Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Mar 10 Noi 2009, 9:53 pm

nu conteaza premiul, satisfactia de a castiga o categoria, in cazul meu la Torturi... este cea mai mare satisfactie love
Sponsorul este philips si o sa dea ca premii chestii electro, nu stiu exact ce anume... iar cei ce voteaza, de exemplu daca ti-ai facut cont sa votezi poti avea si tu sansa sa castigi, poti vota la toate categoriile si la final de concurs intri la o tombola unde se castiga carti de bucatarie wink

Silvia, mergi pt. inceput la Torturi si in lista cauta florena's_cakes voteaza acolo pana caut link cu categoriile Liviei hug

later edit:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

pe blogul Liviei dai click direct pe link-ul cu categoriile de votare, sunt in partea stanga cu alb scrise wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 10 Noi 2009, 10:00 pm

nici nu m-am uitat pe celelalte categorii :D pe mine m-au interesat torturile vostre

l.e.: maare greseala, am aruncat un ochi si pe la alte categorii, inchid repede ca mi se face foame
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Mar 10 Noi 2009, 10:18 pm

Multumesc pt sustinere. Andreea nu poti vota decat o singura persoana, la fiecare categorie. Eu oricum am renuntat deja la concurs, n-am nici o sansa!
Sunt dezamagita, m-a bulversat azi si moartea marelui actor Gheorghe Dinica Sad
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 10 Noi 2009, 10:20 pm

nu poti vota decat o singura pers la o categorie de pe acelasi cont dar eu am pus-o si pe sora mea sa-si faca si asa v-am putut vota pe amandoua kiss

si, te rog frumos, pune-ti blogul la loc la semnatura...m-am ob sa intru zilnic sa vad ce-ai mai facut bun si sa salivez pofta
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Mar 10 Noi 2009, 10:31 pm

Arime, multumesc. Noi chiar ne-am straduit. Nu a fost un party cu petrece pentru ca nu era cazul tinand cont ca suntem in doliu. Dar in acelasitimp am vrut ca el sa simta ca e o zi speciala, ziua lui si se pare cam reusit. Viata asta ti le dat asa una calda, una rece. ieri a implinit Tudor 2 ani, azi se implinesc 4 luni de cand tati nu mai e....si gandurile mele zboara in nnnn directii...Dar nu vreau sa intristez pe nimeni....

in ce priveste concursul, e nasol ca nu se poate vota decta o data, dar in rest e foarte interesant si acuma analizez celelalte catgeorii. Eu sunt cu tot sufletul alaturi de voi. hug pupi kiss


Ultima editare efectuata de catre Roxy in Mar 10 Noi 2009, 10:33 pm, editata de 1 ori
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 10 Noi 2009, 10:31 pm

rade rade pai imi fac si eu vreo 10 -15 conturi pardon 16 sa le votez pe amandoua egal

ieeee am 2 conturi am votat si pe liviaaaaaa


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Mar 10 Noi 2009, 10:37 pm, editata de 1 ori
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Mar 10 Noi 2009, 10:32 pm

Hei, livia, nu fii asa dezamagita !

Uite ce idee buna mi-a dat Andrica. Ii fac si sotului cont, si mamei. hug

LE. uite ca apare si cris, ea voteazax3


Ultima editare efectuata de catre Roxy in Mar 10 Noi 2009, 10:43 pm, editata de 1 ori
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Mar 10 Noi 2009, 10:40 pm

May opriti-va, daca se verifica IP-urile ajungem sa fraudam concursul.
Andreea am luat si blogul cu valul de la concurs, o sa-l pun inapoi daca vrei sa salivezi.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 10 Noi 2009, 10:41 pm

Nu deranjati! Fac conturi rade
De ce mai? eu am sala de net si am pus toti clienti sa voteze, e vreo problema?


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Mar 10 Noi 2009, 10:44 pm, editata de 1 ori
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 10 Noi 2009, 10:42 pm

pai m-am gandit la asta ca altfel faceam adrese de mail cate puteam si va votam de pe toate. dar un vot e de pe calc de acasa iar unul de la facultate
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 10 Noi 2009, 10:47 pm

eu am acelasi IP la 20 de calc si toata ziua se schimba n clienti daca nu le place data viitoare sa faca asa incat sa nu se poata vota decat 1 data pe zi (24 ore) de pe acelasi IP (sper sa nu le dau idei)
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 11 Noi 2009, 8:19 am

Buna dimineatza,

Eu v-am citit fugitiv, La multi ani pentru Tudor si pentru sotul tau Cris, multa fericire, stiu ca este cu intariere, dar nu am mai avut cand sa intru.
Am fost plecata la Fagaras, pentru ca am dus pe ultimul drum pe bunicul meu, e asa nasol si urat cand vezi cat de neputincis esti in fata mortii, oricat ai vrea sa nu se intample sau sa faci ceva te simti asa mic si fara putere, vreau doar sa aveti grija de voi si sa va bucurati cat mai mult de persoanele ce le aveti in preajma voastra. Nu ma pot obisnui cu ideea ca nu mai pot sa vorbesc niciodata cu el sau ca o sa il vad doar in poze. E trist si dureros.

Nu vroiam sa va intristez, dar simteam nevoia sa va spun, nu stiu de ce, poate ca ati fost alaturi de mine in ultimul timp.
Va pup pe toate.
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mier 11 Noi 2009, 8:56 am

Neata fetelor
Dana, multumesc. Condoleante si sa fii puternica hug
Fetelor, bafta la concurs Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 11 Noi 2009, 9:05 am

Buma dimi. dana_mi condoleante, fi tare pentru ca esti tanara, asta e viata. eu si alte persoane de aici si nu numai de aici ne-am pierduy parintii, parintii isi pierd copii, asta e viata, cu bune cu rele, totul e sa vezi partea buna, l-a iubit D-zeu si acum e alaturi de El
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Mier 11 Noi 2009, 9:31 am

Neatza fetele
Dana_mi, imi pare nespus de rau pentru bunicul tau. Asa e. Este dureros cand pierzi pe cineva, dar incearca sa iti aduci aminte de clipele frumoase petrecute impreuna. hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 11 Noi 2009, 10:12 am

dana_mi imi pare fff rau Sad condolante si fii tare pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Mier 11 Noi 2009, 10:46 am

Condoleante Dana, imi pare nespus de rau, stiu ca ai zis ca e bolnav.
Sa-ti dea Dumnezeu putere, sa-ti aduni toate fortele ramase si sa mergi inainte! E greu si stiu ce inseamna.
Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar sunt cu gandul alaturi de tine!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 11 Noi 2009, 10:51 am

Multumesc fetelor, asa e sunt in viata multe prin care trebuie sa trecem, incerc sa vad partea frumoaa a lucrurilor, insa....
Poate Dumnezeu l-a luat la El si atunci am o alinare in plus, va multumesc inca o data pentru cuvintele frumoase si spuse din inima
Insa, ce e mai dureros e ca in ultimul timp, eu fiind in Bucuresti am stat putin cu el, ciar daca vorbeam des la telefon acum simt ce inseamna sa nu ii ai pe cei dragi aproape, lucru care ma face sa ma gandesc daca are sens sa mai raman aici, unde nu am decat pe sotul meu sau sa ma intorc la Fagaras unde sunt toti cei dragi ai nostri atat ai mei cat si ai lui, in viata alergi dupa un trai bun pentru tine sau copii, in cazul meu viitori copii, pe care ii vreau cat mai curand, dar uiti ca cei dragi nu sunt tot mereu langa tine, te trezesti dupa o anumita perioada ca nu ai fost aproape de ei ai vrea sa fi, dar constati ca nu mai poti da nimic inapoi pentru ai avea, te simti neputincios si neajutorat, imi pare rau ca va aduc si voua aceasta suparare si ca va intristez, dar fiti aproape de cei dragi, pentru a nu regreta mai tarziu, asa ca mine, asa cum spunea Silvia, pierzi in viata parintii, uni parinti copii, dar cea mai mare alinare zic eu, este aceea ca i-ai avut langa tine.
Va pup pe toate si imi cer inca o data scuze ca v-am intristat.
LE. Multumesc Livia si tuturor fetelor.
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 11 Noi 2009, 10:56 am

dana_mi nu-ti mai cere scuze pt ca nu ai de ce pupi ne bucuram dc putem sa te ajutam macar cu o vorba buna pupi

livia branzoaaaicee pofta salata de fructe am facut si eu in week-end, a iesit suuper buna numai ca eu n-am avut atatea fructe ca tine. doar banana, kiwi, portocala, ananas, papaya


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Mier 11 Noi 2009, 11:03 am, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 11 Noi 2009, 11:02 am

Multmesc Andreea ca sunteti alaturi de mine!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 11 Noi 2009, 11:04 am

cu placere dana, doar de-aia suntem aici...sa ne ajutam cum putem kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 11 Noi 2009, 11:21 am

buna dim fetelor,eu sunt tot sch 3 si tot zombi dupa 4-5 ore de somn pe noapte.
DANA-MI condoleante sincere si putere sa treci cu bine peste asta,imi pare rau ca nu te putem ajuta mai mult hug .
eu va citesc zilnic,dar am o perioada mai agitata,nu am rabdare sa scriu prea multe,nici n-as sti ce sa scriu,am ceva probleme in relatia cu sotul si deocamdata chiar nu stiu ce va aduce ziua de maine,sunt intr-un suspans total,pt ca nu depinde numai de mine.sunt tare in ceata,nu stiu ce va urma si asta nu-mi place,mie imi place sa detin controlul si sa stiu exact ce si cum,asta e viata,se mai intampla si ce nu vrem noi sa se intample.o sa va tin la curent,deocamdata nu am nimic concret.
va poop si va doresc multa fericire si sa fie totul bine macar pt voi kiss kiss kiss .

LE:tocmai m-am cantarit si am 58,7 kg fara sa fi mers azi la baie.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 11 Noi 2009, 11:23 am

kiss deiutza, imi pare rau ca ai pb. sper sa se rezolve cat mai repede indif care sunt acestea kiss kiss kiss
dc te putem ajuta cu orice, cu o vb buna etc. suntem aici oricand vrei tu sa vb
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 11 Noi 2009, 11:25 am

ms ANDRICA,dar nu stiu dc ma pot ajuta macar eu pe mine SadSad.

asta ascult eu acum si tot dau replay [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 11 Noi 2009, 11:28 am

Sad Sad Sad
kiss kiss kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB