Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

+59
michelinebeaulieu
violetas
lennny
danabarbu2007
mya21_ro
mariaz_09
leedecideactua
adelina24
elenaxx
despina13cucli
piciul
danielabordei
valentinadof
Floren
stoy
danniela
claudia_mami
ioana soare
louise27
crina68
violeta25
betymi72
irish05
europolis
Giobsy
rosita
CCristinaC
SilviaDumitrescu
dienutzababy
Uca
mykya
Karina33
diada
arielas
Gianina4ever
bubu85
ikuta
adrianas
dorina64
AlinaJ.Bijoux
ghita
ema
firicel
Kristina
kitty_1973
letho
corina corina
Chirrox13
geany
ismi3ismi
Admina
geo
MagdaMarin
symos
Gabiuta
Cristache
emmancita
carmenco
MihaelaT
63 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ghita Sam 15 Oct 2011, 8:28 pm

Sa porti sanatoasa rochia! O sa fii dama bine.
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ikuta Sam 15 Oct 2011, 9:39 pm

Foarte faina rochia si va merge foarte bine cu ceva-ul crosetat din matase
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 15 Oct 2011, 9:43 pm

hug Multumesc fetelor!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 15 Oct 2011, 10:07 pm

Silvia, e foare frumoasa rochia iar culoarea e fix pe gustul meu. Smile
Sa o porti sanatoasa si iubita! pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 15 Oct 2011, 10:35 pm

Multumesc Cristina! Si mie si nepoatei ne-a placut mult culoarea si din cate culori am probat ( si am probaaat in astea 2 zile ) asta imi vine cel mai bine wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de mykya Sam 15 Oct 2011, 10:42 pm

SilviaDumitrescu a scris:Pentru ca cerceii din ureche daca ii dau jos, cand ii pun iar.... trebuie sa merg la bijutier sa mii inchida wink Si fara cercei in ureche nu stau wink

Sa porti sanatoasa rochia, e superba. Iar la chestia cu cerceii am o solutie: mai fa-ti doua gauri. rade
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 15 Oct 2011, 10:48 pm

n-ai sa vezi nu nu aud

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Dum 16 Oct 2011, 9:00 pm

Admina, faine genti! Ce-a maro îmi aminteşte de ruscacul preferat al copilariei mele, primit de la bunica şi purtat din a V a până in a VIII a ( dacă nu se rupea atunci îl mai purtam) . Avea acelaşi tip de petice şi aceeaşi nuanţă. A fost cel mai rezistent !!!

Valentina, să le porţi sănătoasă, deşi mie îmi plac papucii cu toc nu îi port decât ocazonal şi atunci să mă vezi rade dacă sunt prea înalţi mă culegi de pe jos!

Carmen, îmi place geanta ta, îmi place şi că are cureaua detaşabilă şi o poţi purta doar cu mânerele. Mereu când vad prin magazine genţi din acestea atâta le mai studiez... uit şi de ce am intrat. rade

Alina ce frumoasă e geanta împaslită! Îmi plac şi culorile, îmi place şi forma. Să o porti cu drag. Din curiozitate, e şi căptuşită?

Silvia, îmi place rochia ta, le vei eclipsa pe celelalte duamne! Abia aştept să te vad în 30 îmbrăcată de gală! Să nu uiţi să mai faci o poză pentru noi, să te vedem.

Să vă arăt şi eu ce am primit azi, e defapt cadou de ziua mea (deşi mai e până la eveniment) de la socrii mei .

Un acvariu pentru peştişorii mici, echipat complet şi cu substanţele necesare pentru întreţinere:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Şi ceea ce mai avea în dotare:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Două plante naturale pentru acvariu:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Azi l-am şi asamblat dar abia mâine dimineată putem muta peştii în el, încă e prea oxigenată apa.


Şi că tot a venit iarna mi-am luat bocanci! bounce De care sunt foarte încântată!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de firicel Dum 16 Oct 2011, 9:11 pm

Uca sa stapanesti sanatoasa acvariul si pestisorii sa se simta in el ca la ei acasa! Smile Cat priveste bocancii,sunt suuuuuuuper!Si mie mi-ar placea o pereche deoarece si pentru ca ,par a nu aluneca ,chestie de care mie mi-e frica cel mai tare iarna! Smile Sa-i porti sanatoasa!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 16 Oct 2011, 9:18 pm

Uca sa stapanesti sanatoasa tot ce ti-ai cumparat!!! Si ca sa iti raspund la intrebare, din pacate geanta nu e captusita si nu are nici fermuar. Oricum mie imi place si asa si sper sa o port cat mai mult timp!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 16 Oct 2011, 9:18 pm

Sa porti sanatoasa bocancii si acvariul sa il stapanesti sanatoasa! Sigur nu o sa uit sa fac poza wink
Alina o poti captusi si pune fermoar chiar tu daca vrei. Sa o porti sanatoasa ca parca nu ti-am zis (si sa stii ca si mie imi place)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 16 Oct 2011, 9:58 pm

Silvia, mersi. M-am gandit la asta dar momentan nu am timp si nici fermuar cumparat. hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Dum 16 Oct 2011, 10:01 pm

Firi, eu sper să nu alunec cu ei. Şi eu am o problemă cu asta.
Alina, poate îi faci tu o căptuşeală, mă gândesc că o protejezi mai bine aşa.
Silvia, dacă o să uiţi tu, sigur îţi voi aduce eu aminte. rade

Abia aştept să bag peştişorii în căsuţa lor nouă! bounce

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ismi3ismi Dum 16 Oct 2011, 10:17 pm

uca,bocancii sunt traznet!asa da.de mi-as gasi si eu la fel...sa-i porti sanatoasa!
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 16 Oct 2011, 10:18 pm

Uca sa le stapanesti sanatoasa...bocancii vad ca au talpa speciala,antiderapanta...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Dum 16 Oct 2011, 10:56 pm

Ismi, eu cred că găseşti şi în Bucureşti. Prima oară când am avut marca asta de bocanci a fost acum patru ani şi mi i-am luat din Bucureşti de la un depozit, IMGB parcă îi spunea. Acum nu ştiu dacă mai există dar cu siguranţă au mai deschis şi alte magazine, ca şi în Braşov.
Sunt făcuţi în România, chiar dacă scrie Made in Italy pe talpă. wink

Geanina, aşa îmi par şi mie. Îmi doresc să nu alunec cu ei!


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Lun 17 Oct 2011, 12:05 am, editata de 1 ori (Motiv : Corectat)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 16 Oct 2011, 11:29 pm

Iti spun eu sigur...asta e proprietatea unei talpi vibram...eu folosesc asa ceva in special pe munte...aluneca pe stanca umeda..in rest,nu-s probleme...
Sunt facuti pentru Italia si returnati de mici defecte de ex alta culoare a pielii la unul din picioare...am si eu,cu goretex,si ii am si acum...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Dum 16 Oct 2011, 11:53 pm

Cu goretex i-am avut şi eu pe primii. Şi acum îi mai am, îi port prin curte sau prin grădină. Ăştia chiar par OK, n-am văzut defecte. Şi nici primii pe care i-am avut n-au avut.
În schimb şi-a luat soţul meu de la Sibiu vara trecută o pereche de papuci The North Face şi abia acasă a observat că un ornament poziţionat pe botul papucului avea o formă puţin diferită de cealaltă. Probabil că s-au amestecat cutiile între ele sau... cine ştie... or fi fost cu defect.

Grisport exportă cu sigurantă şi în alte ţări, soţul meu şi-a luat din Austria marca asta. Chiar râdeam atunci că vroia neapărat să îşi cumpere de acolo bocanci şi atît si-a cautat până a ajuns să îşi cumpere tot româneşti deşi îi putea lua liniştit din ţară. rade

Îi mai am şi pe aştia cu talpă vibram, luaţi acum trei ani dar îi port mai rar căci sunt rigizi şi alunecă rău.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Parcă şi din poză îţi dai seama că sunt mai rigizi, nu ştiu ce o fi fost în capul meu atunci când i-am cumpărat.
Cu aştia, pe munte am alunecat pe o piartă de am ajuns în râu şi de atunci mă cam feresc să îi port pe munte.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 17 Oct 2011, 12:01 am

Daca-s mai rigizi inseamna ca-s buni de mers in zapada...de "sapat" la urcus.... Smile
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Lun 17 Oct 2011, 12:02 am

Da, ai dreptate, sunt superi buni pe zăpadă, urc bine cu ei. Se înfig bine! rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Lun 17 Oct 2011, 1:35 pm

M-au dat gata socrii tai cu asa cadou. Superb! Sa te bucuri de el!
cand eram mica avem acvariu, tata se ocupa de el. Am avut si cand eram in liceu unul dar daca tata nu mai era... eu nu am reusit sa am grija de el si am renuntat. Mi-ai facut pofta de acvariu!!!! Smile

Alina, am salvat poza cu seturile, o sa-i dau sotului tema de lucru, adica sa cumpere Smile . Frumoasa geanta ta. Si fata mea isi doreste asa ceva.

Silvia, abia astept sa te vad imbracata cu rochia. Deja mi te imaginez si imi place ce vad. Culoarea te prinde si accesorizata cu ce spunei tu o sa fii traznet.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de piciul Lun 17 Oct 2011, 7:54 pm

Firma goretex nu este cea cu incaltari de nu intra apa deloc in ei? Shocked
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de irish05 Lun 17 Oct 2011, 8:31 pm

si eu mi-am luat cizme astazi. de la Leonardo. inalte, frumoase. dar n-am cu ce sa le pozez.
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de letho Lun 17 Oct 2011, 9:12 pm

Ce-mi plac bocancii, Uca! Sa-i porti cu placere! Iar pestisorii sa-ti fie fericiti Smile
Silvia, frumoasa rochie! hug
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de emmancita Vin 21 Oct 2011, 6:29 pm

Azi am avut liber de la lucru asa ca m-am dus la cumparaturi, imi trebuia o plapuma pt fata, ca eu in loc sa-mi fac sania de vara....am luat-o mai scumpa acum in loc sa o iau la reduceri...am luat una cu o fatza mov si alta roz( asa vroia ea) si am luat si o fatza pt plapuma. Fatza are o forma ciudata , asa mi se parea cand am desfacut-o, adica pe la partea de jos se baga plapuma inauntru si are acolo o forma luunga ca de "gat", ma si gandeam ca o sa-o tai, dar s-a dovedit a fi foarte bine gandita , pt ca partea aia se baga sub saltea si asa nu se mai trage plapuma de pe copil... wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


plapuma este asa( avea cearceaf tot cu broscute).
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


iar fata de plapuma are forma asta:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


si am mai cumparat niste bluze ploar, pt mine mov, pt baiat bleumarin, pt fata roz,un halat de casa fetei cu Minnie
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB