Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyIeri la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

+20
dana_mi16
StMihaela
dorina64
zahariaelouise
mykya
micheline
arielas
came_lia
Gianina4ever
firicel
Roxy
vero50
avr_dana
andreea_2008
deiutza23
ana_bela
juliennej
crixuta
aurishta
MagdaMarin
24 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Mar 28 Iun 2011, 11:06 pm

Maine e Sf Petru Julie, adica miercuri.
Am vb cu mama la telefon si mi s-a parut destul de ok, chiar ma gandeam sa nu se depresioneze f tare.
Eu i-am scos pe baieti la aer ca nu mai puteam de la atata stat in casa.
Cand e canicula nu e bine, cand sunt ploi, iara nu e bine, uffff
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Mier 29 Iun 2011, 1:07 am

noi n-am iesit deloc..adica doar in masina si pina la magazin dupa apa si vegetale.aici e prea cald..
cris,la multi pt miine,adica azi la voi..
ma simt tare aiurea, asa slabita,fara putere..nu stiu de ce..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Mier 29 Iun 2011, 2:27 pm

Multumesc Julie
E nasol tare si cand e f cald. Ajung epuizata acasa dupa plimbare....
Azi am iesit mai mult de dimineata, a fost fain doar ca a inceput putin ploicica, noroc ca n-a durat mult. Ne-am adapostit la un bloc unde erau un catel, 2 matzi mici si pisica-mama.
N-am chef de nimic, cred ca as fi in stare sa zac cateva saptamani in pat sa ma uit la filme....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de avr_dana Mier 29 Iun 2011, 4:28 pm

buna fetele

Cris La multi ani de ziua numelui kiss

Ana distractie placuta si concediu reusit pupi

Juli, Aurishta bravo ca va tineti de sport.

Eu am o stare super proasta, simt ca am si tensiune, (eu care aveam o tensiune mica) , trebuie sa si invat iar pt titularizare, dar nu ma atrage cu nimic Nu am motivatie, nu se merita , mai degraba ma bate cineva decat sa invat. Cand vad cati bani au o serie si cat isi indeasa in buzunare, iar eu ma stresez atat si efectiv raman si fara bani de paine.
Tara asta e de tot rahatul, imi vine sa urluuu. As pleca de aici si maine si nici nu m-as uita ianpooi.....dar...sunt multi de dar
Plus de asta ma mai cert si cu sotul si simt ca soacra imi sta in cap efectiv.
Sad

Nah, daca tot am deschis netul , m-am plans, scuzati

Plus de asta azi e si ziua tatalui meu de nume si al lui David si nu le-am luat nimic. Simt ca ma duc la fund incet si sigur.
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Mier 29 Iun 2011, 5:25 pm

avr_dana a scris:
Juli, Aurishta bravo ca va tineti de sport
Multumesc Merci Merci Merci Ma tin, caci altfel ma cuprinde batranetea rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 29 Iun 2011, 8:10 pm

buna fetelor pupi
ma scuzati pt absenta dar sunt f obosita in perioada asta. e o perioada f aglomerata la munca si sapt viit am si dizertatia Sad

ana concediu placut, sa ne arati poze
eu abia pe 1august intru in concediu
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Mier 29 Iun 2011, 11:02 pm

Buna fetelor
Handrico, multa bafta!!!!!
Dana.....singurul lucru pe care pot sa ti-l spun e sa incerci sa pui pe o hartie si lucrurile faine din viata ta, sa-ti imaginezi cum ar fi fara lumea ta asa cum e acum: cu probleme financiare dar sanatosi si prezenti unul in viata celuilalt.
Stiu ca suna a cliseu idiot, dar pretuim asa putin toate chestiile mici pe care le avem....uite-te la filmuletul asta, dureaza extrem de putin, sunt sigura ca te vei gandi la resursele pe care le ai in tine, trebuie doar sa le gasesti (stiu ca e greu, dar vei gasi o solutie la toate):
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 30 Iun 2011, 9:32 pm

fetelor sunt ssuuuuper nervoasa....am dus cartusul de la imprimanta la incarcat acum 2 zile ca sa imi scot dizertatia. in seara asta cand sa o scot la imprimanta (pt ca vreau sa o depun maine) am bagat cartusul si cand colo...e la fel de gol ca at cand l-am dus sa mi-l incarce
au maaare noroc ca nu am pastrat bonul dar tot ma duc maine sa le fac scandal
cum naiba e posibila sa ceva? chiar isi bat joc? acum maine dim trebuie sa dau alti bani ca sa o scot la imprimanta in alta parte zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Joi 30 Iun 2011, 10:35 pm

Handrico, poate e o coincidenta si din greseala nu l-au umplut. Du-te cu cartusul, poate te rezolva pe loc. Ca ma gandesc ca nu poti ca firma sa faci din astea si sa nu-ti pierzi clientii....
Noi maine sau sambata dimineata plecam la BT, are sotul treaba, cred ca voi sta toata saptamana acolo, sa vedem, oricum, weekendul viitor facem de 40 de zile pt tata.
probabil o sa iau laptop ca sa nu ma plictisesc...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Joi 30 Iun 2011, 11:51 pm

fetelor kiss
cris, drum bun!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 01 Iul 2011, 6:59 am

andreea_2008 ce marca e imprimanta? Nu se poate incarca si acasa cu tus negru.
O sticluta de tus e 10-15 ron iar ca sa-l incarci (daca iti permite modelul) nu iti trebuie decat cateva ziare ca sa nu stropesti ,manusi din acele de la vopselele de par,[bo siringa de 10 mm+ac[/b] (cu piston care are cauciuc in capat caci alunece mult mai usor si nu risti sa stopesti prin casa) niste servelele pe care sa stergi cartusul cand se umple.
Iar o sticluta iti ajunge de cca 10 ori daca nu mai mult (sa nu gresesc).Stii ca un cartus reincarcat se consuma mult mai mult decat unul nou?
De ce sa nu faci asta acasa si ramai cu banii in buzunar.
Eu de pe net am invatat cum sa-l incarc wink .
Succes hug

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Dum 03 Iul 2011, 2:17 pm

Buna fetelor
Aoleu, n-ati mai postat nic....
Noi suntem la BT acum, l-am adormit pe Andrei si ne facem de treaba prin casa....
Ce mai faceti, Ana, cum e la Gretzia? Am mai vazut la tv imagini din Atena si ma gandeam la voi, sper ca va simtiti bine...
I-am scris lui Ramo pe fb, da nu-mi raspunde....ea mergea in bulgaria undeva anume si era f multumita, va mai aminti voi poate unde?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Lun 04 Iul 2011, 10:11 am

Hello
Am mai citit, dar suntem tot pe fuga.
Am vorbit cu receptionera de la hotelul nostru si ne-a spus ca practic criza e doar in Atena.
In rest e liniste, deci cine vrea sa mearga in Grecia sa o faca. E o tara foarte frumoasa si merita vizitata. Grecii sunt foarte ospitalieri si fac totul pentru musafirii lor.
Din cate vedem si noi, la ei nu prea e criza, adica la noi e saracia mai mare. Ma uit cu uimire ca intr-o tara cu clima secetoasa se face agricultura muuuuult mai bine decat la noi.

Nu stiu unde statea de obicei Ramo. Poate a scris pe aici, pe undeva.
De Bulgaria nu prea stiu ce sa zic. Marea e tot ca la noi si plin de romani. Prietenii nostri nu s-au simtit bine deloc anul trecut. Manele peste tot, dar poate a fost doar hotelul de vina.

Va pup. Am fugit la water park. pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 04 Iul 2011, 7:20 pm

buna fetelor...
ma bucur ca e ok in grecia ana, si mie imi place suuuuper mult si m-as duce oricand acolo
cris si eu merg cateva zile la bulgari anul asta dar am uitat statiunea Smile)

vineri am dizertatia zid si simt ca m-am facut cat o vacutaaa..... sa vedeti ce or sa ma apuce nervii cand o sa ma imbrac in costum de baie
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Lun 04 Iul 2011, 10:58 pm

Buna fetelor
Si eu am sfeclit-o zilele astea ca am dat iama in dulciuri dar sper sa ma redresez.
Handrico, fain ca mergi, la mine pe langa bani cica e si full de treaba omu`la scarbici, si acuma duc munca de lamurire cu el sa apucam sa mergem pe undeva. Plus de asta ramamsese ca de ziua soacrei sa ne intalnim cu toti copiii pe undeva pe la munte sa facem o surpriza. Si ma gandesc ca sunt o tona de bani dati de aiurea, oboseala si nebunie cu plecat pt 2-3 zile, dar tre sa vad cum pot sa fac sa trecem si pe la ai sotului, sa vedem pe toata lumea si sa ajungem si la mare.
Daca Ana zice ca e ok, m-as reorienta si spre Gretzia dar nu stiu daca apucam spre sf lui augut -inceputul lui sept si nici sa nu ne luam teapa cu vremea. Offff, daca nu sunt banii, e timpul....cand m-am hotarat ca viata e prea scurta si sunt dispusa sa dau bani care nu-s ai mei numai sa duc copilul la mare, tot nu e ok, of.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 06 Iul 2011, 7:05 pm

cris eu am fost in grecia in sept si am avut vreme suuper buna, mai putin 1 zi in care a plouat. asa ca per total am fost f multumimta

si noi am promis deja ca mergem in prea multe locuri si ne=am dat seama ca o sa fie f aiurea cu banutii...dar asta e, o viata avem si dupa ce terminam cu concediul din august nu cred ca mai plecam undeva pana la luna de miere Smile)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Mier 06 Iul 2011, 11:58 pm

salutare

cris, fain ca mergeti undeva ...
andrica, profiati acum cit se poate de vacnata si timp liber.

eu nu prea am ce va spune...am inceput sa imapchetam pt mutat.e cald.buburuza creste,se mai lupta cu somnul din cind in cind..si cam atita.
de sport ma tin in fiecare zi,dar de scazut la cintar nu se vede nimic.asta e..
seara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 07 Iul 2011, 8:37 am

Neatza fetele, eu va citesc din ce in ce mai rar, insa acum am nevoie de sfaturile voastre, ca in trecut, sunt asa putin dezorientata si va rog sa ma ajutati.
Am o veste buna, am facut un test si este pozitiv, deci in curand vom fi 3 in loc de doi, dar nu stiu ce am de facut, tre sa vb cu medicul de fam, cu med gin sau ce ?
PLS veniti u o ideee ca eu sunt asa dezorientata!
Va multumesc si va pup!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Joi 07 Iul 2011, 12:03 pm

felicitari, dana.
aici,unde- s eu, nu ai treaba cu medicul de familie.iti alegi un dr ginecolog si spitalul unde vrei sa nasti ,iti faci programare si cind ai 11 saptaini ,mergi la programare si la ultrasounds.pina atunci nu faci nimic.nu stiu daca te ajuta cu ceva,dar asa am facut eu aici.
sarcina usoara, bebe sanatos si ttie kile putine!

fetelor, am citit o carte superba:"de dor, de -amar, de inima albastra"ileana vulpescu.dupa ace am culcat-o pe anna, am stat treaza pina la acu,la 5 sa o termin.defapt am terminat-o mai devreme...nu i o carte vesela,din contra..am asa un sentiment de tristete..de multe..
cititi-o daca aveti ragaz!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de musetel Joi 07 Iul 2011, 4:42 pm

dana, sarcină uşoara !

Deşi multe femei merg exclusiv la medicul ginecolog (desigur, la cabinete particulare), ar fi bine să te duci şi la medicul de familie.
În mod normal, MF îţi face o fişă, te supraveghează lunar şi îţi dă diverse trimiteri/ gratuităţi.

Dacă nu ai un medic ginecolog în care să ai încredre, tot MF îţi poate recomanda. Desigur, vei merge periodic la ginecolog, dar de cele mai multe ori la cabinet e coadă şi nu are timp de toate "nimicurile" - picioare umflate, vergeturi, stări de vomă, chiar sfaturi despre ce să cumperi pt bebe. MF te poate ajuta cu astea, plus că poate să-ţi dea ceva medicamente gratuit. Sunt ceva programe naţionale, întreabă-ţi medicul. deşi nu pare o sumă mare de bani cea dată pe vitamine etc, se adună până la urmă... şi aşa vei avea o grămadă de cheltuieli.

aaa, încă ceva - toate co medicale trebuie vizate de MF
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Joi 07 Iul 2011, 5:27 pm

dana_mi16 a scris:
Am o veste buna, am facut un test si este pozitiv, deci in curand vom fi 3 in loc de doi, dar nu stiu ce am de facut, tre sa vb cu medicul de fam, cu med gin sau ce ?
PLS veniti u o ideee ca eu sunt asa dezorientata!
!
Felicitari, Dana, pentru bb kiss Poti alege unde sa mergi prima oara, nu e obligatoriu sa fie mf. Daca mergi la gineco, iti sugerez sa astepti pana are sarcina 6 sapt ca sa iti poata spune ceva concret. Apoi te va indruma in continuare! kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Vin 08 Iul 2011, 12:00 pm

Hello
Am revenit din concediu.
Superba tara Grecia.
Singura chestie care m-a suparat, taxele multe pentru o autostrada aproape inexistenta. Cand ne-am dus, am mers spre Marea Ionica (n-au fost atatea taxe) si la intors pe la Marea Egee (muuuuulte taxe).

Cris, poti merge linistita si in septembrie. Preturile sunt mult mai mici si vremea foarte buna, nici prea cald, nici prea frig. Apa o sa fie caldaaaaaa.

Dana, felicitari pentru burtica. Sa-ti dea Dumnezeu un bebe sanatos si tie muuuulta rabdare, putere si sanatate.

Va pup.
Fug la despachetat.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Vin 08 Iul 2011, 2:21 pm

ana, sa ne pui foto cind ai vreme si pofta.
cris, cum mai esti?
andrica, bafta cu lucrarea.cind o ai de prezentat? azi?daca da, bafta!

e weekenddd!:)sau aproape!Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de dana_mi16 Sam 09 Iul 2011, 6:45 am

Fetele va multumesc mult de tot pentru sfaturi, am sa merg la mf mai intai apoi la gine, am sa va tin la curent.
Va pup
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Sam 09 Iul 2011, 5:00 pm

Buna fetelor, scuze de absenta...n-am mai prins net de la nimeni ...
Dana, felicitari Smile....Ana, sa ne povestesti mai multe Smile...sper sa apucam sa mai facem si noi ceva anu` asta, vreau sa devenim mai aventurosi Smile
Sper sa vin cu mai multa trancaneala diseara!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB