Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyAstazi la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 13 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de chelsea Joi 29 Oct 2009, 3:00 pm

aha;pai si eu tot asa am, o adresa pe care nu o folosesc bounce
chelsea
chelsea
helper
helper

Numarul mesajelor : 18
Localizare : undeva in univers
Data de inscriere : 05/05/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 29 Oct 2009, 3:02 pm

Dana, am pus, are melodie speciala, plus Mozart si alte minuni...pare sa ii placa.
Plus tati care ii citeste povesti la burtica Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Joi 29 Oct 2009, 3:03 pm

Mergeti la profil - preferinte si puneti Nu la anunta-ma intodeauna de raspunsurile primite
A 4-a optiune wink
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 29 Oct 2009, 3:10 pm

ms wink am setat acum

l.e.: ce sooomn m-a luat si intr-o ora trebuie sa plec la facultate zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 29 Oct 2009, 5:05 pm

Ufff, asteptam de atata vreme sa mergem maine la eco si tocmai a aflat sotul meu ca tre sa plece din localitate neaparat, cu serviciul, era si el asa suparat... Sad Sad Sad Sad
E asa naspa, ca ne dorisem asa mult sa mergem impreuna, si de-abia asteptam amandoi sa il vedem pe cel mic..... zid
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de chelsea Joi 29 Oct 2009, 9:26 pm

tocmai ce m-a muscat un pitbul;am fost si m-a pansat la urgenta, mi-au facut vaccinul antitetanos si au zis ca sa vad daca e vaccinat cainele la zi, atunci nu e nevoie de antirabic, daca nu, sa merg maine sa il fac;nici nu stiu ce sa fac;a vent stapana cainelui si mi-a aratat vaccinurile dar parca nu am incredere zid si ma doare piciorul de la muscatura, ma doare mana de la vaccin, acum de mai merg sa imi faca si in burta antirabicul ..... offff
cris, imi pare rau pentru voi kiss
chelsea
chelsea
helper
helper

Numarul mesajelor : 18
Localizare : undeva in univers
Data de inscriere : 05/05/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 30 Oct 2009, 8:44 am

Neatza fetele,

Dana - am citit cu contractul de mandat de atunci, iti multumesc, ai drepatete e naspa in asigurari.
Andreea - ma bucur ca esti multumita de tine, imi pare asa bine pupi
Cris - nasol ca nu puteti mere impreuna, tu mai meri asa? Sa ne aduci noutati, pupici.
Livia - fain ca nu te mai arunci la papat, eu am vazut ca ai scris varza cu ciolan si am tras ieri un castron de varza cu ciolan la cuptor, plus o oala de ciorba de fasole cu ciolan plus un tortuletz facut cu blat de orez cu lapte nuca, dulceatzasi budinca peste, am mai ras si cioco sa fie mai calorios zid zid.
Fetele pupici, azi nu stiu ce fac, dar sunt prin preajma pana la 4 cand ma duc la curs pupi la toate
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 30 Oct 2009, 8:56 am

Neata fetelor
Dana, da, eu merg oricum, iau o prietena si mergem sa l vedem pe cel mic.
Chelsea, imi pare rau pt muscatura.
Azi stau ca pe ace pana plec, la 4,20 sunt programata :D
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 30 Oct 2009, 8:59 am

neata fetelor, am venit sa-mi beau cafeaua cu voi ca dup-aia am de umblat toata ziua

cris imi pare rau ca trebuie sa plece sotul tau Sad
chels ai grija dar dc ti-a arata vac la zi n-ar treb sa mai suporti si antirabicul pe langa tot ce te doare acum,nu? pupi

sa-mi tineti pumnii in special dupa ora4 wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 30 Oct 2009, 9:20 am

Hai Cris, ca e bine, cred ca esti nerabdatoare dinaia stai ca pe ace, debea astept sa vi cu vesti pupi pentru tine si bb
Iti tin pumnii Andreea, interviu ceva?
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 30 Oct 2009, 9:21 am

dap Smile
si inainte dau si o fuga pana la targul de joburi sa mai las si pe acolo ceva cv-uri rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Vin 30 Oct 2009, 9:32 am

Neata, fetelor !

Deiutza, LA MULTI ANI cu bucurie pentru Sori ! birthday Sa fie sanatos, voios si sa va aduca numai bucurii ! Te asteptam sa ne povestesti cum a fost si sa ne pui poze. Sper ca merge bine si la serviciu.

Livia hug mersi pentru info. Cred ca maine ajung prin real si o sa caut. Daca e lichid nu merge folosit la pasta de zahar, nu-i asa ? Parca asa am priceput eu din documentarea mea.

Cris pupi hug pupi imi pare rau ca nu puteti merge impreuna. Stiu ca e important. SI noi mergeam tot impreuna in fiecare luna si o singura data ni s-a intamplat sa mai intalnim un cuplu, in rest erau doar mamici cu burtici. Si doctorita il tot lauda pe sot ca e alaturi de mine. Mie mi se pare ceva normal. Poate o sa iti faca dr o poza sau un cd si atunci o sa-l vada si sotul tau pe bebe. SI data viitoare poate aveti mai mult noroc. Ce sa faci si cu joburile astea ? Daca trebuie sa mergi, mergi. SI adevarul e ca posibilitatile sunt fff limitate pentru ca este criza.....

Apropo de asta. O prietenuta buna de-a mea a ramas fara serviciu. Se angajase de 3 luni jumate si acum a anuntat-o ca nu corespunde postului. Lucra ca facturista. Ea are studii superioare (fac d elitere), dar nu economice. Bine, dar la urma urmei stiau asta cand au angajat--o. Acuma au pus-o sa isi semneze ea demisia. SI i-am spus ca asta e o greseala pentru ca nu o sa mai beneficieze de somaj etc Nah, cam asta se intampla la noi in tara....

SI eu sunt in asteptare, sper sa iasa bine pana la urma...

Andrica, multa bafta ! Iti tin pumnii si sunt cu gandul la tine. Doamne ajuta !

Chels, welcome back ! Sanatate multa !

Fetelor, la noi e frig Shocked de-a binelea ! Nu imi place vremea asta ! Nu prea pot iesi cu Tudor. Acuma ma si apuca frica (a se citi panica) cu cazurile astea de gripa din Bihor. Deja sunt vreo 5 internati. Voi ce stiti despre vaccinari ???

Eu azi mai fac curat si dupa-masa am meditatii. progam normal Cool

O zi faina ! Multi pupici pupi pupi pupi


Ultima editare efectuata de catre Roxy in Vin 30 Oct 2009, 9:40 am, editata de 1 ori
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 30 Oct 2009, 9:35 am

multumesc roxy pupi bafta multa si tie

nasol cu prietena ta ca doar aia stiau f bine de cand au agajat-o ca dpdv al studiilor nu corespunde Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 30 Oct 2009, 9:37 am

Multumesc Roxa pupi
Oamenii sunt niste fraieri, ca nu -si cunosc drepturile. Nimeni nu te poate forta sa iti semnezi demisia. Sa te dea afara, ca sa iei somaj....punct.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 30 Oct 2009, 10:03 am

Am uitat, Deiutza birthday birthday birthday birthday pentru Sory sa creasca mare sa va lumineze vietile si sa aiba parte de tot ce e mai bun, iar necazurile si ce e rau sa treaca pe langa el.
Roxy pupi , nasol pentru prietena ta, intradevar nu trebuia sa semneze nimic, asa nu are somaj.
Andreea, Cris tin pumnii pupi , parca am mai zis, dar vroiam sa subliniez
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 30 Oct 2009, 10:06 am

LA MULTI ANI PENTRU SORY, DEEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de chelsea Vin 30 Oct 2009, 10:20 am

neata!andrica, mi-a aratat vaccinarile dar parca as fi eu mai linistita sa fac si antirabicul;acum merg la spital;
tin pumnii pentru azi;sa imi tineti si mie pumnii va rog sa nu mai doara zid
chelsea
chelsea
helper
helper

Numarul mesajelor : 18
Localizare : undeva in univers
Data de inscriere : 05/05/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 30 Oct 2009, 10:26 am

tin pumnii chels pupi

bey ce frig e azi....4grade, ploaie si-un vant de te ia pe sus zid prosta zi mi-am ales si eu sa am atata de umblat pe afara rade rade rade in week-end cica o sa fie sub 0grade in timpul noptii Sad

l.e.: ma pregatesc sa plec, sa aveti un week-end cat mai frumos si cat mai insorit. vb luni pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 30 Oct 2009, 11:47 am

Daaaaaaaaaaa, e jale de frig.... bee bee bee
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de chelsea Vin 30 Oct 2009, 1:51 pm

am revenit;mai am de facut 2 doze, dar nu doare asa cum a durut antitetanosul Merci
chelsea
chelsea
helper
helper

Numarul mesajelor : 18
Localizare : undeva in univers
Data de inscriere : 05/05/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 30 Oct 2009, 6:37 pm

Buna fetelor
Am revenit de la eco, hai sa va povestesc:
Bebe al meu e bine sanatos, toate alea, organele, mi-a zis doctorul: iata un glob ocular, inca un glob ocular, iata o manitza, cealalta manitza, iata un piciorus, celalat piciorus, coloana, inimioara, toate sunt ok, in limite normale , greutate fetala estimata: 609-667 gr, l-am intrebat cum sta in burtica si mi-a zis ca la varsta asta sta cum vrea muschii lui , avea o manitza la spate, un piciorus sucit nu stiu cum, e ciufut ca mine copilu asta si sunt mandra de el ::::::::::::::::::::
SEX: nevizualizat!!!!!!!
Am ramas in plop
I-am zis doctorului ce face, ma lasa asa, in aer?
A zis ca n-are cum sa ii vada sexul.....si cand am mai pomenit de inca o ecografie, m-a facut cu ou si cu otet, sa astept pana la 32 de saptamani....na....sper sa imi zica doctorita mea maine, ca ma duc la ea si are si ea eco.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Vin 30 Oct 2009, 9:42 pm

Buna seara fetele
Deiuta, LA MULTI ANI fericiti, multa sanatate pentru Sori. Sa va aduca numai bucurii!!!!!! hug birthday birthday
Livia, am lasat un mesaj pe mess. love
Cris, lasa ca aflii maine. hug
Andreea, bafta. Tin pumnii.

LE: Vad ca azi nu aveti chef de vorba. wink
Am plecat si eu la nani. pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Sam 31 Oct 2009, 8:58 am

Neatza fetele hug
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Sam 31 Oct 2009, 9:20 am

Neatzaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
Se vede ca e weekend. wink Cam bate vantul pe aici.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 31 Oct 2009, 10:43 am

buna ziua fetele.
ms de urari pt Sory,maine tinem petrecerea,azi fac pregatirile si fac si mancare,maine va fi o nebunie.
la servici e super bine,au trecut deja 2 sapt cu bine,imi place,ma simt implinita ca muncesc si nu stau toata ziua,socializez,facem glume,ne distram,avem un colectiv super,imi place,ce mai :D.
am mai slabit ceva,cam 3,5 kg in 2 sapt in total,de acum sunt mai multumita de mine si nu ma mai stresez,dar de data asta vreau sa ajung la 53-54 si sa ma mentin acolo.

va poop pe toate si ma intorc la munci.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 13 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB