Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

+46
mariaz_09
MARI_H
Admina
kitty_1973
danabarbu2007
MagdaMarin
MihaelaT
Dodo-pui
iuliana72
ileana cosanzeana
ivanoiuadela9
Nicoleta Irimescu
symos
fizicuta
denis21
Aghata
Savu Ramona
LYNDA
iulia sevcenco
serenita
violeta25
cld
Camy
carolina-bubulina
mykya
letho
Andata
elenaxx
CCristinaC
cris69
Lucia.BlueFlower
Maci
diana-s
mihaelavama
ladybird
norelif
adelina24
RamonaM
diada
Marry
amoni
Gianina4ever
betymi72
Uca
carmenco
firicel
50 participanți

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de elenaxx Lun 07 Mar 2011, 7:39 pm

vrem poze, cat mai multe poze
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carmenco Lun 07 Mar 2011, 7:46 pm

CCristinaC a scris:Am primit si eu cadouri de la doi ghiocei
De la Aglaia pupi am primit un portfard foarte util, un sort dintr-un material vesel care va infrumuseta bucataria mea si citeva rinduri frumoase.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De la un alt ghiocel pe care il pupi dar nu il ghicesc zid am primit doua bucati de material (cu care am deja planuri) un calendar magnetic (pe care mi l-a confiscat sotul) multe fermoare si muuuuulte sculuri de fire din lina si acril, moi si foarte pufoase. Rog frumos ghiocelul sa se identifice. Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De la Amoni, pupi care nu este ghiocelul meu, am primit o bratarica si doua coliere frumoase, din care unul cu perlute si flori din material textil si unul din cercuri crosetate
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Multumesc mult dragelor!

P.S. Norelif, ce ai postat in prima fotografie este trimis de mine. Nu ai cum sa nu iti dai seama, doar daca de capie ce sint ti-am trimis felicitarea nescrisa sau nesemnata.

M-ai omorat! Daca ai avut norocul sa fie in regula cadoul, te felicit!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Andata Lun 07 Mar 2011, 7:58 pm

Am primit si eu avizele, maine ma duc sa le ridic. Voi reveni cu poze.
Numai ca, vazand ce ati postat pana acum cu minunatele cadouri, pe mine ma apuca disperarea ca nu voi reusi sa ma ridic la inaltimea asteptarilor si ghiocelul meu va dezamagi...
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 07 Mar 2011, 7:59 pm

Fetelor, dragute cadourile voastre!
Eu, sa va povestesc.... nu stiu daca am primit ceva, pt ca azi nu am iesit din casa Embarassed V-am spus ca sunt in concediu si zilele astea nu am iesit deloc, doar am lenevit in casa (daca ati mai auzit asa ceva pana acum ! rade ) Am citit, am stat pe net si m-am uitat la Investigation Discovery.
Cand vad cadourile voastre, parca imi vine sa cobor sa ma uit daca nu am primit vreun aviz.

Vad ca 2 fete au primit deja cadourile... astept inca o 'confirmare'.

kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de letho Lun 07 Mar 2011, 8:18 pm

Vreau sa ma laud! Am primit cele mai frumoase martisoare care exista Smile
In prima poza sunt cele de la iulia sevcenco: imi place tot, este superb! M-am indragostit de trandafiri Smile Multumesc frumos!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aici este minunatia de la ucabesty: nu am cuvinte sa descriu ce frumoase sunt... Imi plac mult de tot iar esarfa este o nebunie: fina, delicata si in nuante pe care le ador (am si o bluza exact cu aceste culori Smile ). Multumesc din suflet!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Va multumesc mult!
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de norelif Lun 07 Mar 2011, 8:21 pm

CCristinaC a scris:Am primit si eu cadouri de la doi ghiocei
De la Aglaia pupi am primit un portfard foarte util, un sort dintr-un material vesel care va infrumuseta bucataria mea si citeva rinduri frumoase.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De la un alt ghiocel pe care il pupi dar nu il ghicesc zid am primit doua bucati de material (cu care am deja planuri) un calendar magnetic (pe care mi l-a confiscat sotul) multe fermoare si muuuuulte sculuri de fire din lina si acril, moi si foarte pufoase. Rog frumos ghiocelul sa se identifice. Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De la Amoni, pupi care nu este ghiocelul meu, am primit o bratarica si doua coliere frumoase, din care unul cu perlute si flori din material textil si unul din cercuri crosetate
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Multumesc mult dragelor!

P.S. Norelif, ce ai postat in prima fotografie este trimis de mine. Nu ai cum sa nu iti dai seama, doar daca de capie ce sint ti-am trimis felicitarea nescrisa sau nesemnata.


Cristina, scuze ,la tine am vazut ,mai ales ca mi-a placut tare mult si felicitarea!Ce frumos crosetezi!Iar culorile sunt chiar pe sufletul meu!Setul mov cu alb o sa-l iau maine la servici cu bluza mea mov! love
Am avut un ghiocel comun!Cel cu calendarul magnetic!Am uitat sa-l fotografiez pentru ca deja este la frigider!Nu stiu cine este!
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 07 Mar 2011, 8:24 pm

Norelif, sa inteleg ca nu ti-a placut.....

Va anunt ca am coborat si am gasit 2 avize zid
Sincer, nu credeam ca au ajuns asa repede... Maine ma duc la posta. Mor de nerabdare! bounce
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Lun 07 Mar 2011, 9:00 pm

Vin sa va arat si eu ce lucruri frumoase am primit.
De la Firicel
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si de la Carolina
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc Ghiocelelor, sunt foarte frumoase! Si Firicico e musai sa ma inveti si pe mine tehnica asta.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carmenco Lun 07 Mar 2011, 9:04 pm

Foarte frumoase, sa te bucuri de ele!
Firicel, pe mine m-au innebunit felicitarile. Te rog, spune-mi cum se fac!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de norelif Lun 07 Mar 2011, 9:06 pm

Lucia.BlueFlower a scris:Norelif, sper ca ti-a placut cadoul de a mine! Rolling Eyes

Lucia, scuza-ma ca nu ti-am raspuns!Al tau este al 3 lea din postarea mea nu?Cel cu bijuteriile, cercelusi impasliti si din fimo (cred??)!Cum sa nu-mi placa!?Toate imi plac! pupi Sunt prea frumoase si nu voi ramane cu ele atunci cand vor veni fetele acasa!! wink
Am fost emotionata cand le-am deschis si mi-a fosr teama ca le-am incurcat!
In plus nu-i stiu pe ceilalti ghiocei!Din Buzau si Braila!!
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de betymi72 Lun 07 Mar 2011, 9:10 pm

diana-s a scris:am primit un ghiocel de la botosani
care imi zice si mie cine e? Laughing am doar numele dar incer sa=-l pup cu un nick

revin cu poze ca ma cheama mama soacra la masa
ti-a placut?ti se potriveste?
Ucabesty nu mi-a mai raspuns Sad...am emotii cu lungimea colierului mi-ar mai fi trebuit cateva margelute... Sad
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Lun 07 Mar 2011, 9:14 pm

Letho! hug Ma bucur din suflet pentru faptul ca iti plac! Le-am lucrat cu mare drag!
Abia astept sa ajunga si celalalt colet si sa ma linistesc!

Acum... va prezint cadourile pentru mine, de care m-am indragostit de-a dreptul.
Betymi... superb setul, divin , finut! Imi place mult de tot! Ma tot uit la el; si nu mai satur sa il privesc! Maine il voi purta cu mare drag! Spui ca nici nu e facut de o fiinta omeneasca, de-a dreptul divin!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aici cu felicitarea:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Diana Morning glory este superba, este deja agatata deasupra monitorului sub un ceas vechi de perete! E dementiala! Asa de bine arata in realitate... (si eu faceam doar Venusul, trebuie sa ma apuc si eu de una!)
Brosa e superba, mereu ti-am admirat florile, dar nu am crezut vreodata ca voi avea si eu una!
Uite ce inseamna sa ai doua maini stangi... dar dibace!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Va multumesc din suflet pentru aceste mici bucurii!
Va pup!


Felicitari tuturor harnicutelor! Frumoase cadouri!
Iuliana, Cris!
Ramona si Mykya, felicitari si toata aprecierea pentru munca pe care ati depus-o pentru a face acest "ghiocel" posibil!

Edit: Betymi, e perfect, eu il voi purta pe baza gatului, la ce-a mai mica dimensiune, pe maxim e prea lung pentru mine. pupi

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Lun 07 Mar 2011, 9:17 pm

mykya bine ca au ajuns!Sper sa-ti fi placut!
Inimioara e facut de fata mea.Si trifoiul este facut de mine.Celelalte sunt cumparate pentruca si asa eram in intarziere.

Acum..Am primit si eu 2 cadouri superbe!

Prima este Firicel.Sunt superbe!Multumesc mult!Trebuie sa ma inveti si pe mine tehnica!Neaparat!Acum..Pozeee.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Apoi..Am mai primit niste cadouri super dar nu stiu de la cine!Oricum...Esarfa si gentuta mi le-a amanetat fata mea.Oricum,toate sunt minunate!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Multumesc celor doua ghiocele!

carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Lun 07 Mar 2011, 9:26 pm

Ce cadouri frumoase. Sa le stapaniti sanatoase fetelor! kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de betymi72 Lun 07 Mar 2011, 9:27 pm

Ma bucur Uca!aveam niste emotii... Flowers pale
Astept sa vad daca si Dianei i s-a potrivit ei i-am facut cu onix...
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Lun 07 Mar 2011, 9:35 pm

Betymi superb setul. Shocked Cred ca o sa copiez si eu modelul daca imi permiti pentru ca am niste margele superbe de sticla pe care chiar nu stiam cum sa le utilizez, s-ar preta bine la un model asemanator. wink
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de betymi72 Lun 07 Mar 2011, 9:39 pm

copiaza ce vrei...si eu ma inspir de la altii si tot asa...nu e nici o problema din partea mea... kiss
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Lun 07 Mar 2011, 9:51 pm

betymi72 a scris:
diana-s a scris:am primit un ghiocel de la botosani
care imi zice si mie cine e? Laughing am doar numele dar incer sa=-l pup cu un nick

revin cu poze ca ma cheama mama soacra la masa
ti-a placut?ti se potriveste?
Ucabesty nu mi-a mai raspuns Sad...am emotii cu lungimea colierului mi-ar mai fi trebuit cateva margelute... Sad
deci nu ca mi-a placut, ca sa vezi cum se pot aseza lucrurile
maine ne trimite firma la restaurant , asa de 8 martie
aveam rochita pregatita si chiar ma gandeam sa-mi fac ceva biju cu negru pt maine, dar nu aveam nici o tragere nici de creat si sunt si obosita

si ce-am primit eu azi? fix ce-mi lipsea kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si spre exemplificare si rochita, ca sa vezi cat de bine se vor potrivi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
*********

uca, ma bucur mult ca=ti plac
cum esti tu la venus , asa m-am oprit eu la morning glory si, la fel, imi doresc sa fac si venusul cat de curand Smile

astept sa-mi confirme si cealalta destinatara coletul
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de betymi72 Lun 07 Mar 2011, 10:10 pm

kiss hug nici nu stiti ce ma bucura faptul ca va plac!! Merci pupi
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Lun 07 Mar 2011, 10:15 pm

Diana, Betymi sunt asa de fericita! Merci hug kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Marry Lun 07 Mar 2011, 10:32 pm

Si acum poze cu martisorul primit de la primul ghiocel...Carmenco

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kiss
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Camy Lun 07 Mar 2011, 11:53 pm

Ce de frumuseti ati primit,AGLAIA eu ti-am trimis firele si materialele,calendarul magnetic,il poti lipi pe frigider,scoti calendarul de acolo si pui o fotografie.

CCRISTINAC,eu sunt ghiocelul tau Smile ,la stofa m-am gandit ca ar fi buna ptr o fusta dreapta,celalalt material ptr o camasa(eu mi-am facut o camasa din acel material ,numai ca avea nuante de verde),iar firele te descurci tu,sa faci minunatii cu ele,lucrezi frumos.

NORELIF ,eu am fost ghiocelul tau ,cu firele ,stofa ,materialul,fermoarele,calendarul in loc de martisor,tie ti-am mai pus niste resturi de materiale,cred ca iti trebuiesc ptr pasiunea ta,nu?

sa le folositi cu placere hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 08 Mar 2011, 7:23 am

Camy, te-am banuit eu, dar m-am gindit sa nu dau cu bita in lac si te-am lasat sa te desconspiri singurica. Iti multmesc mult! pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de norelif Mar 08 Mar 2011, 8:59 am

Buna dimineata si "LA MULTI ANI FERICITI!"
Ghioceilor mei si extra ghiocelului CristinaC (asa ma inteles) le multumesc
Lucia,pana la urma azi m-am imbracat in rosu si floarea cu cerceii impasliti au fost admirati de colegele mele! love
Cristina, abia astept sa se incalzeasca sa pot lua bijuteriile tale!Am uitat sa-ti spun!Ciocolata este preferata mea!
Aglaia,esti subtirica daca tu ti-ai facut un sortulet si mai micut! Smile Dar sunt la dieta si deja se cunoaste iar al meu acum este bun! kiss
Cami,m-ai pus la lucru acum ,cu firele! rade Ma tenteaza sa tricotez mai ales ca nu am lucrat demult! love Da, ai dreptate !Imi folosesc resturile de materiale pentru lucrari "crazy"!Tot ce mi-ai trimis imi este de folos! pupi
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de cld Mar 08 Mar 2011, 9:49 am

vreau sa multumesc si eu din suflet celor doua ghiocele ale mele care au sosit astazi!!
diseara sper sa fac poze!
multumesc aghata!
multumesc ghiocelei mele Adela din Tirgu Jiu!
desi sunt "gripata" rau de tot ati reusit sa imi faceti ziua frumoasa!!!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB