Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

+20
lushca
diada
vlavi
AlinaJ.Bijoux
ralucahanc
Noemi
julix_2007
alessia
snoopy
crixuta
ramomic
andreea_2008
dana_mi16
livia1981
avr_dana
Roxy
ana_bela
juliennej
deiutza23
arime
24 participanți

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 01 Iun 2010, 11:10 pm

maare nebunie rade
tu ce mai faci?

l.e: fug la somn
kiss kiss kiss noapte buna
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 02 Iun 2010, 9:40 am

neata,tot ocupata si cand stau copiii acasa tare greu e sa le fac pe toate.
raportul oficial de ieri -400 g,deci cat scrie la ticker.cu copiii acasa nu pot face nici sport ca rad de mine si ma streseaza si nu ma pot concentra,voi face cand sunt singura casa,ce sa fac,nu le pot face pe toate cum vreau.
va poop si mai vb.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Mier 02 Iun 2010, 9:55 am

Neatza la toata lumea.
Eu nu mai indraznesc sa ma urc pe cantar. La haine e ok. Au inceput sa ma incapa cele de dinainte de sarcina. E drept, stau cam nasol, dar sa scap de sesiune si ma apuc de treaba.
Deiutza, la pe mine Edy ma urmareste daca fac pe bici si da din picioare ca vrea si el, asa ca tot singura tre sa fiu, ca altfel nu se poate.Smile
Andreea, bafta! hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Mier 02 Iun 2010, 2:39 pm

Buna fetelor Smile
Tot e bine, macar puteti face sport.
Eu sper ca nu m-am anchilozat de tot.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de avr_dana Mier 02 Iun 2010, 7:22 pm

salutare fetelor

Marioara bine ai venit si asteptam evolutioa ta Smile La cat mai multe kg date jos

...ouff eu eram asa hapy ca duminica ( asta e ziua mea de cantar) aveam cu - 300gr dupa o saptamana de combinatii cam nasoale.....................si in loc sa-i dau bataie cu dieta , deja iar am 3 zile de mancat mult si prost, si mai nou poftesc si la dulce, pe care l-am evitat binisor......................nu vreau in perioada in care mi-e foame si am pofte Sad( Sad((

..cu sportul is varza, abia am reusit in cateva zile masaj si in 2 zile ceva abdomene. Si la mine vesnica problema a timpului, a spatiului si a copilului care ma imita si se urca pe mine :D

...dar daca stau zilnic 9 ore in picioare si ma misc de colo colo se pune ? lol!

va pop si ne mai auzim
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Mier 02 Iun 2010, 10:33 pm

avr_dana a scris:salutare fetelor

Marioara bine ai venit si asteptam evolutioa ta Smile La cat mai multe kg date jos

...ouff eu eram asa hapy ca duminica ( asta e ziua mea de cantar) aveam cu - 300gr dupa o saptamana de combinatii cam nasoale.....................si in loc sa-i dau bataie cu dieta , deja iar am 3 zile de mancat mult si prost, si mai nou poftesc si la dulce, pe care l-am evitat binisor......................nu vreau in perioada in care mi-e foame si am pofte Sad( Sad((

..cu sportul is varza, abia am reusit in cateva zile masaj si in 2 zile ceva abdomene. Si la mine vesnica problema a timpului, a spatiului si a copilului care ma imita si se urca pe mine :D

...dar daca stau zilnic 9 ore in picioare si ma misc de colo colo se pune ? lol!

va pop si ne mai auzim

Cred ca se pune....la varice :D.
Fac si eu haz de necaz, nu te supara.
Dar daca transpiri cu copilul in brate, se pune? :D
Noapte buna!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de juliennej Mier 02 Iun 2010, 11:10 pm

seara buna

deea,cris,ana-bravo pt slabit.
andrica--bafta la examene.
dana-back to diet...Smile

eu am scapat si de ultima "inspectie/observare...cum s-o fi numind..
a fost f bine si ma bucur ca am scpat.de acu examenele,albumele,lucrarea de sfirsit...sa se termine odata ca nu mai pot...Sad
seara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Iun 2010, 9:21 am

neata fetelor Smile
Nu stiu de ce ma tot felicitati de zor, nu am mai slabit de un secol....decat 100 gr :P [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 03 Iun 2010, 9:42 am

neata fetele kiss .
DANA LA MULTI ANI pt DAVID sa creasca mare si cuminte si sa va bucure in fiecare zi birthday birthday birthday .oare are 4 sau 5 ani,ca nu mai stiu Flowers .

eu ieri am reusit sa fac 21 de min de cadrio nebun,ca au iesit copiii afara,azi abia ma pot misca,am facut pe la 18:30 si nu mi-a mai fost foame dupa,parca ti-e si greu cand vezi ce greu e sa faci sport sa te mai pui sa bagi in tine ca sparta lol! .
am din ce in ce mai mult spor la invatat,poate isi face efectul lecitina,sper sa o tin tot asa ca tre neaparat sa iau ex asta.
am foogit la sport si apoi la invatat,paaaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Iun 2010, 6:04 pm

La Multi Ani pentru David Dana!!!!!!!!!!!
(noroc de Deiutza).
Deiutza, eheee, te tii de treaba, bravo! Numa tonifiata nu poti spune ca nu esti Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Joi 03 Iun 2010, 7:41 pm

Dana, La Multi Ani lui David!!!! Sa creasca frumos si sanatos!!!! kiss

Cris, ce face Andrei? hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Iun 2010, 11:07 pm

Ana, Andrei scoate cele mai adorabile gangurituri acum, se suceste pe burtica ca un elicopter, daca il tin pe genunchi, isi trage picioarele intr-o parte si da sa fuga Smile. In fiecare zi face progrese, acuma a inceput sa ne pipaie pe fetzica, falcute, barbita si sa ne descopere. Cred ca de acuma face distinctie intre el si mine, tati....
Zilele trecute s-a sucit de pe spate pe o parte si dadea sa se intoarca pe burtica, dar nu l-am lasat sa se chinuie mult, efortul mi s-a parut cam mare pt el.
Plus ca incearca f mult sa se ridice in funduc si incerc sa il mai temperez ca nu vreau sa isi forteze coloana prea mult.
Incepe sa isi faca o rutina cat de cat in ceea ce priveste programul nu ca m-as plange, pt ca doarme bine, desi in ultima vreme se mai trezeste pe la 6, il luam in pat unde se gangureste de nu poti adormi de el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . E din ce in ce mai constient de lumea din jurul lui si stam cu sufletul la gura sa vedem ce mai face nou Smile.
Nu imi mai este asa dor de cocutza Andrei pt ca imi dau seama ce minunat e acuma comparativ cu primele luni cand era prea mititel ca sa faca nazbatii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Sunt multe de povestit asa...da ma opresc ca sa nu va ametesc... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Oricum, e foarte frumos, si probabil ca ce e mai frumos de-abia mai incolo incepe Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de arime Vin 04 Iun 2010, 11:21 am

Ziua buna tuturor!
Un nou capitol - nr. 9 este deschis deja. Va invit sa continuati discutia acolo! wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB