Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

+17
Anna Succubus
dandana
dana_mi16
chelsea
Giobsy
crixuta
ana_bela
deiutza23
an-deea
ramomic
alessia
livia1981
avr_dana
Roxy
arime
andreea_2008
juliennej
21 participanți

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 02 Sept 2009, 8:25 pm

raportelul pe azi:
09:30 – 60g sunca pui, 25g exquisa 0.2%, 40g crackersi int, 1rosie, 1cafea cu lapte
13:30 – piept de pui fiert, salata de varza
19:00 – salata de varza, 1budinca diet
TOTAL: 1509 grame, 1036.9 calorii, 54.1 proteine, 28 lipide, 150.2 carbohidrati, 16.3 fibre

dar acum face mama orez cu lapte (si indulcitor) si nu garantez ca nu-l atac rade rade rade

an-deea povesteste mai multe cu noi chiar dc nu de dieta wink
julie nu te mai Sad dc e asa mare dif la salariu, o sa vezi ca o sa ai niste super copilasi si aici
cris poate totusi o sa se remedieze ceva la munca....
alessia te cred ca-ti e dor de casa dar cum a zis si cris....gandeste-te cum era dc erai aici, asa macar terminati de achitat un apartament pt care aici ati fi platit 20-30 de ani, iti permiti chestii care dintr-un salariu la noi nu ti le-ai fi permis etc.
va kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Mier 02 Sept 2009, 9:24 pm

Buna seara fetelor!
Ana fac apel si aici, vad ca azi n-ai aparut, cum ramane pe maine? Pe la ce ora veniti voi in TM? Trimte-mi te rog un MP pupi

Noi iar cu probleme nu va mai stresez si pe voi Sad . Stefan azi a inceput sa si vomite, de 2 ori, maine mergem la spital sa vad ce-i cu el, ori figuri ori chiar are ceva. Sper doar sa nu ne retina pe-acolo, sa ne tineti pumnii, daca nu apar e clar... Neutral
Raport n-am ce da, pt ca am mancat putin, parca nici mancare nu-mi trebuie, asa trec eu dintr-o extrema in alta.
Va pup si multa sanatate!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Mier 02 Sept 2009, 9:52 pm

buna fetelor

Andrica, DAna- mi bafta multa la interviuri si la un job cat mai bun. Eu is inca in plop....nimik la orizont....si vine iarna si nu vreau sa stau acasaaaa. VAra a fost oki dar ce fac o iarna de asta??? rock

Deiutza nu renunta , nu renunta. Tu esti o capoasa, si reusesti sa faci ce iti propui numai sa nu cazi iar in extreme. Incearca sa papi mai mult. Ieri parca ai papat fffffffffff putin si de aici ideea de a renunta. CApul sus si pupi

Livia nu renunta nici tu. Si tu faci acceleasi greseli. De la mancat orice/oricat/oricand ai trecut la sub 1000 cal. Asa nu vei putea tine nicicand o dieta. BAfta maine cu Stefan la spital. Asteptam vesti bune.

An-deea tu cam rar pe aici. CAre e viata ta?

Alesia, dupa ce am citit ca ai pregatit salata boeuf , am fost la sora mea si surpriza- avea si ea. Si am infulecat gandindu-ma la tine foame foame SA ne pui poze cu ghetutele lui VAni.

Roxy - bine ai revenit si speram sa treci mai des. SA stii ca te inteleg perfect. Am trecut si eu printr-un soc........tot ma gandeam sa fie bine macar inca 1 an sau 5 sau macar sa-l vada pe DAvid mare...tot ma rugam. Niciodata nu e suficient timp si tot vrem sa amanam inevitabilul.
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Mier 02 Sept 2009, 10:25 pm

Livia, iti tin pumnii pentru maine, sa fiti bine si sa iasa totul ok Smile
AI grija si de tine si de bebe hug pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 02 Sept 2009, 10:48 pm

am mancat si-un castronel mic de orez cu lapte, mai mult de 200cal n-am adaugat cu el asa ca e de bine wink

livia tin pumnii pt maine, bafta multa la medic, sa nu fie nimic pupi
dana nici eu n-as vrea sa stau la iarna acasa ... sa vedem ce iese rade

l.e.: vad ca nu mai apare nimeni asa ca fug si eu la somn, va pup pe toate hug pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 12:01 am

asta e doar asa, ca nu-mi placea numarul mesajelor cu care mi-as fi incheiat ziua rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Sept 2009, 9:00 am

Handrico, da cine e mica si superstitioasa acolo? nor
Nostradamus te faceai..... ura
O zi frumoasa tuturor!!!!!!!!!!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 03 Sept 2009, 9:18 am

Neata'.
Raport pe ieri
-2 felii paind cu zacusca,1 buc praji cu mar
-prune
-zacusca goala,2 buc praji
-5 prune.N-a fost f rau,am cam 1300 cal,dar de azi fara paine si praji.
LIVIA bafta la spital,sa nu fie nimic.
Va poop si mai vb.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 03 Sept 2009, 9:40 am

Neatza fetelor,

Va salut doar, am citit putin si tre sa fug in piata de gross sa aflu ceva, vorbim mai multe cand ma intorc, asa ca va doresc o dimineata faina!

Pupici la toate!!!! hug pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 10:32 am

neataaaa wink
deiutza hai ca dpdv caloric a fost bine ieri
dana bafta la ce ai de facut
o zi frumoasa tuturor
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Joi 03 Sept 2009, 10:40 am

'neata fetelor! sunny
Roxy te imbratisez cu drag hug si iti doresc multa putere sa puteti trece peste incercarile vietii! Incearca sa fii alaturi de micut, de sot... au nevoie de tine, zambetul micutului o sa-ti mai aline din durere! love
Juli felicitari atat pt. noul job, dar si pt. minus la cantar... cand te tii de treaba apar si rezultatele Flowers
Alessia nu trebuie sa fii trista, fetele au dreptate. Daca ai fi fost in tara nu ai fi reusit sa faci nimic, incearca sa iei partea buna a lucrurilor, platesti ratele apartamentului din tara, calatoresti, ai ce vizita... bucurati-va de ocazia pe care o aveti, de a vedea America wink Imi doresc nespus sa ajung in State, macar in vizita, daca nu se poate sa raman acolo Smile
Livia multa sanatate la pitic, sper sa nu fie nimic grav! hug Sper sa reusesti sa te vezi azi cu Ana... sa aveti ce ne povesti love aaa, si sa faceti poze wink
Ana este bine ca ai ajutoare wink Eu una nu stiu ce o sa fac daca o sa mai aduc pe lume un bebe, probabil o sa fiu mereu epuizata. Cu Raisa "uneori" sunt franta de oboseala Smile
Andreea, Dana_mi multa bafta cu interviurile, sa reusiti sa va gasiti un job bun! hug
Dana cu dieta merge cat de cat ok. Mananc mai putin, insa n-am reusit sa ma iau de sport, inca. Prea obosita si mereu apare ceva de sanatate ce ma impiedica sa ma reapuc serios de sport. Mi-as fi dorit sa pot merge la o sala, dar n-am cu cine o lasa pe Raisa, deocamdata. Bafta si tie, sper sa gasesti un job bun sa nu te prinda iarna acasa hug
La anul, dupa ce o dau pe R. la gradi trebuie serios sa-mi caut un job, asta daca nu gasesc ceva pana atunci wink
An-deea as incerca sa tin monti, acum ca am vasul acela de pamant pt. gatit... poate reusim sa ne motivam impreuna... stiu ca si pe Ramo o interesa... wink
Ramo te imbratisez si bafta cu apartamentul, sa iasa cum va doriti voi hug
Deiutza bafta cu disociata. Incearca sa nu te mai gandesti la kg, pur si simplu sa te tii de treaba, timpul isi arata roadele... inarmeaza-te cu rabdare si pe langa disociata incearca si ceva sport wink

Pup toate fetele kiss love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 10:43 am

neata arime pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Joi 03 Sept 2009, 10:58 am

andreea_2008 a scris:neata arime pupi
'neata Andreea hug ce planuri ai pt. azi? Eu una as cam lenevi, sper sa ma sune vecina sa ma scoata la aer, ca de nu, n-am niciun chef de iesit afara Smile
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 11:09 am

nu prea am nici un plan pt azi....leneveala cat incape rade rade rade deja mi s-a luat de atata leneveala dar nici nu prea am ce face si sincer nici chef n-am...
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Joi 03 Sept 2009, 11:13 am

andreea_2008 a scris:nu prea am nici un plan pt azi....leneveala cat incape rade rade rade deja mi s-a luat de atata leneveala dar nici nu prea am ce face si sincer nici chef n-am...

cunosc sentimentul, eu una as cam face un tortulet... cand este vb. de tortulet uit de toate, ma relaxeaza total love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 11:14 am

mmm....eu as manca un tortulet rade dar nu-i voie rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Joi 03 Sept 2009, 11:21 am

andreea_2008 a scris:mmm....eu as manca un tortulet rade dar nu-i voie rade rade rade
pai de aceea nici nu mai iau sa-l fac, o sa fac doar pt. comenzi si la evenimente importante din familie rade
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Joi 03 Sept 2009, 11:26 am

arime a scris:
andreea_2008 a scris:mmm....eu as manca un tortulet rade dar nu-i voie rade rade rade
pai de aceea nici nu mai iau sa-l fac, o sa fac doar pt. comenzi si la evenimente importante din familie rade

later edit: cum spuneam, am stabilit sa iesim la plimbare, noroc cu vecina rade

o zi faina fetelor, pup Andreea kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 11:40 am

plimbare placuta arime kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Sept 2009, 11:51 am

Mmmmmmm, tortuletz :D
cos
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 11:56 am

tu ai voie wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Sept 2009, 3:17 pm

andreea_2008 a scris:tu ai voie wink

Da-da, spusera randurile de colacei de pe burtica (ca nu e toata de la bebe). Vai ce apetit de ciocolata am avut in ultima vreme............mamaaaaa
Stau si ma gandesc, ce jale e la noi, au oprit apa calda in Iasi pt 7 zile....o sa fie naspaaaaaa Sad
Da` macar vine weekendul....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Sept 2009, 3:18 pm

7zile? nasol...da' bine ca nu v-au lasat 1sapt fara aia rece Twisted Evil rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de avr_dana Joi 03 Sept 2009, 5:59 pm

salutare

si eu ma simt epuizata si as lenevii....am pus azi gogosari cu sos pt iarna, am fost sa-i fac injectia tatalui meu. Printre altele ma pricep la facut injectii si le fac eu. I-am facut si soacra-mii , si m-am riscat sa-i fac si 2 lui david mai demult. DAr m-a luat cu frica si lui nu-i mai fac....asi mie mi-am facut vreo 5 in "fundan ". Am programare la pensat+vopsi sprancene...dar cred c-o las pe maine ca ma ia cu leneeeee

Arime...si eu as papa un tort marreeee si bun acuma. Bafta cu dieta si poate te hotarasti sa faci si ceva sport. Eu poate ma apuc dupa ce-l dau pe David la gradi. Imi propun sa fac asa de multe...numai sa vrea el sa stea la gradi wink

Juli bafta la noul job...Copii sunt dragalasi si inocenti , dar viata pe care o traim nu e asa roz si totul se rezuma in cele din urma la bani. Asa ca tre sa mergi pe principiul asta totusi. pupi SI asteptam poze ca esti o skijetroana si tu :P

Cris mi se pare sau s-au mai dus nervii :P Eheee noi am sta o luna fara apa calda affraid noroc ca de acum am pus centrala sunny

Andrica si eu mi-as dori uneori sa lenevesc singura ...cum faceam o data ...fara copil care sa ma urle fara soacra sot.....Eheeeee ce bine mai era o data. croseta

Livia ce ai facut cu Stefan?

Deiutza ai papat destul de putin si totusi caloric. Eu sigur te dublam la cantitate.

lol! Eu azi am papat ciupercute cu sos de smantana si usturoi + mamaliguta + o bucata copan facut inabusit la ceaun..iamiiii foame foame in ritmul asta boo
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de alessia Joi 03 Sept 2009, 7:37 pm

Salut!

Am trecut sa va salut si sa va poop pe toate.Asa e ,e bine ca sunt aici,insa sa stiti ca nu e usor,mai ales ca pe 1 octombrie se implinesc 3 ani de cand am ajuns in America.Var'miu a fost prima persoana de acasa pe care am vazut-o in acesti 3 ani si cred ca a fost normal sa fiu emotionata,mai ales cand au plecat,stiind ca se duc acasa...

AM pus cateva poze cu bebe Eric,care e un grasunel pt o luna si 3 saptamani. Are 5 kg si sora mea e super incantata,pt ca ea a fost f slaba si a zapacit-o pa mama de cap din cauza ca nu manca si ii era frica ca fiu'su o sa semene cu ea.I-a fost frica si ca n-o sa poata alapta,fiind asa slaba si cu sanii micuti.Dar spre surprinderea tuturor are sanii maaari acum si plini de lapte Merci .Intr-un din poze se vad ochisorii albastri si sunt f mandra ca are nuanta mea la ochi,un albastru inchis(sora mea ii are f deschisi).Toata lumea e innebunita dupa el-e si primul nepotel in familie si nu-l lasa nesupravegheat nici o clipa.L-au botezat deja si au inceput sa-l scoata la plimbare,dar doarme mereu afara,probabil aerul de afara e prea tare pt el.

Am vrut sa pun cateva poze si cu Vanny,dar nu s-a deschis camera ca e Low battery,asa ca o pun la incercat si o sa incerc maine.

Vreau si eu sa ma apuc curand de dieta,poate de luni...ma mai gandesc.

As mai sta ,dar sunt deja in intarziere si nu va vad pe nici una,asa ca va pup inca o data si mai vbim maine pupi .
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB