Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyAstazi la 10:54 am Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyAstazi la 10:53 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

+59
michelinebeaulieu
violetas
lennny
danabarbu2007
mya21_ro
mariaz_09
leedecideactua
adelina24
elenaxx
despina13cucli
piciul
danielabordei
valentinadof
Floren
stoy
danniela
claudia_mami
ioana soare
louise27
crina68
violeta25
betymi72
irish05
europolis
Giobsy
rosita
CCristinaC
SilviaDumitrescu
dienutzababy
Uca
mykya
Karina33
diada
arielas
Gianina4ever
bubu85
ikuta
adrianas
dorina64
AlinaJ.Bijoux
ghita
ema
firicel
Kristina
kitty_1973
letho
corina corina
Chirrox13
geany
ismi3ismi
Admina
geo
MagdaMarin
symos
Gabiuta
Cristache
emmancita
carmenco
MihaelaT
63 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 11 Noi 2011, 8:44 pm

sa-l stapaniti sanatosi muult timp fara defectiuni!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de letho Vin 11 Noi 2011, 8:57 pm

Saru'mana de urari!
Are recunostere vocala, dar n-am testat inca, am fost prea curiosi sa vedem cum e cu miscarea, deci comenzile cu degetul Embarassed Doar cand l-am montat a trebuit sa facem liniste ca sa separe zgomotul de fond din camera. Restul pasilor legati de voce i-am sarit dar acum m-ai facut curioasa cu limba dar parca n-as crede sa aiba romana. Fac proba si-ti spun Smile
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 27 Noi 2011, 11:13 pm

Joi am reusit sa ajung un pic in oras,n-am apucat sa fac mare lucru decat sa platesc facturi si am intrat repede in mercerie ca aveam nevoie de ace de masina(mi l-a desfacut fiica-mea pe cel de la masina si nu l-am mai gasit,si era si imprumutat de la soacra -mea) si intr-un magazin cu textile la kg si am luat o bucata de draperie ,dar eu am luat-o pentru altceva...era 19,99 lei/m liniar cu latimea 3 m...eu am luat o jumatate de metru...
Varianta fara blitz...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si cu...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am pus ambele poze sa vedeti cum e materialul...cu "ape" Smile
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de mykya Dum 27 Noi 2011, 11:22 pm

Sa le folosesti cu placere Gianina si sa ne arati ce ai realizat cu ajutorul lor!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 27 Noi 2011, 11:41 pm

Multumesc frumos!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 29 Noi 2011, 10:04 pm

Cum se apropie luna cadourilor a venit mosul si la mine.
Din Italia. wink
Un nebulizator (mersi Diada pt idee pupi )
Pentru a evita administrarea de antibiotic celor mici atunci cand racesc imi era util un asemenea aparat.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si.......triplockul pecare il astept de o gramada de vreme.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A sosit in tara si setul de sorjat ,sper ca saptamana viitoare sa il am in posesia mea.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 29 Noi 2011, 10:07 pm

De primul sa ai cat mai putina nevoie iar pe al/a doua sa o stapanesti sanatoasa!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Mar 29 Noi 2011, 11:34 pm

Da-da, subscriu. Sa il stergi de praf pe primul si sa nu le mai dai copiilor antibiotice, deloc.
Cat despre triplock, sa-l folosesti cu spor, la viteza maxima. E overlock deja, ca are 4 fire.
Eu m-am pricopsit cu un triplock Privileg, stramosul celui pe care il aveam deja. Cel de-al doilea e defect insa si inca mai am de curatat la el, daca nu-l rezolv asa, trebuie chemat un doctor de masini de cusut. Sad

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 30 Noi 2011, 9:17 am

Magda, pe a 2a "masinarie"sa o stapanesti sanatoasa si sa o folosesti la MAXIM, iar despre primul sa-l tii in podul casei, sa nu ai nevoie de el, sa fie copiii sanatosi pupi
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Noi 2011, 10:58 am

vreau si eu un overlock second hand?
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de elenaxx Mier 30 Noi 2011, 11:04 am

Sa le stapanesti sanatoasa Magda, dar sa-l folosesti la maxim doar pe al 2-lea, primul e mai bine sa stea incuiat. wink
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de arielas Mier 30 Noi 2011, 11:12 am

Sa le stapanesti sanatoasa Magda. Amandoua sunt folositoare. kiss
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 30 Noi 2011, 11:20 am

Va multumesc tare mult. pupi
Azi cum e sarbatoare ca sa nu mor de ciuda ca nu pot folosi overlockul plec la shopping in oras.
Imi iau incaltaminte si mai multe chestii consumabile,tus imprimanta,sampon,masca par etc.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de adelina24 Mier 30 Noi 2011, 11:27 am

Magda sa le stapanesti sanatoasa pe toate dar ce face acel nebulizator ?
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de leedecideactua Mier 30 Noi 2011, 12:26 pm

aici va las si eu poza cu ultima achizitie..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



ce parere aveti?

Edit MagdaMarin
Te rog sa citesti subiectul Atasarea pozelor ca sa stii care este codul corect al pozei
Multumesc


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mier 30 Noi 2011, 6:32 pm, editata de 1 ori (Motiv : Schimbat link poza)
leedecideactua
leedecideactua
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/11/2011

http://www.leedecideactua.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Noi 2011, 12:29 pm

să o folosesti sanatoasă!
te urasc putin rade
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de mariaz_09 Mier 30 Noi 2011, 12:34 pm

M-ai rupt ,fata draga! ura O minunatie de-asta vreau si eu!!!!! cusut S-0 folosesti multi ani sanatoasa ,fara reparatii capitale!Frumos! Flowers
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Noi 2011, 12:39 pm

pot să intreb cat te-a costat? si daca e de pe site?
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de leedecideactua Mier 30 Noi 2011, 12:43 pm

sincer eu sunt mandra de aceasta masina....mai mult ca sigur multe dintre voi stiu ce masina este, iar pentru cine nu stie, pentru ca pur si simplu nu le pasioneaza, nu este problema, eu va povestesc pe scurt.....este vorba de o masina combinata automata, de cusut si brodat, se poate conecta la leptop cu ajutorul unui fir USB....sincer este o speldoare....
leedecideactua
leedecideactua
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/11/2011

http://www.leedecideactua.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 30 Noi 2011, 6:39 pm

Nu stiu ce e asa extraordinar la aceasta masina pentru a fi sarcastica.
E o masina care stie sa coasa (ca toate masinile de cusut liniare) si care brodeaza automat.
Si din cate citesc in mesajul tau nici tu nu o cunosti foarte bine. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de diada Mier 30 Noi 2011, 7:04 pm

aglaia a scris:Magda sa le stapanesti sanatoasa pe toate dar ce face acel nebulizator ?


Nebulizatorul ajuta la desfundarea cailor respiratorii la copil, eu pun in el doar ser fiziologic, (si mai pun apa de la Sibiu, multumesc Adar) desi multi doctori de familie recomanda pe langa ser si dexametazona! Pot fi facute mai multe combinatii, mai ales in laringite, te scapa de internare de ex.. se face o dilutie de 1 ml adrenalina + 9 ml ser fiziologic din care se ia doar 1 ml + 1 ml dexametazona, restul ser fiziologic 8 ml... sa nu aveti nevoie mai bine, dardaca aveti? aaa sicand tuseste copilul sepune PROSPAN 1ml cu 4 ml ser fiziologic, nu cand doarme copilul pentru ca il ajuta sa expectoreze! noi am scapat de cateva episoade nasoale cu acest nebulizator!

sa le stapanesti sanatoasa! Ma bucur ca ai overlock!

leedecideactua, eu astept sa vad ce minunatii faci tu cu aceasta masina! Avem in istoria forumului fete care cu masini vechi scot lucruri fenomenale!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ismi3ismi Mier 30 Noi 2011, 7:34 pm

diada,de ce apa de la Sibiu?are ceva special?
eu pun doar ser fiziologic simplu sau in combinatie cu substante recomandate numai si numai de catre medic.
aglaia,e un aparat care ajuta la efectuarea de aerosoli (transforma lichidul in particule foarte fine ,pe care le pulverizeaza pt a putea fi respirate si pt a ajunge in aparatul respirator in cele mai adanci structuri ale lui(bronhii,plamani).de ex,eu,cand vad ca fata mea se umple de mucozitati in nas si gat,ii pun sef fiziologic 2ml si 1ml de gentamicina concentratie 40mg/1ml si in 10 zile am scapat de mucozitati.in felul acesta evit sa mai ajungem la otita,ca avem deja 2 la activ.tratamentul cu aerosoli e local,substantele nu intra in sange,deci nu afecteaza ficatul,ca cele inghitite.
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de mya21_ro Mier 30 Noi 2011, 8:45 pm

superba! masina visurilor mele...Sad( anul acesta nu am reusit sa imi iau...ma chinui cu o Sanda in cutie...., am avut o Iulia care era dereglata si nici nu-i mergea zigzagul...Sad(( sper ca anul care vine sa-mi faca o bucurie si sa imi permit si eu un Innovis 900, 950, 1500....ceva de genu... oricum, cusut+brodat
mya21_ro
mya21_ro
helper
helper

Numarul mesajelor : 75
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 30 Noi 2011, 9:05 pm

Si cum azi am fost la shopping ca mai mult am alergat dupa preturi mici si tot 75 ron am dat pe ele. zid zid zid
Mi-am luat cizmulite/ghetute.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ce mi place mult e ca merg si la fusta wink
Si sampon profesional si masca de par cu lapte de cocos.Miroase foarte frumos si e singurul de la Kalos care imi face parul moale si catifelat asa cum doresc eu.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de symos Mier 30 Noi 2011, 9:12 pm

magda sa le porti sanatoasa,cred ca sunt comode..........masca o folosesc si eu si chiar ce super pupi
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB