Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyIeri la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

+17
Anna Succubus
dandana
dana_mi16
chelsea
Giobsy
crixuta
ana_bela
deiutza23
an-deea
ramomic
alessia
livia1981
avr_dana
Roxy
arime
andreea_2008
juliennej
21 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 10:31 pm

am venit eu cu raportul pe ziua de azi:

10:30 – 25g crakersi int, 1rosie, 2cremvusti pui, 1felie branza, 1cafea cu lapte
14:30 – 1castronel orez cu lapte, 1baton cu visine rommac
16:00 – pepene, 1strugure
19:00 – salata de varza, piept de pui, dovleac copt
TOTAL: 1676 grame, 1145.6 calorii, 59.5 proteine, 33.3 lipide, 159 carbohidrati, 18 fibre
cam multi carbo dar asta o sa reglez de luni cand, sper eu, sa ma apuc de SB
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Sept 2009, 10:44 pm

Buna fetelor
Halinutza, e foarte scumpel bebe Eric, si mami mi se pare foarte frumoasa, seamana cu tine Smile
Dana, asa e, m-am mai calmat nitel, dar mi-a mai venit si un licar de speranta cu o chestie, dar inca nu va zic pana nu iese, ca stiti voi ca nu e bine sa te lauzi dinainte.....sa fie treaba sigura......
Vb zilele astea, pana marti cel tarziu ar trebui sa stiu daca va fi mai bine sau nu bucurie bucurie bucurie
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 10:46 pm

alessia am vazut si eu pozele. bebe eric e tare scump si dolofan pupi iar mami lui e o frumoasa la fel ca si surioara ei wink
cris bafta multa, iti tin pumnii si astept vesti bune kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Joi 03 Sept 2009, 11:33 pm

Salutare fetele
Vaaaiiii ce vorbarete ati fost! Inca nu am apucat sa citesc tot.
Am trecut sa va spun ca Livia e iar in spital cu Stefan. Se pare ca a vomitat micutul si s-a deshidratat. E cu perfuzii. Asa ca nu am reusit sa ne vedem Sad Sper sa se faca bine repede.
Va pupacesc si fug la somn. pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 11:38 pm

offf.... Sad sper sa se faca bine cat mai repede si sa nu-i tina mult in spital Sad
pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de an-deea Vin 04 Sept 2009, 8:27 am

buna dimineata!!!!!
Alessia, sunt tare frumoase pozele cu bebelul eric Smile. tu si surioara sunteti foarte frumoase!!
Imi pare foarte rau pt Livia si Stefan, insanatosire grabnica!
Crixuta, succes in ce astepti si sa iasa totul asa cum vrei tu!
Juli, acum m-am uitat si la pozele tale sunt tare frumose, pacat ca era frig...Danutza, in linii mari, viata mea e la fel poate un pic mai dezorganizata ca nu ma pot reacomoda dupa vacanta
Andrica, felicitari ca papi foarte sanatos! sa ne anunti cand ai vreun raspuns la interviu
eu din pacate nu ma laud cu acelasi lucru, aseara am ajuns acas pe la 3Am si am mancat vreo 4 linguri de nutella inainte de culcare Smile
Arime, ma tenteaza mult sa ma reapuc de monti, dar nu stiu cand incep
o zi frumoasa!
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 04 Sept 2009, 8:54 am

Neata'.Raport pe ieri
-5 pere
-4 ardei cu zacusca
-1 strugure mare.
LIVIA multa sanatate la micut si tie putere sa rezisti.Va poop.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Vin 04 Sept 2009, 9:02 am

Multumesc fetelor, sper sa iasa bine si sa fim si noi linistiti.
Ieri am mai primit o veste buna, sotul meu astepta de mult sa fie chemat la un interviu la Bucuresti pentru un job aici in Iasi la o firma mult mai mare si mai ok decat cea la care lucreaza acum. Saptamana viitoare merge la interviu si sper sa fie ok, salariul e mai bun, si o sa ne ajute mult, tinand cont de bebe, de mine in concediu de crestere copil, etc....
Sper numai sa fie bine.... Merci Merci

Livia, multa sanatate baietelului tau hug hug hug pupi pupi pupi , nu vreau sa imi imaginez ce greu iti este si cum te simti in momentele astea. Iti doresc sa ai putere sa treci peste toate si sa va intoarceti amandoi sanatosi cat mai repede acasa ....

Astazi e vineri, nu-mi vine a crede ca a mai trecut o saptamana in care am numarat fiecare minut...ufffff
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Vin 04 Sept 2009, 10:02 am

'neata fetelor! sunny
Livia imi pare tare rau ca piticul nu se simte bine! Ii doresc multa sanatate si sa-si revina repede. Tie multa putere si sa fii tare! Suntem alaturi de voi cu gandul, daca altfel nu se poate! hug
Crix multa bafta sotului la interviu, tinem pumnii stransi sa reuseasca wink
Alessia am vazut nepotelul, este tare scump, iar sora ta este o mamica tare frumoasa! love
An-deea prietenie te-ai destrabalat ieri sa inteleg?! dama
Ana, Andreea pupi

Sa aveti o zi linistita si un week-end pe masura tuturor! kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 04 Sept 2009, 10:51 am

Neatza fetele,

Eu trec sa va salut, azi am o zi de foc, ma asteapta o zi in care tre sa alerg, maine plec la Fagaras asa ca nu stiu daca mai intru sa vb cu voi vreo doua saptamani, ieri nu am mai intrat ca am avut muuulta treaba, am pus castraveti pe iarna, am copt ardei si vinete, asa ca am fost harnicutza, azi tre sa merg sa iau u cadou pentru cununie civila si sa ma duc la curs plus bagaje pentru plecat acasa.

Va salut pe toate si vorbim.
Fug sa va citesc putin! pupi la toate
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 04 Sept 2009, 11:01 am

neata pupi
cris bafta multa sotului tau
dana odihna placuta la fagaras
an-deea iti dai seama ca va anunt cand o sa aflu si eu ceva, sper numai sa ma sune wink
pupi toate fetele
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Vin 04 Sept 2009, 12:41 pm

buna fetele

Livia multa sanatate lui Stefan si sa se faca bine cat mai repede, si sa scapati de situatiile astea. CApul sus pupi
Cris sa dea Domnul sa va iasa cum v-ati propus si tie si sotului. BAfta wink
Alessia am vazut si eu pozele. E dolofanel bebeu si tare frumusel.pare mai mare. Sora ta intr-adevar arata super , nu s-a ingrasat prea mult si e tare frumusik... si imi plac cerceii ei tare mult lol!

DAna tare harnicutza ai fost...si eu zilele astea tot asta am facut. Odihna placuta la Fagaras , Tre sa fie tare super zona.

Deiutza iar mi se pare ca ai papat fff putin. Iar cazi in extrema cealalta.

AN- deea dupa o asemenea vacanta si eu as visa la ea inca juma de an rade . Oricum arati tare bine. Tu doar sa te mentii ca nu-ti mai trebe nik.

ne mai auzim hug
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 04 Sept 2009, 12:47 pm

kiss dana
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 04 Sept 2009, 2:22 pm

Hello fetele,
Dana si Andreea va multumesc, sper sa fie ok la Fagaras, de odihnit nu ma gandesc parintii mei au o ferma acolo si e o placere sa lucrezi, acum am fost sa iau cadou pentru cununie civila, cum vi se pare un set de pahare de cristal, nu au fost scumpe, credeti ca e ok atat?
Livia multa rabdare si pentru puiutul tau mic sa fie bine si sanatos.


Va pup si v a mai tin la curent! pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 04 Sept 2009, 2:28 pm

mie mi se pare un cadou f frumos wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 04 Sept 2009, 2:39 pm

ok, mersi Andreea, aveam nevoie de un sfat.
Mersi inca o data hug pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 04 Sept 2009, 3:10 pm

drum bun dana
ma duc si eu sa ma imbrac si fug la plimbare, mai intru abia luni wink week-end placut sa aveti fetelor pupi
livia sper sa nu va tina si peste week-end in spital si mai sper sa fie ultima data cand esti nevoita sa treci prin asa ceva...sanatate multa si capul sus kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 04 Sept 2009, 3:40 pm

Plimbare placuta Andreea si weekend placut hug
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Vin 04 Sept 2009, 5:55 pm

Buna fetelor!
Am revenit dupa 2 zile de cosmar Sad multumesc la toate care v-ati gandit la noi!
V-am povestit ca in ultimile zile Stefan tot mi-a facut figuri, nici nu prea manca, miercuri mi-a vomitat de 2 ori, joi dumineata inca odata. L-am impachetat si ne-am dus la control sa vedem ce se intampla.
Il consulta, e ok putin rosu in gat, dar mi-a zis sa nu-i dau nimic, eventual daca i se infunda nasul sa-i pun Mar plus. Am facut si analize, 4 intepaturi Sad . N-am de lucru si ii spun la pediatra ca o vomitat si nu prea mananca, bineinteles ca imediat a venit cu tratamentul ca-l pune in perfuzie sa nu se deshidrateze zid Nu stiu daca era dezhidratat pt ca apa a baut, dar nu manca. Ne-a facut internare si a trebuit sa ramanem la perfuzie. Am crezut ca dupa ce se termina ne lasa acasa, dar mi-a zis sa ramanem macar pana azi sa vada daca mai vomita. zid
Nu va zic ca era plin de copii bolnavi acolo, al meu sanatos il tin in spital sa-mi faca si altele ca n-avem destule Sad . Sunt scarbita de sistemul sanitar romanesc si de medicii care incearca sa profite din internarile astea fara sens. Sad Asta e ultima vizita la pediatra asta, acum garantat o schimb, nu ma mai risc sa stau in spital aiurea, doar sa-si faca ea norma shot si eu sa-mi imbolnavesc copilul...
Azi noapte am dormit pe un scaun sprijinita de patutul lui Stefan. Erau numai paturi de bebe acolo, mamicile dormeau pe unde apucau in alte saloane. Eu n-am putut sa-l las singur, imi era frica sa nu sara din pat, avea un gardut de maxim 30cm si era destul de sus patutul.
Analizele sunt bune, putina anemie, mi-a spus sa continuam cu fier haussman.
Azi dimineata m-am rugat de doctora sa ne lase acasa, deja incepusem sa plang, ne tine acolo printre copii bolnavi doar pt ca are el figuri si nu mananca. Am mintit-o ca azi o mancat, el ciugulise defapt, dar n-am mai rezistat. Macar acasa il fac eu cumva sa manance ceva, macar putin. Acolo vai si amar. Sad
Ce sa mai zic, ca numai va necajesc si pe voi, nu doresc nimanui sa ajunga la doctori si mai ales prin spitale.
Multa sanatate la toata lumea, poate revin mai tarziu.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Vin 04 Sept 2009, 6:47 pm

Of Livia, e o nebunie, numai in spitalele noastre sa nu stai ca te ia cu groaza. Eu de asta mi-e super frica sa nu ma inbolnavesc eu sau cei apropiati. Ca e o nebunie sa stai la spital. Nici la maternitate nu ma gandesc cu mare veselie, insa motivul e unul atat de fericit, inca treaca mearga.
Sanatate lui Stefan, si sper ca de azi sa pape mai mult
Ai grija de tine hug pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Vin 04 Sept 2009, 7:43 pm

Salut love !

LIVIA,imi pare rau ca a trebuit sa treceti prin chestia asta cu STEFAN...Ce pot sa spun,decat sa fii puternica si sa mergi mai departe.Lasa,ca o sa creasca el mare si puternic si atunci va fi o amintire perioada in care era micutz si slabutz! Pupici si fruntea sus pupi .

Multumesc tuturor pt complimentele pt bebe ERIC si pt surioara mea.Nu am timp nici azi sa pun poze cu Vani.Diseara iesim la un gratar la niste prieteni care s-au mutat la casa si o sa-l luam si pe VANI sa se zbenguie prin curte,mai ales ca au si ei catzel.

DANA-ME,odihna placuta la Fagaras si distractie placuta la cununia civila la care mergeti.

DANA e super ca indata va mutati la casa.Noi ne-am hotarat si noi la casa,dar o ridicam cand ne intoarcem in tara.Imediat ce achitam apartamentul(mai avem 3 rate) strangem bani de pamant.Iar din ianuarie putem inchiria apartamentul.De-abia astept!

CRIS,bafta multa sotului cu interviul si sa fie intr-un ceas bun.Pup CRXUTZUL/CRXUTZA pupi .

ANDRICA,bafta multa si tie cu interviul pe care l-ai dat si sa te sune cat de curand.

ARIME,cum merge cu noua dieta? Vreau si eu sa reincep sportul de luni.Vreau sa fac pt inceput minim 30 min /zi,de 3-4 ori pe saptamana.

AN-DEEA,tu arati bine oricum.MONTI tre sa tii asa de mentinere sau daca vrei sa slabesti 1-2 kg inainte de Craciun ca sa arati super-sexy.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Vin 04 Sept 2009, 8:59 pm

Multumesc Halinutzo hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Vin 04 Sept 2009, 10:48 pm

Multumesc frumos fetelor, ma bucur tare mult ca am atatea prietene care se gandesc la mine, la noi. Va pup pe toate sa va dea Dumnezeu multa sanatate! pupi
Pt mine conteaza tare mult ca am unde si cui sa ma descarc putin, imi pare rau ca va necajesc si pe voi Sad
Acum am reusit sa citesc ce-ati mai scris.
Ana sincer imi pare rau ca s-a intamplat asa, ne-am dus la control si uite cum am ajuns. Voi ati fost in TM? Sa sti ca o sa-ti urmez sfatul cu dr Malai, tot am zis ca e prea departe de mine pana in Balcescu, dar daca tu poti veni cu Edy de la Lugoj pot si eu de aici.
Alessia ti-am vazut si eu nepotelul sa-ti traiasca e un dulce si un durduliu! Sa fie sanatos si sa va bucurati de el!
Si mamica arata foarte bine!
Dana_mi si Andreea distractie placuta si un weekend linistit!
Cris bafta sa va iasa asa cum va doriti!
Dana eu n-am mai intrebat pediatra de Septilin, o sa-i dau de capul meu. Azi am cumparat deja, pt ca am luat si fier. Am vazut ca scrie 1-2 lingurite de 2-3 ori pe zi, tu cum il dai? Eu azi i-am dat cate o lingurita de 2 ori, maine o sa-i dau si dimineata deci de 3 ori pe zi.
Arime pupici si bafta cu mobilizarea pt sport, sunt sigura ca te apuci curand si te ti nu gluma!
Deiutza abia astept sa veniti acasa pupi

Eu azi daca tot am fost asa suparata am primit si o veste buna, pt mine. A reusit sotul sa-mi termine un Blog, eu am facut ceva, dar nu l-am terminat. In seara asta o sa incep sa postez pe-acolo, mai trebuie putin retusat, zilele viitoare o sa-l fac public. Acum ma incanta ideea, sper sa ma tina.
Va pup pe toate!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Vin 04 Sept 2009, 11:17 pm

Seara buna
Livia, nu-ti face probleme. Vor mai fii zile si sigur ne vom vedea. Important e sa fie Stefan bine. pupi
Noi am fost ieri la dr. Malai cu Iannis la o evaluare, ca sa vedem cum stam pentru ca dr. nostru de familie nu prea s-a uitat la el. Iannis mai are un pic de icter si mi-a dat mie niste picaturi. Mie imi place de doctorita asta si de fiecare data am mers pe mana ei si nu am fost dezamagita. Preturile sunt chiar ok, adica 70 lei consultatia. Eu o recomand cu caldura. Merita incercat. Ea merge foarte mult pe tratamente homeopate, dar daca e nevoie recomanda si antibiotice sau alt fel de medicamente clasice. Dar, repet, doar daca e nevoie si nu asa aiurea.
Liviuta, acuma daca stiu ca esti acasa o sa te sun maine, sa stam putin la povesti. kiss
Pup fetele si am plecat la nani ca acusi se trezeste tero si vrea papa.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Vin 04 Sept 2009, 11:26 pm

pupi Ok Ana suntem acasa, daca poti, cand ai timp astept telefonul tau.
Acolo il aveam la volum minim, mai erau bebei care dormeau, altii tipau, al meu vroia sa mearga si nu putea ca era legat de afurisita aia de perfuzie. Off.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB