Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

+46
mariaz_09
MARI_H
Admina
kitty_1973
danabarbu2007
MagdaMarin
MihaelaT
Dodo-pui
iuliana72
ileana cosanzeana
ivanoiuadela9
Nicoleta Irimescu
symos
fizicuta
denis21
Aghata
Savu Ramona
LYNDA
iulia sevcenco
serenita
violeta25
cld
Camy
carolina-bubulina
mykya
letho
Andata
elenaxx
CCristinaC
cris69
Lucia.BlueFlower
Maci
diana-s
mihaelavama
ladybird
norelif
adelina24
RamonaM
diada
Marry
amoni
Gianina4ever
betymi72
Uca
carmenco
firicel
50 participanți

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Mier 16 Mar 2011, 11:22 am

le-am primti si eu, le-am rupt ca un copil imediat, apoi am descoperit ca erau de fapt mai multe suprize acolo, una mai placuta ca alta
promit ca revin cu poze in cursul zilei de azi, numai sa scap de controale pe la munca

ca idee1. - la un moment dat cand am inceput sa facem vacante la modeul serios incepusem sa colectionez vederi...si am mai primit 3

2. - in timp am inceput sa colectionez lumanari si taare greu ma indur de ele sa le folosesc...si acum am mai primit o cutiuta de lumanari care miros superb

iar cadourile continua - am pozat special textul din felictiare care mi-a incantat sufletul love
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de betymi72 Mier 16 Mar 2011, 2:30 pm

cu lumanarile si eu patesc asa..nu ma indur sa le stric...Smile)
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Mier 16 Mar 2011, 2:36 pm

Si sora mea are o colectie mare de toate formele,culorile si aromele...si eu m-am molipsit de la ea.
Vederile sunt de la muzeul de la noi din comuna,Diana.Astept sa vad poza ca am uitat sa-ti mai pun ceva,acum mi-am dat seama.Dar cred ca repar eu.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Mier 16 Mar 2011, 8:43 pm

Am primit si de la al treilea ghiocel.Mersi mult ghiocelule,sunt superbe cadourile,nici nu ma asteptam sa primesc atatea.Dar nu stiu cine esti.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pupi

Multe multumiri celor trei ghiocele care m-au rasfatat cu atatea cadouri frumoase.

carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 16 Mar 2011, 8:51 pm

Carolina-bubulina,avem amandoua aceeasi ghiocica si eu cred ca este vb. de Admina,nus' ce ma face sa cred wink daca nu,te rugam frumos ghiocico,deconspira-te! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Mier 16 Mar 2011, 9:13 pm

Aceasi banuiala aveam si eu,firicel dar nu eram sigura. wink
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Admina Mier 16 Mar 2011, 10:06 pm

Da, m-ati prins cu mat(z)a in sac. Embarassed Ma bucur ca va plac. hug Vroiam ceva mai elaborat, in materie de cadouri, dar nu am avut timp sa fac cumparaturi (nici pt mine, noroc cu ghiocelele, ca am fost rasfatata); sper sa fie utile, insa.
Eu am avut urmatoarele ghiocele, in ordinea aparitiei:
Ileana Cosanzeana, deja am folosit crema (miroase divin) si esarfa, pe post de colier wink :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mykya, am luat in geanta oglinda, e deosebita; din pacate, din poza lipseste ce era mai frumos, un minunat colier tatting love :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Diada, pe care o sa o bat mult si bine, cand o prind...:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 16 Mar 2011, 10:26 pm

Admina,Diada si Ileana Cosanzeana si eu va multumesc inca o data pentru surprizele frumoase pe care mi le-ati facut!Imi place tot ce-am primit si ma bucur ca pe langa gestul frumos din partea voastra,toate sunt si foarte utile! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Joi 17 Mar 2011, 8:01 am

vin si eu acum la prima ora ca cine stie ce se mai intampla pe zi si iar aman
cadourile de la Geanina4ever

felicitarea, pe care am luat-o de aproape ca sa cititi textul frumos, tot in interior avea si un ghiocel presat, iar pe exterior a pastrat tema buburuzelor care se regasesc si la cosulet

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

bratarica, deja se vede si cosuletul in fundal
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

produsele forever, am citit mai sus de ceai ca e concentrat si trebuie facut la 2 litri de apa wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

vederile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

setul de lumanari
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si "captura" completa Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

multumesc inca o data, ma bucur de toate de cate ori ma uit la ele kiss
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Joi 17 Mar 2011, 8:55 am

Diana,ma bucur si eu prin toti porii pielii mele si prin toate vibratiile inimii ca ti-au placut,exact cum spuneam ieri mai voiam sa-ti pun niste servetele si acum mi-am dat seama ca am uitata sa ti le pun.Dar ti le pot trimite si asa,nu?
Celalalt pliculet e o mostra de la Crema de dureri dar iti voi da amanunte pe mp sa nu mancam bataita aici ca m facut destula reclama fara permisiune.
Bratara si felicitarea sunt facute de mine...si retul ti le-am daruit cu drag.
Si eu am colectie de vederi si mi-am facut si una cu vederi din strainatate...care pleaca la munca,in excursie,etc ii soun sa nu ma uite ,sa-mi trimita sau sa aduca o vedere...un prieten de-al nostru mi-adus,de curand,un pachet de carti de joc care au pe ele imagini ale manastirilor si bisericilor din Bulgaria.
Te invit sa vii odata sa vezi muzeul din vedere. kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Joi 17 Mar 2011, 1:53 pm

Fetelor ce minunatii pe aici. Una mai frumoasa ca cealalta. Dar, ca sa incheiem acest topic frumos si sa deschidem altul cu iepurasi, puisori si ousoare, as vrea sa stiu: mai e vreuna dintre voi care nu a primit toate cadourile?
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Joi 17 Mar 2011, 3:46 pm

Da,toate ne-am bucurat de micile daruri facute cu drag.
Asa e,sa ne pregatim de Paste...abia astept.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diada Joi 17 Mar 2011, 5:36 pm

Admina, am fost in mare incurcatura cand am aflat ca trebuie sa iti trimit tie cadou, asa ca, am facut rapid cate ceva, sper sa-ti placa,stii cum zic eu, nu-ti plac stregi praful cu ele, le dai, treaba ta hug eu le-am facut cu drag! Pup si sa le porti cu placere! pupi

p.s. eu mai stiu o fata care nu a primit ultimul cadou

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Savu Ramona Joi 17 Mar 2011, 5:45 pm

Adevarul e ca abia astept noul topic cu puisori , ousoare etc , caci azi m-am si gandit ce sa realizez . Si abia astept sa ma iau de treaba.
toate darurile primite au fost superbe si m-am bucurat de toate , sper ca lafel si cele carora le-am trimis.
A fost o bucurie enorma pe care vreau sa o repet ! kiss
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Joi 17 Mar 2011, 5:51 pm

Si eu fetelor am facut cu drag toate cadourile pentru ghiocele (si extra-ghiocele wink ),le-am trimis odata cu ele si cate un strop din dragostea mea dar si de primit,am primit lucruri minunate cu care m-am laudat intai la familie,apoi la vecine,rude ,cunostinte!Sunt f.f.f.incantata de tot ce mi-ati trimis si sunt foarte mandra ca Admina,Diada si Ileana cosanzeana,precum si CCristinaC,mi-au trimis o particica din sufletul lor cu aceste daruri! kiss
Si eu vreau sa repetam "figura" de Paste!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Joi 17 Mar 2011, 8:38 pm

Atat de fericita am fost azi cand am ajuns acasa. Am gasit un plic, l-am deschis si cand am vazut ce era in el, pe loc mi-am dat seama ca este vorba despre.... Firicel Sforicel!pupi Mi se inmuiasera picioarele de emotie.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Multumesc din suflet pentru cadoul minunat!
L-am pus la loc de cinste in bucatarie langa libelula, sa il admir in fiecare dimineata (si nu numai) cand stau prin bucatarie!
Asa de mult ma bucur caci am in casa un lucru lucrat cu maiestrie de Firicel Sforicel! Merci

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Joi 17 Mar 2011, 8:43 pm

Hai mai Uca,zic si eu ca Silvia,m-am imotionat de tot!
Ma bucur mult fetelor ca va place oala de la mine!
Sper ca si altora sa le placa wink
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Joi 17 Mar 2011, 9:10 pm

Firicel sa sti ca si mie imi place foarte mult cadoul de la tine, e o arta pt mine
sa sti sa faci asa ceva.Mersi mult inca odata. pupi
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 17 Mar 2011, 9:46 pm

Va anunt ca am primit si cel de-al 3-lea cadou.... de la Mykya, pun maine poze.
pupi
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Sam 19 Mar 2011, 10:39 am

Vin si eu cu cele 2 cadouri
De la Mykya. Imi plac la nebunie! Bijuteriile sunt minunate (bratara este un pic larga, dar am inchis-o la ultima bucla Smile )
Oglinda este foarte frumoasa si utila. wink A meritat asteptarea Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
De la Firicel (care nu a fost ghiocelul meu) o decoratiune din sfoara, o minune!!!! (plus o felicitare frumoasa... )

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fetelor, va multumesc din suflet! kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Sam 19 Mar 2011, 2:27 pm

Foarte frumoase,Lucia.Sa le stapanesti sanatoasa! kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 19 Mar 2011, 4:46 pm

Fetilii, m-ati "imbolnavit" cu frumusetile voastre de cadouri si acum imi pare rau ca nu am participat si eu!!! Da lasa ca de Paste poate ca voi trimite macar la 2 persoane!!! Asta daca se organizeaza si de Paste!!! love
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Sam 19 Mar 2011, 4:55 pm

Pai asa a ramas ,Alina,ca se va face si de Paste,unele ne pregatim de acum.
Eu zic sa facem tragerile mai devreme sa stim si noi la timp cui ii trimitem. wink
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Dum 20 Mar 2011, 9:24 pm

si eu vreau!!!!repriza noua de pasti....
mi-a placut si vrea sa repet experienta!!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de kitty_1973 Lun 21 Mar 2011, 12:03 am

Cu scuzele de rigoare Embarassed postez si eu cele doua cadouri primite de la mihaelavama si amoni. Nu imi mai functioneaza aparatul foto si pana am gasit unul de imprumut...
Multumesc fetelor pentru cadouri! kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



scuzati tzatzele la vedere... Rolling Eyes
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 10 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB