Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

+59
michelinebeaulieu
violetas
lennny
danabarbu2007
mya21_ro
mariaz_09
leedecideactua
adelina24
elenaxx
despina13cucli
piciul
danielabordei
valentinadof
Floren
stoy
danniela
claudia_mami
ioana soare
louise27
crina68
violeta25
betymi72
irish05
europolis
Giobsy
rosita
CCristinaC
SilviaDumitrescu
dienutzababy
Uca
mykya
Karina33
diada
arielas
Gianina4ever
bubu85
ikuta
adrianas
dorina64
AlinaJ.Bijoux
ghita
ema
firicel
Kristina
kitty_1973
letho
corina corina
Chirrox13
geany
ismi3ismi
Admina
geo
MagdaMarin
symos
Gabiuta
Cristache
emmancita
carmenco
MihaelaT
63 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 05 Aug 2011, 12:54 pm

Mamaaaa, ce-mi place geanta!!! love Geany, de ce-mi faci in ciuda ca tu ai si eu nu? Smile E foarte frumoasa, s-o folosesti cu drag si cand te plicti de ea da de stire. Imi plac si alergatorii, sunt frumosi.
Ei îi prefer pe aia din piele ca se sterg rade ce sa fac daca-s puturoasa la curatat papuci.
Admina, s-o folosesti sanatoasa!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Vin 05 Aug 2011, 1:24 pm

Mihaela, spre norocul meu, nu se vor foarte murdarii, nici daca voi alerga zilnic. Iar prin ploaie nu voi alerga cu siguranta rade Multumesc! Geanta... trebuie neaparat sa mentionez, ca pana in momentul de fata nu am vazut o a doua la fel. Si in magazin era singura, iar pana am cumparat-o eram fixista; sa vad ce genti poarta toate femeile. Cand am cumparat-o, desi o consderam scumpa, m-am bucurat ca un copil de un ou Kinder beat Si avand in vedere ca e din piele fapt ce m-a convins apoi ca nu e scumpa Embarassed Cand am ajuns inapoi in Germania, normal ca m-am uitat in magazine si o geanta din piele la acea marime depasea suta de euro, deci sa fiu bucuroasa ca am dat doar 35 pe ea (in loc de cei 40 de la care-am negociat Smile )
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 05 Aug 2011, 1:29 pm

Geany, daca iti ramane geanta mica rade da-i-o Deliei rade ca nu se supara, alearga prin casa cu gentile mele(doua la vedere si trebuie sa le pitesc mereu de ea) rade .
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de letho Vin 05 Aug 2011, 1:46 pm

Ce frumoasa e geanta! S-o porti cu placere si adidasii sa te tina mult si bine!
Sa ma laud si eu, ca tot asa m-am invartit in jurul lor si la fel de mult imi plac sau mai bine zis picioarelor mele Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Vin 05 Aug 2011, 1:54 pm

Chirrox, atat imi place geanta incat cred ca nici cand va fi o zdreamta nu ma va lasa sufletul sa o dau. De cativa ani, am cam luat-o razna; nu mai vreau ieftine si multe. Ci vreau putine, dar in care sa ma regasesc; calitativ si la un pret atractiv.

Letho, sa-i porti cu placere si mie imi plac. ura
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de kitty_1973 Vin 05 Aug 2011, 1:56 pm

Geany, mie imi plac amandoua achizitiile tale.
Admina, eu am o oala sub presiune mai veche... insa foarte eficienta.
Letho, frumosi saboti... insa eu regret ca nu mai port purta tocuri!
sa le folositi sanatoase si iubite! kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de letho Vin 05 Aug 2011, 2:31 pm

Kitty, este doar o impresie, in realitate chiar nu sunt inalti, am masurat acum si diferenta este de 3,5 cm, de aceea i-am si luat pentru ca nici eu nu pot purta tocuri din cauza coloanei (am o hernie de disc pe care ma incapatanez sa n-o operez). Pe acestia nici nu ii simt in picioare... sunt foarte comozi, talpa e super moale si usoara, catifelata chiar iar pielea la fel. Si Geany, da, ai dreptate: marturisesc ca eu imi cumpar foarte putine lucruri, prefer sa am putin dar bun. Nu sunt in trend, nu am pantofi si genti de schimb, pe culori categorii si ce mai vreti pentru ca nu-mi permit.. dar nu mai fac greseli sa-mi iau mult si ieftin, ca sa am ce arunca... Daca va spun ca de exemplu pentru iarna am doar doua perechi de incaltari: una cu talpa plata de purtat zilnic si una cu vreo 4 cm de toc. Cei cu toc au vreo 8 ani si ceilalti vreo 4 si ambele perechi sigur ma vor mai tine cativa ani. Au costat mult dar si-au scos banii, nu? Aia cu "suntem prea saraci ca sa cumparam lucruri ieftine" chiar nu-i vorba in vant, cel putin pentru mine Sad Va pup.
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de kitty_1973 Vin 05 Aug 2011, 2:41 pm

Letho, eu nu mai pot purta tocuri din cauza fracturii pe care am suferit-o la glezna dreapta. Din cauza ca am stat cu piciorul imobilizat in ghips 4 luni... mi-a ramas articulatia de la glezna intepenita. Cand incerc sa merg cu tocuri (oricat de mici) ma doare piciorul foarte tare. zid
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Kristina Vin 05 Aug 2011, 3:52 pm

M-am innoit si eu cu o pereche de pantofi:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de kitty_1973 Vin 05 Aug 2011, 4:42 pm

Sa-i porti sanatoasa Kristina! love
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Vin 05 Aug 2011, 5:56 pm

Kristina, sa-i porti cu placere, si uite cum am dezvaluit un mister din capul meu lol! ma tot gandeam eu cum sa numesc acesti papuci; sandale nu-s, cizme nu-s, botine nu-s...dar ce-s?! Deci chiar se numesc pantofi? affraid
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Kristina Vin 05 Aug 2011, 8:27 pm

Geany sincer nici eu nu stiu, acum m-ai pus si pe mine in ceata!
multumesc.
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de firicel Vin 05 Aug 2011, 8:38 pm

Geany,sa le porti cu placere si geanta,care este superba si mergatorii care sunt foarte usori,cred!
Admina,sa o stapanesti sanatoasa si sa te folosesti cat mai mult timp de ea!
Letho,sabotii tai sunt tare frumosi si cred ca si ei vor merge singuri ca si mergatorii lui Geany!Sa-i porti cu placere!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ema Vin 05 Aug 2011, 9:57 pm

Geany ti s-a pus pata bine pe geanta E frumoasa, eleganta si cred ca e si practica
Letho, "mesto" saboti Mi-ai amintit ca am si eu ceva asemanator pe undeva Maine e sarbatoare si am timp sa-i caut Oricum, genul asta de talpa e foarte comoda
Admina, fie ca tot ce vei gati in noua oala sa fie super delicios Se poate sti cam cat te-a costat?

ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Vin 05 Aug 2011, 10:30 pm

Kristina prietenie deci tot am reusit ceva azi bounce1

Firicel, multumesc, asa este sunt foarte usori si moi din toate directiile aerobic

Ema, multumesc, este chiar foarte practica, mai ales ca pot lua si un pulover cu mine cand e vremea schimbatoare, desi e mare (nu exagerat de mare) este foarte bine organizata in interior, are chiar si lacas pt. portmoneu si telefon, exact pentru ceea ce am eu.. inca un buzunar cu fermoar pe mijloc si inca unul pe cu fermoar. Sunt suficient de mari toate, incat sa poti avea si ordine... pe cat posibil aplauze
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ema Vin 05 Aug 2011, 10:55 pm

Geany, asa am eu o poseta (nu-i chiar asa frumoasa ca a ta)dar pare impartita ca si a ta, din ceea ce explici si chiar mi s-a intamplat sa pun inauntru un trenci impaturit Practic nu? Mai ales cand ai si alte bagaje care iti ocupa mainile Oricum poseta ta e tare faina
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ghita Vin 12 Aug 2011, 10:40 am

Am cumparat cateva bratari pentru cadouri. Vi le arat si voua. Poate va inspira.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
Au fost multe culori, dar le-am dat si cu astea am mai ramas.
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 53
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Mar 23 Aug 2011, 11:37 pm

Asa cum am spus la cafenea, sotul meu face cumparaturi cu foarte mare placere.
Iata ultima achizitie, ceva pe care eu l-am numit "chestie", pentru fragezit carnea.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Azi am facut snitele si am fost foarte incantata de cum au iesit.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 24 Aug 2011, 12:08 am

Sa stapanesti sanatoasa "obectul" acesta. Nu am mai vazut asa ce va!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 24 Aug 2011, 7:25 am

Dar pretul si magazinul nu nu-l spui si noua te rugam hug
Sa-l folosesti sanatasa.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Mier 24 Aug 2011, 7:39 am

Cred ca lidl, mai nou de acolo face cumparaturi al meu sot. Pretul... in jur de 40 de lei, nu a stiut exact sa-mi spuna.
Diseara vreau sa fac la gratar carnea care mi-a ramas de la snitele (am avut mai multa decat trebuia) si pe care am pregatit-o cu "chestia" Smile. O sa va spun daca a iesit mai buna. Am pus-o cu mirodenii, cica ar trebui sa intre in ea mult mai repede si sa fie foarte frageda. Cum carnea e de vitel, sigur o sa constat diferenta foarte repede.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de dorina64 Mier 24 Aug 2011, 8:56 am

Sa-l stapanesti sanatoasa Carmen si sa faci un milion de snitele gustoase ! hug .
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de adrianas Mier 24 Aug 2011, 9:31 am

Ce " chestie" interesanta, Carmen!!sa o folositi sanatosi!
adrianas
adrianas
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 43
Localizare : net
Data de inscriere : 16/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ikuta Mier 24 Aug 2011, 9:32 am

foarte interesanta "chestia"ta Carmen
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Joi 25 Aug 2011, 8:36 am

Nu mi-am cumparat ci le-am primit cadou dar nu stiam unde sa le pun. Asa ca, le vedeti aici, pt ca sunt noi Smile.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In realitate sunt mult mai frumoase decat in poze si imi vin perfect. Astept parerile voastre despre cadoul meu, apoi va spun de la cine l-am primit Smile (sau poate deja ati ghicit... cineva caruia ii place sa faca cumparaturi, inclusiv cadouri Smile )
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB