Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyIeri la 7:42 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

+59
michelinebeaulieu
violetas
lennny
danabarbu2007
mya21_ro
mariaz_09
leedecideactua
adelina24
elenaxx
despina13cucli
piciul
danielabordei
valentinadof
Floren
stoy
danniela
claudia_mami
ioana soare
louise27
crina68
violeta25
betymi72
irish05
europolis
Giobsy
rosita
CCristinaC
SilviaDumitrescu
dienutzababy
Uca
mykya
Karina33
diada
arielas
Gianina4ever
bubu85
ikuta
adrianas
dorina64
AlinaJ.Bijoux
ghita
ema
firicel
Kristina
kitty_1973
letho
corina corina
Chirrox13
geany
ismi3ismi
Admina
geo
MagdaMarin
symos
Gabiuta
Cristache
emmancita
carmenco
MihaelaT
63 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Vin 21 Oct 2011, 7:40 pm

Ce frumoase sunt toate !!! Şi ce mândreţe de fată ai! E foarte frumoasă!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de crina68 Vin 21 Oct 2011, 8:12 pm

Emma,super simpatica lenjeria de pat!
Cat este de deosebita!Haioasa si frumoasa! Ce lucruri de calitate au spaniolii astia!Fetita ta este o dulceata de copil!Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de emmancita Vin 21 Oct 2011, 8:20 pm

Multumesc tare mult , dragele mele!! kiss
Fata de plapuma m-a surprins prin ingeniozitate, nu stiam ce sa fac cu ea cu forma aia, dar cand am imbracat-o si am pus-o pe pat, imediat mi-am dat seama ca partea aia vine sub saltea si asa sta fixa!!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Vin 28 Oct 2011, 12:05 am

Asta ca sa vedeti ca functioneaza subiectul cu shopaholicele inraite... Mi-am luat cizme tricotate cu stelute de nea... numai din astea nu aveam. rade Normal pretul era irezistibil si mi s-au parut groase, cu branturi cred ca o domnesc in ele, desi la noroaiele din Bucu, clar de alb-bej era nevoie..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 28 Oct 2011, 12:14 am

Sa le porti sanatoasa ! (eu nu mi-as fi luat asa ceva.....) rade rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de irish05 Vin 28 Oct 2011, 4:33 am

sa le porti sanatoasa!! cum o sa le intretii?
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 28 Oct 2011, 8:18 pm

Admina, imi plac mult cizmele tale. De la ce magazin le-ai luat si la ce pret? Sunt genul de cizme pe care le port eu!!!
Sa le porti sanatoasa!!! love hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Sam 29 Oct 2011, 8:23 pm

Admina, îmi plac motivele de pe cizme. Ador motivele norvegiene! love Am deja puse deoparte câteva modele pe care vreau să le lucrez.

Sâmbăta trecută am intrat într-un SH şi bine am făcut căci am găsit următoarele:

Morişcă pentru snur tricotat, ac pentru remaiat şi un set pentru netting ( am căutat pe internet despre tehnică, mi se pare migăloasă... poate m-o apuca vreodată), acestea toate la 6 lei.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mohair , toate la 5 lei
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Din păcate am găsit doar atât ( dar e bun şi ăsta) Mă gândeam să îmi fac o eşarfă dar cel mai mult ca şi gramaj pe nuantă am 20 grame, le pot combina cumva între ele dar... nu ştiu dacă îmi sunt suficiente...

Şi doua perechi de andrele, una de lemn de 4,5 mm cu 1 leu şi una de 6 mm scurte pentru lucrat circular ( 60 cm de la capăt la capăt) cu 3 lei.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aşa de fericită am fost că mi le-am cumpărat , eram ca un copil... bounce

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Sam 29 Oct 2011, 8:32 pm

Uca, sa strencanesti fericita, sigur le valorifici la maxim. wink Mohairul pare cu par lung, e de calitate. Parca salurile din fir subtire de mohair aveau 50g (crosetat parca a facut si Ioana si Geany), combini 2-3 nuante.
Cizmele cred ca nu o sa se murdareasca asa tare, ca de obicei nu ma stropesc, cand merg (cu marea majoritate a incaltarilor). Cred ca le bag la masina, la spalat.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de crina68 Sam 29 Oct 2011, 9:11 pm

Ei si eu tot ca un copil, mor de invidie!!!!!!!!!!Ce bine o fi, sa traiesti intr-un oras mare!!!!!!!Uffffffffffffffffffffff....mohairul si andrelele ma ucidddddddddd zid

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Sam 29 Oct 2011, 9:15 pm

Admina, dar cate cizme ai fata in colectie?! Iti mai trebuie?! wink Sa le porti sanatoasa!

Uca, mohairul ala se lucreaza cu andrele/croseta foarte groase. Atat eu cat si Ioana am lucrat cu o croseta de 9. Spor la lucru!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 29 Oct 2011, 9:22 pm

Sa le folosesti sanatoasa Uca si sa ne arati ce ai mesterit cu ele. Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de danniela Dum 30 Oct 2011, 9:14 am

Tare interesante ustensilele tale Uca!!! Spor la produs!!!
Si cizmele imi plac, sper sa aibe lipiciul rezistent si sa mearga spalate de n ori ca tare frumoase sunt.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Dum 30 Oct 2011, 1:50 pm

Geany, am admirat atât şalul Ioanei cât şi colecţia ta impresionantă de acest gen. Îmi plac mult de tot. love Foarte frumoase!
Va trebui să îmi cumpăr o croşetă de 9 mm, am doar de 10 mm şi cred că e cam groasă, nu?
Admina, şi eu îmi spăl până şi bocancii din piele la maşină şi nu am avut până acum probleme însă cum spunea şi Danniela, trebuie să vezi cum sunt lipite să nu ai surprize.


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Dum 30 Oct 2011, 4:54 pm

Uca, daca ai de 10 cred ca iti este si mai aerat. Asta nu e rau, datorita firului lung de par arata foarte bine! Plus ca ai mai mult spor Smile

Multumesc foarte mult!

Astazi am purtat cizmele de care ma plangeam ca nu le pot inchide fermoarul. Dupa mai multe incercari de a-l inchide (de cand le-am cumparat) astazi s-au lasat purtate cu brio. Culoarea e coniac.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Uca Dum 30 Oct 2011, 5:17 pm

Mersi Geany, voi încerca cu 10 mm. hug
Cizmele tale sunt faine, îmi place mult şi culoarea.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Dum 30 Oct 2011, 5:54 pm

Multumesc, Uca! Abea astept sa vad ce vei croseta Smile
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 30 Oct 2011, 8:31 pm

SilviaDumitrescu a scris:Spuneam la suta ca mi-am luat rochie. Dupa 2 zile de batut orasul la picior in lung si in lat iata ce mi-am gasit in sfarsit (atat cat se poate vedea wink )
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
imbracata cu ea ma veti vedea pe 30 octombrie, dupa ce vin de la botez( ca sa fiu si eu aranjata, wink )
Va prezint rochia de mai sus si pe purtatoare
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de firicel Dum 30 Oct 2011, 8:52 pm

Tare bine-i sade purtatoarei cu rochia ei de bal!sper ca te-ai distrat pe masura! wink
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 30 Oct 2011, 9:01 pm

Firicel pai la cat am cautat-o si mai ales la cat am dat pe ea... ar fi fost culmea sa nu-mi stea bine rade Si apoi... eu daca ajung undeva unde canta muzica si mai e si o tuica... nu am cum sa nu ma distrez Smile Desi de fiecare data imi propun sa fiu femeie serioasa, linistita pe scaunul ei nu pe la aproape toate mesele si in tot ringul de dans wink rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ikuta Lun 31 Oct 2011, 10:05 am

foarte faina rochia si iti sta foarte bine.Dupa ce vine streptococu-leptococul intru sa-ti vad si pozele din album ca acum cu PC asta zice ca nu se poate
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 31 Oct 2011, 11:05 pm

Iligantă doamna! pupi

No, io haine nu mi-am luat, dar mi-am luat asa: hard de 500GB, DVD-RW LG si niste cabluri rade pt unitatea de acasa, iar piesele schimbate si altele ce le-am schimbat in primavara-vara vor folosi la unitatea ce o face pt scoala ca de un an tot vreau calculici in clasa. Si am mai luat sursa pt unitatea ce urmeaza sa fie facuta. Ma bucur ca un copil la ciocolata Smile , dar asa imi usurez munca. Parintii au luat un tv ca a fost oferta si eu am placa video, deci va fi cu folos.
bounce

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geo Vin 11 Noi 2011, 6:18 pm

Uca, SH-ul de la care ai luat firele si andrelele e in Brasov? Imi spui si mie unde, te rog, sa intru si eu. Pana acum am gasit fire intr-un singur SH care nu mai exista.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de letho Vin 11 Noi 2011, 7:34 pm

Oh.... ce eleganta esti, doamna Silvia! pupi
Sa va arat jucaria noastra de cateva zile. Inca nu l-am testat pe fitness dar am facut febra musculara la box rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Abia astept si chestiile serioase ca aici Smile
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Vin 11 Noi 2011, 8:24 pm

Wow, chestii serioase, nu gluma. love Bravo Letho, sa-l folo cu spor si drag. Ii dai comenzile vocal? E si in romana?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB