Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Sam 31 Oct 2009, 10:58 am

Buna fetelor!

Roxy eu folosesc coloranti din astia lichizi pt pasta de zahar, doar ca inlocuiesc apa din reteta cu colorantii si eventual completez cu apa daca mai e necesar. Sa nu pui colorantul la sfarsit dupa ce e gata pasta ca se inmoaie rau si nu mai iasa nimic. Daca il pui de la inceput e ok. Abia astept sa vad ce iasa wink
Deiutza ma bucur mult ca te-ai adaptat si iti place la servici, e foarte bine ca ai un colectiv fain si va intelegeti, mergi cu drag la lucru wink asa era si la mine, sper sa fie la fel dupa ce ma intorc. Petrecere frumoasa si felicitari pt slabit! pupi
Ana ti-am raspuns la mesaj wink
Dana_mi trebuie sa ma abtin, cu toate ca e foarte greu, acum mi s-a casunat pe strudel cu ludaie (dovleac) nu stiu daca rezist sa nu fac, azi noapte am visat ca am fost in piatza dupa dovleac rade vai sunt de groaza zid
Un weekend placut la toata lumea!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Sam 31 Oct 2009, 11:25 am

Ziua buna tuturor!
Deiutza La multi ani lui Sori, sa fie sanatos si sa aiba in viata numai noroc! O petrecere frumoasa cu daruri pe masura micutuluikiss
Iar tie felicitari pt. slabit si ma bucur ca ai colegi ok la noul job wink
Andreea bafta la interviu sa vii cu vesti bune! wink
Va imbratisez pe toate, zilele astea nu prea sunt pe craca mea, asa ca sa ma scuzati ca nu-s atenta cum ar trebui sa fiu... hug

PS: s-a incheiat concursul de bujuterii, ar fi fain sa dam si noi o mana de ajutor la votare, mai ales ca sunt bijuterii tare frumoase si merita munca concurentelor votul nostru wink [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Sam 31 Oct 2009, 2:36 pm

livia1981 a scris:Buna fetelor!

Roxy
Dana_mi trebuie sa ma abtin, cu toate ca e foarte greu, acum mi s-a casunat pe strudel cu ludaie (dovleac) nu stiu daca rezist sa nu fac, azi noapte am visat ca am fost in piatza dupa dovleac rade vai sunt de groaza zid
Un weekend placut la toata lumea!
kiss

Shocked Shocked Shocked Shocked
Liviaaaaa, si eu ma gandeam la placinta de dovleac click ...si tot asta noapte am visat-o.....wow....ce am patit amandoua? Sa bagi reteta pe blog.....
Deiutza, ce ma bucur, barvo ura lucru de mana lucru de mana lucru prietenie bucurie bucurie bucurie bucurie e importanta si chestia asta in viata noastra, nu putem fi doar mamici....decat daca suntem full de bani rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Sam 31 Oct 2009, 4:11 pm

Si tu Cris visezi placinte cu dovleac? Macar tu ai scuza, cere bebe Smile

Deci am facut strudel, mi-am facut pofta, acum fac foamea pana maine Neutral
O sa pun reteta pe blog, deocamdata nu mai postez nimic pana nu rezolv problema cu un site pe care m-am inscris si copiaza tot ce e la mine pe blog, la ei pe site pale pana nu-mi sterg blogul de acolo, nu mai postez nimic.
Reteta ce-am facut-o eu e foarte simpla, foile de la merdenele de pe blog, am pus peste foaie dovleac ras, scortisoara si zahar, am rulat si dat la cuptor.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Sam 31 Oct 2009, 6:59 pm

rade Asta cu cere bebe e o scuza de insarcinate..... rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Sam 31 Oct 2009, 11:12 pm

Da stiu Cris, de aia am si spus Laughing
O duminica placuta fetelor, la mine cred ca vine soacra maine si trebuie s-o tratez corespunzator, nu cu spatele shot
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Dum 01 Noi 2009, 11:32 am

A mea e deja aici rock ...cu tot cu nepot......
Capul meu e calendar...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Dum 01 Noi 2009, 1:07 pm

Buna, fetelor !

Am trecut sa va salut. SSPer ca stati la caldura pentru ca afara e tare frig ! Noi ne pregatim sa mergem la cimitir. Aici la 1 noiembrie e ziua mortilor.

Vai, fetelor, suntem de coma cu soacrele astea ! A mea m-a anuntat din vara ca si-a lasat special pentru ziua lui Tudor o saptamana de concediu, asa ca imi vine sa boo bicicleta dar nu pot. EU o s aimi vad linistita de pregatarile pentru ziua puiutului meu scump si sper ca ei sa apara doar in ziua cu pricina.

Deiutza, ma bucur tare mult ca merge treaba bine cu noul job. Vorba lui Cris, si de asta avem nevoie.

Cris, bebele va tine in suspans. bucurie bucurie bucurie Cand mergeti la doctorita ta ?

Livia, am fost in carrefour, dar nu am gasit coloranti, insa in dupa-masa asta ajung in real si sper sa gasesc acolo. Multumesc mult pentru toate info pupi

Arime, am trecut zilele trecute pe la bijuterii, uenle sunt de-a dreptul deosebite. SI sunt convinsa ca toate au necesitat multa munca. Merg sa verific daca mai pot vota.

Va pupacesc ! O zi frumoasa sa aveti !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Dum 01 Noi 2009, 3:46 pm

Ziua buna fetelor!

Crix ma bucur ca bebe este sanatos si ca ai o sarcina usoara!hug Asta este cel mai important. Mi pare rau ca sotul nu a putut fi alaturi de tine la eco, dar o sa fie la urmatoarea cu siguranta! love In legatura cu ecografiile, este mai bine sa eviti, din cate stiu nu sunt deloc recomandate la interval atat de scurt...
Deiutza sper ca Sori sa fi avut o petrecere pe cinste si sa se fi distrat de minune hug
Roxy asa este, sunt bijuterii interesante si ar fi pacat sa nu dam o mana de ajutor la votare de aceea v-am si cerut acest lucru! Conteaza doar voturile userilor, nu exista un juriu format! wink Mie de exemplu mi-a palcut in mod desosebit colierul facut de firimitura, as purta asa ceva intr-un club cu mare drag love
Legat de soacra Roxy, incearca sa nu te ataci si de vine mai devreme asta este... ii poti da de munca sa o tii ocupata, ca sa nu aiba timp sa te streseze rade
Livia sper sa rezolvi problema cu site-ul cu pricina cat mai repede, tare urat din partea lor ca se comporta astfel Sad
Andreea sper ca a fost ok la targul de joburi... trebuie sa ma iei si pe mine wink
Aseara m-am destrabalat in club cu niste prietene, dar si cu An-deea... vrem sa repetam figura cat de curand, am prins gustul Smile

Va imbratisez pe toate, sper ca aveti un sfarsit placut de week-end in pofida frigului de afara kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Dum 01 Noi 2009, 7:14 pm

Roxa, la doctorita am fost ieri, deci prea curand pt o noua eco.
Medeea, nu vrem sa facem f des, insa peste o luna, adica cu o luna inainte de urmatoare eco care trebuie facuta in mod normal, nu cred sa fie vreo problema. Oricum, vom vedea, nu bag mana in foc ca o sa o facem, depinde .....o sa vedem. Momentan m-am linistit, la cata bataie de cap am avut cu sexul bebelusului, acuma nici nu mai vreau sa mai gandesc, momentan mai bine raman in ceata, desi sunt f suparata in continuare pe doctoru ala nenorocit.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Dum 01 Noi 2009, 8:14 pm

Hello fetele,

Ce frig e afara, brrrr, eu am stat toata ziua in casa, am mers de dimineatza la biserica si cam atat, in rest am pus tara la cale cu sotzu.
Arime ma bucur ca te-ai distrat.
Deiutza asteptam sa ne povestesti si pozici
Cris imi pare rau ca nu ai fost cu sotzul si ca nu stii exact ce este fetitza sau baietel, dar stii ca asa ai sa-i povestesti ca a fost rau cu tine si ca nu a vrut sa iti spuna ce este wink , oricum conteaza cel mai mult sa fie sanatos ca in rest daca e bine veti fi multumiti. Asa ca suntem in suspans, sa ii transmiti salutari si de la noi pupi
Roxy spor la tortelit, te rog sa ne areti si noua tortuletzul pentru Tudor si eu sunt incepatoare in ale ornatului. Pupici [entru Tudor.
Andreea cum a fost la targ si la interviu, vesti ceva?
Livia am gasit reteta de eclere pe PETITCHEF , era scris ca este peluata de la tine, de ei este vb?
Ana, Jully, Alessia pupici.
Va pupp
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Dum 01 Noi 2009, 8:43 pm

Buna seara fetelor!
Am scapat de soacra, abia acum seara a plecat, dupa ce m-a luat dimineata din pat shot am zis si eu ca e duminica si mai lenevesc Neutral
Nu si-a lasat nici poftele acasa, zicea ca ar manca prajitura cu mere, ea imi da reteta Rolling Eyes eu numai sa fac zid N-am facut dupa reteta ei, era ceva cu faina amestecata cu gris, zahar si pus in tava in straturi cu mere razalite, am facut reteta mea cu foi si mere la mijloc, dar oricum am mancat si din asta zid Deci iar, m-am chinuit toata saptamana si am dat cu piciorul in 2 zile.
Dana despre ei e vb Petitchef, eu doar m-am inscris la ei pe site, n-am pus nici o reteta si acum ma trezesc ca fac meniuri cu retele mele, nu-mi convine logic, ei isi fac trafic pe munca mea Sad
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de firimitura Dum 01 Noi 2009, 10:25 pm

Multumesc Arime pentru vorbele frumoase despre munculita mea (colier) kiss
livia sa stii ca reteta aia de prajitura cu mere de iti zicea soacra ta e destul de buna, acum vreo 2 ani si eu mai faceam din aceea, acuma nu imi mai iese cum trebuie Rolling Eyes , dar nici nu m-am mai straduit :D
un inceput de saptamana cat mai frumos sa aveti ca eu incep cu o raceala si nas super infundat zid
va dau la toate un pup fara raceala, ca is egoista si dinaia nu dau. kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Dum 01 Noi 2009, 11:54 pm

Fetelor, noapte buna !


Va pup ca sunt pe fuga !

PS. juliene, Alesia, hamerica ? Ramo ???
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Lun 02 Noi 2009, 7:27 am

Neatza fetele harnicutzele,

Bv firimitura e foarte frumos colierul, sa te faci bine repede pupi
Livia imi pare tare rau ca ei fac asta, mi s pare bataie de joc, la adresa ta.
Roxy pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 02 Noi 2009, 9:09 am

neata fetelor Smile
din pacate inca nici o veste buna legata de vreun job pt ca, sa citez angajatorii "de cand cu criza asta n-are rost sa angajam incepatori si sa-i invatam noi cand putem la aceeasi bani sa luam pe cineva cu experienta"
deiutza ma bucur ca-ti place la munca si ai mai si slabit pupi
cris bebe va tine in suspans hug
livia ti-am facut eu pofta cu dovleacul? rade
arime n-ai ratat nimic ca nu te-am luat la targ Sad misto ca v-ati distrat intre fete. an-deea ce mai face?
roxy scapi tu si de soacra, poate nu sta prea mult pe capul tau
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Lun 02 Noi 2009, 9:21 am

Neatza Andreea, nasol cu angajatorii astia, e adevarat ca vor oameni cu exprienta decat a te treinuiasca, asta e
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 02 Noi 2009, 9:38 am

stiu dar unde sa fac experienta dc nu ma baga nimeni in seama? zid eh....gasesc eu ceva pana la urma
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Lun 02 Noi 2009, 10:18 am

Neatza frumoselor.
Cine vrea o cafea fara cofeina? pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 02 Noi 2009, 10:29 am

eu pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Lun 02 Noi 2009, 10:40 am

Neata fetelor
Andrico, stai linistita ca iti vei gasi job, nu dispera wink
Din pacate nu bebe ma tine in suspans, ci doctorul ala imbecil nu a vrut sa imi spuna, de draci....offffff
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 02 Noi 2009, 10:41 am

n-a vrut?? shot shot shot cat de idiot poate sa fie? sa poata vedea, sa-l intrebi si el sa nu vrea sa-ti spuna? Shocked


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Lun 02 Noi 2009, 11:12 am, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Lun 02 Noi 2009, 11:03 am

El a zis ca cica nu vede.....da sunt sigura ca nu a vrut....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 02 Noi 2009, 11:12 am

kiss kiss kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Lun 02 Noi 2009, 1:32 pm

salutare

deea-la mult ani la sori,sa creasca mare si cuminte si sa va bucure!spre ca a avut o petrecere frumoasa!
ma bucur ca iti place la serviciu si ca ai colegi faini!
roxy-ma bucur sa te citesc:)citi ani implineste tudor?2 ,3?
livia-bine ca ai scpat de soacra.eu n-am nici o treaba cu a mea...si nici ea cu mine.de vedem de maxim 3 ori pe an,cind mergem noi acolo.
dana ,andrica ,alessia,cris- hug

eu am avut o sapatamina lunga si obositoare,cu "sedinta cu parintii",simbata la curs,ieri la bisercia si apoi prin oras cu fratele mai mic al lui hombre.
am mincat un canolli si o juma de tiramisu...
cam asta e viata pe acilea.astept minivacanta de thanksgving,dar pina atunci mai e...
o saptamina faina si usoara tuturor! hug
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB