Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

+20
dana_mi16
StMihaela
dorina64
zahariaelouise
mykya
micheline
arielas
came_lia
Gianina4ever
firicel
Roxy
vero50
avr_dana
andreea_2008
deiutza23
ana_bela
juliennej
crixuta
aurishta
MagdaMarin
24 participanți

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Joi 23 Iun 2011, 6:17 pm

Hello

Abia ieri seara am scapat de durerea de cap. Of, bine ca a trecut.
Mi-am pus gel pe unghii, m-am tuns si m-am vopsit. Demult nu m-am mai rasfatat asa. Smile

Dana, nu mai amana cu dr. Sper sa fii bine.

Juli, si eu tot 30 days fac. N-am mai facut demult ca nu mai apuc. Sad
Ieri am facut curatenie in toata casa si azi nu se mai vede nimic. Abia astept sa plec in concediu ca ma paste depresia.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de StMihaela Joi 23 Iun 2011, 10:37 pm

Vad ca pe mine ma ajuta mult chefirul de lapte.
Am inceput s-o iau (timid) in jos cu kilogramele.
Mai am sa ma tin de sport si cred ca sunt pe drumul cel bun.
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 50
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Vin 24 Iun 2011, 2:47 pm

Buna fetelor
Am disparut ca ne-au deconectat cablul si netul....
Dar am revenit pe baricade Smile
LA noi s-a starnit o vijelie nebuna, dupa ce a fost pana acu 30 min canicula.
Julie, la Anna inca nu se aplica chestiile astea, ea trebuie sa isi tina f bine capul ca sa o poti muta in alt scaun. Chestia cu kg se aplica spre varsta de 1 an.
Nu stiu daca gasesti separat baza aia...te referi la cea pe care se instaleaza scaunul in carut, nu?
Ana, f bine ca te-ai aranjat Smile
Eu am tinut in frau casa zilele astea, ca desi se face mizerie mare cu mai multa lume, macar mai aveam timp sa strang si iesea numai soacra cu copiii.
Maine pleaca....
Weekend fain fetelor!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Vin 24 Iun 2011, 9:14 pm

salutare

cris,bine ca ti pleaca soacra..Smile
phh..mi-e groaza de cum o sa fie cind or veni ai mei, adica mama ,sa stea cu noi..om vedea..deocamdata asta cred ca-i alegerea cea mai buna.babysittera costa si o grmada si oricum ar fi,tot nu i-ar pasa ca mamei mele de pitica mea.

ana, aurishta eu mi-am luat asta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

are si meal plan ,dar nu cred ca-l voi urma..de azi o sa-l incep si sa vedem ce iese..ea reomanda sa lucrezi 5 /6 zile pe sapt.sa vedem daca o sa pot..

weekend fain sa aveti!
aa..si ana, drum bun si vacanta faina.parca de pe 25 ziceai ca plecati...sau nu...nu mai stiu!


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Sam 25 Iun 2011, 7:26 am, editata de 1 ori (Motiv : Schimbat link cu poza)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de StMihaela Vin 24 Iun 2011, 9:17 pm

Mi-e foame zid
Si e trecut de 9 seara zid
Daca nu imi trece, ma duc sa imi fac o salata de ceapa Smile
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 50
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Vin 24 Iun 2011, 10:20 pm

Julie, nu dupa asta fac eu, ci dupa " JM 30 day Shred". Am vazut trailerul de la Jillian Michaels Ripped 30 si mi s-a parut tare interesant O sa-l caut si eu!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de avr_dana Sam 25 Iun 2011, 11:26 am

vai ce weekend...ploua de aseara incontinuu.....

Andrica super verighetele. Imi plac ambele. Oricum acum gramul de aur e fff scump, din pacate

Ana distractie placuta in concediu. Cum te-ai tuns/vopsit?

Eu aseara am fost la dr si e totul oki.
Am o lene de numai , asa ploua si mi-e somnnn desi am dormit de la 22.30 pana la 7.30 :D

Mihaela ai rezistat aseara?

Cris nepotica ta cat are? A plceat socrela?

Juli ce bine ca faci miscare. Ai scazut sub 70?
Nu cred ca gasesti separat in Ro baza metalica pt a pune scaunul. De obicei se iau impreuna.

......mi se inchid ochii de somnn
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Sam 25 Iun 2011, 1:08 pm

Dana, bine ca esti ok cu sanatatea Smile
Da au plecat azi dimineata, nici aia mica nu mai putea, ii era dor de parinti, fratior Smile. Are 2 ani jumatate si vorbeste ca o moara stricata Smile
Educativ vorbind, e foarte misto, mi se pare ca stie o multime de lucruri pt varsta ei....doar ca soacra nu e consistenta cu regulile si face o multime de mofturi si e cam rasfatata....
In rest, numai de bine Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Sam 25 Iun 2011, 2:03 pm

salutare

dana,bine ca esti bine..Smile
am scazut ,dar citeodata urc iar..nu stiu,depinde cit maninc..si citeodata am o foame de as minca si iarba:))ca aseara de exemplu cind am mincat ca nu mai puteam de foame..azi dimienata, normal ca imi arata mai mult cintarul..Sad

aura,daca vrei iti dau linkul pt planul de mincare care vine cu dvdul asta..nu sint mincaruri complicate, asa ca idee...
aseara n-am facut nimic, ca am gatit si mincat si apoi n-am mai avut chef de exercitii,clar..

cris, bine ca a plecat soacra..Smile

anna a dormit de la 8 la 6,30 cu pauzele de rigoare...tot e bine..parca in ultima saptamina nu ne mai chinuim atita cu pusul la somn..tot doar la sin adoarme sau purtata,dar macar adoarme din primele 2-3 incercari si nu dupa 10,20 ca pina sapt trecuta...sa speram ca tine faza asta..Smile

si aici e urit si frig,dar de miine vine iar caldura..
weekend fain sa aveti! kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Sam 25 Iun 2011, 2:49 pm

juliennej a scris:
aura,daca vrei iti dau linkul pt planul de mincare care vine cu dvdul asta..nu sint mincaruri complicate, asa ca idee...
Ti-as fi recunoscatoare! Merci Merci Merci hug pupi kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de StMihaela Sam 25 Iun 2011, 7:18 pm

Dana, am rezistat partial Smile
Mi-am facut o salata dintr-o ceapa pe care am condimentat-o cu otet de kombucia, un strop de ulei de masline si un pic de sare. Am pus langa fix o lingurita de mazare si am rontait la ea pana am luat foc Smile

aurishta am gasit linkul asta cu Jillian Michaels. Despre asta vorbiti?

Am uitat sa scriu linkul Embarassed [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS: Nu inteleg, tot scrie Free , dar daca dau Download imi cere bani zid


Ultima editare efectuata de catre StMihaela in Sam 25 Iun 2011, 7:38 pm, editata de 2 ori (Motiv : uiteala)
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 50
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Sam 25 Iun 2011, 10:00 pm

uite aura;http://images.agoramedia.com/jillianmichaels/cms/jillian-michaels-ripped-in-30-meal-plan-v.pdf
daca nu merge zi-mi!
nu cred ca merege..daca nu,mergi tu lajillianmichaelripped in 30/meal plan
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Sam 25 Iun 2011, 10:51 pm

Julie multumesc Merci Merci Merci , l-am luat acasa wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Dum 26 Iun 2011, 12:14 am

aura, l-ai gasit pe net sau l-ai comandat?
azi am facut primul nivel..unele miscari sint cele de la 30 days, dar asta emult mai greu..la circuitul 3 n-am mai putut tine pasul cu ele si ma mai opream..

mihaela, ala e sietul ei ,pe care te inregistrezi,platesti ,si-ti da ea un meal plan si ce exercitii sa faci..sau ceva de genul asta.

azi mi-am luat o geanta mare, rosie,suuuuuuper.am o manie cu gentile mari!daca mai sint si rosii e si mai bine..Smile
si mi-am luat si o rochie pt nunta ce vine,tot rosie,da nu stiu cum vine ca n-am incercat-o..de nu-mi place o sa o duc inapoi..

duminca faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Dum 26 Iun 2011, 1:00 pm

juliennej a scris:aura, l-ai gasit pe net sau l-ai comandat?
azi am facut primul nivel..unele miscari sint cele de la 30 days, dar asta e mult mai greu..la circuitul 3 n-am mai putut tine pasul cu ele si ma mai opream..
L-am gasit pe net. Si mie mi se pare mai greu asa , la ochi! wink Deocamdata merg inainte cu nivelul trei, pana ce o sa-l pot face cu usurinta. Asta cred ca va dura cam o luna. Apoi voi vedea pe care-l abordez, ori pe asta cu "JM Ripped in 30", ori "JM Shred with Weights" bounce
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 27 Iun 2011, 1:05 pm

buna fetele,eu sunt ocupata sapt asta pana joi inclusiv,apoi de vineri dim ne mutam la tara pana prin 3-4 sept.
va poop pe toate si sa ne auzim cu bine kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de avr_dana Lun 27 Iun 2011, 5:41 pm

sedere placuta la tara Deiutza Smile
Cand e vacanta judecatoreasca? Ai intrat in concediu?

O saptamana frumoasa tuturor
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Lun 27 Iun 2011, 10:07 pm

Seara buna
Noi am ajuns ieri in Zakynthos. E foarte fain hotelul si tot. Bine, ne si asteptam sa fie asa.
Am internet free, dar umblam toata ziua. Abia seara am vreme sa intru putin.
Nu vreau sa vorbesc de kg. Sper sa nu pun prea multe.
Va pup.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Lun 27 Iun 2011, 10:54 pm

Buna fetelor
Anaaaa, ce fain Smile....chiar azi ma tot uitam dupa preturi pt Gretzia....
Deiutza, si asa dai rar pe aici, iar ne parasesti toata vara....
Julie, ce mai faci, sunteti ok? Da-ne un semn Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de StMihaela Lun 27 Iun 2011, 11:03 pm

aurishta, unde ai gasit exercitiile pe net? as face cu voi Smile
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 50
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Lun 27 Iun 2011, 11:39 pm

salutare

ana, ce faiin! vreau si eu vacnataaaaaaaa!
cris, noi sintem bine..cite o zi buna, una asa si asa..
aseara imi faceam exercitiile in living si k era cu anna dincolo..la un momentat dat a adus-o la mine si s-a pus pe un ris cind m-a vazut ce fac..si ridea ,si ridea ,asa cu voce tare isi daduse cumva caputul pe spate si ridea..a trebuit sa ma opresc ca atita de scumpa a fost..!
in rest ..nimic, cald si plictiseala!

voi?ce faceti peste vara?ana, in gr,deiuta la tara.
cris, dana, andrica?
seara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Mar 28 Iun 2011, 11:29 am

StMihaela a scris:aurishta, unde ai gasit exercitiile pe net? as face cu voi Smile
Ai PM de la mine.kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Mar 28 Iun 2011, 4:00 pm

Buna fetelor
Azi e o zi si mai nasoala la noi, ba ploua, ba se opreste....
Si din prognoza vad ca pana saptamana viitoare tot asa o tine, of.
Si asa sunt cam trista azi, tatal meu ar fi implinit 67 de ani, era tare frumos daca il puteam suna sa ii zic la multi ani...iar maine ar fi fost ziua numelui, de fapt si pe mine ma cheama si Petronela....au fost unii ani cand sarbatoaream asa fain zilele astea....
Nu vreau sa va intristez, simteam nevoia sa zic asta cuiva...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Mar 28 Iun 2011, 6:29 pm

cris, hug
cind e sf petru?
sint asa de deconectata..tre sa ma uit pe claendar..

aura, ai inceput ripped in 30?la mine azi e a 4 zi...si-mi place..Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de aurishta Mar 28 Iun 2011, 10:52 pm

Nu, n-am inceput inca, mai stau luna asta pe nivelul trei si apoi trec la acela. M-am uitat ieri mai atent la el si imi place mult, abia astept sa-l incep! Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 351247
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 21 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB