Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


S.O.S. - Stilul personal-1

+60
Admina
aurishta
gloriamix
Uca
cosmina46
AnnieW
barbin
gabriela1554
Gerlinde13
CCristinaC
victoriacus
adakaru
Gabica
Andante
Dorulet
piciul
Rimmelle
Buburuza
anc@
Kristina
pufoi
despina13cucli
ancush
danniela
rosita
arielas
ionela stefan
MagdaMarin
corina corina
Clio_Ela
valentinadof
Chirrox13
tinassyliliana
Lucia.BlueFlower
Giobsy
ema
bebe.mititik
ioana soare
canadianca50
vilcris
Noemi
danae
Karina33
Alina.C
amnro
diada
feliciagl
jessica
mnarcisa
adelina24
clodi
MARI_H
cata13lina
leonutza69
MihaelaT
geany
AlinaJ.Bijoux
DANIELA.I
cris69
veniciuc nicoleta
64 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce tip corporal, esti?

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_lcap10%S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_rcap 10% 
[ 14 ]
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_lcap6%S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_rcap 6% 
[ 8 ]
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_lcap38%S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_rcap 38% 
[ 52 ]
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_lcap14%S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_rcap 14% 
[ 20 ]
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_lcap30%S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_rcap 30% 
[ 41 ]
S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_lcap2%S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 138
 
 
Sondaj inchis

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de cris69 Dum 24 Oct 2010, 11:21 pm

off topic
nu am scris nicaieri. cred ca ar trebuii sa deschid un topic. eventual sa pun poze ca sa vedeti ca este adevarat.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Giobsy Lun 25 Oct 2010, 12:03 pm

Nici eu nu ma incadrez niciunde.
Daca NU mananc o ciocolata se depune peste tot, dar mai ales pe abdomen. Daca as fi o forma, tare bine ar fi...dar am impresia ca nu am nici o forma.

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 25 Oct 2010, 9:09 pm

Smile Ajung si eu aici intamplator, recunosc. Mi se pare foarte amuzant sondajul. Eu nu ma incadrez in nicio catogorie zid "Daca mananc o ciocolata, nu se depune nicaieri, dar fir-ar (!) vreau sa se puna ceva. Zici ca n-am mancat de o saptamana!" rade
Ei, dar daca stau bine sa ma gandesc, nu-i chiar asa de rau :P
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de ema Mar 26 Oct 2010, 10:18 am

Eu sunt bine cladita rade Nu sunt grasa, nu sunt slaba Proportionala Dar ma balonez usor pe fond nervos (uneori chiar si daca beau apa) si nu am o diferenta mare de centimetri intre talie si solduri Fac haine cambrate in talie dar se vede ca sunt umflata in burta Am zis ca imbin stilul masculin cu cel feminin dar cind pun o rochie mai cambrata, mai feminina sa vede ca dracu' Parca sunt o scindura cu burta Ma enerveaza situatia asta
Vreau sa tin dieta daneza cu schimbare de metabolism poate mai dau jos vreo 4 kg ca in ultima vreme am cam mincat multe dulciuri
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de canadianca50 Mar 26 Oct 2010, 12:17 pm

ema sa ne dai reteta si spor la treaba ....
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Vizitato Mar 15 Mar 2011, 7:24 pm

ema a scris:.. Fac haine cambrate in talie dar se vede ca sunt umflata in burta Am zis ca imbin stilul masculin cu cel feminin dar cind pun o rochie mai cambrata, mai feminina sa vede ca dracu' Parca sunt o scindura cu burta Ma enerveaza situatia asta

Ciao Ema,
Incearca sa porti bluze peste fuste si pe sold o curea lata, lejera. Asa sa "tzina" burta, sau s-o ascunda.
De cand sunt cu Claudio, in acesti ultimii ani, eu m-am ingrasat vreo 8 kg, iar el vreo 20. Burta lui imi place la nebunie love (detest barbatii slabi) a mea nu. De aceea o maschez cum pot.
Nu e mare, o burticica acolo, insa ma deranjeaza.
99 % din fustele mele sunt clasice, drepte, insa la bluze, la camasi ma joc cu croitul.
Aici e un ex:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dieta nu vreau sa tin...am trecut de la B la C....si-mi place de mor...si lui Claudio la fel! wink
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de ema Mar 15 Mar 2011, 8:21 pm

Habana si mie mi se spune ca-mi sta mai bine mai plina decit cum eram inainte (am trecut de la L la XL) Iar barbatii tot cu burtica si mai rotofei imi plac Multumesc pentru sugestie Am vrut o idee pentru rochie La deux pieces e mai usor Ma gindesc la un chilot din acela special care stringe burta dar ma intreb daca nu se aduna sa se vada pe dedesubt
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de cris69 Mar 15 Mar 2011, 8:47 pm

habana, esti superba.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de tinassyliliana Lun 28 Mar 2011, 4:44 pm

Foarte interesant testul.... la mine se potriveste modelul "banana" Smile Culorile care ma caracterizeaza sunt: roz-pal, piersica, verde-menta, camel, mov... o parte din culorile care imi dau stare de bine, energie si ma lumineaza dama
tinassyliliana
tinassyliliana
helper
helper

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 22 Iun 2011, 4:11 pm

Offf...pai dupa ce mananc ciocolata nu ma mai incape nimic rade
Tot ce mananc si beau se depune, am ceva talie si bust, dar sunt scunda..si nu prea stiu cum ar trebui sa fie fustele mele...in clini multi, lungi-lalea, sau lungi cu tivul taiat oblic....sunt scunda Sad zid
Voi ce ziceti?
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Admina Mier 22 Iun 2011, 4:54 pm

Chirrox, eu zic in primul rand sa te imprietenesti cu platformele sau cu ceva tocuri, daca nu porti. Asa se echilibreaza silueta si vin mult mai bine fustele/ pantalonii. In materie de imbracaminte, incearca sa nu pui volum, daca e deja; deci evita faldurile, volanele, fronseurile, plieseurile, etc. Cred ca taieturile, subtiaza silueta si iau ochii de la rotunjimi. Deci incearca sa nu porti bluze, fuste drepte, simple; sa aiba clini, pense, imbinari decorative. Am mai vazut ca se recomanda asimetriile, tot pentru a subtia silueta.
Si o parere personala, pe care incerc sa o respect si eu. Daca imi e mic, nu mai port; daca e ceva fix pe corp, e de preferat sa fie pe ceva care arata bine. Deci decat sa fie o bluza mulata, pe colacei, mai bine usor pe langa corp, sa ascunda ce trebuie, dar nici sa nu fie prea larg. E o tendinta, am vazut si doamne serioase care poarta bluze mulate si pana in talie; desi le ies decolteurile pe afara si colaceii sunt mai multi de doi. Eu prefer o tunica, o camasa, daca stiu ca dupa o masa am burtica pufoasa. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 22 Iun 2011, 5:18 pm

Multumesc Admina, eu alerg pe tocuri de 10 cm de mult timp si-mi plac asimetriile. Imediat dupa nastere am purtat marimea 44, 42 imi e putin mare si 40 e putin mic, asta ma zapaceste...mai am pana ajung la marimea 36-38 dinaintea sarcinii..si am 1,50m inaltime
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de geany Mier 22 Iun 2011, 6:10 pm

Eu vin sa ma dau cu capul la stiul personal, dar cel de la plaja zid
E a nu stiu cata oara cand vin dezamagita dupa probe nenumarate de sutiene pt. costumul de baie/plaja.
1. Ma enerveaza la culme ca se pot cumpara doar impreuna (cate femei se incadreaza in slip si sutien standard si sunt si multumite?!
2. Cum se poate ca cea mai mare marime de cupa sa fie C si rar D ?!

M-am suparat foarte tare, cum pot sa-mi cumpar un sutien potrivit si un chilot potrivit, separate, de ce nu se ofera si posibilitatea cumpararii costumului de baie... din acelasi model, dar separat... Raspunsl... pentru ca acestea se cumpara cel mai mult... si restulll, facem toples? Facem in ciuda celor care n-au nici de cupa A....

Cel mai amuzant a fost ca astazi la C&A am gasit si separate. Aceeasi culoare si material, modele diferite, insa puteam sa le combin. Daaar... cea mai mare cupa era C rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de valentinadof Mier 22 Iun 2011, 10:38 pm

...si tu stai in Germania si te plangi ,sa vezi in Ro cum e!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de geany Mier 22 Iun 2011, 10:51 pm

Pai tocmai, ca aici femeile sunt cam deformate(sau neformate) rade Numai cu sani nu-s prea dotate. Exista insa magazine de specialitate, insa personal mai mult de 50 de euro pe un costum de baie nu-mi permit sa dau, avand in vedere ca anul urmator nu-mi mai vine din varia motive...
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Clio_Ela Mier 22 Iun 2011, 11:47 pm

Geany, tu unde cauti costume de baie??
Incearca la Galeria Kaufhof, la C&A, H&M, Ersting Family, chiar si la Takko sunt separat. Eu de 4 ani cumpar asa, (uneori cumpar doi slipi si un singur sutien, in culori care sa se potriveasca). Acum doi ani i-am dus si surorii mele, ca ea avea cupa D si slipul 36...
E greu sa gasesti haine care sa se potriveasca.
Eu am umblat cateva ore buna sa imi caut un costumas acum 3 ani cand am mers la interviuri pt serviciu (ma ingrasasem si nu mai statea bine pe mine ce aveam) si tot fara am plecat. Care sunt bune la piept sunt ff largi la talie si fund, dar culmea, foarte mici in umeri.

Bine zici de femeile-barbat de aici Smile- asa le numeste sotul meu. Rar vezi una cu sani sau talie, dar aproape toate cele trecute de 40 de ani arata ca manechinele, slabe. Smile Iar pe tantile de 75 de ani le vezi cu pantaloni scurti, cocotate pe bicicleta sau alergand prin parc. Sper sa fiu si eu fit la vaarsta aia:)

Ca vb despre stil... pe mine ma ia durerea de cap cand vad femei imbracate in rochii de vara decoltate, fara maneci dar cu dresuri negre.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de geany Joi 23 Iun 2011, 12:19 am

Da Ela, azi la C&A am fost si in Karstadt, a fost si vremea atat de urata... incat n-am mai mers altundeva, ploua fara oprire.

Problema mea e ca-mi trebuie 36 E sau F
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 23 Iun 2011, 12:30 am

Ups, aia chiar e problema. Gasesti peste tot cu cupa mica, mie imi e ciuda uneori ca sunt modele frumoase, dar prea mici Sad
Ff greu am gasit acum doi ani cupa D. Si adevarul e ca si sunt si mult mai mici decat sutienele de purtat pe dedesubt. Mie acum, de cand am intarcat mi se potrivesc sutienele de dinainte de sarcina. Desi am cupa B, la costumele de baie parca e mica si cupa C. Si eu umblu sa imi iau-pt vacanta in Ro Smile Am ochit deja unul maro cu roz (slip, sutien, si top-ca sa acopere si burtica de mamica daca o plimb pe unde nu vreau sa o vada toti, vineri merg sa cumpar apoi va arat).
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de corina corina Lun 08 Aug 2011, 12:39 pm

Am citit in paginile anterioare despre cum asortam culorile . Articolul e vechi , dar culorile sunt aceleasi :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



























corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de geany Lun 08 Aug 2011, 12:49 pm

Si daca tot ai readus subiectul sa continui povestea costumului de baie rade Am reusit sa cumpar costum de baie inainte de-a pleca in vacanta. A fost greu, dar am reusit. Am luat ce-am gasit si de care am fost cat de cat multumita. A costat 50 de euro, din Kauffhof, marimea 38DD, de la care la a doua purtare au pocnit plasticele de reglare a bretelelor si la a treia purtare s-au rupt legaturile din plastic ale incheietoarei rade Amuzant si totusi dezamagitor... Am cusut bretelele la lungimea potrivita si capetele de incheiere ale taliei le-am cusut una de alta si-am imbracat sutienul ca pe fusta, dar nici n-am mai cautat sa cumpar alt costum inganfat
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de corina corina Lun 08 Aug 2011, 1:02 pm

Pai feany , de aici rezulta ca ''stilul tau personal '' nu e ... costumul de baie ! wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Admina Mar 13 Sept 2011, 9:59 am

Mi-am cumparat o carte si ma gandeam sa incep sa scanez din ea, cand am timp. (cand am timp?) Eu am luat-o la super oferta, de la un oficiu postal, cu doar 20lei, cand pe net vad ca e aproape 50lei. Nu stiu ce sa zic, nu am mai vazut in alta parte.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

„Colorează-ţi încrederea în tine“ este cartea care îţi arată cum să devii mulţumită de felul în care arăţi, cum să introduci în viaţa ta schimbări simple menite să-ţi crească încrederea în tine şi să fii percepută ca o femeie cu un stil personal. Poţi să-ţi refaci complet imaginea, de la coafură, machiaj şi accesorii până la garderobă – indiferent de vârstă, dimensiuni sau buget. Autoarele fac parte din echipa „Colour me beautiful“ – lidera recunoscută în consiliere de imagine (atât personală, cat şi corporatistă) şi care deţine peste 1.000 de studiouri pe toate continentele. „Colour me beautiful“ realizează permanent cercetări asupra nevoilor de imagine şi stil ale femeilor şi bărbaţilor lumii actuale, perfecţionându-şi produsele pentru a satisface solicitările mereu în schimbare.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 13 Sept 2011, 10:29 am

Pai cand vei avea timp scaneaz-o sau fotografiaz-o ca e mai repede de prelucrat. wink
Eu una astept.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de ionela stefan Mar 13 Sept 2011, 1:16 pm

Admina, poti sa ne spui de unde ai luat-o?
Parca as da si eu 20 lei pe ea...
Daca nu, astept si eu ca si Magda.
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 13 Sept 2011, 1:27 pm

Sa inteleg ca se formeaza coada?? rade
Vedeti ca e nu numere de ordine. rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

S.O.S. - Stilul personal-1 - Pagina 4 Empty Re: S.O.S. - Stilul personal-1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB