prezentat acum, dimineata la posta.

Dupa cum ghicisem craciunitele mele sunt Uca, Marry, Teisoara, Clodi si Anc@. Am desfacut rapid coletele, sunt minunate toate, am facut si poze dar astept sa se incarce iar camera foto si-n pauza urmatoare postez!

Multumesc mult a fost o reala placere si-o neasteptata surpriza! prietenie kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 23 Dec 2011, 10:56 am

Si eu la fel...am trimis ambele colete odata, pe 14 decembrie, si doar o fata a primit cadoul de la mine, iar cealalalta, care e mai aproape de mine nu a primit Sad ...
Fetelor, eu am fost la posta marti si doar 3 ghisee erau deschise din 8 si cozi fff mari...am numarat doar oamenii la un singur rand...erau 28...Stiu ca s-a dat afara personal si de la posta.....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de carmenco Vin 23 Dec 2011, 11:26 am

Am vorbit cu fata la telefon, am un aviz.
Ma duc sa-l iau!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de emma90 Vin 23 Dec 2011, 11:45 am

nici cealalta craciunita a mea nu le-a primit, desi sta mult mai aproape de mine, dar ce-i drept nici n-am prea vazut-o pe forum Sad cele care mi-ati trimis mie, stati linistite ca eu cred ca au ajuns ca a fost tati ieri si a luat niste colete de la posta, unele cu comenzi, unele nu :D dar eu sunt plecata din Ploiesti si d'abia mai pe seara mi le va aduce tati aici unde sunt :D
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de anc@ Vin 23 Dec 2011, 11:57 am

Letho,ma bucur ca ti-a placut cadouasul,si ciocolata:),eram ingrijorata,le-am pus de luni si nu stiam inca daca au ajuns sau nu,astept sa-l primeasca si ce-a de-a doua persoana ,sper sa ajunga azi...
Krina33 chiar daca nu am fost eu una din cele doua craciunite,mi-a facut o mare placere sa-ti trimit o mica atentie...
Iar acum vin cu cel de al doi-lea colet de la Valentina Serban..iti multumesc foarte mult pentru tot tot...m-am bucurat foarte mult pentru fire ,din care am sa le fac la baieti cate o caciulita,sa aiba amandoi la fel,iar ornamentele si lumanarea le pun langa celalalte decoratii,si ai facut o surpriza placuta copiilor cu masinutele...
Multumesc mult inca o data,iti doresc Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Vin 23 Dec 2011, 12:59 pm

O multime de cadouri si multa bucurie!!! Smile Cum zice Teisoara:

teisoara a scris: kiss bounce Ce mai incolo -incoace ma felicit ca am avut inspiratia de a a face parte din familiaLUCRU DE MANA bucurie

Mie nu-mi raspunde postarita la telefon si nu pot verifica daca mai am colet ! Sad

Saru'mana julix_2007! M-ai luat prin surprindere cu telefonul si m-am c-am balbait! pale Smile Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 4246 sa ma ierti!!
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Serban Valentina Vin 23 Dec 2011, 1:33 pm

Anca ce veste buna pe ziua de astazi...ma bucur muuult ca ai primit cadourile
de la mine.
Ma mai bucur si de faptul ca iti plac ...ca deja ai si gasit utilitatea firelor ...
abia astept sa-ti vad ,,prichindeii purtind caciulitele tricotate cu ele, sa le poarte cu drag,sa fie sanatosi si voiosi sa se joace cu masinutele . pupi
Luminarea si decoratiunile sa-si gasesca locul in Pomul vostru de Craciun, sa va aduca bucurie si fericire in casa.Trebuie sa-ti spun ca am crosetat pentru prima data aceste decoratiuni de Craciun , cu muulta emotie si muuult drag.
Andrelele sa le folosesti cu placere la proiectele tale viitoare pentru tine si ai tai.

Craciun Fericit ! alaturi de cei dragi. hug


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Vin 23 Dec 2011, 2:24 pm, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de anc@ Vin 23 Dec 2011, 1:58 pm

Valentina,decoratiile sunt superbe,nici nu spui ca sunt facute pentru prima data,floricica micuta aurie,imi place foarte mult si as vrea sa-i pun ac de brosa...
Multumim pentru cuvintele frumoase!!!
anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de carmenco Vin 23 Dec 2011, 2:03 pm

Stimata doamna Nicoleta Irimescu, sau, mai bine zis, Baba Craciunita Smile sau Baba Nicoleta, ca prea m=ai domnit in felicitare Smile si eu nu prea pot s-o fac, iti multumesc din suflet pentru surpriza pe care mi-ai facut-o. M-ai dat gata cu totul, nu stiu la ce sa ma uit mai intai. Margelele.... fetelor, am margele din samburi!!! Abia astept sa le pun, nu am mai vazut in viata mea asa ceva. S-o vezi pe fimea, cum le-a vazut le-a si pus la gat sa vada cum ii vin Smile . Iar dulceata, prin borcan am ghicit ca e de fragi (cred ca nu ma insel) si diseara va trebui s-o impart la 4, ca sa fiu sigura ca mancam toti din ea. Bomboanele... daca le prinde ziua de maine, mare lucru! Decoratiunii deja i-am gasit locul, o pun pe perdea.
Mii de kiss

Si am mai avut o surpriza, nu am lasat-o la urma pt ca nu ar fi fost importanta, ci pentru ca vreau sa subliniez ca, desi nu a reusit sa se inscrie la craciunite, Mary nu s-a lasat si a reusit sa fie Craciunita mea.
Mary, nu pot sa-ti explic cat de incantata am fost cand ti-am recunoscut numele, intai am stat sa ma gandesc putin, stiam ca te stiu dar nu puteam sa imi adun gandurile. Iar cand mi-am dat seama... am sarit in sus de bucurie, si pentru mine dar si pentru tine pt ca ai vrut neaparat sa participi si ai si reusit.
Bomboanele vor avea aceeasi soarta ca cele de la Nicoleta Smile (alta soarta nu am pentru bomboane rade ) iar mileul si decoratiunea vor sta pe masa de Craciun, la loc de cinste.

Sunt asa de fericita ca v-am avut Craciunite!

kiss betymi72
kiss nicoleta
kiss mary

Craciun Fericit tuturor prietenelor mele de aici, cunoscute si necunoscute!

PS. wink revin cu poze
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 5 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB