Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

+46
mariaz_09
MARI_H
Admina
kitty_1973
danabarbu2007
MagdaMarin
MihaelaT
Dodo-pui
iuliana72
ileana cosanzeana
ivanoiuadela9
Nicoleta Irimescu
symos
fizicuta
denis21
Aghata
Savu Ramona
LYNDA
iulia sevcenco
serenita
violeta25
cld
Camy
carolina-bubulina
mykya
letho
Andata
elenaxx
CCristinaC
cris69
Lucia.BlueFlower
Maci
diana-s
mihaelavama
ladybird
norelif
adelina24
RamonaM
diada
Marry
amoni
Gianina4ever
betymi72
Uca
carmenco
firicel
50 participanți

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Marry Sam 12 Mar 2011, 11:43 am

am revenit cu pozele :D

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

kitty_1973 mii de kiss
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de violeta25 Sam 12 Mar 2011, 11:52 am

Mari_H ma bucur ca ti-a placut martisorul meu pupi
Ieri am primit si cel de-al doilea martisor: superb!! nu stiu de la cine este dar am o banuiala Smile poate se desconspira hug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Sam 12 Mar 2011, 6:51 pm

Pai cine face pomisori atat de frumosi? Cred ca ne-am dat seama toate dar o lasam sa se dea de gol singurica... pupi
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mariaz_09 Sam 12 Mar 2011, 9:42 pm

Desi nu am participat la joc,totusi doua prietene dragi de pe forum,Danadea si Valentina Serban au fost ghiocelele mele.Va multumesc mult dragele mele,m-am bucurat mult de cadouri si o sa vi le arat pe forum cat de curand.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carmenco Sam 12 Mar 2011, 10:21 pm

amoni a scris:Ma bucur ca ii plac ficei tale, mie imi plac lucrurile mai copilaresti albastru e si culoarea mea preferata { imi pare rau ca nu am ales ceva pe gustul tau} .Sa-l poarte sanatoasa!

Nu am spus ca nu imi e pe plac, asa patesc eu mereu, mi se confisca lucrurile Smile.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de elenaxx Dum 13 Mar 2011, 10:54 pm

Carmenco, o sa vin si eu pe la tine, sa vad ce pot confisca wink Daca ma primesti, bineinteles. Daca nu, sa-mi spui cand nu esti acasa, ca sa vin direct. pupi
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carmenco Lun 14 Mar 2011, 8:26 am

Esti draguta, te astept cu mare placere! Numai sa nu iei tot rade
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Lun 14 Mar 2011, 12:44 pm

Astazi lucreaza posta asa ca asteptam noi fotografii. Cine mai are de primit? peace
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diada Lun 14 Mar 2011, 2:08 pm

Eu am de postat pozele, ca am ramas datoare cu ele, doar ca mai am un colet la posta si doar am primit toti ghioceii scratch asa de cuminte sa fi fost totusi? fuga

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 14 Mar 2011, 4:42 pm

Si eu ramasesem datoare cu poze...
Primul e de la Fizicuta(sper sa nu gresesc) si n-am bagat de seama ca nu se vede ciocolata,ca aparatul meu nu mai are display-ul intreg deci aia e papata din prima zi...iti multumesc frumos chiar imi trebuia ceva sa pun pe cap si-mi plac.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si al doilea e de la Marry.Iti multumesc mult pentru darurile frumoase.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Saptamana aceasta astept confirmarea si de la cele carora le-am trimis eu.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Lun 14 Mar 2011, 5:55 pm

mykya a scris:Astazi lucreaza posta asa ca asteptam noi fotografii. Cine mai are de primit? peace
eu, eu, am ridicat un colet, din judetul dambovita, tind sa cred ca e Geanina :D

fac poze in seara si revin cu ele

p.s. mirosea demential coletul love
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de betymi72 Lun 14 Mar 2011, 7:38 pm

si eu adineauri am primit avizul...cred ca tot de la Geanina..maine revin cu poze!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de fizicuta Lun 14 Mar 2011, 7:50 pm

pupi nu gresesti deloc, ma bucur ca-ti este de folos micul meu martisor...
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diada Lun 14 Mar 2011, 8:18 pm

Am elucidat misterul, era un colet cu ramburs rade

Si acum pozele cu ce-am primit, daca lipseste ceva din poza fimiu e de vina, s-a jucat cu ele si nu le-am mai gasit la pozat wink

de la ramona

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

de la norelif - aici mai era si o felicitare dar mi-a ratacit-o fimiu

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si de la ileana cosanzeana

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Va multumesc fetelor pentru cadouri prietenie

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 14 Mar 2011, 8:55 pm

ivanoiuadela9 a scris:Bună Silvia. Apelez la bunătatea ta să mi postezi şi mie foto la " vrei să fiu mărţişorul tău
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

stiti deja ca eu sunt mesagerul lui adela wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Lun 14 Mar 2011, 9:23 pm

Azi am primit si eu al treilea aviz.Maine,cand ajung acasa o sa pun poze.
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Lun 14 Mar 2011, 10:35 pm

Bună seara ghioceilor . Am mai scris un mesaj dar văd că nu a intrat aşa că mai încerc o dată. Am rugat o pe silvia să pună foto cu mărţişoarele ce le am primit eu şi pe această cale pup ghiocelele mele , mi au făcut o mare surpriză . . . chiar nu mă aşteptăm şi asta nu e tot , din poza lipsesc 2 pungute cu dulciuri pt copilaşi şi mărţişoare plus cerceii care mi i am pus imediat , îmi plac foarte mult pupi vă pup şi vă doresc numai bine.
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mar 15 Mar 2011, 8:31 am

acuma fetelor sa va explic motivul pt care nu am trimis ceva facut de mine.
una la mana,am lucrat ultima sapt din februarie si primele 2 sapt din martie,asa ca nu am reusit sa fac nimik....
si doi la mana,cu ce v-am trimis va veti putea mesteri ceva pe placul vostru propriu si personal wink
in speranta ca v-am putut aduce o mik bucurie,va pup pe toate si va doresc o primavara frumoasa!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 15 Mar 2011, 11:27 am

Da,Fizicuta si Diana,de la mine sunt coletele si imi cer mii de scuze ca am intarziat cu ele,asa s-a intamplat cu banii astia...sper sa va placa,vreau sa-mi spuneti sincer,ca eu vi le-am daruit din toata inima.
Diada,frumoase cadouase ai primit...
Diana,nu stiu de la ce putea sa miroasa,ori de la pliculetul de ceai ori de la lumanarici... kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mar 15 Mar 2011, 1:20 pm

Am ridicat si cel de-al treilea colet, in el sunt o gramada de lucruri frumoase, revin cu poze si cu numele de utilizator al ghiocelului, dar maine ca azi nu am cum. Multumesc mult ghiocica mea! Se stie... kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mar 15 Mar 2011, 4:03 pm

Bucurie mare!Am ridicat de la posta astazi cel de-al treilea colet de la "ghiocica "mea!Nu am avut rabdarea sa ajung acasa,l-am desfacut acolo,in holul oficiului postal!Numele expeditorului,nu-mi spunea nimic,dar am constatat ca este al unei doamne care da mare atentie la detalii!Am deschis pachetul:surprize-surprize!Muuuuuuuuulte lucruri,frumoase si mai ales utile!Am inceput sa fac conexiunile:doamna din Bucuresti,ii place sa se "joace "cu masina de cusut,sa croseteze,ii plac accesoriile,este romantica,tine la ea(dovada ca si la mine wink )Multumesc mult expeditoarei acestor lucruri minunate pe caer le voi folosi cu mult drag:am fir de tricotat,bumbac bej de culoare(genul "panglica"),nasturi frumosi,eleganti(sau poate ii voi folosi drept mijloc de floare,crosetata,brosa),inchizatori magnetice,ace de bosa,sapun lichid,lumanarele parfumate,o brosa foaaaaaaaaaaarte frumoasa, cateva materiale(captuseala pentru fuste,de care chiar trebuia sa-mi cumpar ca tre' sa-mi fac cateva fuste in primavara asta!) si o steluta(cred ca terrmocolanta,daca gresesc,sa-mi spuna ghiocica ce este)Iti multumesc mult ghiocica draga si daca nu ma insel este vorba de Admina(sa nu se supere altcineva daca nu este adevarat ce am intuit!)
Imi plac asa de mult cadourile primite de la cele trei ghiocele de nu-mi mai incap in piele bounce bounce bounce
Va multumesc inca o data pentru tot! kiss [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] Smile


Ultima editare efectuata de catre firicel in Mar 15 Mar 2011, 5:30 pm, editata de 3 ori
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 15 Mar 2011, 4:24 pm

Sa le folosesti cu placere si sanatoasa,Firicel! love
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de letho Mar 15 Mar 2011, 4:36 pm

Foarte frumoase cadouri! Sa le folositi sanatoase Smile
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de betymi72 Mar 15 Mar 2011, 5:44 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




Am primit si de la a doua ghiocica!!!Super -super tot nu pot spune ca o sa ma bucur de ele ptr ca deja mi-au fost confiscate o parte!!!wink va dati seama....Multumesc muuult!!!!! kiss Merci pupi ce sa mai zic??? hug kiss Cred ca Gianinei4ever trebuie sa-i multumesc,nu??
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Gianina4ever Mier 16 Mar 2011, 7:30 am

Da,Betymi,de la mine sunt,ma bucur ca iti plac...m-am gandit ca iti trebuie o cutie de bijuterii,bratara si felicitarea le-am facut eu...vezi ca ceaiul se face la 2 l de apa ca e prea concentrat la o cana si apoi faci ca locomotiva rade Despre lips iti trimit mp.Sa le folosesti cu placere,ce ti-a mai ramas. Smile Ma bucur ca ti-au placut.
Astept confirmarea si de la Diana.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 9 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB