Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

+46
mariaz_09
MARI_H
Admina
kitty_1973
danabarbu2007
MagdaMarin
MihaelaT
Dodo-pui
iuliana72
ileana cosanzeana
ivanoiuadela9
Nicoleta Irimescu
symos
fizicuta
denis21
Aghata
Savu Ramona
LYNDA
iulia sevcenco
serenita
violeta25
cld
Camy
carolina-bubulina
mykya
letho
Andata
elenaxx
CCristinaC
cris69
Lucia.BlueFlower
Maci
diana-s
mihaelavama
ladybird
norelif
adelina24
RamonaM
diada
Marry
amoni
Gianina4ever
betymi72
Uca
carmenco
firicel
50 participanți

Pagina 4 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de norelif Mar 08 Mar 2011, 5:48 pm

RamonaM a scris:Asa ma bucur pentru toate cadourile, ca un copil. Am reusit sa fac poze, sper ca nu le-m incurcat...aseara o intrat sora mea in ele si na..."asta port eu"..."si asta"...si tot asa.

Multumesc din suflet tuturor ghioceilor...tuturor, pt ca va bucurati si sunteti fericite si ca aduceti primavara in sufletul vostru.

Acum:

Lucia, merci de bijuterii, foarte frumoase si deosebite, cum am ocazia sa ti le admir si live, ca sa zic asa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cristina, sunt superbe, lumanarea, suportul, ciocolata o sa mai astepte pana va fi devorata..la Sf. Pasti, toti ne uitam la ea cu jale. Cd-ul o sa-l ascultam mereu in masina, iar bijuteriile, bineinteles sora mea wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Norelif, foarte util cadoul tau, chiar util, nu aveam asa ceva, multumesc din suuflet
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asa fetelor, la posta, normal ca acolo le-am desfacut, sotul meu dupa ce le-a vazut zice: Se vede ca doamnele astea se ocupa cu lucru de mana de ceva timp...au ceva caracteristic la fiecare.

Eu abia de curand m-am pucat de mestesugarit si asta datorita voua...pot spune ca mi-ati schimbbat, oarecum viata.

Sper ca v-au placut cadourile mele, din suflet le-am facut.

Ma bucur ca ti-au placut cadourile mele!Sa le folosesti cu drag! kiss
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de norelif Mar 08 Mar 2011, 5:50 pm

Acum mai are sa ajunga un cadou la destinatara!!Trebuia!Diada l-a primit, Acum Ramona a dat de stire si inca cineva mai trebuie!!Astept! bee
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mar 08 Mar 2011, 6:50 pm

Iulia e bine sa mergi sa vezi daca ai primit ceva, cel putin una din fete ti-a trimis sigur si ar fi trebuit sa ajunga. Siur ar fi trebuit sa ajunga! Nu de alta dar sa nu se intoarca la expeditoare coletul pentru ca ar fi pacat!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mar 08 Mar 2011, 7:08 pm

Fetelor,am trecut prin mari emotii cand am vazut ieri ca nu a primit decat Ramona Savu cadoul de la mine!Aseara am urmarit acest topic cu infrigurare dar mesaje din partea celorlalte doua fete nu apareau!Astazi nu am citi decat ultimele postari si cand am vazut ca tot nu zice nimeni nimic am intrat in panica!Eu stiam ca am trimis trei cadouri odata...Astazi,am rugat-o pe Mykya sa mearga maine la posat sa vada daca nu are un pachetel de la mine ca-mi era chiar ciuda sa nu le primiti si celelalte doua ghiocele.Si MYkya,imi raspunde ca le-au primit si ca eu din cauza tuicii de

Topoloveni de la CCristina sa nu fi vazut aseara postarile rade
Am cxautat acum si le-am gasit....of,ce bine ca le-ati primit si va raspund cu drag ca fac cursuri de innodat sfoara contra cost



rade rade rade (
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mar 08 Mar 2011, 7:13 pm

Shocked Contra cost? Lasa ca desfac eu ce mi-ai trimis ca sa vad cum se face. Pe gratis. dama
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mar 08 Mar 2011, 7:16 pm

Hai lasa,mai bine du-te la topicul cu tehnica desrisa la pagina 14 si vezi rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mar 08 Mar 2011, 7:40 pm

Intrebare: Vreti sa organizam si pentru iepurasul de Paste sau vi se pare prea apropiat de ghiocel si sa nu organizam?
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Andata Mar 08 Mar 2011, 7:56 pm

Si eu ma gandeam la iepuras, acum stiu ce sa fac Flowers
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Mar 08 Mar 2011, 8:01 pm

Mykia eu as vrea, sincer. Sper sa mai fie si alte doritoare. Prea frumos a fost de Craciunita si de Ghiocel... m-am simtit din nou ca in liceu!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mar 08 Mar 2011, 8:22 pm

Si eu vreau! Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de denis21 Mar 08 Mar 2011, 8:32 pm

Si eu vreau!A fost fain , m-am simtit bine , am avut emotii , a fost ceva nou pt. mine.Pt. iepuras ma pregatesc din timp.........abia astept! kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de symos Mar 08 Mar 2011, 8:33 pm

mi-ar place si mie sa fiu iepurasul unor doamne de pe forum daca mi se permite acest lucru....pt cineva stiu deja ce i-as darui ,asa ca o provocare
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Mar 08 Mar 2011, 8:43 pm

Fetelor,am primit ieri doua cadouri si am si postat cu tot cu poze.Unul dintre cadouri nu stiu de la cine este.Stiu decat ca este din Buzau.Pot sa zic cum o cheama?Mai pun odata pozele.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




Apropo,as vrea sa mai facem la fel de Iepuras!Ar fi frumos! kiss
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mar 08 Mar 2011, 8:46 pm

Nu Carolina, nu pui numele. Daca o sa vrea sa se desconspire singura e altceva. Nu se pune numele din principiu, pe forum ne inregistram cu nikname uri. O sa afli tu pana la urma cine e! Macar prin eliminare... wink
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Mar 08 Mar 2011, 8:47 pm

Carolina, nu te-ai uitat pe fundul cutiei? Nu e trecut cumva userul acolo?

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Mar 08 Mar 2011, 8:49 pm

M-am uitat dar nam vazut nimic ,mai astept nici o prblema wink
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mihaelavama Mar 08 Mar 2011, 8:59 pm

mykya a scris:Intrebare: Vreti sa organizam si pentru iepurasul de Paste sau vi se pare prea apropiat de ghiocel si sa nu organizam?

da, sa vina iepurasul! bucurie
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Maci Mar 08 Mar 2011, 9:00 pm

Am asteptat sa vina si al doilea ghiocel azi, ca sa fac poze, dar n-a vrut...
Ieri am primit de la Lynda kiss Multumesc mult, Lynda! hug Foarte frumoase toate, de bomboane nu mai vorbesc, a avut cine sa se arunce pe ele... Sper sa mai ramana vreo doua pe maine cand o sa fac pozele, sa nu zica lumea ca mi-ai trimis cutia goala... rade De fapt mai poti trimite una, ca s-o pun in locul celeilalte... rade
Printesa e frumoasa foc, sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii... Sunteti o familie minunata! hug
Multumesc inca o data! kiss
Maci
Maci
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 331
Varsta : 51
Localizare : Sebes- Alba
Data de inscriere : 23/01/2010

http://maci.webgarden.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de elenaxx Mar 08 Mar 2011, 9:04 pm

Da, si eu vreau, deci ma inscriu de acum, ca am timp sa mai invat, sa ma mai specializez wink
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Mar 08 Mar 2011, 9:06 pm

si eu votez pt iepuras, abia astept sa ma apuc de treaba wink
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mar 08 Mar 2011, 9:25 pm

S-a votat, sunt destule doritoare deci vom avea si Iepuras. O sa facem topic separat dupa ce terminam cu Ghiocelul. Asa ca la treaba doritoarelor. cos Si, daca aveti propuneri cu privire la imbunatatirea sistemului sunt binevenite. Eu vin cu propunerea sa fixam din timp numarul de cadouri, sa fi la fel pentru toata lumea, de exemplu 2. Hai Ghiocelelor ce ati mai primit? De abia asteptam fotografii. Presimt ca ne vom delecta ochii toata saptamana cu noutati. bee
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Mar 08 Mar 2011, 9:37 pm

si eu tot astept ultima mea "ghiocica" sa-mi confirme ca a fost la posta
tinand cont ca ucabesty l-a primit deja si le-am pus pe amandoua odata, e clar ca ar trebui sa ajunga si la ea, mai ales ca era drum mai scurt de parcurs
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Mar 08 Mar 2011, 9:46 pm

Multumesc ghiocelelor mele Lynda si CLD ! hug kiss

Astazi pe la zece am primit avizele si pe la trei mi-a adus ficamea pachetele. Toate mi-au adus bucurie. Multumesc din suflet!

Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mar 08 Mar 2011, 9:49 pm

Bună fetele abia acum am reuşit să mă conectez. Am fost la poştă şi încă nu venise nici o "ghiocică". Probabil că s au împotmolit în zăpadă ghioceii mei kiss AGATHA ar fi trebuit să primeşti şi tu ghiocelul de la mine că a fost pus odată cu al lui CLD . :kisss :
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de LYNDA Mar 08 Mar 2011, 10:25 pm

Maci ma bucur din suflet ca iti place cadoul meu pupi pentru ca l-am facut cu asa mare drag si cu emotii! hug

Vin si eu cu pozele cu cadourile ce le-am primit!
Primul martisor :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si cel de-al doilea :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Va multumesc inca o data pentru surpriza placuta pe care mi-ati facut-o! kiss


bucurie
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 40
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 4 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB