Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

+15
valentinadof
Giorgi
Floren
tomari
feerya
piciul
diada
danniela
michelinebeaulieu
LRodica
MagdaMarin
gaza
Admina
geany
AlinaJ.Bijoux
19 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 20 Feb 2015, 10:34 am

Capitole anterioare:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

******************************************
Acum am vazut masina ta de snurur. E tare interesanta.Sa o stapanesti sanatoasa.
Eu mi-am luat botine. Nu sunt noi dar arata ca noi. Sunt luate de pe OLX de la o tipa din Oradea. Am nevoie de ele pt. o nunta la care merg fix pe 1 martie.
Acum mai trebuie doar sa mai exersez mersul pe ele ca nu am mai umblat pe asa tocuri inalte.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre AlinaJ.Bijoux in Vin 20 Feb 2015, 2:49 pm, editata de 1 ori
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de LRodica Vin 20 Feb 2015, 1:20 pm

Sa le porti sanatoasa. Eu nu pot umbla cu tocuri, mai exact nu ma simt comoda. Si la ultima nunta am avut o sanda cu toc de 4 cm.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3643
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 20 Feb 2015, 2:52 pm

Multumesc mult. Nici eu nu ma simpt pria comoda pe tocuri. Am cautat si in magazine pana se ajung la varianta asta si nu am gasit ceva pe masura mea care sa fie si putin elegant si la un pret cat de cat acceptabil.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de geany Vin 20 Feb 2015, 5:33 pm

Alina, sunt frumoase botinele. Si neaparat sa exersezi pana la nunta! Altfel, va trebui sa-ti iei incaltaminte de schimb cu tine. Incalta-le prin casa, dar si afara cand ai de mers undeva. Ca daca le porti doar in casa, nu chiar te obinuiesti cu mersul normal.

Sa le porti cu placere si sa te tina mult!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 20 Feb 2015, 10:56 pm

Mersi!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Admina Sam 21 Feb 2015, 6:43 am

Alinuta, vezi ca sunt video pe net. E ceva de genul calcai-varf-calcai-varf. Mersul pe toc arata ciudat daca incerci sa calci cu toata talpa, ca la pantofii fara toc. Arata ca si cum ai fi militar la parada...
Zic si eu... nici eu nu merg prea gratios pe tocuri. Aleg tocurile groase sau platformele nu prea inalte, ca altfel e jale.
Uite aici un video, sa invatam de la profesioniste, zic! dama

p.s. eu nu inteleg cum nu-i scapa din picioare pantofii, vad ca bagi doua degete la spate, la calcai...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de piciul Sam 21 Feb 2015, 7:24 am

Alina sa le porti sanatoasa si sa te bucuri de ele! Exerseaza, exerseaza, ca acum e 1 martie!
P.S. Nici eu nu merg pe tocuri...am niste sandale din tinerete ...am mers cu ele de la magazin si pana la hotel si atat(eram intr-o excursie, aveam nevoie tot pentru o petrecere) ..... era sa-mi rup gleznele si mi-a ajuns! Le pastrez in cutie pentru invatare de minte...am dat o groza de bani pe ele.
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de gaza Sam 21 Feb 2015, 5:20 pm

michelinebeaulieucu masinuta de facut snururi, m-ai dat gata. Nu stiam ca exista. S-o folosesti sanatoasa.
gaza
gaza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 371
Varsta : 49
Localizare : pe aici
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 21 Feb 2015, 8:05 pm

Multumesc pt. sfaturi dragelor!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 23 Feb 2015, 5:30 pm

Vineri mi-am facut un cadou mic dupa niste saptamani nebune si obositoare.
Merita sa mai te plimbi singura printre rafturi.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 23 Feb 2015, 5:39 pm

F. draguti pantofi Magda!!! Sigur ca merita!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de LRodica Lun 23 Feb 2015, 8:02 pm

Sa-i porti sanatoasa. Eu mi-as rupe gatul cu asa tocuri.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3643
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de piciul Lun 23 Feb 2015, 8:53 pm

Magda, acum exersezi varf, toc, varf, toc....asa am inteles din filmuletul pus de pe youtube de Admina.
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 25 Feb 2015, 12:07 pm

Mi-am luat o vesta cu maneci scurte, de care imi doream de mult timp. Am luat-o tot de pe OLX. E ca noua desi am dat pe ea doar 9 lei plus transportul. Sunt asa de incantata de ea!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pozele sunt luate de pe site ca eu nu am pozat-o. In realitate e galbena, nu ocru si imi vine perfect!!! bounce taie
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 25 Feb 2015, 5:25 pm

Daca va aduceti aminte eu mai am o pereche de pantofi la fel,doar ca au imprimeu cu trandafiri rosii.
I-am purtat toata vara asa ca pot merge cu ei,nu spun ca si stiu sa merg cu ei ,dar de putut pot.
Sunt rezistenti si comozi si eu am fost impresionata de cat de rezistenti sunt.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Vin 24 Apr 2015, 3:38 pm

Mi-am luat inainte de Paste o Boxa portabila Logitech 1.0 Z50 pentru bucatarie.Atasez un mp3 sau telefon la ea(se alimenteaza la priza,nu cu baterie),sunet clar,penetrant;pun muzica preferata=chef de treaba !
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de danniela Dum 26 Apr 2015, 9:06 am

Da' ce aveti dragelor cu tocurile????
Pana la piata normal ca nu e recomandat sa le incalti dar undeva unde trebuie sa arati eleganta???? Si daca esti inalta pui un toc mai mic, daca esti mai scunda ca mine pui un toc mai inalt! Eu port tocuri de 10 zilnic si nu am nimic. E drept ca nu stau doar in picioare, nu merg pe jos ci cu masina. Dar cred ca si daca as fi luat transportul in comun cu siguranta la birou as fi avut o pereche sub birou. Si nu sunt tocmai tinerica!!!
Alina, acum poarta cand o sa ai 50 atunci iti pui tenesi!!! love love love love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de diada Dum 26 Apr 2015, 9:18 am

Pentru mine nu merg tocuri mai mari de 5 cm. Din cauza coloanei. Caut pantofi ortopedici momentan. Nu am gasit sa-mi placa si neaparat imi trebuie fara inchizatoare pentru ca nu pot ajunge la ea rade tenisii se exclud.

Fetelor, care puteti purta tocuri, sunteti foarte norocoase!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de danniela Dum 26 Apr 2015, 9:22 am

Eu le gasesc comode incaltarile cu platforma!!! Stai toata ziua in ele si nu simti ca esti pe tocuri!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de diada Dum 26 Apr 2015, 11:02 am

Asa este, doar ca nu am gasit asa jos toc, de 5 cm, ce este peste platforma.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de feerya Joi 28 Mai 2015, 10:39 am

Buna ziua tuturor!

Am citit postarile voastre cu drag! In general incerc sa imbin eleganta si comoditatea intr-un mod placut.
Printre ultimele achizitii se numara 2 bluze, una eleganta si una casual, si o pereche de sandale negre din piele intoarsa, foarte comode.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sa aveti o zi frumoasa!
feerya
feerya
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/10/2010

http://feeryafashion.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de piciul Vin 29 Mai 2015, 5:50 pm

Interesante toate; sa le porti sanatoasa!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de feerya Vin 29 Mai 2015, 6:03 pm

Multumesc, @piciul! O sa revin cu poze facute la alte cumparaturi mai recente! Flowers
feerya
feerya
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/10/2010

http://feeryafashion.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Lun 27 Iul 2015, 9:01 am

Foarte comode si elegante,Feerya!
Sa le porti,in continuare,cu placere!

Mi-am luat o Incredible Sweater Machine,noua(dar de ani de zile rade ),deschisa doar o data ca sa ii vada continutul,de pe olx,cu 200 de lei(pentru cine vrea sa stie)!!!
Maria Sa,Lenea Mea,care e cucoana mare si nu apucam sa termin un pulover,acum va avea ce imbraca!!! Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 232422911
Zic va avea,ca acum n-am timp nici sa invat regulile de baza,voi pleca in concediu si coana lene va sta in costum de baie si in sort,tricou,tenisi![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Va doresc o zi buna si drag de cumparaturile ce le veti face!
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de piciul Mar 28 Iul 2015, 4:55 pm

Si acum ce faci....adica tu in concediu si ea va lucra singura un pulovar pe care il vei imbraca la toamna..Sleep era un vis al tau
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB