Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

+20
lushca
diada
vlavi
AlinaJ.Bijoux
ralucahanc
Noemi
julix_2007
alessia
snoopy
crixuta
ramomic
andreea_2008
dana_mi16
livia1981
avr_dana
Roxy
ana_bela
juliennej
deiutza23
arime
24 participanți

Pagina 17 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 12 Apr 2010, 9:02 am

buna ziua fetelor si o sapt frumoasa si luminoasa kiss kiss kiss !!!!!!!!!!
eu de dieta nu mai zic nimic zid zid zid ,cred ca stiti ce inseamna asta Sad .
azi sunt acasa,mai vb,paaaaaaaa,nu prea am chef de nimic si nici nu am cu cine vb,cred ca sunt la PMS+astenia de primavara,sper sa-mi revin.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 12 Apr 2010, 9:27 am

neata fetelor wink
deiutza hai sa ne mobilizam amandoua, eu de azi sunt la SBI si incerc sa nu ma cantaresc cel putin o saptamana ca si mie trebuie sa-mi vina sis-s umflataaa

cris filmeaza-l si tu pe andrei ;) cred ca e suuuper dulce
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Lun 12 Apr 2010, 1:12 pm

Neata fetelor Smile
Halinutza, am filmulete, dar nu stiu unde sa le pun. Pe yahoo nu merge...
Any idea?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de alessia Lun 12 Apr 2010, 6:48 pm

Buna fetelor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos

Si eu la SB 1 de azi,asa cum am promis! De ieri m-am inscris si la sala ,ca sa fiu sigura in felul asta ca ma tin.Voi merge cu sotziorul (care oricum merge de 4/5 ori/sapt)cate o ora jumate doar duminica si lunea cand sunt libera.In rest voi face 2-3 zile acasa cate 30 min,fie bicicleta,fie stepper,fie pilates sau alte chestii dupa dvd-uri.

Azi dimineata m-am cantarit si cantarul imi arata 54,5 kg.Nu-mi,place,dar ma cam asteptam. Oricum,intentionez sa tin 3 saptamani de SB 1 si cat de greu as slabi,in cel mult 3 saptamani imi revin.

Desi ieri am stat la sala o ora jumate si am transpirat bine,nu am facut totusi febra musculara,pt ca in ultimele saptamani am facut de 3-4 ori/sapt bicicleta si cred ca m-a ajutat putin. Nu prea se cunoaste asa tare ca ca am 54,5 kg;poate retin si apa momentan sau m-am cantarit intr-un moment nepotrivit.Sau poate pt ca m-am dat cu autobronzant pe corp si par mai slabutza decat sunt ... rade . Anyway sunt la dieta si am /n-am timp,o sa trec la raport.

Fetele,va pup pe toate si plec,ca am ceva treaba si mai tre sa merg si la sala Smile ,dar revin diseara cu raportul.

Pupici si sper sa incepem de azi cat mai multe dieta.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de juliennej Lun 12 Apr 2010, 11:31 pm

ziua buna sau seara buna


fetelor,in iulie ,merg acasa..daca pina la sfirsitul sapatminii omul meu afla exact cind termina cu un proiect pt texas,sapt viitoare luam bilete...numai la asta ma gindesc de o saptamina.
ramo,tre sa ne vedem la vara?mai esti prin zona?cum merge dieta?ce mai face mara?
doamne,de abia astept.....................

alina-tre sa merg iar la ny...am vrut sa mi reinnoiesc pasap cu al doilea nume(de familie al lui K)daaaaaaaaaaar,doar ca sa aplic pt pasaport,prima data valabila e in august...asadar voi lua un travel document si imi voi reface pasa in ro...
bravo ca te tii de sport...si eu fac sport in fiecare zi sau aproape.saptamina trecuta am avut doar o zi pauza(cred)...ieri,am facut si de pe dvd cu jillian si am fost si la sala pt cardoi 50 de minute..
o sa vezi ce furmos iti arata corpul dupa sport..Smile

andrica-spor la dieta.o sa dai repde jos.secretul e sa le si mentii jos(kilele)
deiuta-spor la invatat si ai grija cu mincatul asta haotic.
cris-mai pune poze cu bebe andrei...cum stai cu kilele?
ana-cum mai e iannis?

celelate fete pe unde sinteti..?ramo,livia,roxy,danele,arime?mai traiti?Smile

eu sint atita de rupta de oboseala cu cursul asta..de abia astept sa termin ca nu mai pot...mai am o inspectie in mai,apoi am eu de mers si observat in vreo 3-4 scoli+atitea hirtii de facut ca nu mai stiu cind si cum o sa le termin,plus in fiecare zi cu copiii..+un proiect final de care inca nici nu m-am apucat si care va fi despre a invata o a doua limba cu toddlers si bebe.

cam asta e treaba pe aci...o saptamina faina tuturor!!!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de alessia Mar 13 Apr 2010, 6:39 am

Buna din nou.Am venit la raport. ANDRICO,cum de nu ai dat raportul azi?????

JULIENNE,ce fain ca mergi acasa!!!!!!!!!!!! Noi probabil o lasam pe la anul,ca anul asta suntem ocupati.Si tare mi-ar placea sa stam o luna de zile acasa.In august anul asta avem nunta si apoi "luna de miere" pe malul oceanului.

Deci:
-MD : 2 clatite SB.
-P:salata cu rosii,ceapa,mixed baby greens,2 lingurite ulei de masline;o conserva de ton.
-Gustari:10 migdale,o mini dark chocolate s free,o bomboana de pepene rosu s free.
-C: 1/2 salata dobrogeana(la restaurant romanesc):salata,rosii,castravete,6 masline,branza feta,ulei masline; somon la gratar; 1 diet coke.

Sport: o ora so 30' la sala(eliptica,stepper si inca 2 tipuri de bicicleta); plus inca vreo 2 ore de mers pe jos.

Noapte buna,pe maine! kiss
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 13 Apr 2010, 9:54 am

neata fetelor Smile n-am venit la rap aseara pt ca n-am mai prins calc liber rade
md: 2felii jambonel pui, 2felii branza, 4felii castravete, 1felie ardei rosu, 1cafea cu lapte
g: 80g sardine in sos tomat (doar sardine, sos de rosii si sare)
p: mancare de dovlecei
c: shaorma de pui fara maioneza,lipie si cartofi
g: 30g seminte fara sare
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Mar 13 Apr 2010, 11:28 am

Buna fetelor
Julie, cred ca esti foarte excited. Ma bucur eu cand merg acasa, daramite tu, ce sa mai zic.....Desi cred ca o sa ti se para ciudat sa faci comparatie, cred ca te va izbi valul prea romanesc :D.
O sa mai pun pozici cand apuc. Cu kg stau cam la fel Sad. Stagnez de zor. Nu pot papa aproape nimic, nici lapte, iaurturi, oua, nuci, alune, conopida, broccoli, varza, fasole, rosii....in general chestiile pe care le consumam la greu la dieta....si pap si ceva painita ca altfel cred ca as face foamea...si n-am cum, tre sa ii dau laptic la prichindel.
Sper incet incet sa pot diversificaalimentatia, da momentan o iau incet.
Macar nu ma indop cu dulciuri..


Ultima editare efectuata de catre crixuta in Mar 13 Apr 2010, 12:43 pm, editata de 1 ori
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 13 Apr 2010, 11:37 am

cris e f bine ca nu mananci multe dulciuri. incet-incet o sa scapi si de kg in plus pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Mar 13 Apr 2010, 1:50 pm

Salutare la toata lumea.
Cris, eu zic ca e un mit cel cu mancatul ca altfel nu ai lapte. Si zic asta din experienta mea. Acum, de Pasti, adica inainte (sambata) am facut criza de fiere si nu am pus in gura NIMIC, 24 de ore decat apa. Iannis fiind foarte stresat in spital nu a vrut nimic de mancare decat titi si a fost lapte din belsug. Asa ca din punctul meu de vedere it's mit. Smile
Juli, cred ca esti tare nerabdatoare. Iannis e muuuult mai bine acum. Am terminat si tratamentul, de fapt mai ia doar Singulair pentru inca 3 luni.
Andreea pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 13 Apr 2010, 2:39 pm

buna fetele,azi am umblat putin prin Deva,am venit in Simeria si mi-am platit una alta,apoi am mers la o prietena avocat stagiar si am povestit o gramada,abia m-am adunat de pe drumuri.dar a fost super fain.
de azi numar si eu cal ca nu se mai poate,azi am avut 64 de kg in prima zi de M,nu stiu inca la cate cal sa ma incadrez,as vrea 1200-1300,sa vad dc pot asa putine.
merg sa invat ca imediat trece ziua,vb maine.va poop ,paaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Mar 13 Apr 2010, 3:09 pm

Ce bine ca Iannis e ok Ana Smile.
Pe zi ce trece imi dau seama cat de infinit de important e sa fie bebe sanatos...
Cu laptele sa stii ca am si eu zile in care fie nu apuc sa mananc decat f tarziu sau nu mi-e a manca, asa ca baxez putin, dar am totusi senzatia ca imi scade productia de lapte (ce amuzant suna Smile ).
Nu sunt de acord cu ideea ca mancand ca un purcelus iti creste productia, insa cine stie. Imi imaginez ca nu toate mamicile or fi la fel....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Mar 13 Apr 2010, 3:18 pm

Eu ma gandesc ca organismul mamei e setat pe nevoile bebelusului si de aia produce lapte in orice situatie.
De ce nu papi iaurturi?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Mar 13 Apr 2010, 3:25 pm

Nu prea s a simtit bine dupa ce am mancat.
Sana care imi place la nebunie, nu mai zic....i-a fost tare rau la burtica.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 13 Apr 2010, 11:56 pm

am venit cu raportelul:
Md: 2felii jambonel pui, 2felii fitness, 4rosii cherry, 4felii castravete, 1cafea cu lapte
G: seminte fara sare
P: mancare de dovlecei
C: mancare de dovlecei, o aripioara pe gratar, salata verde
G: 150g quark 0.2%, 1/2lingurita cacao, 1lingurita indulcitor
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de alessia Mier 14 Apr 2010, 6:32 am

Si eu am venit cu raportzelul Smile :
-MD:2 clatite SB;
-P:Insalata trecolore ;pui la gratar
-G:1 mini cioko s free,o guma,10 migdale,500 ml iced tea s free(10 cal)
-C:salata de spanac,rosii,ceapa,ulei de masline,lamaie,feta si o felie de pastrama de curcan;o cafea decaff. s free.

Noapte buna pupi !
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 14 Apr 2010, 9:13 am

neata fetelor Smile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de lushca Mier 14 Apr 2010, 9:24 am

eu sunt noua pe aici,si am reusit sa citesc citeva rinduri .sunt operata la inima si m-am ingrasat ffffffffffffffffffffffffffffffffffff.tare in 4 ani 15 kg.Acum dr mia spus sa dau jos 10kg pe luna .prima data am zis ca e nebuna .......dr.dar nu m-am gindit ca de fapt era in binele meu.Am ajuns la concluzia ca daca nu maninci nu te ingrasi. In 2 luni am dat jos 12 kg fara sa mai asupresc cu mincarea ,si mai ales dupa ora 19.00 .Deci maninc ce imi place dar cite doi dumicati si chiar am baut si un pahar de bere de doua ori pe saptamina ,vb.serios

later edit:

am uitat sa va spun dimineata pe stomacul gol beau aproape un litru de apa calduta si un ceai antiadipos


Ultima editare efectuata de catre arime in Vin 16 Apr 2010, 10:19 pm, editata de 1 ori (Motiv : mesaj succesiv)
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Mier 14 Apr 2010, 9:48 am

lushca a scris:eu sunt noua pe aici,si am reusit sa citesc citeva rinduri .sunt operata la inima si m-am ingrasat ffffffffffffffffffffffffffffffffffff.tare in 4 ani 15 kg.Acum dr mia spus sa dau jos 10kg pe luna .prima data am zis ca e nebuna .......dr.dar nu m-am gindit ca de fapt era in binele meu.Am ajuns la concluzia ca daca nu maninci nu te ingrasi. In 2 luni am dat jos 12 kg fara sa mai asupresc cu mincarea ,si mai ales dupa ora 19.00 .Deci maninc ce imi place dar cite doi dumicati si chiar am baut si un pahar de bere de doua ori pe saptamina ,vb.serios

Bine ai venit! hug

Ramo, mama are ceva probleme. Inca nu stiu ce e, cred ca la colon, la intestin, in zona aia. Dr. de la Hunedoara banuieste ca e vorba de o tumora. Urmeaza sa o opereze vineri. Daca am vrea si o a doua parere, ai putea sa ne ajuti cu un dr. bun si fara fitze? Adica, unul abordabil, care sa iti explice cum stau lucrurile. Oricum, o sa mai revin, pentru ca acum nu stiu prea multe.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 14 Apr 2010, 10:09 am

lushca bine ai venit
ana sanatate muuulta mamei tale pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Mier 14 Apr 2010, 11:06 am

andreea_2008 a scris:lushca bine ai venit
ana sanatate muuulta mamei tale pupi


kiss kiss
Sper sa nu fie ce e mai rau.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 14 Apr 2010, 11:10 am

nu te gandi la varianta asta, sigur nu e kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Mier 14 Apr 2010, 11:14 am

sper, doar ca mama are 72 de ani si nu mai e asa de usor. of si tata e aerian sau nu prea il intereseaza. Nici eu nu mai stiu. Maine plecam iarasi la Hunedoara. Mi-e tare greu cu distantele astea, dar tata nu vrea sa se mute. Cred ca nu prea va avea de ales.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Mier 14 Apr 2010, 11:21 am

ana_bela a scris:sper, doar ca mama are 72 de ani si nu mai e asa de usor. of si tata e aerian sau nu prea il intereseaza. Nici eu nu mai stiu. Maine plecam iarasi la Hunedoara. Mi-e tare greu cu distantele astea, dar tata nu vrea sa se mute. Cred ca nu prea va avea de ales.

Ana, sa nu disperi, acu 3 ani am avut si eu cu mama aceleasi probleme, spital, operatii, doctori. Partea buna e ca la colon chiar daca e tumora, sunt cele mai mari sanse sa scapi foarte bine. Mamei i-au taiat bucata naspa si acu e f bine pupi .
De la 70 de kg ajunsese la 48. Acuma e iar grasuta si sanatoasa.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 14 Apr 2010, 11:25 am

vezi ana, uite chiar aici un caz care sa-ti dea incredere ca totul o sa fie bine pupi
cris ma bucur tare mult ca mami tau e bine
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB